Latvian Football Strategy 2017-2024

Sieviešu izlase U-19

Latvija

Sastāvā attēlotas spēlētājas, kura iekļautas izlases kandidātu lokā Baltijas kausa spēlēm 2019. gada jūnijā.

  • Spēlētājas
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

  • Lana
    Osiņina

    Dzimšanas datums: 05.10.2002.
    Klubs: FK Olaine

  • Liene
    Reute

    Dzimšanas datums: 02.10.2002.
    Klubs: BFC Daugavpils

  • Diāna
    Suvītra

    Dzimšanas datums: 09.01.2002.
    Klubs: FK Dinamo Rīga

Treneru korpuss

  • Viktors Vicehovskis

    Galvenais treneris

  • Elīza Spruntule

    Trenere

  • Kristaps Dzelme

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Jeļena Golubeva

    Ārste

  • Andris Zujevs

    Fizioterapeits

  • Ilvars Rutkovskis

    Administrators

SpēleProtokols
27
sep '08
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp3
Virdavallen
17:00
Zviedrija40Latvija 
25
sep '08
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp3
Ryttervallen
18:30
Velsa30Latvija 
02
okt '07
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp6
Kreševo
17:30
Latvija12Bosnija un Hercegovina 
29
sep '07
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp6
Kreševo
17:30
Dānija100Latvija 
27
sep '07
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp6
Kreševo
17:30
Beļģija20Latvija 
01
okt '06
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Gp 2
Miejski
13:30
Latvija10Armēnija 
28
sep '06
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Gp 2
Urban
17:30
Polija70Latvija 
26
sep '06
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Gp 2
Urban
17:30
Spānija140Latvija 
01
okt '05
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Group 10
A. Le Coq Arena
17:00
Latvija13Igaunija 
29
sep '05
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Group 10
Kadriorg
17:00
Īrija40Latvija 
27
sep '05
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Group 10
Kadriorg
17:00
Norvēģija100Latvija 
02
okt '04
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Gp 5
Lavita
19:30
Latvija15Kazahstāna 
30
sep '04
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Gp 5
Herzliya
19:30
Izraēla32Latvija 
28
sep '04
Women's Under-19 - First Qualifying Round - Gp 5
Lavita
18:00
Krievija70Latvija 

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2215253913+2647
2RFS2412573124+741
3FK Spartaks2311483637-137
4FK Ventspils229763631+534
5Valmiera Glass ViA239682323033
6FK Liepāja2384112526-128
7FK Jelgava2375111926-726
8BFC Daugavpils2373131936-1724
9FK Metta2354142436-1219
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pērc biļetes uz EČ finālturnīru