Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2020. gada UEFA Eiropas WU-19 čempionāta kvalifikācija
  • 1. kārta
  • 07.10.2019. 17:00
  • DANA Arena
  • Skatītāju skaits: 40
:
Izraēla
1
5
  • Galvenais tiesnesis: Jurgita Macikunyte (LTU)
  • 1 tiesneša asistents: Irina Pozdejeva (LTU)
  • 2 tiesneša asistents: Biljana Iskin (AUT)
  • Ceturtais tiesnesis: Maria Ennsgraber (AUT)
  • Tiesnešu inspektors: Hilda McDermott (IRL)
  • Delegāts: Hilda McDermott (IRL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

2

Vāāāārti!  0:1

Noa Selimhodzic
 

16

Dzeltenā kartīte

Yana Khatib
Amanda Medvedeva

Dzeltenā kartīte

36

 

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Maiņa

Irena Kuznezov
Elis Blokhin
 

50

Soda sitiens!  0:2

Tal Faingezicht

Maiņa

59

 
 

60

Vāāāārti!  0:3

Tal Faingezicht
 

61

Vāāāārti!  0:4

Irena Kuznezov

Maiņa

63

 
 

66

Maiņa

Eliana Jenny Nelson-Levy
Rakefet Seiden
 

66

Maiņa

Maya Daniela Chulati
Yahli Leah Cohen
 

67

Maiņa

Shalev Polishuk
Yana Khatib
 

72

Vāāāārti!  0:5

Shalev Polishuk
 

75

Maiņa

Emmanuel Ofir Avrahami
Noa Selimhodzic
Diāna Skribina

Dzeltenā kartīte

77

 
 

84

Dzeltenā kartīte

Maya Daniela Chulati

Maiņa

85

 

Maiņa

85

 
Taisija Djagiļeva
Karmena Ketija Pozņiaka

Maiņa

86

 
Ieva Krasnova

Vāāāārti!  1:5

88

 

Beidzies otrais puslaiks

LatvijaIzraēla
Sofja Ņesterova (C) (G)11Nicole Shulman (G)
Paula Linda Liniņa107Tal Faingezicht (C)
  • 50'
  • 60'
Līga Brigmane149Yana Khatib
  • 16'
  • 67'
  • 77'
Diāna Skribina
85Itaf Alkisi
  • 88'
Ieva Krasnova
1111Elis Blokhin
  • 46'
  • 85'
Ērika Gricienko
1816Zohar Cohen
  • 36'
  • 63'
Amanda Medvedeva
915Yahli Leah Cohen
  • 66'
  • 85'
Lana Osiņina
512Yarden Malka Ozel
  • 86'
Karmena Ketija Pozņiaka
1510Noa Selimhodzic
  • 2'
  • 75'
Selga Penelope Vitmore220Romy Alberts
  • 59'
Katrīna Loreta Gregorio
2014Rakefet Seiden
  • 66'
Rezervisti
Asnāte Lindermane (G)2318Adi Ben Ezra (G)
Agnese Mandrika (G)126Lior Edri
  • 85'
Renāte Gaugere
1913Eliana Jenny Nelson-Levy
  • 66'
  • 85'
Liene Reute
63Emmanuel Ofir Avrahami
  • 75'
  • 59'
Diāna Suvītra
1721Maya Daniela Chulati
  • 66'
  • 84'
  • 86'
Taisija Djagiļeva
74Irena Kuznezov
  • 46'
  • 61'
  • 63'
Alise Gaiķe
168Reut Michaeli
Darja Voitehoviča319Shalev Polishuk
  • 67'
  • 72'
-17Nichol Rantissi
Galvenais treneris
Viktors VicehovskisGuy Azuri

2020. gada UEFA Eiropas WU-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Šveice330090+99
2Austrija320181+76
3Izraēla310254+13
4Latvija3003118-170

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU