Ogre United-2

Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa

  • 5pozīcija
  • 19punkti
  • 40:34vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Leo Ritvars DalbiņšDzimšanas datums: 22.07.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs KoldansDzimšanas datums: 19.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
760
-
-
-
Rolands LinužsDzimšanas datums: 23.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
299
-
1
-
Vladimirs PaškovičsDzimšanas datums: 06.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Aizsargi
Konstantīns FjodorovsDzimšanas datums: 03.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
215
-
-
-
Kristaps KalmanisDzimšanas datums: 08.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
74
-
-
-
Tomass KontrimsDzimšanas datums: 07.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Staņislavs KumpiņšDzimšanas datums: 16.09.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Linards Roberts PāviškaDzimšanas datums: 22.11.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Patriks PiekusDzimšanas datums: 24.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
330
2
1
-
Aleksejs SanatovsDzimšanas datums: 30.07.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Einārs SidrevicsDzimšanas datums: 17.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
633
-
-
-
Emīls SiliņšDzimšanas datums: 14.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
135
-
-
-
Patriks VitkusDzimšanas datums: 29.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
337
-
1
-
Pussargi
Marks DeružinskisDzimšanas datums: 23.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards DimantsDzimšanas datums: 25.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
405
4
-
-
Jānis JēkabsonsDzimšanas datums: 20.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toma KamimuraDzimšanas datums: 02.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Japāna
2
90
-
-
-
Giorgi MacharashviliDzimšanas datums: 01.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Gruzija
1
45
-
-
-
Emīls MasulisDzimšanas datums: 17.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
80
-
-
-
Anrijs NelsonsDzimšanas datums: 05.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
609
4
1
-
Deniss OstrovskisDzimšanas datums: 05.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims SaveļjevsDzimšanas datums: 11.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
53
-
-
-
Juris SkābardisDzimšanas datums: 17.07.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts VārpaDzimšanas datums: 13.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
361
-
1
-
Renārs ZīmelisDzimšanas datums: 02.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Romāns AfanasjevsDzimšanas datums: 09.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
947
9
2
-
Krists KalniņšDzimšanas datums: 22.05.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs KondratjevsDzimšanas datums: 26.08.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis LīcisDzimšanas datums: 14.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Regnārs SkujiņšDzimšanas datums: 08.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Matīss BičkovskisDzimšanas datums: 25.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārcis BormanisDzimšanas datums: 21.10.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
66
-
-
-
Aigars CibuļskisDzimšanas datums: 07.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars CinītisDzimšanas datums: 09.09.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viesturs DudelisDzimšanas datums: 22.04.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs DzenisDzimšanas datums: 20.04.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs EglītisDzimšanas datums: 15.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
762
-
-
1
Jānis GrantsDzimšanas datums: 18.03.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bruno KivkucānsDzimšanas datums: 31.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
962
5
1
-
Mārtiņš KļavisDzimšanas datums: 15.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
222
-
-
-
Ričards KrepšsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis KvantsDzimšanas datums: 26.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts LagzdiņšDzimšanas datums: 03.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls LatkovskisDzimšanas datums: 11.05.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis LatkovskisDzimšanas datums: 21.05.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Patriks MalvessDzimšanas datums: 14.03.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
315
2
-
-
Aigars PočsDzimšanas datums: 12.02.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivis RubīnsDzimšanas datums: 22.10.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims SadkovskisDzimšanas datums: 05.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alens ŠčuckisDzimšanas datums: 28.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
516
-
-
-
Deniss ŠčuckisDzimšanas datums: 21.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
473
-
-
-
Krišjānis ŠmitsDzimšanas datums: 21.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ivars ŠpakovskisDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs TauvēnsDzimšanas datums: 20.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
404
1
1
-
Ģirts TumansDzimšanas datums: 07.03.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolfs UpītisDzimšanas datums: 27.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss ValnersDzimšanas datums: 19.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
106
-
-
-
Rinalds Kristiāns VeličkoDzimšanas datums: 13.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
366
-
-
-
Raivo VuškānsDzimšanas datums: 17.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
573
-
-
-
Oskars ŽagarsDzimšanas datums: 19.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
270
-
-
-
Krists Reinards ZariņšDzimšanas datums: 11.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-

Kluba vadība

  • Emīls Latkovskis

    Direktors

    Dzimšanas datums: 11.05.1989.
  • Juris Skābardis

    Direktors

    Dzimšanas datums: 17.07.1989.

Treneru korpuss

  • Raivis Rubīns

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 22.10.1986.
  • Mārcis Bormanis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 21.10.1988.
  • Patriks Malvess

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 14.03.1996.
  • Deniss Ostrovskis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 05.02.1992.

Atbalsta personāls

  • Artūrs Dzenis

    Mārketinga speciālists

    Dzimšanas datums: 20.04.1988.
  • Aigars Počs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 12.02.1987.
  • Jānis Latkovskis

    Administrators

    Dzimšanas datums: 21.05.1991.
  • Agnis Mežgailis

    Administrators

    Dzimšanas datums: 08.03.1974.
  • Maksims Saveļjevs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 11.08.1991.

sestdiena

22
apr
17:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 1. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

svētdiena

30
apr
13:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

ceturtdiena

4
mai
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 3. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

ceturtdiena

18
mai
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 4. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

piektdiena

2
jūn
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 5. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

ceturtdiena

8
jūn
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 6. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

svētdiena

18
jūn
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 7. kārta
Ādažu sporta centra stadions

sestdiena

1
jūl
13:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 8. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

piektdiena

14
jūl
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 9. kārta
Depo laukums

ceturtdiena

27
jūl
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 11. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

ceturtdiena

3
aug
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 12. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

svētdiena

6
aug
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 13. kārta
RTU stadions

otrdiena

8
aug
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 10. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

svētdiena

20
aug
13:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
13
1
0
76
6
+70
40
2
14
11
1
2
52
23
+29
34
3
14
8
3
3
47
29
+18
27
5
14
6
1
7
40
34
+6
19
6
14
3
3
8
22
46
-24
12
7
14
1
1
12
9
63
-54
4
8
14
1
0
13
14
70
-56
3
1
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
25
2
Daniels Radzenieks
SK Super Nova-2
21
3
Svetoslavs Čugunovs
SK Super Nova-2
12
4
Nicolas Podka Malong
FK Lielupe
10
5
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
9
6
Kirils Artjomovs
SK Super Nova-2
8
7
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
7
8
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy / LSPA
7
9
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
7
10
Edijs Šlesers
DSVK Traktors / LSAB
6
11
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova-2
6
12
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
6
13
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
5
14
Ivans Patrikejevs
SK Super Nova-2
5
15
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
5
16
Mihails Kuliks
SK Super Nova-2
5
17
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
5
18
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
4
19
Kristaps Ašmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
20
Marvellous Ewere Nketan
Ogre United-2
4
21
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
22
Pierre Bastan Gomes
FK Lielupe
4
23
Ričards Dimants
Ogre United-2
4
24
Damirs Onackis
SK Super Nova-2
3
25
Edgars Strautiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
3
26
Ilvars Koscinkevičs
FK Alberts
3
27
Maikls Petrovs
FK Lielupe
3
28
Michi Terakoshi
Ogre United-2
3
29
Rendijs Jānis Kokorevičs
FK Ādaži
3
30
Robert Leladze
FK Lielupe
3
31
Alens Grikovs
SK Super Nova-2
2
32
Artūrs Lazdiņš
DSVK Traktors / LSAB
2
33
Ādams Janišs
FK Sigulda
2
34
Baruhs Rezņikovs
Futbola Parks Academy / LSPA
2
35
Dainis Sondors
FK Lielupe
2
36
Eduards Dancis
FK Sigulda
2
37
Elvis Janelsītis
FK Sigulda
2
38
Ēriks Lebedoks
DSVK Traktors / LSAB
2
39
Ģirts Sprancis
DSVK Traktors / LSAB
2
40
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy / LSPA
2
41
Harijs Toms
DSVK Traktors / LSAB
2
42
Igors Balandins
FK Lielupe
2
43
Jānis Sināts
Futbola Parks Academy / LSPA
2
44
Jurģis Ozoliņš
DSVK Traktors / LSAB
2
45
Jurijs Funtikovs
FK Lielupe
2
46
Kristians Sprukulis
SK Super Nova-2
2
47
Leandro Ernst Werner Gagstatter
Futbola Parks Academy / LSPA
2
48
Natans Kats
FK Ādaži
2
49
Ņikita Mihaļcevičs
FK Lielupe
2
50
Patriks Malvess
Ogre United-2
2
51
Patriks Piekus
Ogre United-2
2
52
Pauls Daugulis
FK Sigulda
2
53
Ralfs Beinarovičs
FK Lielupe
2
54
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
2
55
Valters Veinbergs
SK Super Nova-2
2
56
Viktors Jermaks
SK Super Nova-2
2
57
Andris Smilga
FK Lielupe
1
58
Artjoms Černovs
SK Super Nova-2
1
59
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
1
60
Dāvids Ērenpreiss
FK Ādaži
1
61
Dāvis Mintiks
FK Sigulda
1
62
Dāvis Titāns
DSVK Traktors / LSAB
1
63
Deivids Mielēns
FK Sigulda
1
64
Deniss Vrubļevskis
FK Ādaži
1
65
Elvis Meļķis
FK Alberts
1
66
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy / LSPA
1
67
Guntis Konstantinovs
FK Sigulda
1
68
Igors Krasovs
FK Lielupe
1
69
Igors Ļahovs
FK Lielupe
1
70
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
71
Jānis Skroderis
DSVK Traktors / LSAB
1
72
Kārlis Babulis
DSVK Traktors / LSAB
1
73
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
1
74
Klāvs Jurciks
FK Sigulda
1
75
Luka Begalishvili
Ogre United-2
1
76
Maksims Semjonovs
Futbola Parks Academy / LSPA
1
77
Matīss Caune
SK Super Nova-2
1
78
Matīss Rutks
DSVK Traktors / LSAB
1
79
Mārcis Kalniņš
Futbola Parks Academy / LSPA
1
80
Mārtiņš Mārcis Gailītis
FK Alberts
1
81
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors / LSAB
1
82
Mikus Podnieks
FK Ādaži
1
83
Niklāvs Stradiņš
FK Ādaži
1
84
Patriks Lielbārdis
FK Alberts
1
85
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
1
86
Ralfs Tauvēns
Ogre United-2
1
87
Ričards Rimicāns
FK Lielupe
1
88
Rihards Būmanis
DSVK Traktors / LSAB
1
89
Roberts Konopeckis
SK Super Nova-2
1
90
Roberts Līdaka
Futbola Parks Academy / LSPA
1
91
Roberts Reiniks
FK Sigulda
1
92
Rolands Augstkalns
FK Lielupe
1
93
Thedel Johann Philipp von Wallmoden
Futbola Parks Academy / LSPA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV