Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2020. gada UEFA Eiropas WU-19 čempionāta kvalifikācija
  • 1. kārta
  • 04.10.2019. 17:00
  • DANA Arena
  • Skatītāju skaits: 300
Austrija
:
6
0
  • Galvenais tiesnesis: Karoline Wacker (GER)
  • 1 tiesneša asistents: Melissa Joos (GER)
  • 2 tiesneša asistents: Irina Pozdejeva (LTU)
  • Ceturtais tiesnesis: Jurgita Macikunyte (LTU)
  • Tiesnešu inspektors: Blazenka Logarusic (CRO)
  • Delegāts: Claude Runavot (FRA)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Sophie Hillebrand

Vāāāārti!  1:0

14

 
Celina Degen

Vāāāārti!  2:0

25

 

Beidzies pirmais puslaiks

Katja Wienerroither

Vāāāārti!  3:0

47

 
 

55

Dzeltenā kartīte

Līga Brigmane
Annabel Schasching

Nerealizēts soda sitiens!

56

 
Linda Mittermair

Vāāāārti!  4:0

59

 
Anna Bereuter
Celina Degen

Maiņa

65

 
Cecilija Rados
Michela Croatto

Maiņa

65

 
Viktoria Sommer
Katja Wienerroither

Maiņa

66

 
 

68

Maiņa

 

68

Maiņa

 

68

Maiņa

Veronika Pototschnig
Sophie Hillebrand

Maiņa

71

 
Carina Brunold
Valentina Kröll

Maiņa

71

 
Maria Plattner

Vāāāārti!  5:0

79

 
 

80

Dzeltenā kartīte

Liāna Rožaščonoka
Carina Brunold

Vāāāārti!  6:0

84

 
 

85

Dzeltenā kartīte

Lana Osiņina
 

87

Maiņa

Beidzies otrais puslaiks

AustrijaLatvija
Kristin Krammer (G)211Sofja Ņesterova (C) (G)
  • 25'
  • 65'
Celina Degen (C)
610Paula Linda Liniņa
  • 68'
Stefanie Grossgasteiger1714Līga Brigmane
  • 55'
  • 59'
Linda Mittermair
108Diāna Skribina
  • 79'
Maria Plattner
1811Ieva Krasnova
  • 68'
Jessica Frieser1218Ērika Gricienko
  • 14'
  • 71'
Sophie Hillebrand
209Amanda Medvedeva
  • 71'
Valentina Kröll
95Lana Osiņina
  • 85'
  • 87'
  • 56'
Annabel Schasching
1915Karmena Ketija Pozņiaka
  • 65'
Michela Croatto
132Selga Penelope Vitmore
  • 68'
  • 47'
  • 66'
Katja Wienerroither
24Liāna Rožaščonoka
  • 80'
Rezervisti
Andrea Gurtner (G)123Asnāte Lindermane (G)
Claudia Wenger712Agnese Mandrika (G)
  • 65'
Anna Bereuter
319Renāte Gaugere
  • 87'
Franziska Pittl86Liene Reute
  • 71'
Veronika Pototschnig
1517Diāna Suvītra
  • 68'
  • 65'
Cecilija Rados
117Taisija Djagiļeva
  • 66'
Viktoria Sommer
1616Alise Gaiķe
  • 68'
Leonie Salzgeber420Katrīna Loreta Gregorio
  • 68'
  • 71'
  • 84'
Carina Brunold
143Darja Voitehoviča
Galvenais treneris
Michael SteinerViktors Vicehovskis

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS7700195+1421
2Riga FC7601184+1418
3Valmiera FC7322911-211
4FK Ventspils7313119+210
5BFC Daugavpils73041612+49
6FK Jelgava730458-39
7FK Spartaks6222912-38
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta7205713-66
10FK Tukums 2000/TSS7016422-181

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU