Latvian Football Strategy 2017-2024

U14 Attīstības grupa 2019 A apakšgrupa

2019

  • klubi6
  • spēlētāji28
  • spēles30

Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu rezultāti kopš 2018. gada.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
17
apr
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS132Bauskas BJSS/FK Iecava 
05
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
Ilūkstes Novada SS01Ogres NSC 
25
jūl
Gostiņu stadions
11:00
Sēlijas SS25Preiļu NBJSS 
2. kārtaProtokols
30
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
17:00
Ogres NSC110Preiļu NBJSS 
17
mai
Bauskas stadions
17:00
Bauskas BJSS/FK Iecava03Sēlijas SS 
26
jūn
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
Ilūkstes Novada SS03Jēkabpils SS 
3. kārtaProtokols
07
mai
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
17:00
Preiļu NBJSS80Bauskas BJSS/FK Iecava 
08
mai
Gostiņu stadions
17:00
Sēlijas SS11Ilūkstes Novada SS 
08
mai
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS54Ogres NSC 
4. kārtaProtokols
22
mai
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
17:00
Jēkabpils SS12Sēlijas SS 
25
mai
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
13:00
Ogres NSC72Bauskas BJSS/FK Iecava 
29
mai
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
17:00
Ilūkstes Novada SS14Preiļu NBJSS 
5. kārtaProtokols
07
jūn
Gostiņu stadions
12:00
Sēlijas SS32Ogres NSC 
08
jūn
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
11:00
Preiļu NBJSS20Jēkabpils SS 
12
jūl
Bauskas stadions
12:00
Bauskas BJSS/FK Iecava26Ilūkstes Novada SS 
6. kārtaProtokols
02
apr
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
17:00
Preiļu NBJSS80Sēlijas SS 
13
apr
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
12:00
Ogres NSC10Ilūkstes Novada SS 
05
jūn
Bauskas stadions
14:00
Bauskas BJSS/FK Iecava14Jēkabpils SS 
7. kārtaProtokols
24
apr
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
14:00
Jēkabpils SS40Ilūkstes Novada SS 
26
jūn
Gostiņu stadions
17:00
Sēlijas SS41Bauskas BJSS/FK Iecava 
23
jūl
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
12:00
Preiļu NBJSS70Ogres NSC 
8. kārtaProtokols
10
jūn
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
13:00
Ogres NSC015Jēkabpils SS 
17
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
11:00
Ilūkstes Novada SS22Sēlijas SS 
02
aug
Bauskas stadions
14:00
Bauskas BJSS/FK Iecava19Preiļu NBJSS 
9. kārtaProtokols
10
aug
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
11:00
Preiļu NBJSS30Ilūkstes Novada SS 
12
aug
Bauskas stadions
13:00
Bauskas BJSS/FK Iecava51Ogres NSC 
20
aug
Gostiņu stadions
17:00
Sēlijas SS00Jēkabpils SS 
10. kārtaProtokols
09
aug
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
12:00
Ogres NSC07Sēlijas SS 
17
aug
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
12:00
Ilūkstes Novada SS01Bauskas BJSS/FK Iecava 
26
aug
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
11:00
Jēkabpils SS31Preiļu NBJSS 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Pūdžs ValtersPreiļu NBJSS18
2 Bokāns EdijsJēkabpils SS17
3 Krušāns RinārsJēkabpils SS17
4 Stumbiņš TomassSēlijas SS12
5 Līvs DāvisOgres NSC11
6 Šteinbergs MarselsPreiļu NBJSS10
7 Basihins ValentīnsJēkabpils SS8
8 Urujevs Rainers TomassPreiļu NBJSS7
9 Fekļistovs MaiklsBauskas BJSS/FK Iecava5
10 Smoļins IļjaPreiļu NBJSS5
11 Gailis IvoBauskas BJSS/FK Iecava4
12 Navenickis EdgarsJēkabpils SS4
13 Stupāns PēterisPreiļu NBJSS4
14 Turčinskis RenātsPreiļu NBJSS4
15 Radivinskis RaivisIlūkstes Novada SS3
16 Rimovičs RenardsIlūkstes Novada SS3
17 Puks DānielsBauskas BJSS/FK Iecava2
18 Afanasjevs RomānsOgres NSC2
19 Zavadskis EdvardsOgres NSC2
20 Paļenkovs RomānsPreiļu NBJSS2
21 Kaņepējs RaivoSēlijas SS2
22 Lukss LinardsSēlijas SS2
23 Saliņš RenārsSēlijas SS2
24 Zīle RinaldsSēlijas SS2
25 Kozlovs ŅikitaBauskas BJSS/FK Iecava1
26 Seredickis PāvelsBauskas BJSS/FK Iecava1
27 Zeps Jānis-KristiansBauskas BJSS/FK Iecava1
28 Lizaks RihardsIlūkstes Novada SS1
29 Orss-Orlovskis MarksIlūkstes Novada SS1
30 Trafimovs KristapsIlūkstes Novada SS1
31 Koržeņevskis UldisJēkabpils SS1
32 Turčaņinovs MihailsJēkabpils SS1
33 Girvičs Rojs EduardsOgres NSC1
34 Labanovs KristiansOgres NSC1
35 Makejevs RobertsPreiļu NBJSS1
36 Rusiņš ElvisPreiļu NBJSS1
37 Nenišķis MikusSēlijas SS1
38 Roze Pēteris RendijsSēlijas SS1
39 Striķis RalfsSēlijas SS1

Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Preiļu NBJSS10901578+4927
2Jēkabpils SS107124812+3622
3Sēlijas SS105322420+418
4Ogres NSC103071754-379
5Bauskas BJSS/FK Iecava102081555-406
6Ilūkstes Novada SS101271022-125

Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Preiļu NBJSS10901578+4927
2Jēkabpils SS107124812+3622
3Sēlijas SS105322420+418
4Ogres NSC103071754-379
5Bauskas BJSS/FK Iecava102081555-406
6Ilūkstes Novada SS101271022-125

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU