Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2011 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 7
  • 1. kārta
  • 12.10.2010. 15:00
  • NSB "Arkādija", Riga
  • Skatītāju skaits: 300
Fēru salas
:
Latvija
1
2
  • Galvenais tiesnesis: Silagava Lasha (GEO)
  • 1 tiesneša asistents: Pipia Zaza (GEO)
  • 2 tiesneša asistents: Goossens Davie (NED)
  • Ceturtais tiesnesis: Paulus van Boekel (NED)
  • Tiesnešu inspektors: Fröjdfeldt Peter (SWE)
  • Delegāts: Todorov Bone (BUL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Gilli Sørensen

Vāāāārti!  1:0

31

 
Sørmund Kalsø

Dzeltenā kartīte

35

 
René Joensen R. Joensen

Dzeltenā kartīte

44

 
Sørmund Kalsø

Otra dzeltenā kartīte

45

 
 

45+1

Soda sitiens!  1:1

Andrejs Omeļjanovičs

Beidzies pirmais puslaiks

Bogi Petersen B. Petersen

Dzeltenā kartīte

46

 
 

46

Maiņa

Edgars Jermolajevs
Jurijs Kamerilovs
 

48

Dzeltenā kartīte

Reinis Broders
Jogvan Nolsøe
Gunnar Zachariasen

Maiņa

54

 
 

74

Dzeltenā kartīte

Vladislavs Pavļučenko
Johan Jacobsen
Árni Frederiksberg Ar. Frederiksberg

Maiņa

75

 
 

77

Maiņa

Jurijs Halimons
Mārcis Ērglis
Hallur Hansson

Dzeltenā kartīte

78

 
Pál Joensen P. Joensen
Rógvi Nielsen R. Nielsen

Maiņa

82

 
 

86

Vāāāārti!  1:2

Jurijs Halimons
Ari Ellingsgaard A. Ellingsgaard

Dzeltenā kartīte

89

 
 

90

Dzeltenā kartīte

Vitālijs Jagodinskis
 

90+2

Maiņa

Bogdans Petruks
Deniss Rakels

Beidzies otrais puslaiks

Fēru salasLatvija
Kristian Joensen K. Joensen (G)1612Georgijs Čižovs (G)
  • 78'
Hallur Hansson
73Reinis Broders
  • 48'
  • 54'
Gunnar Zachariasen
1414Artjoms Lonščakovs
  • 82'
Rógvi Nielsen R. Nielsen
310Deniss Rakels
  • 90'+2'
Eli Nielsen58Andrejs Omeļjanovičs
  • 45'+1'
  • 31'
Gilli Sørensen
1011Artūrs Karašausks
  • 44'
René Joensen R. Joensen
615Jurijs Kamerilovs
  • 46'
  • 89'
Ari Ellingsgaard A. Ellingsgaard
115Vladislavs Pavļučenko
  • 74'
  • 35'
  • 45'
Sørmund Kalsø (C)
42Vitālijs Jagodinskis (C)
  • 90'
  • 46'
Bogi Petersen B. Petersen
816Mārcis Ērglis
  • 77'
  • 75'
Árni Frederiksberg Ar. Frederiksberg
1713Aleksejs Giļņičs
Rezervisti
Teitur Gestsson (G)11Igors Serkovs (G)
Andras Vagsheyg29Edgars Jermolajevs
  • 46'
Janus Thorup1817Jurijs Halimons
  • 77'
  • 86'
  • 82'
Pál Joensen P. Joensen
157Dmitrijs Hmizs
  • 54'
Jogvan Nolsøe
1218Bogdans Petruks
  • 90'+2'
  • 75'
Johan Jacobsen
13-
Galvenais treneris
Abraham Løkin (FRO)Jānis Dreimanis

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2215253913+2647
2RFS2412573124+741
3FK Spartaks2311483637-137
4FK Ventspils229763631+534
5Valmiera Glass ViA239682323033
6FK Liepāja2384112526-128
7FK Jelgava2375111926-726
8BFC Daugavpils2373131936-1724
9FK Metta2354142436-1219

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pērc biļetes uz EČ finālturnīru