Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2020. gada UEFA EČ kvalifikācija
  • 09.09.2019. 21:45
  • Daugavas stadions, Rīga
  • Skatītāju skaits: 2724
:
Ziemeļmaķedonija
0
2
  • Galvenais tiesnesis: Espen Eskås (NOR)
  • 1 tiesneša asistents: Jon-Michael Knutsen (NOR)
  • 2 tiesneša asistents: Øystein Ytterland (NOR)
  • Ceturtais tiesnesis: Kai Erik Steen (NOR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

14

Vāāāārti!  0:1

Goran Pandev
 

17

Vāāāārti!  0:2

Enis Bardhi
 

37

Dzeltenā kartīte

Egzon Bejtulai
Vladimirs Kamešs

Dzeltenā kartīte

43

 

Maiņa

46

 
Vitālijs Maksimenko

Dzeltenā kartīte

47

 
Jānis Ikaunieks

Dzeltenā kartīte

53

 
 

65

Maiņa

Ilija Nestorovski
Aleksandar Trajkovski
Ritvars Rugins

Dzeltenā kartīte

67

 
 

69

Dzeltenā kartīte

Enis Bardhi

Maiņa

75

 
 

75

Maiņa

Boban Nikolov
Goran Pandev
Valērijs Šabala
Vladimirs Kamešs

Maiņa

84

 
 

85

Dzeltenā kartīte

Arijan Ademi
 

88

Maiņa

Marjan Radeski
Elif Elmas
LatvijaZiemeļmaķedonija
Andris Vaņins (C) (G)11Stole Dimitrievski (G)
  • 47'
Vitālijs Maksimenko
22Egzon Bejtulai
  • 37'
Oļegs Laizāns55Arijan Ademi
  • 85'
  • 43'
  • 84'
Vladimirs Kamešs
66Visar Musliu
  • 67'
Ritvars Rugins
77Ivan Trichkovski
  • 75'
Mārtiņš Ķigurs
138Ezgjan Alioski
  • 53'
Jānis Ikaunieks
159Aleksandar Trajkovski
  • 65'
Armands Pētersons1610Goran Pandev (C)
  • 14'
  • 75'
Antonijs Černomordijs1714Darko Velkovski
  • 46'
Roberts Uldriķis
2017Enis Bardhi
  • 17'
  • 69'
Vladislavs Gutkovskis2221Elif Elmas
  • 88'
Rezervisti
Roberts Ozols (G)1212Dejan Iliev (G)
Vladislavs Lazarevs (G)2322Damjan Shishkovski (G)
Elvis Stuglis33Gjoko Zajkov
Kaspars Dubra44Kire Ristevski
Vladislavs Sorokins811Marjan Radeski
  • 88'
Boriss Bogdaškins913Vlatko Stojanovski
  • 84'
Valērijs Šabala
1015Ljupcho Doriev
  • 46'
Roberts Savaļnieks
1816Boban Nikolov
  • 75'
Vitālijs Jagodinskis1918Kire Markoski
Kristers Tobers2119Krste Velkoski
  • 75'
Ēriks Punculs
1120Stefan Spirovski
Andrejs Cigaņiks1423Ilija Nestorovski
  • 65'
Galvenais treneris
Slaviša StojanovičIgor Angelovski

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU