Latvija

logo

Nacionālā izlase U-19

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2024. gada martā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Treneru korpuss

  • Viktors Dobrecovs

    Galvenais treneris

  • Antons Jemeļins

    Trenera asistents

  • Vladislavs Pavļučenko

    Trenera asistents

  • Viktors Spole

    Vārtsargu treneris

  • Kristaps Petrutis

    Fiziskās sagatavotības treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Viktors Simanovičs

    Fizioterapeits

  • Valdis Jansons

    Menedžeris

ceturtdiena

21
okt
17:00
2004
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3, 1. kārta
Serbija
2
NK Aluminij

svētdiena

12
okt
16:00
2003
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2, 1. kārta
Kipra
2
Miejski

piektdiena

10
okt
14:00
2003
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2, 1. kārta
Norvēģija
3
Szamotuski osrodek sportu i re

trešdiena

8
okt
21:00
2003
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2, 1. kārta
Polija
3
Amica

otrdiena

6
mai
17:00
2003
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7, 1. kārta
Gruzija
2
Gaetano Ventura

svētdiena

4
mai
17:00
2003
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7, 1. kārta
Ziemeļīrija
0
Gaetano Ventura

piektdiena

2
mai
17:00
2003
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7, 1. kārta
Itālija
4
Gaetano Ventura

otrdiena

15
okt
19:00
2002
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4, 1. kārta
Turcija
0
Stadions “Daugava”, Liepāja

svētdiena

13
okt
19:00
2002
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4, 1. kārta
Nīderlande
4
Stadions “Daugava”, Liepāja

piektdiena

11
okt
19:00
2002
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4, 1. kārta
Somija
1
Stadions “Daugava”, Liepāja

piektdiena

9
nov
21:30
2001
2002 UEFA Under-19 - Preliminary Round - Group 14, 1. kārta
Austrija
2
The Mardyke

trešdiena

7
nov
16:00
2001
2002 UEFA Under-19 - Preliminary Round - Group 14, 1. kārta
Horvātija
4
Abbeyview

pirmdiena

5
nov
21:30
2001
2002 UEFA Under-19 - Preliminary Round - Group 14, 1. kārta
Īrija
3
Saint Colman's Park
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes