FK Olaine / FK Union

Latvijas 3. līga 2022. Centra zona

  • 2pozīcija
  • 24punkti
  • 27:16vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Mihails MazursDzimšanas datums: 17.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
405
-
-
-
Kristofers MinajevsDzimšanas datums: 21.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ivans MuižnieksDzimšanas datums: 28.07.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
585
-
-
-
Aizsargi
Mihails AkelansDzimšanas datums: 29.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
22
-
-
-
Emīls BekmanisDzimšanas datums: 15.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
650
-
1
-
Daniils BerezanskisDzimšanas datums: 13.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars BorisovsDzimšanas datums: 11.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims ČernovsDzimšanas datums: 03.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Emīls ČižiksDzimšanas datums: 30.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
347
-
-
-
Viktors GrigorjevsDzimšanas datums: 06.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
821
-
-
-
Adrians IvanovsDzimšanas datums: 26.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
5
-
-
-
Rene KepkeDzimšanas datums: 18.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viktors KuļepovsDzimšanas datums: 23.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
3
1
-
Bogdans ŅesterenkoDzimšanas datums: 16.05.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
13
1170
1
1
-
Deniss OsipovsDzimšanas datums: 10.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
27
-
-
-
Artis ZelmenisDzimšanas datums: 06.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Vadims AvdejevsDzimšanas datums: 29.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
495
-
-
-
Voldemārs BaroniņšDzimšanas datums: 09.05.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1143
1
1
-
Olivers FreimanisDzimšanas datums: 21.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
80
-
1
-
Edgars KronisDzimšanas datums: 29.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
3
4
-
Alekss LastovskisDzimšanas datums: 04.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Edgars OzoliņšDzimšanas datums: 08.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
111
-
-
-
Nikita ŠlajusDzimšanas datums: 03.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
279
-
1
-
Daniils TolmačovsDzimšanas datums: 29.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Vladislavs ČerņikovsDzimšanas datums: 21.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
276
-
-
-
Artjoms KozlovskisDzimšanas datums: 19.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
497
4
-
-
Ņikita RakelsDzimšanas datums: 17.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
745
2
4
-
Rainers StraupenieksDzimšanas datums: 12.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars UrbānsDzimšanas datums: 15.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
314
1
-
-
Spēlētāji
Aleksandrs FirsovsDzimšanas datums: 30.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Damirs GržeškevičsDzimšanas datums: 22.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
175
-
-
-
Ēriks Eduards KalniņšDzimšanas datums: 02.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
858
3
1
-
Pāvels KorčaginsDzimšanas datums: 07.01.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
32
-
-
-
Ernests KronisDzimšanas datums: 25.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
249
-
3
-
Oto Renārs LūsisDzimšanas datums: 02.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Germans ŅikitinsDzimšanas datums: 10.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars PūliņšDzimšanas datums: 14.12.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Jānis SaulītisDzimšanas datums: 08.06.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
826
-
-
-
Igors ŠkoļnijsDzimšanas datums: 01.09.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārcis SkujaDzimšanas datums: 04.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
120
1
-
-
Ņikita StepkoDzimšanas datums: 09.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
343
-
1
-
Artjoms StoļarovsDzimšanas datums: 09.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
24
-
-
-

Kluba vadība

  • Voldemārs Baroniņš

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 09.05.1995.
  • Mārtiņš Petrovs

    Direktors

    Dzimšanas datums: 07.06.1978.

Treneru korpuss

  • Viktor Nesterenko

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 03.05.1954.
  • Andis Kronis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 01.03.1972.
  • Jānis Šukajevs

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 24.02.1991.

Atbalsta personāls

  • Bogdans Ņesterenko

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 16.05.1984.

svētdiena

15
mai
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 1. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

22
mai
18:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

29
mai
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

5
jūn
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 4. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

12
jūn
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 5. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

19
jūn
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 6. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

29
jūn
19:30
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 7. kārta
Upesciema stadions

piektdiena

8
jūl
21:15
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 8. kārta
Salaspils stadions

pirmdiena

11
jūl
19:30
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 9. kārta
LNK Sporta Parks

otrdiena

19
jūl
19:30
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 10. kārta
Academ Stadium

sestdiena

30
jūl
13:30
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

7
aug
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 16. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

10
aug
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 13. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

14
aug
12:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 14. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
8
2
3
35
21
+14
26
2
13
7
3
3
27
16
+11
24
3
12
6
5
1
36
19
+17
23
5
13
6
3
4
30
24
+6
21
6
12
4
3
5
25
24
+1
15
7
12
3
6
3
21
25
-4
15
8
10
3
3
4
22
23
-1
12
9
12
1
3
8
16
34
-18
6
1
Pakalns Jānis
JDFS Alberts-2
18
2
Romenskis Daniels
FK PPK/Betsafe
18
3
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
15
4
Baranovskis Nauris
JRFPC Upesciema Warriors
14
5
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar-2
12
6
Švāns Sandis
SK Kengaroos
12
7
Hudjakovs Edgars
JFK Daugava
10
8
Kuprijanovs Vadims
JFK Daugava
10
9
Lazarenko Nikita
JFK Daugava
10
10
Pavlovskis Artjoms
JFK Daugava
10
11
Pulks Ernests
JDFS Alberts-2
10
12
Burmistris Ģirts
FK PPK/Betsafe
8
13
Enow Akoegbe
Rīgas Tehniskā universitāte
8
14
Jonāns Markuss
JDFS Alberts-2
8
15
Kamdem Kountchou Lionce Vadece
Riga United FC
8
16
Kozlovskis Artjoms
FK Olaine / FK Union
8
17
Molotkovs Deniss
FK Krāslava
8
18
Semjonovs Oļegs
FK PPK/Betsafe
8
19
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar-2
8
20
Mironovs Vadims
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
7
21
Skujiņš Regnārs
Ogre United
7
22
Benskis Georgijs
SK Kengaroos
6
23
Castro Gonzalez Adrian
Riga United FC
6
24
Čulkovs Vitālijs
SK Kengaroos
6
25
Dombrovskis Pauls Ēriks
JDFS Alberts-2
6
26
Grablovskis Raitis
FK PPK/Betsafe
6
27
Grīntāls Jorens
JRFPC Upesciema Warriors
6
28
Groskops Reinis
JRFPC Upesciema Warriors
6
29
Kalniņš Ēriks Eduards
FK Olaine / FK Union
6
30
Kosušenko Aleksandrs
SK Kengaroos
6
31
Kronis Edgars
FK Olaine / FK Union
6
32
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
6
33
Kuļepovs Viktors
FK Olaine / FK Union
6
34
Labuds Ilmārs
FK PPK/Betsafe
6
35
Sica Danilo
Riga United FC
6
36
Sņegovs Vadims
ASK Kadaga
6
37
Trapučka Dāvis
FK PPK/Betsafe
6
38
Zotimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
6
39
Bovins Elvis
Augšdaugavas NSS
5
40
Burkāns Ralfs
FS Jelgava-2
5
41
Džeriņš Guntis
FK Pļaviņas DM
5
42
Freimanis Renalts
Dienvidkurzemes FK
5
43
Hūns Dans
Dienvidkurzemes FK
5
44
Janovskis Artūrs
FS Jelgava-2
5
45
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
5
46
Pivarovičs Mārtiņš
JFC Jelgava
5
47
Šarigins Andis
FK Varakļāni
5
48
Vitkovskis Deniss
Saldus SS/Brocēnu BJSS
5
49
Žukovs Dainis
Rēzekne-2
5
50
Bairamovs Elmārs
FK Beitar-2
4
51
Bareika Mārtiņš
JDFS Alberts-2
4
52
Daudziešans Ainārs
FK PPK/Betsafe
4
53
Finčuks Jevgeņijs
FK Madona Kvarcs
4
54
Gaulis Rihards
Rīgas Tehniskā universitāte
4
55
Grigjans Vladislavs
FK Beitar-2
4
56
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
4
57
Konovalovs Vladimirs
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
58
Krēsliņš Olivers Oto
JDFS Alberts-2
4
59
Kūla Kristers Horens
FK Tukums 2000 - 3
4
60
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
4
61
Laicāns Dairis
ASK Kadaga
4
62
Lielbārdis Egīls
ASK Kadaga
4
63
Liepnieks Andris
FS Jelgava-2
4
64
Lubgāns Rolands
FK PPK/Betsafe
4
65
Meļķis Elvis
FK Alberts
4
66
Mickevičs Hārdijs Egons
FK Pļaviņas DM
4
67
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
4
68
Momots Sergejs
SK Kengaroos
4
69
Pelcbergs Alens
ASK Kadaga
4
70
Pilsētnieks Māris
JRFPC Upesciema Warriors
4
71
Priede Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
4
72
Rakels Ņikita
FK Olaine / FK Union
4
73
Roderts Fricis
JDFS Alberts-2
4
74
Rūtiņš Mārcis
ASK Kadaga
4
75
Stegerda Daniels
JRFPC Upesciema Warriors
4
76
Sudārs Kārlis
ASK Kadaga
4
77
Valdmanis Mārtiņš
ASK Kadaga
4
78
Vaņins Ingus
Augšdaugavas NSS
4
79
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts-2
4
80
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts-2
4
81
Zolotarjovs Dmitrijs
FK Beitar-2
4
82
Briežkalns Mikus
FK Pļaviņas DM
3
83
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
3
84
Fedorovics Aigars
FK Dobele Allegro
3
85
Golubevs Aleksandrs
FK Līvāni
3
86
Inge Džordans
Dienvidkurzemes FK
3
87
Joksts Sandijs
FK Tukums 2000 - 3
3
88
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
3
89
Krauja Matīss
FK Sigulda
3
90
Ķauķītis Māris
FK Cēsis
3
91
Mazjānis Ralfs
FK Sigulda
3
92
Ostrovskis Viesturs
FK Tukums 2000 - 3
3
93
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
3
94
Rubīns Raivis
Ogre United
3
95
Saliņš Oskars
FK Madona Kvarcs
3
96
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava-2
3
97
Sņegovs Aleksandrs
Balvi
3
98
Strods Dāniels
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
3
99
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
3
100
Vanags Kārlis
Balvi
3
101
Vasiļjevs Henrijs
Dienvidkurzemes FK
3
102
Vaskis Ģirts
Balvi
3
103
Abramovs Vitālijs
JFC Jelgava
2
104
Arakeļjans Edgars
Riga United FC
2
105
Atamaņukovs Vadims
FK Krāslava
2
106
Ābelītis Daniēls
Riga United FC
2
107
Baikovs Pāvels
FK Lielupe
2
108
Baltiņš Toms
Rīgas Tehniskā universitāte
2
109
Baroniņš Voldemārs
FK Olaine / FK Union
2
110
Bečers Rihards
FS Jelgava-2
2
111
Bečs Vadims
FK Krāslava
2
112
Beikerts Kārlis
FK Pļaviņas DM
2
113
Bokta Sandis
FK Ludza
2
114
Cālītis Mārtiņš
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
115
Čibulis Edijs
DSVK Traktors
2
116
Čirkunovs Matīss
FS Jelgava-2
2
117
Denev Aleksandar Volenov
Riga United FC
2
118
Dzelzītis Raivis
FK Alberts
2
119
Fogels Daniils
SK Kengaroos
2
120
Freimanis Jānis
Dienvidkurzemes FK
2
121
Gabrāns Guntis
ASK Kadaga
2
122
Gaigals Dāvis
JRFPC Upesciema Warriors
2
123
Garkuļs Gurevičs Rolands
FS Jelgava-2
2
124
Gasuļs Daniels
Riga United FC
2
125
Greblis Aivis
ASK Kadaga
2
126
Groms Aleksandrs
JFK Daugava
2
127
Iesalnieks Niks
FK Sigulda
2
128
Irbe Ernests Francis
JDFS Alberts-2
2
129
Jakovļevs Andis
FK Ludza
2
130
Jakovļevs Daniels
FK Krāslava
2
131
Jansons Valdis
FK PPK/Betsafe
2
132
Jirgensons Ričards
FS Jelgava-2
2
133
Kirilovs Maksims
FK Lielupe
2
134
Kiriļins Andrejs
FK Beitar-2
2
135
Kļava Klāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
136
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
2
137
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava-2
2
138
Korotkevičs Artjoms
FK PPK/Betsafe
2
139
Kosmyna Danylo
JDFS Alberts-2
2
140
Kozlovs Igors
FK Beitar-2
2
141
Kozlovskis Mareks
Balvi
2
142
Krasnoborodjko Viktors
Rīgas Tehniskā universitāte
2
143
Krastiņš Nauris
ASK Kadaga
2
144
Kravčenkovs Andrejs
SK Kengaroos
2
145
Krupeņičs Valentins
SK Kengaroos
2
146
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
2
147
Kuzmins Vladislavs
FK Beitar-2
2
148
Lēnmanis Krists
FK Cēsis
2
149
Liepiņš Kārlis Miķelis
JFK Daugava
2
150
Liseckis Alans
JFK Daugava
2
151
Locāns Edgars
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
152
Maks Andis
ASK Kadaga
2
153
Marusii Matvii
JDFS Alberts-2
2
154
Mazvērsītis Gunārs
JRFPC Upesciema Warriors
2
155
Meisters Artūrs
Riga United FC
2
156
Molčanovs Staņislavs
FK Pļaviņas DM
2
157
Muižnieks Adriāns
FS Jelgava-2
2
158
Muižnieks Emīls
Ogre United
2
159
Muižnieks Kristiāns
FS Jelgava-2
2
160
Neverovskis Maksims
FK Beitar-2
2
161
Ņesterenko Bogdans
FK Olaine / FK Union
2
162
Odiņš Oskars
JRFPC Upesciema Warriors
2
163
Ostrovskis Artemijs
JFK Daugava
2
164
Ozoliņš Artūrs
FK PPK/Betsafe
2
165
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava-2
2
166
Pāviška Linards Roberts
Ogre United
2
167
Pērkons Atis
FK Madona Kvarcs
2
168
Pokšāns Andžejs
JRFPC Upesciema Warriors
2
169
Puriņš Ritvars
FK PPK/Betsafe
2
170
Reķis Elvijs
FK Cēsis
2
171
Rjazanskis Ņikita
Rīgas Tehniskā universitāte
2
172
Rucko Artūrs
FK Beitar-2
2
173
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava-2
2
174
Semjonovs Viktors
FK Beitar-2
2
175
Siddiqui Zaid Ahmad
Rīgas Tehniskā universitāte
2
176
Silakovs Nikita
Rīgas Tehniskā universitāte
2
177
Siliņš Emīls
Ogre United
2
178
Sirmais Sandis
FK PPK/Betsafe
2
179
Skābardis Juris
Ogre United
2
180
Skuja Mārcis
FK Olaine / FK Union
2
181
Skuratovičs Mihails
FK Beitar-2
2
182
Solomevičs Romāns
FK Beitar-2
2
183
Solovjovs Kirills
Rīgas Tehniskā universitāte
2
184
Sprūde Roberts
JDFS Alberts-2
2
185
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
FK Madona Kvarcs
2
186
Stonis Jānis
Dienvidkurzemes FK
2
187
Strods Dāvis
FK Varakļāni
2
188
Sveķis Klāvs
FK Madona Kvarcs
2
189
Šalkovskis Dāvids
JDFS Alberts-2
2
190
Ščogols Rihards
ASK Kadaga
2
191
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
2
192
Tauberis Kaspars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
193
Timšāns Mairis
Augšdaugavas NSS
2
194
Trifanovs Emīls Rinalds
Futbola Parks Academy / LSPA
2
195
Tsisar Ivan
Riga United FC
2
196
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
197
Urbāns Edgars
FK Olaine / FK Union
2
198
Urtāns Deniss
Balvi
2
199
Valners Matīss
Ogre United
2
200
Vimba Edvards
Rīgas Tehniskā universitāte
2
201
Zankovskis Gatis
JRFPC Upesciema Warriors
2
202
Zeņkovs Aleksandrs
FK Beitar-2
2
203
Zīmelis Renārs
SK Kengaroos
2
204
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
205
Ančs Imants
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
206
Antoņevičs Rihards
JFC Jelgava
1
207
Asmiņš Tomass
FK Iecava
1
208
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
1
209
Babulis Kārlis
DSVK Traktors
1
210
Baiks Dāvids
FK Līvāni
1
211
Bedrovs Arnolds
Augšdaugavas NSS
1
212
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
1
213
Beņislavskis Toms
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
214
Bezuščonoks Deniss
FK Lielupe
1
215
Brahmanis Elvijs
JFC Jelgava
1
216
Brūniņš Edgars
FS Jelgava-2
1
217
Buks Rainers
Augšdaugavas NSS
1
218
Bulmeisters Jānis
FK Līvāni
1
219
Burkevics Tomass Kristers
FK Valka
1
220
Cinglers Toms
Balvi
1
221
Dancis Eduards
FK Sigulda
1
222
Daugulis Pauls
FK Sigulda
1
223
Dementjevs Andrejs
JFC Jelgava
1
224
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
1
225
Dimza Edgars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
226
Dokāns Gvido
Balvi
1
227
Dreimanis Ādams
FS Jelgava-2
1
228
Driksna Igors
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
229
Ešenvalds Edgars
Augšdaugavas NSS
1
230
Feldmanis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
1
231
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
1
232
Gabranovs Guntars
FK Ludza
1
233
Grants Jānis
Ogre United
1
234
Grinbergs Ingus Valters
FK Dobele Allegro
1
235
Hincs Jurģis
FK Iecava
1
236
Isakovs Konstantīns
FK Ludza
1
237
Ivenkovs Raimonds
FK Iecava
1
238
Jasutis Aleksandrs
FK Iecava
1
239
Jaudzems Edvards
FK Tukums 2000 - 3
1
240
Jegurs Artūrs
FK Sigulda
1
241
Jierkis Ronalds
Rēzekne-2
1
242
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy / LSPA
1
243
Kalnozols Ojārs
FK Sigulda
1
244
Klišāns Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
1
245
Kokarevičs Ervīns
FK Pļaviņas DM
1
246
Kokorevičs Ņikita
Balvi
1
247
Kolužs Kristers
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
248
Kopilovs Vitālijs
FK Ludza
1
249
Krušanovs Ēriks
FK Ludza
1
250
Kukulis Juris
FK Tukums 2000 - 3
1
251
Kumpiņš Staņislavs
Ogre United
1
252
Kupčs Arturs
FK Lielupe
1
253
Kurmeļovs Oļegs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
254
Kuzmins Sergejs
Augšdaugavas NSS
1
255
Kvants Dāvis
Ogre United
1
256
Labutis Juris
FK Madona Kvarcs
1
257
Laiviņš Aivis
FK Pļaviņas DM
1
258
Laskovs Vitālijs
Augšdaugavas NSS
1
259
Laucis Oskars
FK Madona Kvarcs
1
260
Legzdiņš Henrijs
Dienvidkurzemes FK
1
261
Liholetovs Pāvels
FK Krāslava
1
262
Linejs Reinis
FK Iecava
1
263
Līcis Kārlis
Ogre United
1
264
Lomako Dmitrijs
FK Krāslava
1
265
Ļahovs Igors
FK Lielupe
1
266
Magrins Roberts
FK Krāslava
1
267
Marcinkevičs Markuss
FK Pļaviņas DM
1
268
Meiers Martins
Futbola Parks Academy / LSPA
1
269
Melnis Rihards
FK Varakļāni
1
270
Mihaļcevičs Ņikita
FK Lielupe
1
271
Orlovs Deniss
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
272
Osis Oskars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
273
Pakers Rainers
FK Pļaviņas DM
1
274
Pavļukevičs Daniils
FK Krāslava
1
275
Pinka Žanis
FK Dobele Allegro
1
276
Podnieks Lauris
DSVK Traktors
1
277
Poga Anrijs
FK Valka
1
278
Prieto Bello Carlos Alberto
Rēzekne-2
1
279
Prohorovs Rolands
FK Pļaviņas DM
1
280
Pudāns Kārlis
FK Dobele Allegro
1
281
Puhovs Iļja
FS Jelgava-2
1
282
Racins Ilgvars
FK Varakļāni
1
283
Radivinskis Raivis
FK Krāslava
1
284
Rācenis Mārtiņš Viktors
FK Sigulda
1
285
Reķis Jānis
FK Cēsis
1
286
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
1
287
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
1
288
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
1
289
Sergejevs Aleksejs
FK Lielupe
1
290
Silagailis Guntars
Rēzekne-2
1
291
Siņakovs Nikolajs
FK Krāslava
1
292
Sircovs Valērijs
Gulbenes BJSS
1
293
Sitiks Andrejs
FK Madona Kvarcs
1
294
Sola Alens
Futbola Parks Academy / LSPA
1
295
Solims Aigars
FK Krāslava
1
296
Staļģis Helvijs
FK Dobele Allegro
1
297
Staško Artjoms
FK Ludza
1
298
Stivrinieks Kristaps
FK Tukums 2000 - 3
1
299
Stivriņš Elmārs
FK Krāslava
1
300
Strautiņš Edgars
Futbola Parks Academy / LSPA
1
301
Strods Reinis
FK Cēsis
1
302
Stumbiņš Raivis
FK Pļaviņas DM
1
303
Ščuckis Ronalds
FK Madona Kvarcs
1
304
Šlesers Edijs
DSVK Traktors
1
305
Šolins Raitis
Gulbenes BJSS
1
306
Šteins Andris
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
307
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava-2
1
308
Šveics Adriāns
FK Madona Kvarcs
1
309
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
1
310
Tumans Ģirts
Ogre United
1
311
Turlais Renāts
FK Varakļāni
1
312
Upenieks Ilvars
FK Varakļāni
1
313
Usāns Kaspars
Gulbenes BJSS
1
314
Vaičulis Armands
Gulbenes BJSS
1
315
Vanags Valdis Valters
Bauskas BJSS / Mēmele
1
316
Vārpa Roberts
Ogre United
1
317
Veinbergs Renārs Antons
FS Jelgava-2
1
318
Zariņš Krists Reinards
Ogre United
1
319
Zeps Rinalds
FK Varakļāni
1
320
Zīle Rinalds
FK Pļaviņas DM
1
321
Zujāns Dāvis
FK Cēsis
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu