SK Super Nova-2

Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa

  • 1pozīcija
  • 40punkti
  • 76:6vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Norberts ArmanovičsDzimšanas datums: 21.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
676
-
1
-
Konstantīns MaculevičsDzimšanas datums: 26.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
359
-
-
-
Maksims TroickisDzimšanas datums: 21.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Roberts AleksejevsDzimšanas datums: 25.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
31
-
-
-
Jegors CīrulisDzimšanas datums: 31.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Alens GrikovsDzimšanas datums: 28.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
253
2
-
-
Krists KomorovskisDzimšanas datums: 12.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oļegs LaizānsDzimšanas datums: 28.03.1987.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristians SprukulisDzimšanas datums: 10.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
630
2
-
-
Uzbrucēji
Eduards VišņakovsDzimšanas datums: 10.05.1990.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Ārons AmdursDzimšanas datums: 26.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristofers AuziņšDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks BerkoldsDzimšanas datums: 02.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
479
-
3
-
Nikolass BobriksDzimšanas datums: 17.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms ČernovsDzimšanas datums: 15.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
270
1
2
-
Kristians Sergejs ČernovsDzimšanas datums: 27.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
540
6
2
-
Markuss DokicansDzimšanas datums: 05.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
195
-
-
-
Oļegs GolovenkoDzimšanas datums: 26.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
212
-
1
-
Deniss GornovsDzimšanas datums: 29.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sebastians Eduards IvanovskisDzimšanas datums: 14.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Voicehs Ralfaels IvanovskisDzimšanas datums: 26.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
469
-
1
-
Viktors JermaksDzimšanas datums: 31.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
887
2
1
-
Maksims KatajevsDzimšanas datums: 24.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
623
-
1
-
Roberts KonopeckisDzimšanas datums: 20.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
757
1
1
-
Mihails KuliksDzimšanas datums: 11.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1133
5
-
-
Rihards KuprašovsDzimšanas datums: 07.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss KuprinsDzimšanas datums: 05.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Dāvids OsikovskisDzimšanas datums: 11.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš OzoliņšDzimšanas datums: 05.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Gustavs PētersonsDzimšanas datums: 19.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Daniil PopchenkoDzimšanas datums: 20.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Anatolijs RastvorovsDzimšanas datums: 14.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
37
-
-
-
Emīls SējējsDzimšanas datums: 29.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Artūrs ŠēlsDzimšanas datums: 27.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Ņikita SuvorovsDzimšanas datums: 21.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters VeinbergsDzimšanas datums: 30.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
400
2
-
-
Haralds VēverisDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrey YuzichDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
1
45
-
-
-
Ivans ŽavņerovičsDzimšanas datums: 15.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss ZeileDzimšanas datums: 26.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Jānis Engelis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 01.08.1980.

Treneru korpuss

  • Andrejs Perepļotkins

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 27.12.1984.
  • Igors Korabļovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 23.11.1974.
  • Andrejs Vaškevičs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 16.03.1981.
  • Edgars Fjodorovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 20.05.1993.
  • Rolands Liepiņš

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 05.08.1999.
  • Uģis Viļums

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 28.07.1979.

sestdiena

22
apr
17:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 1. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

svētdiena

30
apr
16:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

5
mai
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 3. kārta
RTU stadions

svētdiena

21
mai
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 4. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

piektdiena

2
jūn
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 12. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

7
jūn
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 6. kārta
Depo laukums

ceturtdiena

15
jūn
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 7. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

21
jūn
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 10. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

sestdiena

1
jūl
13:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 8. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

otrdiena

4
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 9. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

sestdiena

29
jūl
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 11. kārta
Ādažu sporta centra stadions

piektdiena

11
aug
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 13. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

svētdiena

13
aug
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 5. kārta
Salaspils stadions

piektdiena

18
aug
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
13
1
0
76
6
+70
40
2
14
11
1
2
52
23
+29
34
3
14
8
3
3
47
29
+18
27
5
14
6
1
7
40
34
+6
19
6
14
3
3
8
22
46
-24
12
7
14
1
1
12
9
63
-54
4
8
14
1
0
13
14
70
-56
3
1
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
25
2
Daniels Radzenieks
SK Super Nova-2
21
3
Svetoslavs Čugunovs
SK Super Nova-2
12
4
Nicolas Podka Malong
FK Lielupe
10
5
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
9
6
Kirils Artjomovs
SK Super Nova-2
8
7
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
7
8
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy / LSPA
7
9
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
7
10
Edijs Šlesers
DSVK Traktors / LSAB
6
11
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova-2
6
12
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
6
13
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
5
14
Ivans Patrikejevs
SK Super Nova-2
5
15
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
5
16
Mihails Kuliks
SK Super Nova-2
5
17
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
5
18
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
4
19
Kristaps Ašmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
20
Marvellous Ewere Nketan
Ogre United-2
4
21
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
22
Pierre Bastan Gomes
FK Lielupe
4
23
Ričards Dimants
Ogre United-2
4
24
Damirs Onackis
SK Super Nova-2
3
25
Edgars Strautiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
3
26
Ilvars Koscinkevičs
FK Alberts
3
27
Maikls Petrovs
FK Lielupe
3
28
Michi Terakoshi
Ogre United-2
3
29
Rendijs Jānis Kokorevičs
FK Ādaži
3
30
Robert Leladze
FK Lielupe
3
31
Alens Grikovs
SK Super Nova-2
2
32
Artūrs Lazdiņš
DSVK Traktors / LSAB
2
33
Ādams Janišs
FK Sigulda
2
34
Baruhs Rezņikovs
Futbola Parks Academy / LSPA
2
35
Dainis Sondors
FK Lielupe
2
36
Eduards Dancis
FK Sigulda
2
37
Elvis Janelsītis
FK Sigulda
2
38
Ēriks Lebedoks
DSVK Traktors / LSAB
2
39
Ģirts Sprancis
DSVK Traktors / LSAB
2
40
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy / LSPA
2
41
Harijs Toms
DSVK Traktors / LSAB
2
42
Igors Balandins
FK Lielupe
2
43
Jānis Sināts
Futbola Parks Academy / LSPA
2
44
Jurģis Ozoliņš
DSVK Traktors / LSAB
2
45
Jurijs Funtikovs
FK Lielupe
2
46
Kristians Sprukulis
SK Super Nova-2
2
47
Leandro Ernst Werner Gagstatter
Futbola Parks Academy / LSPA
2
48
Natans Kats
FK Ādaži
2
49
Ņikita Mihaļcevičs
FK Lielupe
2
50
Patriks Malvess
Ogre United-2
2
51
Patriks Piekus
Ogre United-2
2
52
Pauls Daugulis
FK Sigulda
2
53
Ralfs Beinarovičs
FK Lielupe
2
54
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
2
55
Valters Veinbergs
SK Super Nova-2
2
56
Viktors Jermaks
SK Super Nova-2
2
57
Andris Smilga
FK Lielupe
1
58
Artjoms Černovs
SK Super Nova-2
1
59
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
1
60
Dāvids Ērenpreiss
FK Ādaži
1
61
Dāvis Mintiks
FK Sigulda
1
62
Dāvis Titāns
DSVK Traktors / LSAB
1
63
Deivids Mielēns
FK Sigulda
1
64
Deniss Vrubļevskis
FK Ādaži
1
65
Elvis Meļķis
FK Alberts
1
66
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy / LSPA
1
67
Guntis Konstantinovs
FK Sigulda
1
68
Igors Krasovs
FK Lielupe
1
69
Igors Ļahovs
FK Lielupe
1
70
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
71
Jānis Skroderis
DSVK Traktors / LSAB
1
72
Kārlis Babulis
DSVK Traktors / LSAB
1
73
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
1
74
Klāvs Jurciks
FK Sigulda
1
75
Luka Begalishvili
Ogre United-2
1
76
Maksims Semjonovs
Futbola Parks Academy / LSPA
1
77
Matīss Caune
SK Super Nova-2
1
78
Matīss Rutks
DSVK Traktors / LSAB
1
79
Mārcis Kalniņš
Futbola Parks Academy / LSPA
1
80
Mārtiņš Mārcis Gailītis
FK Alberts
1
81
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors / LSAB
1
82
Mikus Podnieks
FK Ādaži
1
83
Niklāvs Stradiņš
FK Ādaži
1
84
Patriks Lielbārdis
FK Alberts
1
85
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
1
86
Ralfs Tauvēns
Ogre United-2
1
87
Ričards Rimicāns
FK Lielupe
1
88
Rihards Būmanis
DSVK Traktors / LSAB
1
89
Roberts Konopeckis
SK Super Nova-2
1
90
Roberts Līdaka
Futbola Parks Academy / LSPA
1
91
Roberts Reiniks
FK Sigulda
1
92
Rolands Augstkalns
FK Lielupe
1
93
Thedel Johann Philipp von Wallmoden
Futbola Parks Academy / LSPA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes