Latvian Football Strategy 2017-2024

Sieviešu izlase U-19

Latvija

Sastāvā attēlotas spēlētājas, kura iekļautas izlases kandidātu lokā Baltijas kausa spēlēm 2019. gada jūnijā.

  • Spēlētājas
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

  • Lana
    Osiņina

    Dzimšanas datums: 05.10.2002.
    Klubs: FK Olaine

  • Liene
    Reute

    Dzimšanas datums: 02.10.2002.
    Klubs: BFC Daugavpils

  • Diāna
    Suvītra

    Dzimšanas datums: 09.01.2002.
    Klubs: FK Dinamo Rīga

Treneru korpuss

  • Viktors Vicehovskis

    Galvenais treneris

  • Elīza Spruntule

    Trenere

  • Kristaps Dzelme

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Jeļena Golubeva

    Ārste

  • Andris Zujevs

    Fizioterapeits

  • Ilvars Rutkovskis

    Administrators

SpēleProtokols
28
jūn '16
UEFA Attīstības turnīrs WU-19 2016
NFA stadionas
14:00
Fēru salas60Latvija 
20
sep '15
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp9
Gorodskoy Stadium
17:00
Latvija07Baltkrievija 
17
sep '15
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp9
Spartak Stadion
17:00
Dānija80Latvija 
15
sep '15
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp9
Spartak Stadion
17:00
Rumānija80Latvija 
23
aug '15
Baltic Cup WU-19 2015
NSB "Arkādija"
15:00
Latvija41Lietuva 
22
aug '15
Baltic Cup WU-19 2015
NSB "Arkādija"
18:00
Azerbaidžāna40Latvija 
21
aug '15
Baltic Cup WU-19 2015
NSB "Arkādija"
18:00
Latvija14Igaunija 
18
sep '14
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp5
Suvača
18:00
Latvija03Fēru salas 
15
sep '14
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp5
Sports Center of FA of Serbia
18:00
Nīderlande100Latvija 
13
sep '14
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp5
Sports Center of FA of Serbia
18:00
Serbia51Latvija 
26
sep '13
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp11
NSB "Arkādija"
17:00
Latvija14Ziemeļīrija 
23
sep '13
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp11
NSB "Arkādija"
20:00
Šveice80Latvija 
21
sep '13
Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp11
NSB "Arkādija"
14:00
Ukraina30Latvija 
25
okt '12
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp1
Gradski Stadion
16:00
Latvija01Kipra 

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2215253913+2647
2RFS2412573124+741
3FK Spartaks2311483637-137
4FK Ventspils229763631+534
5Valmiera Glass ViA239682323033
6FK Liepāja2384112526-128
7FK Jelgava2375111926-726
8BFC Daugavpils2373131936-1724
9FK Metta2354142436-1219
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pērc biļetes uz EČ finālturnīru