Preiļu NBJSS

Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019

  • 1pozīcija
  • 27punkti
  • 57:8vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Aleksandrs GeduševsDzimšanas datums: 22.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks KozerisDzimšanas datums: 20.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja LukašonoksDzimšanas datums: 11.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts MakejevsDzimšanas datums: 13.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dāvis MūrnieksDzimšanas datums: 27.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Romāns PaļenkovsDzimšanas datums: 12.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Roberts PastarsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards PodskočijsDzimšanas datums: 15.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters PūdžsDzimšanas datums: 22.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
18
-
-
Edvīns PūgaDzimšanas datums: 28.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elvis RusiņšDzimšanas datums: 22.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dāvis SilkānsDzimšanas datums: 28.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja SmoļinsDzimšanas datums: 29.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Pēteris StupānsDzimšanas datums: 10.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-
Renāts TurčinskisDzimšanas datums: 23.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-

otrdiena

2
apr
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 6. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

otrdiena

30
apr
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 2. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

otrdiena

7
mai
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 3. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

trešdiena

29
mai
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 4. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

sestdiena

8
jūn
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 5. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

otrdiena

23
jūl
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 7. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

ceturtdiena

25
jūl
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 1. kārta
Gostiņu stadions

piektdiena

2
aug
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 8. kārta
Bauskas stadions

sestdiena

10
aug
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 9. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

26
aug
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 A apakšgrupa 2019, 10. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
9
0
1
57
8
+49
27
2
10
7
1
2
48
12
+36
22
3
10
5
3
2
24
20
+4
18
4
10
3
0
7
17
54
-37
9
6
10
1
2
7
10
22
-12
5
1
Valters Pūdžs
Preiļu NBJSS
18
2
Edijs Bokāns
Jēkabpils SS
17
3
Rinārs Krušāns
Jēkabpils SS
17
4
Tomass Stumbiņš
Sēlijas SS
12
5
Dāvis Līvs
Ogres NSC
11
6
Marsels Šteinbergs
Preiļu NBJSS
10
7
Valentīns Basihins
Jēkabpils SS
8
8
Rainers Tomass Urujevs
Preiļu NBJSS
7
9
Iļja Smoļins
Preiļu NBJSS
5
10
Maikls Fekļistovs
Bauskas BJSS/FK Iecava
5
11
Edgars Navenickis
Jēkabpils SS
4
12
Ivo Gailis
Bauskas BJSS/FK Iecava
4
13
Pēteris Stupāns
Preiļu NBJSS
4
14
Renāts Turčinskis
Preiļu NBJSS
4
15
Raivis Radivinskis
Augšdaugavas NSS
3
16
Renards Rimovičs
Augšdaugavas NSS
3
17
Dāniels Puks
Bauskas BJSS/FK Iecava
2
18
Edvards Zavadskis
Ogres NSC
2
19
Linards Lukss
Sēlijas SS
2
20
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS
2
21
Renārs Saliņš
Sēlijas SS
2
22
Rinalds Zīle
Sēlijas SS
2
23
Romāns Afanasjevs
Ogres NSC
2
24
Romāns Paļenkovs
Preiļu NBJSS
2
25
Elvis Rusiņš
Preiļu NBJSS
1
26
Jānis-Kristians Zeps
Bauskas BJSS/FK Iecava
1
27
Kristaps Trafimovs
Augšdaugavas NSS
1
28
Kristians Labanovs
Ogres NSC
1
29
Marks Orss-Orlovskis
Augšdaugavas NSS
1
30
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
1
31
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS
1
32
Ņikita Kozlovs
Bauskas BJSS/FK Iecava
1
33
Pāvels Seredickis
Bauskas BJSS/FK Iecava
1
34
Pēteris Rendijs Roze
Sēlijas SS
1
35
Ralfs Striķis
Sēlijas SS
1
36
Rihards Lizaks
Augšdaugavas NSS
1
37
Roberts Makejevs
Preiļu NBJSS
1
38
Rojs Eduards Girvičs
Ogres NSC
1
39
Uldis Koržeņevskis
Jēkabpils SS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU