Jēkabpils SS

Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019

  • 2pozīcija
  • 22punkti
  • 48:12vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Toms AldeDzimšanas datums: 28.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sendijs Valdis AnufrijevsDzimšanas datums: 06.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valentīns BasihinsDzimšanas datums: 14.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-
Ņikita BoberkovsDzimšanas datums: 01.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims BorovkovsDzimšanas datums: 07.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss CircenisDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs GribsDzimšanas datums: 20.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss JeļizarjevsDzimšanas datums: 18.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andis KrilovsDzimšanas datums: 07.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinārs KrušānsDzimšanas datums: 05.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
17
2
-
Aleksis MorozovsDzimšanas datums: 18.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars NavenickisDzimšanas datums: 04.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-
Gatis PuriņšDzimšanas datums: 22.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivis RulietisDzimšanas datums: 22.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis SmirnovsDzimšanas datums: 23.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Magnus StrazdiņšDzimšanas datums: 16.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mihails TurčaņinovsDzimšanas datums: 17.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Renāts VišteinsDzimšanas datums: 31.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

17
apr
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 1. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

24
apr
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 7. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

8
mai
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

22
mai
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 4. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

5
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 6. kārta
Bauskas stadions

sestdiena

8
jūn
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 5. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

10
jūn
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 8. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

trešdiena

26
jūn
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 2. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

otrdiena

20
aug
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 9. kārta
Gostiņu stadions

pirmdiena

26
aug
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 10. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
9
0
1
57
8
+49
27
2
10
7
1
2
48
12
+36
22
3
10
5
3
2
24
20
+4
18
4
10
3
0
7
17
54
-37
9
6
10
1
2
7
10
22
-12
5
1
Valters Pūdžs
Preiļu NBJSS
18
2
Edijs Bokāns
Jēkabpils SS
17
3
Rinārs Krušāns
Jēkabpils SS
17
4
Tomass Stumbiņš
Sēlijas SS
12
5
Dāvis Līvs
Ogres NSC
11
6
Marsels Šteinbergs
Preiļu NBJSS
10
7
Valentīns Basihins
Jēkabpils SS
8
8
Rainers Tomass Urujevs
Preiļu NBJSS
7
9
Iļja Smoļins
Preiļu NBJSS
5
10
Maikls Fekļistovs
Bauskas BJSS/FK Iecava
5
11
Edgars Navenickis
Jēkabpils SS
4
12
Ivo Gailis
Bauskas BJSS/FK Iecava
4
13
Pēteris Stupāns
Preiļu NBJSS
4
14
Renāts Turčinskis
Preiļu NBJSS
4
15
Raivis Radivinskis
Augšdaugavas NSS
3
16
Renards Rimovičs
Augšdaugavas NSS
3
17
Dāniels Puks
Bauskas BJSS/FK Iecava
2
18
Edvards Zavadskis
Ogres NSC
2
19
Linards Lukss
Sēlijas SS
2
20
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS
2
21
Renārs Saliņš
Sēlijas SS
2
22
Rinalds Zīle
Sēlijas SS
2
23
Romāns Afanasjevs
Ogres NSC
2
24
Romāns Paļenkovs
Preiļu NBJSS
2
25
Elvis Rusiņš
Preiļu NBJSS
1
26
Jānis-Kristians Zeps
Bauskas BJSS/FK Iecava
1
27
Kristaps Trafimovs
Augšdaugavas NSS
1
28
Kristians Labanovs
Ogres NSC
1
29
Marks Orss-Orlovskis
Augšdaugavas NSS
1
30
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
1
31
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS
1
32
Ņikita Kozlovs
Bauskas BJSS/FK Iecava
1
33
Pāvels Seredickis
Bauskas BJSS/FK Iecava
1
34
Pēteris Rendijs Roze
Sēlijas SS
1
35
Ralfs Striķis
Sēlijas SS
1
36
Rihards Lizaks
Augšdaugavas NSS
1
37
Roberts Makejevs
Preiļu NBJSS
1
38
Rojs Eduards Girvičs
Ogres NSC
1
39
Uldis Koržeņevskis
Jēkabpils SS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU