FK Alberts

Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa

  • 8pozīcija
  • 3punkti
  • 14:70vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Dāvis ČakšsDzimšanas datums: 20.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Raitis CelmiņšDzimšanas datums: 25.11.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Jānis DambergsDzimšanas datums: 30.10.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
444
-
1
-
Jānis DrazdovskisDzimšanas datums: 23.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
-
2
-
Raivis DzelzītisDzimšanas datums: 27.09.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
1
-
-
Intars GarbovskisDzimšanas datums: 30.03.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1170
-
2
-
Kristiāns GirvičsDzimšanas datums: 10.04.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1093
-
2
-
Rojs Eduards GirvičsDzimšanas datums: 24.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
910
2
-
-
Mikus GrobiņšDzimšanas datums: 15.02.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands IndriksonsDzimšanas datums: 27.06.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
62
-
-
-
Jānis InnusDzimšanas datums: 25.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
215
-
-
-
Andrejs JakobsonsDzimšanas datums: 28.07.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
-
-
Ilvars KoscinkevičsDzimšanas datums: 06.02.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
3
-
-
Kristaps LešinskisDzimšanas datums: 25.09.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
406
-
-
-
Patriks LielbārdisDzimšanas datums: 02.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
415
1
1
-
Elvis MeļķisDzimšanas datums: 06.05.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
782
1
4
-
Miķelis OsisDzimšanas datums: 10.03.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1260
-
-
-
Daumants PabriežaDzimšanas datums: 10.03.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
-
1
-
Raimonds PabriežaDzimšanas datums: 22.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Mārtiņš PomahsDzimšanas datums: 01.10.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
945
-
-
-
Andris RancānsDzimšanas datums: 06.12.1969.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Edgars StrautmanisDzimšanas datums: 01.03.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
501
-
1
-
Ilmārs TaškānsDzimšanas datums: 15.06.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gatis UpeslejaDzimšanas datums: 14.10.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Kaspars VeisbergsDzimšanas datums: 03.07.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars ZēmelisDzimšanas datums: 29.03.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
5
3
-

Kluba vadība

  • Intars Garbovskis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 30.03.1984.

Treneru korpuss

  • Edijs Daņilovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 21.10.1976.
  • Armands Indriksons

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 27.06.1973.
  • Toms Kalniņš

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 18.07.1992.
  • Ingus Ķirsis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 11.05.1982.
  • Ilvars Koscinkevičs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.02.1985.
  • Jānis Vilkaušs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.09.1980.
  • Dainis Krūms

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 07.02.1954.
  • Dainis Putāns

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 23.09.1983.
  • Kristaps Lešinskis

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 25.09.1973.
  • Raitis Celmiņš

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 25.11.1978.

Atbalsta personāls

  • Kitija Elste

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 17.04.1998.
  • Elīna Kūle

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 05.01.1985.
  • Vilnis Plaudis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 05.02.1957.
  • Kristiāns Girvičs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 10.04.1977.

svētdiena

23
apr
17:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 1. kārta
Audas stadions

piektdiena

28
apr
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

7
mai
14:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 3. kārta
Audas stadions

ceturtdiena

18
mai
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 4. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

piektdiena

2
jūn
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 12. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

piektdiena

9
jūn
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

13
jūn
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 7. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

28
jūn
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 8. kārta
RTU stadions

piektdiena

14
jūl
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

23
jūl
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 10. kārta
Ādažu sporta centra stadions

ceturtdiena

27
jūl
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 11. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

ceturtdiena

10
aug
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 13. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

13
aug
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 5. kārta
Salaspils stadions

piektdiena

18
aug
18:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Depo laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
13
1
0
76
6
+70
40
2
14
11
1
2
52
23
+29
34
3
14
8
3
3
47
29
+18
27
5
14
6
1
7
40
34
+6
19
6
14
3
3
8
22
46
-24
12
7
14
1
1
12
9
63
-54
4
8
14
1
0
13
14
70
-56
3
1
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
25
2
Daniels Radzenieks
SK Super Nova-2
21
3
Svetoslavs Čugunovs
SK Super Nova-2
12
4
Nicolas Podka Malong
FK Lielupe
10
5
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
9
6
Kirils Artjomovs
SK Super Nova-2
8
7
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
7
8
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy / LSPA
7
9
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
7
10
Edijs Šlesers
DSVK Traktors / LSAB
6
11
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova-2
6
12
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
6
13
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
5
14
Ivans Patrikejevs
SK Super Nova-2
5
15
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
5
16
Mihails Kuliks
SK Super Nova-2
5
17
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
5
18
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
4
19
Kristaps Ašmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
20
Marvellous Ewere Nketan
Ogre United-2
4
21
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
22
Pierre Bastan Gomes
FK Lielupe
4
23
Ričards Dimants
Ogre United-2
4
24
Damirs Onackis
SK Super Nova-2
3
25
Edgars Strautiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
3
26
Ilvars Koscinkevičs
FK Alberts
3
27
Maikls Petrovs
FK Lielupe
3
28
Michi Terakoshi
Ogre United-2
3
29
Rendijs Jānis Kokorevičs
FK Ādaži
3
30
Robert Leladze
FK Lielupe
3
31
Alens Grikovs
SK Super Nova-2
2
32
Artūrs Lazdiņš
DSVK Traktors / LSAB
2
33
Ādams Janišs
FK Sigulda
2
34
Baruhs Rezņikovs
Futbola Parks Academy / LSPA
2
35
Dainis Sondors
FK Lielupe
2
36
Eduards Dancis
FK Sigulda
2
37
Elvis Janelsītis
FK Sigulda
2
38
Ēriks Lebedoks
DSVK Traktors / LSAB
2
39
Ģirts Sprancis
DSVK Traktors / LSAB
2
40
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy / LSPA
2
41
Harijs Toms
DSVK Traktors / LSAB
2
42
Igors Balandins
FK Lielupe
2
43
Jānis Sināts
Futbola Parks Academy / LSPA
2
44
Jurģis Ozoliņš
DSVK Traktors / LSAB
2
45
Jurijs Funtikovs
FK Lielupe
2
46
Kristians Sprukulis
SK Super Nova-2
2
47
Leandro Ernst Werner Gagstatter
Futbola Parks Academy / LSPA
2
48
Natans Kats
FK Ādaži
2
49
Ņikita Mihaļcevičs
FK Lielupe
2
50
Patriks Malvess
Ogre United-2
2
51
Patriks Piekus
Ogre United-2
2
52
Pauls Daugulis
FK Sigulda
2
53
Ralfs Beinarovičs
FK Lielupe
2
54
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
2
55
Valters Veinbergs
SK Super Nova-2
2
56
Viktors Jermaks
SK Super Nova-2
2
57
Andris Smilga
FK Lielupe
1
58
Artjoms Černovs
SK Super Nova-2
1
59
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
1
60
Dāvids Ērenpreiss
FK Ādaži
1
61
Dāvis Mintiks
FK Sigulda
1
62
Dāvis Titāns
DSVK Traktors / LSAB
1
63
Deivids Mielēns
FK Sigulda
1
64
Deniss Vrubļevskis
FK Ādaži
1
65
Elvis Meļķis
FK Alberts
1
66
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy / LSPA
1
67
Guntis Konstantinovs
FK Sigulda
1
68
Igors Krasovs
FK Lielupe
1
69
Igors Ļahovs
FK Lielupe
1
70
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
71
Jānis Skroderis
DSVK Traktors / LSAB
1
72
Kārlis Babulis
DSVK Traktors / LSAB
1
73
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
1
74
Klāvs Jurciks
FK Sigulda
1
75
Luka Begalishvili
Ogre United-2
1
76
Maksims Semjonovs
Futbola Parks Academy / LSPA
1
77
Matīss Caune
SK Super Nova-2
1
78
Matīss Rutks
DSVK Traktors / LSAB
1
79
Mārcis Kalniņš
Futbola Parks Academy / LSPA
1
80
Mārtiņš Mārcis Gailītis
FK Alberts
1
81
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors / LSAB
1
82
Mikus Podnieks
FK Ādaži
1
83
Niklāvs Stradiņš
FK Ādaži
1
84
Patriks Lielbārdis
FK Alberts
1
85
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
1
86
Ralfs Tauvēns
Ogre United-2
1
87
Ričards Rimicāns
FK Lielupe
1
88
Rihards Būmanis
DSVK Traktors / LSAB
1
89
Roberts Konopeckis
SK Super Nova-2
1
90
Roberts Līdaka
Futbola Parks Academy / LSPA
1
91
Roberts Reiniks
FK Sigulda
1
92
Rolands Augstkalns
FK Lielupe
1
93
Thedel Johann Philipp von Wallmoden
Futbola Parks Academy / LSPA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes