FK Alberts

Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa

  • 8pozīcija
  • 3punkti
  • 14:70vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Dāvis ČakšsDzimšanas datums: 20.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Raitis CelmiņšDzimšanas datums: 25.11.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Jānis DambergsDzimšanas datums: 30.10.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
444
-
1
-
Jānis DrazdovskisDzimšanas datums: 23.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
-
2
-
Raivis DzelzītisDzimšanas datums: 27.09.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
1
-
-
Mārtiņš Mārcis GailītisDzimšanas datums: 02.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
312
1
-
-
Intars GarbovskisDzimšanas datums: 30.03.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1170
-
2
-
Kristiāns GirvičsDzimšanas datums: 10.04.1977.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1093
-
2
-
Rojs Eduards GirvičsDzimšanas datums: 24.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
910
2
-
-
Mikus GrobiņšDzimšanas datums: 15.02.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands IndriksonsDzimšanas datums: 27.06.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
62
-
-
-
Jānis InnusDzimšanas datums: 25.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
215
-
-
-
Andrejs JakobsonsDzimšanas datums: 28.07.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
-
-
Toms KalniņšDzimšanas datums: 16.10.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
395
-
-
-
Ilvars KoscinkevičsDzimšanas datums: 06.02.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
3
-
-
Kristaps LešinskisDzimšanas datums: 25.09.1973.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
406
-
-
-
Patriks LielbārdisDzimšanas datums: 02.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
415
1
1
-
Elvis MeļķisDzimšanas datums: 06.05.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
782
1
4
-
Miķelis OsisDzimšanas datums: 10.03.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1260
-
-
-
Daumants PabriežaDzimšanas datums: 10.03.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
-
1
-
Raimonds PabriežaDzimšanas datums: 22.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Mārtiņš PomahsDzimšanas datums: 01.10.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
945
-
-
-
Andris RancānsDzimšanas datums: 06.12.1969.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Guntis RubenisDzimšanas datums: 14.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Edgars StrautmanisDzimšanas datums: 01.03.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
501
-
1
-
Ilmārs TaškānsDzimšanas datums: 15.06.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gatis UpeslejaDzimšanas datums: 14.10.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Kaspars VeisbergsDzimšanas datums: 03.07.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars ZēmelisDzimšanas datums: 29.03.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
5
3
-

Kluba vadība

  • Intars Garbovskis

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 30.03.1984.

Treneru korpuss

  • Edijs Daņilovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 21.10.1976.
  • Armands Indriksons

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 27.06.1973.
  • Toms Kalniņš

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 18.07.1992.
  • Ingus Ķirsis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 11.05.1982.
  • Ilvars Koscinkevičs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.02.1985.
  • Jānis Vilkaušs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 06.09.1980.
  • Dainis Krūms

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 07.02.1954.
  • Dainis Putāns

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 23.09.1983.
  • Kristaps Lešinskis

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 25.09.1973.
  • Raitis Celmiņš

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 25.11.1978.

Atbalsta personāls

  • Kitija Elste

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 17.04.1998.
  • Elīna Kūle

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 05.01.1985.
  • Vilnis Plaudis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 05.02.1957.
  • Kristiāns Girvičs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 10.04.1977.

svētdiena

23
apr
17:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 1. kārta
Audas stadions

piektdiena

28
apr
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

7
mai
14:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 3. kārta
Audas stadions

ceturtdiena

18
mai
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 4. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

piektdiena

2
jūn
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 12. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

piektdiena

9
jūn
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

13
jūn
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 7. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

28
jūn
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 8. kārta
RTU stadions

piektdiena

14
jūl
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

23
jūl
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 10. kārta
Ādažu sporta centra stadions

ceturtdiena

27
jūl
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 11. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

ceturtdiena

10
aug
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 13. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

13
aug
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 5. kārta
Salaspils stadions

piektdiena

18
aug
18:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Depo laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
13
1
0
76
6
+70
40
2
14
11
1
2
52
23
+29
34
3
14
8
3
3
47
29
+18
27
5
14
6
1
7
40
34
+6
19
6
14
3
3
8
22
46
-24
12
7
14
1
1
12
9
63
-54
4
8
14
1
0
13
14
70
-56
3
1
Daniels Radzenieks
SK Super Nova-2
60
2
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
58
3
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
31
4
Kirils Artjomovs
SK Super Nova-2
26
5
Svetoslavs Čugunovs
SK Super Nova-2
24
6
Nicolas Podka Malong
FK Lielupe
22
7
Artjoms Loginovs
Riga United FC
21
8
Kristens Knope
FK Dobele Allegro
21
9
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
19
10
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
FK Union
18
11
Nikita Lazarenko
JFK Daugava / Salaspils FS
18
12
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy / LSPA
17
13
Sandis Švāns
JFK Daugava / Salaspils FS
17
14
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
15
15
Marks Pačepko
AFA Olaine-2
15
16
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
15
17
Andrejs Jēgers
FK Iecava
14
18
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova-2
14
19
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
14
20
Damirs Onackis
SK Super Nova-2
13
21
Edijs Šlesers
DSVK Traktors / LSAB
13
22
Jānis Freimanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
13
23
Maksims Antonovs
Rīgas Futbola skola
13
24
Mihails Kuliks
SK Super Nova-2
13
25
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
12
26
Alekss Regža
FK Beitar-2
11
27
Ingus Makovskis
FK Union
11
28
Pierre Bastan Gomes
FK Lielupe
11
29
Toms Gucs
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
11
30
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
10
31
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy / LSPA
10
32
Ivans Patrikejevs
SK Super Nova-2
10
33
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
10
34
Toms Lakins
Sports United / FK Cēsis
10
35
Adriāns Šveics
FC Madona / BJSS
9
36
Aleksejs Rosoha
FK Beitar-2
9
37
Aleksis Paeglis
Rīgas Tehniskā universitāte
9
38
Artjoms Pavlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
9
39
Edgars Urbāns
FK Union
9
40
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
9
41
Maksims Vasiļjevs
FK Beitar-2
9
42
Maksym Samko
Riga United FC
9
43
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
9
44
Ralfs Keišs
FC Madona / BJSS
9
45
Alens Grikovs
SK Super Nova-2
8
46
Artūrs Mhitarjans
FK RSU
8
47
Baruhs Rezņikovs
Futbola Parks Academy / LSPA
8
48
Edgars Strautiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
8
49
Igors Kovaļkovs
Riga United FC
8
50
Kristaps Ašmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
8
51
Lawrence Shimave Ugen
BFC Daugavpils-2
8
52
Marvellous Ewere Nketan
Ogre United-2
8
53
Ričards Dimants
Ogre United-2
8
54
Ričards Jirgensons
JFC Jelgava
8
55
Rolands Putāns
FK Līvāni
8
56
Toms Lamša
FK RSU
8
57
Vladimirs Volkovs
FK Krāslava
8
58
Aleksandrs Zeņkovs
FK Beitar-2
7
59
Andrejs Mihaiļuks
FK Beitar-2
7
60
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
7
61
Ilvars Koscinkevičs
FK Alberts
7
62
Luka Begalishvili
Ogre United-2
7
63
Ņikita Petrovs
Riga United FC
7
64
Oskars Zeps
FK Pļaviņas DM
7
65
Patriks Piekus
Ogre United-2
7
66
Rinalds Sadovņikovs
Saldus NSS / Leevon-2
7
67
Antons Aleksandrs Dresmanis
JFC Jelgava
6
68
Egīls Lielbārdis
ASK Kadaga / Ostas SK
6
69
Elvis Meļķis
FK Alberts
6
70
Juris Zālītis
FK RSU
6
71
Konstantīns Čemodanovs
BFC Daugavpils-2
6
72
Maikls Petrovs
FK Lielupe
6
73
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
6
74
Marks Filips Kreicbergs
Vidzemes FC / Cēsu PSS
6
75
Markuss Kaļva
Aizkraukle / FK Veina
6
76
Matīss Briedis
Aizkraukle / FK Veina
6
77
Michi Terakoshi
Ogre United-2
6
78
Rendijs Jānis Kokorevičs
FK Ādaži
6
79
Robert Leladze
FK Lielupe
6
80
Ruslans Muraško
Vidzemes FC / Cēsu PSS
6
81
Sergejs Mihejevs
Preiļi
6
82
Vadims Atamaņukovs
FK Krāslava
6
83
Anrijs Poga
FK Valka
5
84
Artjoms Butorins
Rīgas Tehniskā universitāte
5
85
Artjoms Kozlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
5
86
Arturs Avins
Babītes SK
5
87
Ādams Janišs
FK Sigulda
5
88
Bruts Georgs Sniķeris
FK RSU
5
89
Dmytro Androsov
FK Beitar-2
5
90
Edgars Uzoliņš
Rīgas Tehniskā universitāte
5
91
Eduards Dancis
FK Sigulda
5
92
Ēriks Lebedoks
DSVK Traktors / LSAB
5
93
George Forbia Esendige
Saldus NSS / Leevon-2
5
94
Harijs Toms
DSVK Traktors / LSAB
5
95
Igors Balandins
FK Lielupe
5
96
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
5
97
Jēkabs Šteinburgs
JFC Jelgava
5
98
Jurģis Ozoliņš
DSVK Traktors / LSAB
5
99
Kalvis Lāzers
Aizkraukle / FK Veina
5
100
Kaspars Maslobojevs
Aizkraukle / FK Veina
5
101
Kārlis Babulis
DSVK Traktors / LSAB
5
102
Marks Petunovs
FK Beitar-2
5
103
Martins Kristofers Audicks
Vidzemes FC / Cēsu PSS
5
104
Mihails Sajenko
AFA Olaine-2
5
105
Niklāvs Romanovskis
FC Madona / BJSS
5
106
Pāvels Liholetovs
FK Krāslava
5
107
Pāvels Pilāts
FK Kauguri
5
108
Renārs Rāms
Gulbenes BJSS
5
109
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
5
110
Vadims Mironovs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
5
111
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine-2
5
112
Aldis Trukšāns
JFC Jelgava
4
113
Aleksejs Babins
Riga United FC
4
114
Artis Miškins
FK Namejs
4
115
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
4
116
Artjoms Stoļarovs
FK Union
4
117
Artūrs Lazdiņš
DSVK Traktors / LSAB
4
118
Bohdan Poliakov
AFA Olaine-2
4
119
Can-Luca Malek Findeisen
FK RSU
4
120
Dainis Sondors
FK Lielupe
4
121
Daniels Stoma
Aizkraukle / FK Veina
4
122
Dans Hūns
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
4
123
Dominiks Norkuss
Rīgas Futbola skola
4
124
Edgars Ozoliņš
Rīgas Tehniskā universitāte
4
125
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
4
126
Elvis Janelsītis
FK Sigulda
4
127
Ģirts Sprancis
DSVK Traktors / LSAB
4
128
Helvijs Staļģis
JFC Jelgava
4
129
Igors Avanesovs
FK Kauguri
4
130
Yaroslav Tkachenko
AFA Olaine-2
4
131
Jānis Sināts
Futbola Parks Academy / LSPA
4
132
Jēkabs Lagūns
FK Kauguri
4
133
Jurijs Funtikovs
FK Lielupe
4
134
Kārlis Kļaviņš
Vidzemes FC / Cēsu PSS
4
135
Kirils Plotņikovs
BFC Daugavpils-2
4
136
Kirils Viņņikovs
Rīgas Tehniskā universitāte
4
137
Konstantīns Isakovs
FK Ludza
4
138
Kota Sakurai
Ogre United-2
4
139
Kristers Horens Kūla
FK Tukums 2000 - 3
4
140
Kristians Sprukulis
SK Super Nova-2
4
141
Kristiāns Girvičs
FK Alberts
4
142
Krists Villers
FK Union
4
143
Leandro Ernst Werner Gagstatter
Futbola Parks Academy / LSPA
4
144
Maksims Babjuks
Liepājas FS
4
145
Maksims Ivanovs
FK Union
4
146
Mareks Rudakovs
JFC Jelgava
4
147
Mārcis Skuja
FK Union
4
148
Mārtiņš Bukšs
Bauskas BJSS / Mēmele
4
149
Mārtiņš Pivarovičs
JFC Jelgava
4
150
Michiel Edward K Castelein
Riga United FC
4
151
Miks Vilkaplāters
FK Pļaviņas DM
4
152
Natans Kats
FK Ādaži
4
153
Ņikita Mihaļcevičs
FK Lielupe
4
154
Patriks Malvess
Ogre United-2
4
155
Pauls Daugulis
FK Sigulda
4
156
Rafaels Lūsis
Saldus NSS / Leevon-2
4
157
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
4
158
Ralfs Beinarovičs
FK Lielupe
4
159
Reinis Groskops
JRFPC Upesciema Warriors
4
160
Reinis Strods
Sports United / FK Cēsis
4
161
Renalts Freimanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
4
162
Romans  Litviņuks
FK Kauguri
4
163
Rūdolfs Ratfelders
JRFPC Upesciema Warriors
4
164
Toma Kamimura
Ogre United-2
4
165
Tomass Ragausks
Babītes SK
4
166
Toms Hūns
Liepājas FS
4
167
Valters Veinbergs
SK Super Nova-2
4
168
Viktors Jermaks
SK Super Nova-2
4
169
Vitālijs Abramovs
JFC Jelgava
4
170
Adrians Alens Paukšēns
FK Valka
3
171
Aivis Laiviņš
FK Pļaviņas DM
3
172
Aleksandar Volenov Denev
Riga United FC
3
173
Aleksejs Reuts
FK Krāslava
3
174
Artjoms Šaicāns
Balvi
3
175
Artūrs Zomerovskis
Bauskas BJSS / Mēmele
3
176
Dāvis Titāns
DSVK Traktors / LSAB
3
177
Dāvis Zujāns
Sports United / FK Cēsis
3
178
Denijs Stahovskis
FK Valka
3
179
Dmitrijs Borisovs
FK Ludza
3
180
Dmitrijs Novgorodskis
Saldus NSS / Leevon-2
3
181
Edgars Pūliņš
FK Kauguri
3
182
Edgars Timermanis
Vidzemes FC / Cēsu PSS
3
183
Edgars Zemītis
JFK Daugava / Salaspils FS
3
184
Eduards Visockis
FK Valka
3
185
Elvijs Reķis
Sports United / FK Cēsis
3
186
Emīls Draška
JRFPC Upesciema Warriors
3
187
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy / LSPA
3
188
Henrijs Klāvs Rikmanis
Rīgas Tehniskā universitāte
3
189
Ingus Vaņins
FK Beitar-2
3
190
Jānis Skroderis
DSVK Traktors / LSAB
3
191
Jānis Stonis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
3
192
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
3
193
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
3
194
Kirills Aleksejevs
FK Union
3
195
Kirills Solovjovs
Rīgas Tehniskā universitāte
3
196
Klāvs Sveķis
FK Pļaviņas DM
3
197
Kristers Kolužs
FK Tukums 2000 - 3
3
198
Mareks Kozlovskis
Balvi
3
199
Martins Meiers
AFA Olaine-2
3
200
Matīss Caune
SK Super Nova-2
3
201
Matīss Rutks
DSVK Traktors / LSAB
3
202
Mārcis Kalniņš
Futbola Parks Academy / LSPA
3
203
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
3
204
Māris Ķauķītis
Sports United / FK Cēsis
3
205
Mārtiņš Valdmanis
ASK Kadaga / Ostas SK
3
206
Mihails Bogomolovs
Rīgas Futbola skola
3
207
Mikus Nenišķis
FK Pļaviņas DM
3
208
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
209
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Tehniskā universitāte
3
210
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
3
211
Raitis Roga
Saldus NSS / Leevon-2
3
212
Raitis Vovers
Preiļi
3
213
Raivis Graņics
FK Valka
3
214
Raivis Miļūns
Bauskas BJSS / Mēmele
3
215
Ralfs Tauvēns
Ogre United-2
3
216
Ralfs Vilnis
FK Iecava
3
217
Rihards Būmanis
DSVK Traktors / LSAB
3
218
Roberts Konopeckis
SK Super Nova-2
3
219
Roberts Līdaka
Futbola Parks Academy / LSPA
3
220
Roberts Rainers Cipe
Sports United / FK Cēsis
3
221
Rojs Roberts Ekerts
Vidzemes FC / Cēsu PSS
3
222
Romans Jakušenoks
JFK Daugava / Salaspils FS
3
223
Sandis Polovko
FK Namejs
3
224
Sergejs Momots
JFK Daugava / Salaspils FS
3
225
Sergejs Nagornijs
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
3
226
Tahirs Džans Muradovs
Riga United FC
3
227
Uģis Bērziņš
Sports United / FK Cēsis
3
228
Vadims Kuprijanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
3
229
Viesturs Ostrovskis
FK Tukums 2000 - 3
3
230
Vladimirs Konovalovs
Saldus NSS / Leevon-2
3
231
Vladislavs Kuzmins
FK Beitar-2
3
232
Zaid Ahmad Siddiqui
Rīgas Tehniskā universitāte
3
233
Žans Borisenoks
AFA Olaine-2
3
234
Aigars Fadejevs
FK Dobele Allegro
2
235
Aleksandrs Golubevs
FK Līvāni
2
236
Aleksandrs Groms
JFK Daugava / Salaspils FS
2
237
Aleksandrs Jakubovskis
Rīgas Tehniskā universitāte
2
238
Andis Maks
ASK Kadaga / Ostas SK
2
239
Andrejs Jušmanovs
FK Namejs
2
240
Andrejs Panasjuks
FK Kauguri
2
241
Andris Smilga
FK Lielupe
2
242
Arnolds Zariņš
Vidzemes FC / Cēsu PSS
2
243
Artem Saveliev
Babītes SK
2
244
Artis Ojārs Ostrovskis
FK Tukums 2000 - 3
2
245
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine-2
2
246
Artjoms Černovs
SK Super Nova-2
2
247
Artjoms Naļivaiko
ASK Kadaga / Ostas SK
2
248
Artjoms Vorobjovs
FK Līvāni
2
249
Arturs Zaharčenko
Futbola Parks Academy / LSPA
2
250
Artūrs Meisters
Riga United FC
2
251
Artūrs Raudovičs
Rēzekne-2
2
252
Arvis Karačkovs
FK Ludza
2
253
Bruno Beķeris
Vidzemes FC / Cēsu PSS
2
254
Dainis Žukovs
Rēzekne-2
2
255
Daniils Fogels
JFK Daugava / Salaspils FS
2
256
Daniils Kašica
AFA Olaine-2
2
257
Daniils Trjahovs
Babītes SK
2
258
Dāvids Ērenpreiss
FK Ādaži
2
259
Dāvis Krievāns
AFA Olaine-2
2
260
Dāvis Mintiks
FK Sigulda
2
261
Deivids Mielēns
FK Sigulda
2
262
Deniss Avdejevs
BFC Daugavpils-2
2
263
Deniss Vrubļevskis
FK Ādaži
2
264
Didzis Šillers
FK RSU
2
265
Dimitrijs Bogdanovs
Preiļi
2
266
Dmitrijs Grigorjevs
Rīgas Futbola skola
2
267
Dmytro Bondarenko
FK Beitar-2
2
268
Edgars Ivanovs
BFC Daugavpils-2
2
269
Edgars Vjalkins
FK Ludza
2
270
Edgars Zaļupe
FC Talsi
2
271
Eduardo Vargas Bogliani
FK RSU
2
272
Edvards Mihelsons
FK Namejs
2
273
Edvards Vimba
Rīgas Tehniskā universitāte
2
274
Elvijs Brahmanis
JFC Jelgava
2
275
Elvijs Jansons
Saldus NSS / Leevon-2
2
276
Emīls Bekmanis
FK Union
2
277
Emīls Eglītis
Sports United / FK Cēsis
2
278
Emīls Roga
Liepājas FS
2
279
Emīls Siliņš
Ogre United-2
2
280
Endijs Lindenbergs
Balvi
2
281
Ervīns Piņaskins
BFC Daugavpils-2
2
282
Everts Kovaļkovs
FK RSU
2
283
Everts Rūdolfs Mote
JRFPC Upesciema Warriors
2
284
Genrihs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
2
285
Gunārs Dāvis Bahs
FK RSU
2
286
Gunārs Lapiņš
JRFPC Upesciema Warriors
2
287
Guntars Gabranovs
FK Ludza
2
288
Guntis Gabrāns
ASK Kadaga / Ostas SK
2
289
Guntis Konstantinovs
FK Sigulda
2
290
Haralds Pozņiaks
Aizkraukle / FK Veina
2
291
Igors Krasovs
FK Lielupe
2
292
Igors Ļahovs
FK Lielupe
2
293
Ivan Puhach
BFC Daugavpils-2
2
294
Jānis Mikītis
FK Namejs
2
295
Jānis Raslavs
FK Sigulda
2
296
Jānis Reķis
Sports United / FK Cēsis
2
297
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine-2
2
298
Jevgēnijs Bijelošonoks
Riga United FC
2
299
Kārlis Beikerts
FK Pļaviņas DM
2
300
Klāvs Jurciks
FK Sigulda
2
301
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
2
302
Kristiāns Beķeris
Bauskas BJSS / Mēmele
2
303
Kristiāns Daniels Valdheims
Aizkraukle / FK Veina
2
304
Lauris Podnieks
DSVK Traktors / LSAB
2
305
Lorenss Markuss Seņko
Gulbenes BJSS
2
306
Maksims Lavrenovs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
2
307
Maksims Semjonovs
Futbola Parks Academy / LSPA
2
308
Maksims Skačkovs
Rīgas Futbola skola
2
309
Mareks Vorobejs
Aizkraukle / FK Veina
2
310
Markuss Labutis
FK Pļaviņas DM
2
311
Martins Raihs
Liepājas FS
2
312
Martins Starodubcevs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
313
Martins Stībels Stīvers
JFK Daugava / Salaspils FS
2
314
Matīss Beitāns
FK Iecava
2
315
Mattias Melki
Babītes SK
2
316
Māris Pilsētnieks
JRFPC Upesciema Warriors
2
317
Mārtiņš Mārcis Gailītis
FK Alberts
2
318
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors / LSAB
2
319
Miks Grasmanis Laše
Liepājas FS
2
320
Mikus Briežkalns
FK Pļaviņas DM
2
321
Mikus Podnieks
FK Ādaži
2
322
Nikijs Broks
FC Madona / BJSS
2
323
Nikita Kulbachnyi
Rīgas Futbola skola
2
324
Niklāvs Stradiņš
FK Ādaži
2
325
Nikolajs Kulmanakovs
FK Kauguri
2
326
Niks Austrums
JFK Daugava / Salaspils FS
2
327
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine-2
2
328
Niks Liedskalniņš
FC Madona / BJSS
2
329
Niks Roziņš
FK Dobele Allegro
2
330
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
2
331
Oskars Šaicāns
Sports United / FK Cēsis
2
332
Patriks Lielbārdis
FK Alberts
2
333
Pāvels Sorokins
Babītes SK
2
334
Pjotrs Pavlovskis
FK Beitar-2
2
335
Raitis Šolins
Gulbenes BJSS
2
336
Raivo Kaņepējs
FK Pļaviņas DM
2
337
Raivo Radziņš
FK Union
2
338
Ralfs Baško
BFC Daugavpils-2
2
339
Rauls Kristers Sakalausks
Vidzemes FC / Cēsu PSS
2
340
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepājas FS
2
341
Renārs Krišāns
FK Ludza
2
342
Ričards Rimicāns
FK Lielupe
2
343
Rihards Gaulis
Rīgas Tehniskā universitāte
2
344
Rihards Juhnovičs
FC Madona / BJSS
2
345
Rihards Ponomarjovs
Liepājas FS
2
346
Rinalds Kalnciems
FK Tukums 2000 - 3
2
347
Roberts Kārlis Prauliņš
JRFPC Upesciema Warriors
2
348
Roberts Purmalis
AFA Olaine-2
2
349
Roberts Reiniks
FK Sigulda
2
350
Roberts Šilkinis
FC Madona / BJSS
2
351
Rolands Augstkalns
FK Lielupe
2
352
Rūdolfs Muižnieks
Saldus NSS / Leevon-2
2
353
Sandis Šeršņevs
FK RSU
2
354
Thedel Johann Philipp von Wallmoden
Futbola Parks Academy / LSPA
2
355
Viktors Grigorjevs
FK Union
2
356
Viktors Švābe
Preiļi
2
357
Vitālijs Deņisovs
FK Kauguri
2
358
Vladimirs Nosiks
FK Kauguri
2
359
Žanis Pinka
FK Dobele Allegro
2
360
Adrians Bočkors
FC Talsi
1
361
Adrians Leo Zommers
Liepājas FS
1
362
Aigars Solims
FK Krāslava
1
363
Aivars Ķeris
FK Dobele Allegro
1
364
Aivis Greblis
ASK Kadaga / Ostas SK
1
365
Aldis Putniņš
FK Valka
1
366
Aleksandrs Horoņeko
FK RSU
1
367
Aleksandrs Kļimovs
FK Beitar-2
1
368
Aleksandrs Marjanovs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
369
Aleksandrs Ožovans
Liepājas FS
1
370
Aleksandrs Zotimovs
FK Beitar-2
1
371
Aleksejs Krasivorons
FK Union
1
372
Alekss Jasaitis
Rīgas Futbola skola
1
373
Andis Šarigins
FK Līvāni
1
374
Andrejs Dementjevs
JFC Jelgava
1
375
Andrejs Sitiks
FC Madona / BJSS
1
376
Andris Sarva
FK Tukums 2000 - 3
1
377
Ardis Tokarevs
FK Valka
1
378
Armands Stepāns
FK Pļaviņas DM
1
379
Armands Taškāns
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
380
Arnis Miezis
FK Kauguri
1
381
Artemijs Jermolajevs
Rīgas Futbola skola
1
382
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
1
383
Artjoms Kruglovs
FK Union
1
384
Arturs Veismanis
FK Namejs
1
385
Artūrs Bondars
Rēzekne-2
1
386
Artūrs Piļenkovs
FK Union
1
387
Artūrs Pozņaks
AFA Olaine-2
1
388
Artūrs Sejāns
Babītes SK
1
389
Arvis Straupe
FK Kauguri
1
390
Atis Pērkons
FC Madona / BJSS
1
391
Bogdans Ņesterenko
FK Union
1
392
Bohdan Ostrenko
BFC Daugavpils-2
1
393
Chijioke Cletus Eze
Saldus NSS / Leevon-2
1
394
Dainis Laicāns
Balvi
1
395
Dairis Laicāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
396
Dairis Mičulis
Rēzekne-2
1
397
Damir Khasanov
Rēzekne-2
1
398
Daniels Ivanovs
FK Dobele Allegro
1
399
Daniels Lazdiņš
Gulbenes BJSS
1
400
Daniels Švecovs
Rēzekne-2
1
401
Danylo Mishniev
FK Tukums 2000 - 3
1
402
Dāgs Apsītis
JFC Jelgava
1
403
Dāniels Kursietis
Riga United FC
1
404
Dāvids Amdurs
FK Beitar-2
1
405
Dāvis Fjodorovs
FK Līvāni
1
406
Dāvis Gaigals
JRFPC Upesciema Warriors
1
407
Dāvis Krūmiņš
FK Tukums 2000 - 3
1
408
Dāvis Silkāns
Preiļi
1
409
Dāvis Untāls
Gulbenes BJSS
1
410
Deniss Grohoļskis
FK Ludza
1
411
Deniss Iņķis
FK Dobele Allegro
1
412
Deniss Molotkovs
FK Krāslava
1
413
Deniss Orlovs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
414
Deniss Skorikovs
FK Kauguri
1
415
Deniss Vitkovskis
Saldus NSS / Leevon-2
1
416
Dmitrijs Prohorovs
FK Beitar-2
1
417
Dmitrijs Puhovs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
418
Edgars Brics
AFA Olaine-2
1
419
Edgars Hudjakovs
JFK Daugava / Salaspils FS
1
420
Edgars Šakurovs
Rīgas Futbola skola
1
421
Edijs Eiduks
Aizkraukle / FK Veina
1
422
Eduards Kristiāns Laizāns
JRFPC Upesciema Warriors
1
423
Eduards Martins
FK Beitar-2
1
424
Edvards Štekels
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
425
Egils Roķis
FK Tukums 2000 - 3
1
426
Egīls Reķis
Sports United / FK Cēsis
1
427
Egons Ločmelis
Balvi
1
428
Elmārs Ģēģers
AFA Olaine-2
1
429
Elmārs Stivriņš
FK Krāslava
1
430
Elvis Baltavičus
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
431
Emīls Bisenieks
ASK Kadaga / Ostas SK
1
432
Emīls Mārcis Ronis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
433
Emīls Poļaks
Gulbenes BJSS
1
434
Endijs Romanovs
FK Ludza
1
435
Gatis Čevers
BFC Daugavpils-2
1
436
Genadijs Fjodorovs
Balvi
1
437
Genrihs Truskovskis
BFC Daugavpils-2
1
438
Germans Ņikitins
FK Union
1
439
Gints Švalbe
Sports United / FK Cēsis
1
440
Guntis Griškovs
FK Beitar-2
1
441
Gustavs Riekstiņš
JFC Jelgava
1
442
Ģirts Smilškalns
DSVK Traktors / LSAB
1
443
Haralds Kalniņš
DSVK Traktors / LSAB
1
444
Hārdijs Egons Mickevičs
FK Pļaviņas DM
1
445
Henrijs Vasiļjevs
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
446
Hessel Michel Douma
Riga United FC
1
447
Igors Boļšakovs
FK Namejs
1
448
Igors Jegorovs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
449
Ilvars Upenieks
FC Madona / BJSS
1
450
Iļja Afanasjevs
FK Beitar-2
1
451
Iļja Beļkevičs
Rīgas Futbola skola
1
452
Iļja Morozovs
Rīgas Futbola skola
1
453
Imants Spūlis
FK Līvāni
1
454
Ingus Lastenieks
FK Namejs
1
455
Intars Garbovskis
FK Alberts
1
456
Jānis Avots
JRFPC Upesciema Warriors
1
457
Jānis Dabris
Liepājas FS
1
458
Jānis Drazdovskis
FK Alberts
1
459
Jānis Kupčs
Sports United / FK Cēsis
1
460
Jānis Laiviņš
FK Pļaviņas DM
1
461
Jānis Mičulis
FK Pļaviņas DM
1
462
Jānis Rudzītis
FK Namejs
1
463
Jānis Vilnītis
Liepājas FS
1
464
Jevgeņijs Finčuks
FK Pļaviņas DM
1
465
Jēkabs Rozenbergs
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
466
Jurģis Hincs
FK Iecava
1
467
Kaito Kumakura
Ogre United-2
1
468
Kaspars Doniņš
FC Talsi
1
469
Kaspars Veisbergs
FK Alberts
1
470
Kārlis Brikmanis
Rīgas Tehniskā universitāte
1
471
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
1
472
Kārlis Miķelis Liepiņš
JFK Daugava / Salaspils FS
1
473
Kirills Kirilko
BFC Daugavpils-2
1
474
Kirils Ivanovs
Riga United FC
1
475
Kirils Kirsanovs
Rēzekne-2
1
476
Klāvs Visockis
FK Valka
1
477
Konstantīns Belokurovs
FK Ludza
1
478
Kristaps Aleksandrovs
FK Iecava
1
479
Kristaps Antoņēvičs
FK Namejs
1
480
Kristaps Azacis
Sports United / FK Cēsis
1
481
Kristaps Graudums
Rīgas Tehniskā universitāte
1
482
Kristaps Jansons
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
483
Kristaps Slaidiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
1
484
Kristaps Šēpers
Babītes SK
1
485
Kristofers Zviņģelis
FK Dobele Allegro
1
486
Krists Krūmiņš
FK Tukums 2000 - 3
1
487
Krists Lēnmanis
Sports United / FK Cēsis
1
488
Krišjānis Segliņš
FK Namejs
1
489
Krišs Driķis
Sports United / FK Cēsis
1
490
Lauris Patriks Evarts
FK Līvāni
1
491
Lauris Vilcāns
Preiļi
1
492
Leonīds Petuņins
JFK Daugava / Salaspils FS
1
493
Linards Ščegoļevs
FK Valka
1
494
Lukass Podziava
Aizkraukle / FK Veina
1
495
Makars Pujacs
Babītes SK
1
496
Maksims Bizjuks
Liepājas FS
1
497
Maksims Masjura
Liepājas FS
1
498
Maksims Nazarovs
Rēzekne-2
1
499
Maksims Oladjko
BFC Daugavpils-2
1
500
Mareks Auniņš
FK Tukums 2000 - 3
1
501
Matīss Baškevics
JFC Jelgava
1
502
Matīss Grasmanis
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
503
Matīss Pucens
FC Talsi
1
504
Matīss Šteimanis
FK Tukums 2000 - 3
1
505
Matvii Marusii
Saldus NSS / Leevon-2
1
506
Mārcis Mārtiņsons
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
507
Mārcis Šnēbergs
FC Talsi
1
508
Māris Dūrējs
JFC Jelgava
1
509
Mārtiņš Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
1
510
Mihails Skuratovičs
FK Beitar-2
1
511
Miķelis Osis
FK Alberts
1
512
Miķelis Reinfelds
FK Tukums 2000 - 3
1
513
Nauris Baranovskis
JRFPC Upesciema Warriors
1
514
Nickson Mugerwa
FK Union
1
515
Niels Ole Arthur Zachriat
FK RSU
1
516
Nikita Juhnevičs
FK Beitar-2
1
517
Nikita Samsonovs
FK Namejs
1
518
Nikolass Kapuļins
Babītes SK
1
519
Niks Ļuļis
Balvi
1
520
Niks Smilškalns
FC Talsi
1
521
Niks Zeps
Gulbenes BJSS
1
522
Nils Erik August Swedberg
FK RSU
1
523
Ņikita Botošs
AFA Olaine-2
1
524
Ņikita Melančuks
FK Valka
1
525
Ņikita Pavlovs
AFA Olaine-2
1
526
Oļegs Laizāns
SK Super Nova-2
1
527
Oskars Laucis
FC Madona / BJSS
1
528
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Valka
1
529
Oskars Saliņš
FC Madona / BJSS
1
530
Oskars Vikainis
Babītes SK
1
531
Patriks Vitkus
Ogre United-2
1
532
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
533
Pāvels Hohlovs
BFC Daugavpils-2
1
534
Pāvels Mihailovs
Rēzekne-2
1
535
Pāvels Oņiščenko
Liepājas FS
1
536
Raimonds Ivenkovs
FK Iecava
1
537
Rainers Hermanis
Liepājas FS
1
538
Rainers Pakers
FK Pļaviņas DM
1
539
Rainers Tomass Urujevs
FK Līvāni
1
540
Raivis Radivinskis
FK Krāslava
1
541
Raivis Silickis
FK Ludza
1
542
Raivo Minkevičs
FK Dobele Allegro
1
543
Raivo Vuškāns
Ogre United-2
1
544
Ralfs Kristiāns Briezis
FC Madona / BJSS
1
545
Ralfs Mazjānis
FK Sigulda
1
546
Rauls Stepens
Liepājas FS
1
547
Rauls Steponavičus
Saldus NSS / Leevon-2
1
548
Riccardo Paoli
FK Lielupe
1
549
Ričards Lošins
Vidzemes FC / Cēsu PSS
1
550
Ričards Seļickis
Saldus NSS / Leevon-2
1
551
Rihards Āboliņš
FC Madona / BJSS
1
552
Rihards Ieviņš
Sports United / FK Cēsis
1
553
Rihards Kirkils
Bauskas BJSS / Mēmele
1
554
Rihards Ozoliņš
Gulbenes BJSS
1
555
Rihards Pēčs
FC Madona / BJSS
1
556
Rinalds Daniels Jefimovs
FK RSU
1
557
Rinolds Baikovs
Balvi
1
558
Roberts Kampiņš
FK RSU
1
559
Roberts Upmalis
AFA Olaine-2
1
560
Rolan Angelo Kurera
FK RSU
1
561
Rolands Bočs
AFA Olaine-2
1
562
Romans Samuiličs
Rēzekne-2
1
563
Romāns Paļenkovs
Preiļi
1
564
Romāns Solomevičs
FK Beitar-2
1
565
Ronalds Gailītis
FK Dobele Allegro
1
566
Ruslans Balika
Grobiņas SC-2 / Dienvidkurzeme
1
567
Rustams Mamedovs
FK RSU
1
568
Sandis Bokta
FK Ludza
1
569
Sandis Elvis Freimanis
FK Valka
1
570
Sandis Sirmais
Gulbenes BJSS
1
571
Staņislavs Pihockis
FK Beitar-2
1
572
Svajunas Foks
JFC Jelgava
1
573
Tigrans Dadamjans
Babītes SK
1
574
Timurs Buglakovs
AFA Olaine-2
1
575
Timurs Šafins
Riga United FC
1
576
Toms Haralds Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
1
577
Valērijs Sircovs
Gulbenes BJSS
1
578
Vjačeslavs Jermolajevs
Rēzeknes NSS / FK Saules Puikas
1
579
Vjačeslavs Matvejevs
FK Valka
1
580
Vladislavs Breidaks
Preiļi
1
581
Vladyslav Novikov
BFC Daugavpils-2
1
582
Vladlens Cvetkovs
Preiļi
1
583
Voldemārs Baroniņš
FK Union
1
584
Žanis Sprukts
Rēzekne-2
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU