SK Kengaroos

Latvijas 3. līga 2022. Centra zona

  • 6pozīcija
  • 15punkti
  • 25:24vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Deniss GorinsDzimšanas datums: 10.05.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Pāvils Pauls AvotiņšDzimšanas datums: 18.12.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ruslans MedvedinsDzimšanas datums: 20.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
437
-
-
-
Uzbrucēji
Ričards PelcisDzimšanas datums: 31.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
117
-
-
-
Spēlētāji
Ivans BaidjuksDzimšanas datums: 05.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Georgijs BenskisDzimšanas datums: 13.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
494
3
1
-
Bogdan BudetskyiDzimšanas datums: 29.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils BurajevsDzimšanas datums: 19.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vitālijs ČulkovsDzimšanas datums: 24.04.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
436
3
-
-
Ostins DeņisenoksDzimšanas datums: 19.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
65
-
-
-
Iļja EkssDzimšanas datums: 21.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs EmzisDzimšanas datums: 03.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
432
-
1
-
Daniels FiļimonovsDzimšanas datums: 26.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils FogelsDzimšanas datums: 24.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
585
1
-
-
Aleksejs FormaņickisDzimšanas datums: 08.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timofejs FrolovsDzimšanas datums: 22.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
343
-
2
-
Jurijs FuntikovsDzimšanas datums: 05.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
316
-
-
-
Marks GavrilovsDzimšanas datums: 18.09.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rendijs GranītsDzimšanas datums: 17.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ervīns GrankinsDzimšanas datums: 28.07.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs JurjevsDzimšanas datums: 01.06.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
-
-
-
Mihails KarņickisDzimšanas datums: 12.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
675
-
-
-
Vsevolods KoļedaDzimšanas datums: 10.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass KontrimsDzimšanas datums: 07.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
345
1
-
-
Aleksandrs KosušenkoDzimšanas datums: 28.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
576
3
2
-
Andrejs KravčenkovsDzimšanas datums: 27.12.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
207
1
-
-
Denis KromkinsDzimšanas datums: 05.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valentins KrupeņičsDzimšanas datums: 08.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
259
1
-
-
Vitālijs KudrjašovsDzimšanas datums: 19.05.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
697
3
-
-
Aleksejs KuzņecovsDzimšanas datums: 13.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olafs Eduards LibertsDzimšanas datums: 27.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Denils LindekronaDzimšanas datums: 15.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
737
-
-
-
Jevgēnijs LiseckisDzimšanas datums: 22.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
213
-
-
-
Vladimirs MartukānsDzimšanas datums: 27.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
92
-
-
-
Sergejs MomotsDzimšanas datums: 17.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
491
2
-
-
Vadims NazimovsDzimšanas datums: 19.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maikls PetrovsDzimšanas datums: 17.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
53
-
-
-
Artjoms SerihsDzimšanas datums: 29.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs ŠilonosovsDzimšanas datums: 16.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Makars SiņakovsDzimšanas datums: 28.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
326
-
-
-
Sandis ŠvānsDzimšanas datums: 21.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
465
6
3
-
Ēriks TkačevsDzimšanas datums: 09.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
59
-
-
-
Ņikita ToropovsDzimšanas datums: 28.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
450
-
1
-
Ņikita UhovsDzimšanas datums: 19.06.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
233
-
-
-
Aleksandrs UsmanovsDzimšanas datums: 10.08.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
237
-
1
-
Artūrs VabulisDzimšanas datums: 18.11.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
880
-
1
-
Antons ZaharovsDzimšanas datums: 09.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Renārs ZīmelisDzimšanas datums: 02.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
1
1
-

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Benskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 07.03.1966.
  • Georgijs Benskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 13.05.1994.
  • Lilita Agafonova

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.06.1999.

Atbalsta personāls

  • Andrejs Pidhačnijs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.01.1983.
  • Agnese Rižņilkova

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 18.04.1994.

trešdiena

11
mai
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 1. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

18
mai
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 2. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

25
mai
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 3. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

5
jūn
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 4. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

8
jūn
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 5. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

22
jūn
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 6. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

29
jūn
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 7. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

6
jūl
20:30
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 8. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

20
jūl
19:30
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 10. kārta
Upesciema stadions

pirmdiena

25
jūl
19:15
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 12. kārta
Mežaparks SV

svētdiena

31
jūl
12:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 11. kārta
RTU stadions

trešdiena

10
aug
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 13. kārta
Salaspils stadions

pirmdiena

22
aug
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 15. kārta
LNK Sporta Parks
-

ceturtdiena

25
aug
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 9. kārta
Ādažu sporta centra stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
8
2
3
35
21
+14
26
2
13
7
3
3
27
16
+11
24
3
12
6
5
1
36
19
+17
23
5
13
6
3
4
30
24
+6
21
6
12
4
3
5
25
24
+1
15
7
12
3
6
3
21
25
-4
15
8
10
3
3
4
22
23
-1
12
9
12
1
3
8
16
34
-18
6
1
Pakalns Jānis
JDFS Alberts-2
18
2
Romenskis Daniels
FK PPK/Betsafe
18
3
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
15
4
Baranovskis Nauris
JRFPC Upesciema Warriors
12
5
Švāns Sandis
SK Kengaroos
12
6
Hudjakovs Edgars
JFK Daugava
10
7
Kuprijanovs Vadims
JFK Daugava
10
8
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar-2
10
9
Lazarenko Nikita
JFK Daugava
10
10
Pavlovskis Artjoms
JFK Daugava
10
11
Pulks Ernests
JDFS Alberts-2
10
12
Burmistris Ģirts
FK PPK/Betsafe
8
13
Jonāns Markuss
JDFS Alberts-2
8
14
Kamdem Kountchou Lionce Vadece
Riga United FC
8
15
Kozlovskis Artjoms
FK Olaine / FK Union
8
16
Molotkovs Deniss
FK Krāslava
8
17
Semjonovs Oļegs
FK PPK/Betsafe
8
18
Mironovs Vadims
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
7
19
Skujiņš Regnārs
Ogre United
7
20
Benskis Georgijs
SK Kengaroos
6
21
Castro Gonzalez Adrian
Riga United FC
6
22
Čulkovs Vitālijs
SK Kengaroos
6
23
Dombrovskis Pauls Ēriks
JDFS Alberts-2
6
24
Grablovskis Raitis
FK PPK/Betsafe
6
25
Grīntāls Jorens
JRFPC Upesciema Warriors
6
26
Groskops Reinis
JRFPC Upesciema Warriors
6
27
Kalniņš Ēriks Eduards
FK Olaine / FK Union
6
28
Kosušenko Aleksandrs
SK Kengaroos
6
29
Kronis Edgars
FK Olaine / FK Union
6
30
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
6
31
Kuļepovs Viktors
FK Olaine / FK Union
6
32
Labuds Ilmārs
FK PPK/Betsafe
6
33
Sica Danilo
Riga United FC
6
34
Sņegovs Vadims
ASK Kadaga
6
35
Trapučka Dāvis
FK PPK/Betsafe
6
36
Zotimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
6
37
Bovins Elvis
Augšdaugavas NSS
5
38
Burkāns Ralfs
FS Jelgava-2
5
39
Džeriņš Guntis
FK Pļaviņas DM
5
40
Freimanis Renalts
Dienvidkurzemes FK
5
41
Hūns Dans
Dienvidkurzemes FK
5
42
Janovskis Artūrs
FS Jelgava-2
5
43
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
5
44
Pivarovičs Mārtiņš
JFC Jelgava
5
45
Šarigins Andis
FK Varakļāni
5
46
Vitkovskis Deniss
Saldus SS/Brocēnu BJSS
5
47
Žukovs Dainis
Rēzekne-2
5
48
Bairamovs Elmārs
FK Beitar-2
4
49
Bareika Mārtiņš
JDFS Alberts-2
4
50
Daudziešans Ainārs
FK PPK/Betsafe
4
51
Enow Akoegbe
Rīgas Tehniskā universitāte
4
52
Finčuks Jevgeņijs
FK Madona Kvarcs
4
53
Gaulis Rihards
Rīgas Tehniskā universitāte
4
54
Grigjans Vladislavs
FK Beitar-2
4
55
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
4
56
Konovalovs Vladimirs
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
57
Krēsliņš Olivers Oto
JDFS Alberts-2
4
58
Kūla Kristers Horens
FK Tukums 2000 - 3
4
59
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
4
60
Laicāns Dairis
ASK Kadaga
4
61
Lielbārdis Egīls
ASK Kadaga
4
62
Liepnieks Andris
FS Jelgava-2
4
63
Lubgāns Rolands
FK PPK/Betsafe
4
64
Meļķis Elvis
FK Alberts
4
65
Mickevičs Hārdijs Egons
FK Pļaviņas DM
4
66
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
4
67
Momots Sergejs
SK Kengaroos
4
68
Pelcbergs Alens
ASK Kadaga
4
69
Pilsētnieks Māris
JRFPC Upesciema Warriors
4
70
Rakels Ņikita
FK Olaine / FK Union
4
71
Roderts Fricis
JDFS Alberts-2
4
72
Rūtiņš Mārcis
ASK Kadaga
4
73
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar-2
4
74
Stegerda Daniels
JRFPC Upesciema Warriors
4
75
Sudārs Kārlis
ASK Kadaga
4
76
Vaņins Ingus
Augšdaugavas NSS
4
77
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts-2
4
78
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts-2
4
79
Zolotarjovs Dmitrijs
FK Beitar-2
4
80
Briežkalns Mikus
FK Pļaviņas DM
3
81
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
3
82
Fedorovics Aigars
FK Dobele Allegro
3
83
Golubevs Aleksandrs
FK Līvāni
3
84
Joksts Sandijs
FK Tukums 2000 - 3
3
85
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
3
86
Krauja Matīss
FK Sigulda
3
87
Ķauķītis Māris
FK Cēsis
3
88
Mazjānis Ralfs
FK Sigulda
3
89
Ostrovskis Viesturs
FK Tukums 2000 - 3
3
90
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
3
91
Rubīns Raivis
Ogre United
3
92
Saliņš Oskars
FK Madona Kvarcs
3
93
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava-2
3
94
Sņegovs Aleksandrs
Balvi
3
95
Strods Dāniels
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
3
96
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
3
97
Vanags Kārlis
Balvi
3
98
Vasiļjevs Henrijs
Dienvidkurzemes FK
3
99
Vaskis Ģirts
Balvi
3
100
Abramovs Vitālijs
JFC Jelgava
2
101
Arakeļjans Edgars
Riga United FC
2
102
Atamaņukovs Vadims
FK Krāslava
2
103
Ābelītis Daniēls
Riga United FC
2
104
Baikovs Pāvels
FK Lielupe
2
105
Baltiņš Toms
Rīgas Tehniskā universitāte
2
106
Baroniņš Voldemārs
FK Olaine / FK Union
2
107
Bečers Rihards
FS Jelgava-2
2
108
Bečs Vadims
FK Krāslava
2
109
Beikerts Kārlis
FK Pļaviņas DM
2
110
Bokta Sandis
FK Ludza
2
111
Cālītis Mārtiņš
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
112
Čibulis Edijs
DSVK Traktors
2
113
Čirkunovs Matīss
FS Jelgava-2
2
114
Denev Aleksandar Volenov
Riga United FC
2
115
Dzelzītis Raivis
FK Alberts
2
116
Fogels Daniils
SK Kengaroos
2
117
Freimanis Jānis
Dienvidkurzemes FK
2
118
Gaigals Dāvis
JRFPC Upesciema Warriors
2
119
Garkuļs Gurevičs Rolands
FS Jelgava-2
2
120
Gasuļs Daniels
Riga United FC
2
121
Greblis Aivis
ASK Kadaga
2
122
Groms Aleksandrs
JFK Daugava
2
123
Iesalnieks Niks
FK Sigulda
2
124
Inge Džordans
Dienvidkurzemes FK
2
125
Irbe Ernests Francis
JDFS Alberts-2
2
126
Jakovļevs Andis
FK Ludza
2
127
Jakovļevs Daniels
FK Krāslava
2
128
Jansons Valdis
FK PPK/Betsafe
2
129
Jirgensons Ričards
FS Jelgava-2
2
130
Kirilovs Maksims
FK Lielupe
2
131
Kiriļins Andrejs
FK Beitar-2
2
132
Kļava Klāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
133
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
2
134
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava-2
2
135
Korotkevičs Artjoms
FK PPK/Betsafe
2
136
Kosmyna Danylo
JDFS Alberts-2
2
137
Kozlovskis Mareks
Balvi
2
138
Krasnoborodjko Viktors
Rīgas Tehniskā universitāte
2
139
Krastiņš Nauris
ASK Kadaga
2
140
Kravčenkovs Andrejs
SK Kengaroos
2
141
Krupeņičs Valentins
SK Kengaroos
2
142
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
2
143
Kuzmins Vladislavs
FK Beitar-2
2
144
Lēnmanis Krists
FK Cēsis
2
145
Liepiņš Kārlis Miķelis
JFK Daugava
2
146
Liseckis Alans
JFK Daugava
2
147
Locāns Edgars
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
148
Maks Andis
ASK Kadaga
2
149
Marusii Matvii
JDFS Alberts-2
2
150
Mazvērsītis Gunārs
JRFPC Upesciema Warriors
2
151
Meisters Artūrs
Riga United FC
2
152
Molčanovs Staņislavs
FK Pļaviņas DM
2
153
Muižnieks Adriāns
FS Jelgava-2
2
154
Muižnieks Emīls
Ogre United
2
155
Muižnieks Kristiāns
FS Jelgava-2
2
156
Neverovskis Maksims
FK Beitar-2
2
157
Ņesterenko Bogdans
FK Olaine / FK Union
2
158
Odiņš Oskars
JRFPC Upesciema Warriors
2
159
Ostrovskis Artemijs
JFK Daugava
2
160
Ozoliņš Artūrs
FK PPK/Betsafe
2
161
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava-2
2
162
Pāviška Linards Roberts
Ogre United
2
163
Pērkons Atis
FK Madona Kvarcs
2
164
Pokšāns Andžejs
JRFPC Upesciema Warriors
2
165
Priede Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
2
166
Puriņš Ritvars
FK PPK/Betsafe
2
167
Reķis Elvijs
FK Cēsis
2
168
Rjazanskis Ņikita
Rīgas Tehniskā universitāte
2
169
Rucko Artūrs
FK Beitar-2
2
170
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava-2
2
171
Semjonovs Viktors
FK Beitar-2
2
172
Siddiqui Zaid Ahmad
Rīgas Tehniskā universitāte
2
173
Silakovs Nikita
Rīgas Tehniskā universitāte
2
174
Siliņš Emīls
Ogre United
2
175
Sirmais Sandis
FK PPK/Betsafe
2
176
Skābardis Juris
Ogre United
2
177
Skuja Mārcis
FK Olaine / FK Union
2
178
Skuratovičs Mihails
FK Beitar-2
2
179
Solomevičs Romāns
FK Beitar-2
2
180
Solovjovs Kirills
Rīgas Tehniskā universitāte
2
181
Sprūde Roberts
JDFS Alberts-2
2
182
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
FK Madona Kvarcs
2
183
Strods Dāvis
FK Varakļāni
2
184
Sveķis Klāvs
FK Madona Kvarcs
2
185
Šalkovskis Dāvids
JDFS Alberts-2
2
186
Ščogols Rihards
ASK Kadaga
2
187
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
2
188
Tauberis Kaspars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
189
Timšāns Mairis
Augšdaugavas NSS
2
190
Trifanovs Emīls Rinalds
Futbola Parks Academy / LSPA
2
191
Tsisar Ivan
Riga United FC
2
192
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
193
Urbāns Edgars
FK Olaine / FK Union
2
194
Urtāns Deniss
Balvi
2
195
Valdmanis Mārtiņš
ASK Kadaga
2
196
Valners Matīss
Ogre United
2
197
Vimba Edvards
Rīgas Tehniskā universitāte
2
198
Zankovskis Gatis
JRFPC Upesciema Warriors
2
199
Zīmelis Renārs
SK Kengaroos
2
200
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
201
Ančs Imants
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
202
Antoņevičs Rihards
JFC Jelgava
1
203
Asmiņš Tomass
FK Iecava
1
204
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
1
205
Babulis Kārlis
DSVK Traktors
1
206
Baiks Dāvids
FK Līvāni
1
207
Bedrovs Arnolds
Augšdaugavas NSS
1
208
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
1
209
Beņislavskis Toms
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
210
Bezuščonoks Deniss
FK Lielupe
1
211
Brahmanis Elvijs
JFC Jelgava
1
212
Brūniņš Edgars
FS Jelgava-2
1
213
Buks Rainers
Augšdaugavas NSS
1
214
Bulmeisters Jānis
FK Līvāni
1
215
Burkevics Tomass Kristers
FK Valka
1
216
Cinglers Toms
Balvi
1
217
Dancis Eduards
FK Sigulda
1
218
Daugulis Pauls
FK Sigulda
1
219
Dementjevs Andrejs
JFC Jelgava
1
220
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
1
221
Dimza Edgars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
222
Dokāns Gvido
Balvi
1
223
Dreimanis Ādams
FS Jelgava-2
1
224
Driksna Igors
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
225
Ešenvalds Edgars
Augšdaugavas NSS
1
226
Feldmanis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
1
227
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
1
228
Gabranovs Guntars
FK Ludza
1
229
Grants Jānis
Ogre United
1
230
Grinbergs Ingus Valters
FK Dobele Allegro
1
231
Isakovs Konstantīns
FK Ludza
1
232
Ivenkovs Raimonds
FK Iecava
1
233
Jasutis Aleksandrs
FK Iecava
1
234
Jaudzems Edvards
FK Tukums 2000 - 3
1
235
Jegurs Artūrs
FK Sigulda
1
236
Jierkis Ronalds
Rēzekne-2
1
237
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy / LSPA
1
238
Kalnozols Ojārs
FK Sigulda
1
239
Klišāns Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
1
240
Kokarevičs Ervīns
FK Pļaviņas DM
1
241
Kokorevičs Ņikita
Balvi
1
242
Kolužs Kristers
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
243
Kopilovs Vitālijs
FK Ludza
1
244
Krušanovs Ēriks
FK Ludza
1
245
Kukulis Juris
FK Tukums 2000 - 3
1
246
Kumpiņš Staņislavs
Ogre United
1
247
Kupčs Arturs
FK Lielupe
1
248
Kurmeļovs Oļegs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
249
Kuzmins Sergejs
Augšdaugavas NSS
1
250
Kvants Dāvis
Ogre United
1
251
Labutis Juris
FK Madona Kvarcs
1
252
Laiviņš Aivis
FK Pļaviņas DM
1
253
Laskovs Vitālijs
Augšdaugavas NSS
1
254
Laucis Oskars
FK Madona Kvarcs
1
255
Legzdiņš Henrijs
Dienvidkurzemes FK
1
256
Liholetovs Pāvels
FK Krāslava
1
257
Linejs Reinis
FK Iecava
1
258
Līcis Kārlis
Ogre United
1
259
Lomako Dmitrijs
FK Krāslava
1
260
Ļahovs Igors
FK Lielupe
1
261
Magrins Roberts
FK Krāslava
1
262
Marcinkevičs Markuss
FK Pļaviņas DM
1
263
Meiers Martins
Futbola Parks Academy / LSPA
1
264
Melnis Rihards
FK Varakļāni
1
265
Mihaļcevičs Ņikita
FK Lielupe
1
266
Orlovs Deniss
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
267
Osis Oskars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
268
Pakers Rainers
FK Pļaviņas DM
1
269
Pavļukevičs Daniils
FK Krāslava
1
270
Pinka Žanis
FK Dobele Allegro
1
271
Podnieks Lauris
DSVK Traktors
1
272
Poga Anrijs
FK Valka
1
273
Prieto Bello Carlos Alberto
Rēzekne-2
1
274
Prohorovs Rolands
FK Pļaviņas DM
1
275
Pudāns Kārlis
FK Dobele Allegro
1
276
Puhovs Iļja
FS Jelgava-2
1
277
Racins Ilgvars
FK Varakļāni
1
278
Radivinskis Raivis
FK Krāslava
1
279
Rācenis Mārtiņš Viktors
FK Sigulda
1
280
Reķis Jānis
FK Cēsis
1
281
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
1
282
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
1
283
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
1
284
Sergejevs Aleksejs
FK Lielupe
1
285
Silagailis Guntars
Rēzekne-2
1
286
Siņakovs Nikolajs
FK Krāslava
1
287
Sircovs Valērijs
Gulbenes BJSS
1
288
Sitiks Andrejs
FK Madona Kvarcs
1
289
Sola Alens
Futbola Parks Academy / LSPA
1
290
Solims Aigars
FK Krāslava
1
291
Staļģis Helvijs
FK Dobele Allegro
1
292
Staško Artjoms
FK Ludza
1
293
Stivrinieks Kristaps
FK Tukums 2000 - 3
1
294
Stivriņš Elmārs
FK Krāslava
1
295
Stonis Jānis
Dienvidkurzemes FK
1
296
Strautiņš Edgars
Futbola Parks Academy / LSPA
1
297
Strods Reinis
FK Cēsis
1
298
Stumbiņš Raivis
FK Pļaviņas DM
1
299
Ščuckis Ronalds
FK Madona Kvarcs
1
300
Šlesers Edijs
DSVK Traktors
1
301
Šolins Raitis
Gulbenes BJSS
1
302
Šteins Andris
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
303
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava-2
1
304
Šveics Adriāns
FK Madona Kvarcs
1
305
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
1
306
Tumans Ģirts
Ogre United
1
307
Turlais Renāts
FK Varakļāni
1
308
Upenieks Ilvars
FK Varakļāni
1
309
Usāns Kaspars
Gulbenes BJSS
1
310
Vaičulis Armands
Gulbenes BJSS
1
311
Vanags Valdis Valters
Bauskas BJSS / Mēmele
1
312
Vārpa Roberts
Ogre United
1
313
Veinbergs Renārs Antons
FS Jelgava-2
1
314
Zariņš Krists Reinards
Ogre United
1
315
Zeps Rinalds
FK Varakļāni
1
316
Zīle Rinalds
FK Pļaviņas DM
1
317
Zujāns Dāvis
FK Cēsis
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu