Rīgas Tehniskā universitāte

Latvijas 3. līga 2022. Centra zona

  • 10pozīcija
  • 5punkti
  • 15:44vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Andrejs LočmelisDzimšanas datums: 12.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
864
-
1
-
Aizsargi
Mikus PodnieksDzimšanas datums: 26.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
304
-
4
-
Kirills SolovjovsDzimšanas datums: 03.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
194
1
-
-
Pussargi
Toms BaltiņšDzimšanas datums: 27.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
396
1
3
-
Markuss Rihards DzintarsDzimšanas datums: 11.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
328
-
-
-
Zaid Ahmad SiddiquiDzimšanas datums: 08.11.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: India
13
694
1
1
-
Spēlētāji
Adrians DanossDzimšanas datums: 06.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
226
-
-
-
Akoegbe EnowDzimšanas datums: 28.06.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Cameroon
4
360
4
-
-
Jegors GaidukovsDzimšanas datums: 31.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
973
-
3
-
Rihards GaulisDzimšanas datums: 03.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
990
2
1
-
Ričards GrunteDzimšanas datums: 04.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
430
-
1
-
Marks HomičsDzimšanas datums: 14.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
494
-
1
-
Aleksandrs JazdanovsDzimšanas datums: 15.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
478
-
1
-
Klāvs KļavaDzimšanas datums: 28.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
886
1
2
-
Viktors KrasnoborodjkoDzimšanas datums: 27.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
491
1
1
-
Rūdolfs LagzdaDzimšanas datums: 14.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
778
-
1
-
Anderson Fomunyuy MaikemDzimšanas datums: 23.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Cameroon
4
98
-
-
-
Blaise Blaizo MengnjohDzimšanas datums: 13.06.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Cameroon
5
332
-
-
-
Nickson MugerwaDzimšanas datums: 12.11.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: UG
2
180
-
-
-
Rihards PauniņšDzimšanas datums: 10.09.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
118
-
-
-
Daniels PuļķisDzimšanas datums: 09.09.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
122
-
-
-
Ņikita RjazanskisDzimšanas datums: 16.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1016
1
-
-
Valērijs ŠčerbaksDzimšanas datums: 17.03.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
80
-
-
-
Nikita SilakovsDzimšanas datums: 07.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
520
1
2
-
Edvards VimbaDzimšanas datums: 01.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1084
1
-
-
Artūrs ZustarsDzimšanas datums: 10.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
365
-
-
-

Treneru korpuss

  • Elvis Staņevičs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 23.05.1993.
  • Ilga Zemņicka

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 12.01.1986.
  • Dāvis Vecmuktāns

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 02.04.1992.

piektdiena

13
mai
20:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 1. kārta
RTU stadions

trešdiena

18
mai
21:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 2. kārta
Salaspils stadions

piektdiena

27
mai
20:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 3. kārta
RTU stadions

svētdiena

5
jūn
12:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 4. kārta
RTU stadions

svētdiena

12
jūn
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 5. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

3
jūl
12:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 7. kārta
RTU stadions

otrdiena

5
jūl
19:30
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 8. kārta
Academ Stadium

pirmdiena

11
jūl
21:15
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 6. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

16
jūl
12:30
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

31
jūl
12:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 11. kārta
RTU stadions

trešdiena

3
aug
19:15
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 12. kārta
Upesciema stadions

pirmdiena

8
aug
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 13. kārta
Mežaparks SV

ceturtdiena

11
aug
19:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 10. kārta
Carnikavas stadions

svētdiena

14
aug
12:00
2022
Latvijas 3. līga 2022. Centra zona, 14. kārta
RTU stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
8
2
3
35
21
+14
26
2
13
7
3
3
27
16
+11
24
3
12
6
5
1
36
19
+17
23
5
13
6
3
4
30
24
+6
21
6
12
4
3
5
25
24
+1
15
7
12
3
6
3
21
25
-4
15
8
10
3
3
4
22
23
-1
12
9
12
1
3
8
16
34
-18
6
1
Pakalns Jānis
JDFS Alberts-2
18
2
Romenskis Daniels
FK PPK/Betsafe
18
3
Leja Ronalds
FK Tukums 2000 - 3
15
4
Baranovskis Nauris
JRFPC Upesciema Warriors
14
5
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar-2
12
6
Švāns Sandis
SK Kengaroos
12
7
Hudjakovs Edgars
JFK Daugava
10
8
Kuprijanovs Vadims
JFK Daugava
10
9
Lazarenko Nikita
JFK Daugava
10
10
Pavlovskis Artjoms
JFK Daugava
10
11
Pulks Ernests
JDFS Alberts-2
10
12
Burmistris Ģirts
FK PPK/Betsafe
8
13
Enow Akoegbe
Rīgas Tehniskā universitāte
8
14
Jonāns Markuss
JDFS Alberts-2
8
15
Kamdem Kountchou Lionce Vadece
Riga United FC
8
16
Kozlovskis Artjoms
FK Olaine / FK Union
8
17
Molotkovs Deniss
FK Krāslava
8
18
Semjonovs Oļegs
FK PPK/Betsafe
8
19
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar-2
8
20
Mironovs Vadims
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
7
21
Skujiņš Regnārs
Ogre United
7
22
Benskis Georgijs
SK Kengaroos
6
23
Castro Gonzalez Adrian
Riga United FC
6
24
Čulkovs Vitālijs
SK Kengaroos
6
25
Dombrovskis Pauls Ēriks
JDFS Alberts-2
6
26
Grablovskis Raitis
FK PPK/Betsafe
6
27
Grīntāls Jorens
JRFPC Upesciema Warriors
6
28
Groskops Reinis
JRFPC Upesciema Warriors
6
29
Kalniņš Ēriks Eduards
FK Olaine / FK Union
6
30
Kosušenko Aleksandrs
SK Kengaroos
6
31
Kronis Edgars
FK Olaine / FK Union
6
32
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
6
33
Kuļepovs Viktors
FK Olaine / FK Union
6
34
Labuds Ilmārs
FK PPK/Betsafe
6
35
Sica Danilo
Riga United FC
6
36
Sņegovs Vadims
ASK Kadaga
6
37
Trapučka Dāvis
FK PPK/Betsafe
6
38
Zotimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
6
39
Bovins Elvis
Augšdaugavas NSS
5
40
Burkāns Ralfs
FS Jelgava-2
5
41
Džeriņš Guntis
FK Pļaviņas DM
5
42
Freimanis Renalts
Dienvidkurzemes FK
5
43
Hūns Dans
Dienvidkurzemes FK
5
44
Janovskis Artūrs
FS Jelgava-2
5
45
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000 - 3
5
46
Pivarovičs Mārtiņš
JFC Jelgava
5
47
Šarigins Andis
FK Varakļāni
5
48
Vitkovskis Deniss
Saldus SS/Brocēnu BJSS
5
49
Žukovs Dainis
Rēzekne-2
5
50
Bairamovs Elmārs
FK Beitar-2
4
51
Bareika Mārtiņš
JDFS Alberts-2
4
52
Daudziešans Ainārs
FK PPK/Betsafe
4
53
Finčuks Jevgeņijs
FK Madona Kvarcs
4
54
Gaulis Rihards
Rīgas Tehniskā universitāte
4
55
Grigjans Vladislavs
FK Beitar-2
4
56
Kļimovs Aleksandrs
FK Beitar-2
4
57
Konovalovs Vladimirs
Saldus SS/Brocēnu BJSS
4
58
Krēsliņš Olivers Oto
JDFS Alberts-2
4
59
Kūla Kristers Horens
FK Tukums 2000 - 3
4
60
Ķeris Aivars
FK Dobele Allegro
4
61
Laicāns Dairis
ASK Kadaga
4
62
Lielbārdis Egīls
ASK Kadaga
4
63
Liepnieks Andris
FS Jelgava-2
4
64
Lubgāns Rolands
FK PPK/Betsafe
4
65
Meļķis Elvis
FK Alberts
4
66
Mickevičs Hārdijs Egons
FK Pļaviņas DM
4
67
Miškins Artis
FK Tukums 2000 - 3
4
68
Momots Sergejs
SK Kengaroos
4
69
Pelcbergs Alens
ASK Kadaga
4
70
Pilsētnieks Māris
JRFPC Upesciema Warriors
4
71
Priede Jānis
JRFPC Upesciema Warriors
4
72
Rakels Ņikita
FK Olaine / FK Union
4
73
Roderts Fricis
JDFS Alberts-2
4
74
Rūtiņš Mārcis
ASK Kadaga
4
75
Stegerda Daniels
JRFPC Upesciema Warriors
4
76
Sudārs Kārlis
ASK Kadaga
4
77
Valdmanis Mārtiņš
ASK Kadaga
4
78
Vaņins Ingus
Augšdaugavas NSS
4
79
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts-2
4
80
Zelmanis Rolands
JDFS Alberts-2
4
81
Zolotarjovs Dmitrijs
FK Beitar-2
4
82
Briežkalns Mikus
FK Pļaviņas DM
3
83
Dresmanis Antons Aleksandrs
JFC Jelgava
3
84
Fedorovics Aigars
FK Dobele Allegro
3
85
Golubevs Aleksandrs
FK Līvāni
3
86
Joksts Sandijs
FK Tukums 2000 - 3
3
87
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
3
88
Krauja Matīss
FK Sigulda
3
89
Ķauķītis Māris
FK Cēsis
3
90
Mazjānis Ralfs
FK Sigulda
3
91
Ostrovskis Viesturs
FK Tukums 2000 - 3
3
92
Priede Artūrs
FK Tukums 2000 - 3
3
93
Rubīns Raivis
Ogre United
3
94
Saliņš Oskars
FK Madona Kvarcs
3
95
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava-2
3
96
Sņegovs Aleksandrs
Balvi
3
97
Strods Dāniels
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
3
98
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
3
99
Vanags Kārlis
Balvi
3
100
Vasiļjevs Henrijs
Dienvidkurzemes FK
3
101
Vaskis Ģirts
Balvi
3
102
Abramovs Vitālijs
JFC Jelgava
2
103
Arakeļjans Edgars
Riga United FC
2
104
Atamaņukovs Vadims
FK Krāslava
2
105
Ābelītis Daniēls
Riga United FC
2
106
Baikovs Pāvels
FK Lielupe
2
107
Baltiņš Toms
Rīgas Tehniskā universitāte
2
108
Baroniņš Voldemārs
FK Olaine / FK Union
2
109
Bečers Rihards
FS Jelgava-2
2
110
Bečs Vadims
FK Krāslava
2
111
Beikerts Kārlis
FK Pļaviņas DM
2
112
Bokta Sandis
FK Ludza
2
113
Cālītis Mārtiņš
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
114
Čibulis Edijs
DSVK Traktors
2
115
Čirkunovs Matīss
FS Jelgava-2
2
116
Denev Aleksandar Volenov
Riga United FC
2
117
Dzelzītis Raivis
FK Alberts
2
118
Fogels Daniils
SK Kengaroos
2
119
Freimanis Jānis
Dienvidkurzemes FK
2
120
Gabrāns Guntis
ASK Kadaga
2
121
Gaigals Dāvis
JRFPC Upesciema Warriors
2
122
Garkuļs Gurevičs Rolands
FS Jelgava-2
2
123
Gasuļs Daniels
Riga United FC
2
124
Greblis Aivis
ASK Kadaga
2
125
Groms Aleksandrs
JFK Daugava
2
126
Iesalnieks Niks
FK Sigulda
2
127
Inge Džordans
Dienvidkurzemes FK
2
128
Irbe Ernests Francis
JDFS Alberts-2
2
129
Jakovļevs Andis
FK Ludza
2
130
Jakovļevs Daniels
FK Krāslava
2
131
Jansons Valdis
FK PPK/Betsafe
2
132
Jirgensons Ričards
FS Jelgava-2
2
133
Kirilovs Maksims
FK Lielupe
2
134
Kiriļins Andrejs
FK Beitar-2
2
135
Kļava Klāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
136
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
2
137
Koroļčuks Romāns
FS Jelgava-2
2
138
Korotkevičs Artjoms
FK PPK/Betsafe
2
139
Kosmyna Danylo
JDFS Alberts-2
2
140
Kozlovs Igors
FK Beitar-2
2
141
Kozlovskis Mareks
Balvi
2
142
Krasnoborodjko Viktors
Rīgas Tehniskā universitāte
2
143
Krastiņš Nauris
ASK Kadaga
2
144
Kravčenkovs Andrejs
SK Kengaroos
2
145
Krupeņičs Valentins
SK Kengaroos
2
146
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
2
147
Kuzmins Vladislavs
FK Beitar-2
2
148
Lēnmanis Krists
FK Cēsis
2
149
Liepiņš Kārlis Miķelis
JFK Daugava
2
150
Liseckis Alans
JFK Daugava
2
151
Locāns Edgars
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
2
152
Maks Andis
ASK Kadaga
2
153
Marusii Matvii
JDFS Alberts-2
2
154
Mazvērsītis Gunārs
JRFPC Upesciema Warriors
2
155
Meisters Artūrs
Riga United FC
2
156
Molčanovs Staņislavs
FK Pļaviņas DM
2
157
Muižnieks Adriāns
FS Jelgava-2
2
158
Muižnieks Emīls
Ogre United
2
159
Muižnieks Kristiāns
FS Jelgava-2
2
160
Neverovskis Maksims
FK Beitar-2
2
161
Ņesterenko Bogdans
FK Olaine / FK Union
2
162
Odiņš Oskars
JRFPC Upesciema Warriors
2
163
Ostrovskis Artemijs
JFK Daugava
2
164
Ozoliņš Artūrs
FK PPK/Betsafe
2
165
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava-2
2
166
Pāviška Linards Roberts
Ogre United
2
167
Pērkons Atis
FK Madona Kvarcs
2
168
Pokšāns Andžejs
JRFPC Upesciema Warriors
2
169
Puriņš Ritvars
FK PPK/Betsafe
2
170
Reķis Elvijs
FK Cēsis
2
171
Rjazanskis Ņikita
Rīgas Tehniskā universitāte
2
172
Rucko Artūrs
FK Beitar-2
2
173
Rudaks Markuss Martins
FS Jelgava-2
2
174
Semjonovs Viktors
FK Beitar-2
2
175
Siddiqui Zaid Ahmad
Rīgas Tehniskā universitāte
2
176
Silakovs Nikita
Rīgas Tehniskā universitāte
2
177
Siliņš Emīls
Ogre United
2
178
Sirmais Sandis
FK PPK/Betsafe
2
179
Skābardis Juris
Ogre United
2
180
Skuja Mārcis
FK Olaine / FK Union
2
181
Skuratovičs Mihails
FK Beitar-2
2
182
Solomevičs Romāns
FK Beitar-2
2
183
Solovjovs Kirills
Rīgas Tehniskā universitāte
2
184
Sprūde Roberts
JDFS Alberts-2
2
185
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
FK Madona Kvarcs
2
186
Strods Dāvis
FK Varakļāni
2
187
Sveķis Klāvs
FK Madona Kvarcs
2
188
Šalkovskis Dāvids
JDFS Alberts-2
2
189
Ščogols Rihards
ASK Kadaga
2
190
Šteimanis Matīss
FK Tukums 2000 - 3
2
191
Tauberis Kaspars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
192
Timšāns Mairis
Augšdaugavas NSS
2
193
Trifanovs Emīls Rinalds
Futbola Parks Academy / LSPA
2
194
Tsisar Ivan
Riga United FC
2
195
Ukuta Robert Onochie
Saldus SS/Brocēnu BJSS
2
196
Urbāns Edgars
FK Olaine / FK Union
2
197
Urtāns Deniss
Balvi
2
198
Valners Matīss
Ogre United
2
199
Vimba Edvards
Rīgas Tehniskā universitāte
2
200
Zankovskis Gatis
JRFPC Upesciema Warriors
2
201
Zeņkovs Aleksandrs
FK Beitar-2
2
202
Zīmelis Renārs
SK Kengaroos
2
203
Zomerovskis Artūrs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
204
Ančs Imants
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
205
Antoņevičs Rihards
JFC Jelgava
1
206
Asmiņš Tomass
FK Iecava
1
207
Audzēvičs Oskars
FK Dobele Allegro
1
208
Babulis Kārlis
DSVK Traktors
1
209
Baiks Dāvids
FK Līvāni
1
210
Bedrovs Arnolds
Augšdaugavas NSS
1
211
Beķeris Kristiāns
Bauskas BJSS / Mēmele
1
212
Beņislavskis Toms
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
213
Bezuščonoks Deniss
FK Lielupe
1
214
Brahmanis Elvijs
JFC Jelgava
1
215
Brūniņš Edgars
FS Jelgava-2
1
216
Buks Rainers
Augšdaugavas NSS
1
217
Bulmeisters Jānis
FK Līvāni
1
218
Burkevics Tomass Kristers
FK Valka
1
219
Cinglers Toms
Balvi
1
220
Dancis Eduards
FK Sigulda
1
221
Daugulis Pauls
FK Sigulda
1
222
Dementjevs Andrejs
JFC Jelgava
1
223
Dievaitis Marks Kristofers
Bauskas BJSS / Mēmele
1
224
Dimza Edgars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
225
Dokāns Gvido
Balvi
1
226
Dreimanis Ādams
FS Jelgava-2
1
227
Driksna Igors
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
228
Ešenvalds Edgars
Augšdaugavas NSS
1
229
Feldmanis Reinis
FK Tukums 2000 - 3
1
230
Foks Svajunas
Bauskas BJSS / Mēmele
1
231
Gabranovs Guntars
FK Ludza
1
232
Grants Jānis
Ogre United
1
233
Grinbergs Ingus Valters
FK Dobele Allegro
1
234
Isakovs Konstantīns
FK Ludza
1
235
Ivenkovs Raimonds
FK Iecava
1
236
Jasutis Aleksandrs
FK Iecava
1
237
Jaudzems Edvards
FK Tukums 2000 - 3
1
238
Jegurs Artūrs
FK Sigulda
1
239
Jierkis Ronalds
Rēzekne-2
1
240
Kakstiņš Vilis
Futbola Parks Academy / LSPA
1
241
Kalnozols Ojārs
FK Sigulda
1
242
Klišāns Kristaps
Futbola Parks Academy / LSPA
1
243
Kokarevičs Ervīns
FK Pļaviņas DM
1
244
Kokorevičs Ņikita
Balvi
1
245
Kolužs Kristers
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
246
Kopilovs Vitālijs
FK Ludza
1
247
Krušanovs Ēriks
FK Ludza
1
248
Kukulis Juris
FK Tukums 2000 - 3
1
249
Kumpiņš Staņislavs
Ogre United
1
250
Kupčs Arturs
FK Lielupe
1
251
Kurmeļovs Oļegs
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
252
Kuzmins Sergejs
Augšdaugavas NSS
1
253
Kvants Dāvis
Ogre United
1
254
Labutis Juris
FK Madona Kvarcs
1
255
Laiviņš Aivis
FK Pļaviņas DM
1
256
Laskovs Vitālijs
Augšdaugavas NSS
1
257
Laucis Oskars
FK Madona Kvarcs
1
258
Legzdiņš Henrijs
Dienvidkurzemes FK
1
259
Liholetovs Pāvels
FK Krāslava
1
260
Linejs Reinis
FK Iecava
1
261
Līcis Kārlis
Ogre United
1
262
Lomako Dmitrijs
FK Krāslava
1
263
Ļahovs Igors
FK Lielupe
1
264
Magrins Roberts
FK Krāslava
1
265
Marcinkevičs Markuss
FK Pļaviņas DM
1
266
Meiers Martins
Futbola Parks Academy / LSPA
1
267
Melnis Rihards
FK Varakļāni
1
268
Mihaļcevičs Ņikita
FK Lielupe
1
269
Orlovs Deniss
Rēzeknes NBJSS / FK Saules Puikas
1
270
Osis Oskars
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
271
Pakers Rainers
FK Pļaviņas DM
1
272
Pavļukevičs Daniils
FK Krāslava
1
273
Pinka Žanis
FK Dobele Allegro
1
274
Podnieks Lauris
DSVK Traktors
1
275
Poga Anrijs
FK Valka
1
276
Prieto Bello Carlos Alberto
Rēzekne-2
1
277
Prohorovs Rolands
FK Pļaviņas DM
1
278
Pudāns Kārlis
FK Dobele Allegro
1
279
Puhovs Iļja
FS Jelgava-2
1
280
Racins Ilgvars
FK Varakļāni
1
281
Radivinskis Raivis
FK Krāslava
1
282
Rācenis Mārtiņš Viktors
FK Sigulda
1
283
Reķis Jānis
FK Cēsis
1
284
Roziņš Niks
FK Dobele Allegro
1
285
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
1
286
Sarva Andris
FK Tukums 2000 - 3
1
287
Sergejevs Aleksejs
FK Lielupe
1
288
Silagailis Guntars
Rēzekne-2
1
289
Siņakovs Nikolajs
FK Krāslava
1
290
Sircovs Valērijs
Gulbenes BJSS
1
291
Sitiks Andrejs
FK Madona Kvarcs
1
292
Sola Alens
Futbola Parks Academy / LSPA
1
293
Solims Aigars
FK Krāslava
1
294
Staļģis Helvijs
FK Dobele Allegro
1
295
Staško Artjoms
FK Ludza
1
296
Stivrinieks Kristaps
FK Tukums 2000 - 3
1
297
Stivriņš Elmārs
FK Krāslava
1
298
Stonis Jānis
Dienvidkurzemes FK
1
299
Strautiņš Edgars
Futbola Parks Academy / LSPA
1
300
Strods Reinis
FK Cēsis
1
301
Stumbiņš Raivis
FK Pļaviņas DM
1
302
Ščuckis Ronalds
FK Madona Kvarcs
1
303
Šlesers Edijs
DSVK Traktors
1
304
Šolins Raitis
Gulbenes BJSS
1
305
Šteins Andris
Saldus SS/Brocēnu BJSS
1
306
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava-2
1
307
Šveics Adriāns
FK Madona Kvarcs
1
308
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
1
309
Tumans Ģirts
Ogre United
1
310
Turlais Renāts
FK Varakļāni
1
311
Upenieks Ilvars
FK Varakļāni
1
312
Usāns Kaspars
Gulbenes BJSS
1
313
Vaičulis Armands
Gulbenes BJSS
1
314
Vanags Valdis Valters
Bauskas BJSS / Mēmele
1
315
Vārpa Roberts
Ogre United
1
316
Veinbergs Renārs Antons
FS Jelgava-2
1
317
Zariņš Krists Reinards
Ogre United
1
318
Zeps Rinalds
FK Varakļāni
1
319
Zīle Rinalds
FK Pļaviņas DM
1
320
Zujāns Dāvis
FK Cēsis
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu