Latvijas 3. līga Centra zona

2022

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

trešdiena

11
mai
21:00
2022

piektdiena

13
mai
20:00
2022

piektdiena

13
mai
21:15
2022
Salaspils stadions

sestdiena

14
mai
17:00
2022

svētdiena

15
mai
18:00
2022
Olaines pilsētas stadions
2. kārta

pirmdiena

16
mai
19:30
2022
Mežaparks SV

trešdiena

18
mai
19:30
2022

trešdiena

18
mai
21:00
2022

ceturtdiena

19
mai
21:15
2022
Salaspils stadions

svētdiena

22
mai
18:00
2022
Olaines pilsētas stadions
3. kārta

trešdiena

25
mai
21:00
2022
Salaspils stadions

ceturtdiena

26
mai
19:30
2022
LNK Sporta Parks

piektdiena

27
mai
20:00
2022

svētdiena

29
mai
19:00
2022
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

29
mai
19:00
2022
Salaspils stadions
4. kārta

otrdiena

31
mai
19:30
2022

ceturtdiena

2
jūn
19:30
2022
Ādažu sporta centra stadions

sestdiena

4
jūn
19:30
2022

svētdiena

5
jūn
12:00
2022

svētdiena

5
jūn
19:00
2022
Olaines pilsētas stadions
5. kārta

otrdiena

7
jūn
19:30
2022

trešdiena

8
jūn
19:30
2022

trešdiena

8
jūn
21:00
2022
Salaspils stadions

svētdiena

12
jūn
19:00
2022

pirmdiena

27
jūn
19:30
2022
LNK Sporta Parks
6. kārta

trešdiena

15
jūn
19:30
2022

ceturtdiena

16
jūn
19:30
2022
Ādažu sporta centra stadions

svētdiena

19
jūn
19:00
2022
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

22
jūn
21:00
2022
Salaspils stadions

pirmdiena

11
jūl
21:15
2022
7. kārta

pirmdiena

27
jūn
19:30
2022
Mežaparks SV

trešdiena

29
jūn
19:30
2022

trešdiena

29
jūn
21:00
2022
Salaspils stadions

ceturtdiena

30
jūn
19:30
2022
Ādažu sporta centra stadions

svētdiena

3
jūl
12:00
2022
8. kārta

pirmdiena

30
mai
19:30
2022
LNK Sporta Parks

otrdiena

5
jūl
19:30
2022

trešdiena

6
jūl
20:30
2022
Salaspils stadions

ceturtdiena

7
jūl
19:30
2022
Ādažu sporta centra stadions

piektdiena

8
jūl
21:15
2022
9. kārta

pirmdiena

11
jūl
19:30
2022
Mežaparks SV

pirmdiena

11
jūl
19:30
2022

piektdiena

15
jūl
21:15
2022

sestdiena

16
jūl
12:30
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

25
aug
19:00
2022
Ādažu sporta centra stadions
10. kārta

pirmdiena

18
jūl
19:30
2022
LNK Sporta Parks

otrdiena

19
jūl
19:30
2022

trešdiena

20
jūl
19:30
2022

ceturtdiena

11
aug
19:00
2022

pirmdiena

29
aug
18:45
2022
11. kārta

pirmdiena

25
jūl
19:30
2022

otrdiena

26
jūl
19:30
2022
Academ Stadium

ceturtdiena

28
jūl
19:30
2022
Carnikavas stadions

sestdiena

30
jūl
13:30
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

31
jūl
12:00
2022
12. kārta

pirmdiena

25
jūl
19:15
2022

otrdiena

2
aug
19:15
2022

trešdiena

3
aug
19:15
2022

sestdiena

6
aug
12:30
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

31
aug
20:00
2022
Olaines pilsētas stadions
13. kārta

pirmdiena

8
aug
19:00
2022

pirmdiena

8
aug
19:00
2022

trešdiena

10
aug
21:00
2022

ceturtdiena

11
aug
19:00
2022

pirmdiena

15
aug
21:15
2022
Salaspils stadions
14. kārta

svētdiena

14
aug
12:00
2022

pirmdiena

15
aug
19:00
2022

piektdiena

19
aug
19:00
2022
Upesciema stadions

otrdiena

6
sep
18:30
2022

trešdiena

7
sep
21:15
2022
Salaspils stadions
15. kārta

piektdiena

19
aug
21:15
2022

pirmdiena

22
aug
19:00
2022

pirmdiena

22
aug
19:00
2022
LNK Sporta Parks

otrdiena

23
aug
19:00
2022
Academ Stadium

trešdiena

24
aug
19:00
2022
16. kārta

svētdiena

7
aug
19:00
2022

otrdiena

30
aug
18:45
2022
Academ Stadium

piektdiena

2
sep
21:15
2022
Salaspils stadions

sestdiena

3
sep
16:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

25
sep
13:00
2022
17. kārta

svētdiena

28
aug
19:00
2022
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

4
sep
13:30
2022

trešdiena

7
sep
18:30
2022

sestdiena

10
sep
17:00
2022
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

11
sep
12:00
2022
18. kārta

svētdiena

11
sep
18:00
2022
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

12
sep
18:30
2022

trešdiena

14
sep
21:00
2022
Salaspils stadions

svētdiena

18
sep
12:00
2022

pirmdiena

19
sep
21:30
2022
Salaspils stadions
1
Pakalns Jānis
JDFS Alberts-2
17
2
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts-2
17
3
Pavlovskis Artjoms
JFK Daugava
11
4
Švāns Sandis
SK Kengaroos
11
5
Romenskis Daniels
FK PPK/Betsafe
10
6
Baranovskis Nauris
JRFPC Upesciema Warriors
8
7
Hudjakovs Edgars
JFK Daugava
8
8
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar-2
8
9
Pulks Ernests
JDFS Alberts-2
8
10
Kuprijanovs Vadims
JFK Daugava
7
11
Lazarenko Nikita
JFK Daugava
7
12
Skuja Mārcis
FK Olaine / FK Union
7
13
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar-2
6
14
Skuratovičs Mihails
FK Beitar-2
6
15
Kamdem Kountchou Lionce Vadece
Rīgas Tehniskā universitāte
5
16
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
5
17
Kronis Edgars
FK Olaine / FK Union
5
18
Regža Alekss
FK Beitar-2
5
19
Semjonovs Oļegs
FK PPK/Betsafe
5
20
Ščogols Rihards
ASK Kadaga
5
21
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts-2
5
22
Burmistris Ģirts
FK PPK/Betsafe
4
23
Čulkovs Vitālijs
SK Kengaroos
4
24
Enow Akoegbe
Rīgas Tehniskā universitāte
4
25
Fogels Daniils
SK Kengaroos
4
26
Groskops Reinis
JRFPC Upesciema Warriors
4
27
Jonāns Markuss
JDFS Alberts-2
4
28
Kozlovskis Artjoms
FK Olaine / FK Union
4
29
Trapučka Dāvis
FK PPK/Betsafe
4
30
Valdmanis Mārtiņš
ASK Kadaga
4
31
Benskis Georgijs
SK Kengaroos
3
32
Castro Gonzalez Adrian
Riga United FC
3
33
Dombrovskis Pauls Ēriks
JDFS Alberts-2
3
34
Grablovskis Raitis
FK PPK/Betsafe
3
35
Grīntāls Jorens
JRFPC Upesciema Warriors
3
36
Kalniņš Ēriks Eduards
FK Olaine / FK Union
3
37
Kosušenko Aleksandrs
SK Kengaroos
3
38
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
3
39
Kuļepovs Viktors
FK Olaine / FK Union
3
40
Labuds Ilmārs
FK PPK/Betsafe
3
41
Lielbārdis Egīls
ASK Kadaga
3
42
Momots Sergejs
SK Kengaroos
3
43
Neverovskis Maksims
FK Beitar-2
3
44
Roderts Fricis
JDFS Alberts-2
3
45
Sica Danilo
Riga United FC
3
46
Sņegovs Vadims
ASK Kadaga
3
47
Stegerda Daniels
JRFPC Upesciema Warriors
3
48
Šalkovskis Dāvids
JDFS Alberts-2
3
49
Tomingass Rihards
JDFS Alberts-2
3
50
Zolotarjovs Dmitrijs
FK Beitar-2
3
51
Zotimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
3
52
Austrums Niks
JFK Daugava
2
53
Bairamovs Elmārs
FK Beitar-2
2
54
Bareika Mārtiņš
JDFS Alberts-2
2
55
Daudziešans Ainārs
FK PPK/Betsafe
2
56
Gabrāns Guntis
ASK Kadaga
2
57
Gaulis Rihards
Rīgas Tehniskā universitāte
2
58
Grigjans Vladislavs
FK Beitar-2
2
59
Groms Aleksandrs
JFK Daugava
2
60
Jakubovskis Aleksandrs
Riga United FC
2
61
Jurjevs Artūrs
SK Kengaroos
2
62
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
2
63
Korotkevičs Artjoms
FK PPK/Betsafe
2
64
Krastiņš Nauris
ASK Kadaga
2
65
Krēsliņš Olivers Oto
JDFS Alberts-2
2
66
Laicāns Dairis
ASK Kadaga
2
67
Lubgāns Rolands
FK PPK/Betsafe
2
68
Mičko Milans
FK Beitar-2
2
69
Pelcbergs Alens
ASK Kadaga
2
70
Pilsētnieks Māris
JRFPC Upesciema Warriors
2
71
Priede Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
2
72
Rakels Ņikita
FK Olaine / FK Union
2
73
Rūtiņš Mārcis
ASK Kadaga
2
74
Sudārs Kārlis
ASK Kadaga
2
75
Zīmelis Renārs
SK Kengaroos
2
76
Amdurs Dāvids
FK Beitar-2
1
77
Arakeļjans Edgars
Riga United FC
1
78
Askerov Vugar
FK PPK/Betsafe
1
79
Avots Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
1
80
Ābelītis Daniēls
Riga United FC
1
81
Baltiņš Toms
Rīgas Tehniskā universitāte
1
82
Baroniņš Voldemārs
FK Olaine / FK Union
1
83
Bondarenko Dmytro
FK Beitar-2
1
84
Denev Aleksandar Volenov
Riga United FC
1
85
Gaigals Dāvis
JRFPC Upesciema Warriors
1
86
Gasuļs Daniels
Riga United FC
1
87
Greblis Aivis
ASK Kadaga
1
88
Griškovs Guntis
FK Beitar-2
1
89
Irbe Ernests Francis
JDFS Alberts-2
1
90
Ivanovs Oļegs
JFK Daugava
1
91
Jansons Valdis
FK PPK/Betsafe
1
92
Kiriļins Andrejs
FK Beitar-2
1
93
Kļava Klāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
94
Kosmyna Danylo
JDFS Alberts-2
1
95
Kozlovs Igors
FK Beitar-2
1
96
Krasnoborodjko Viktors
Rīgas Tehniskā universitāte
1
97
Kravčenkovs Andrejs
SK Kengaroos
1
98
Kreicers Renārs
JDFS Alberts-2
1
99
Kriuliņš Jānis
ASK Kadaga
1
100
Kronis Ernests
FK Olaine / FK Union
1
101
Krupeņičs Valentins
SK Kengaroos
1
102
Kuzmins Vladislavs
FK Beitar-2
1
103
Liepiņš Kārlis Miķelis
JFK Daugava
1
104
Liseckis Alans
JFK Daugava
1
105
Maks Andis
ASK Kadaga
1
106
Marusii Matvii
JDFS Alberts-2
1
107
Mazvērsītis Gunārs
JRFPC Upesciema Warriors
1
108
Medvedins Ruslans
SK Kengaroos
1
109
Meisters Artūrs
Riga United FC
1
110
Ņesterenko Bogdans
FK Olaine / FK Union
1
111
Odiņš Oskars
JRFPC Upesciema Warriors
1
112
Ostrovskis Artemijs
JFK Daugava
1
113
Ozoliņš Artūrs
FK PPK/Betsafe
1
114
Pelcis Daniels
FK PPK/Betsafe
1
115
Petrovs Maikls
SK Kengaroos
1
116
Pokšāns Andžejs
JRFPC Upesciema Warriors
1
117
Prohorovs Dmitrijs
FK Beitar-2
1
118
Puriņš Ritvars
FK PPK/Betsafe
1
119
Rjazanskis Ņikita
Rīgas Tehniskā universitāte
1
120
Rucko Artūrs
FK Beitar-2
1
121
Semjonovs Viktors
FK Beitar-2
1
122
Siddiqui Zaid Ahmad
Rīgas Tehniskā universitāte
1
123
Silakovs Nikita
Rīgas Tehniskā universitāte
1
124
Siņakovs Makars
SK Kengaroos
1
125
Sirmais Sandis
FK PPK/Betsafe
1
126
Solomevičs Romāns
FK Beitar-2
1
127
Solovjovs Kirills
Rīgas Tehniskā universitāte
1
128
Sprūde Roberts
JDFS Alberts-2
1
129
Šauers Ričards
JDFS Alberts-2
1
130
Tsisar Ivan
Riga United FC
1
131
Urbāns Edgars
FK Olaine / FK Union
1
132
Vārna Jēkabs
JDFS Alberts-2
1
133
Vimba Edvards
Rīgas Tehniskā universitāte
1
134
Zankovskis Gatis
JRFPC Upesciema Warriors
1
135
Zeņkovs Aleksandrs
FK Beitar-2
1
136
Zustars Artūrs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
137
Žīgurs Kristaps
JRFPC Upesciema Warriors
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
12
2
4
41
23
+18
38
2
18
11
5
2
74
27
+47
38
3
18
11
3
4
56
35
+21
36
4
18
10
3
5
40
20
+20
33
5
18
7
8
3
38
29
+9
29
7
18
6
4
8
43
49
-6
22
8
18
4
5
9
32
52
-20
17
9
18
1
3
14
18
62
-44
6

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU