FK Lielupe

Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa

  • 3pozīcija
  • 27punkti
  • 47:29vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Andžs Arveds BērziņšDzimšanas datums: 21.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mareks GrāvītisDzimšanas datums: 28.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
182
-
-
-
Aleksejs KuzņecovsDzimšanas datums: 13.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gints PidiksDzimšanas datums: 08.11.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Antons VasiļjevsDzimšanas datums: 21.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
764
-
-
-
Aizsargi
Mārtiņš AuziņšDzimšanas datums: 02.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
20
-
-
-
Igors BalandinsDzimšanas datums: 05.07.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1010
2
1
-
Ralfs BeinarovičsDzimšanas datums: 20.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
841
2
1
-
Deniss BezuščonoksDzimšanas datums: 20.08.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs BirulsDzimšanas datums: 03.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Ēriks BunclersDzimšanas datums: 20.02.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
El Hadji Samba GueyeDzimšanas datums: 26.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Senegāla
1
25
-
-
-
Jevgenijs JenatsDzimšanas datums: 21.07.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arturs KupčsDzimšanas datums: 24.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
686
-
1
1
Sergejs MožajevsDzimšanas datums: 02.08.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
267
-
-
-
Romans NamovirsDzimšanas datums: 28.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Riccardo PaoliDzimšanas datums: 19.11.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
8
707
-
1
-
Ņikita PavļiksDzimšanas datums: 11.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
100
-
1
-
Dāvis PētersonsDzimšanas datums: 06.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps SalgrāvisDzimšanas datums: 18.01.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
18
-
-
-
Nils VeipānsDzimšanas datums: 19.10.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
223
-
-
-
Pussargi
Ruslans AleksejevsDzimšanas datums: 18.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims BočarņikovsDzimšanas datums: 19.10.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mouhamadou Moustapha FallDzimšanas datums: 26.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Senegāla
-
-
-
-
-
Andrejs IvanovsDzimšanas datums: 14.09.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
293
-
-
-
Arnolds JapiņšDzimšanas datums: 30.03.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
129
-
-
-
Jevgēnijs JepifanovsDzimšanas datums: 11.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
458
5
-
-
Maksims KirilovsDzimšanas datums: 04.07.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Igors KrasovsDzimšanas datums: 11.04.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
523
1
1
-
Igors ĻahovsDzimšanas datums: 27.04.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
361
1
1
-
Robert LeladzeDzimšanas datums: 08.06.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
7
293
3
-
-
Ričards RimicānsDzimšanas datums: 25.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
93
1
-
-
Sergei RubanDzimšanas datums: 24.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
-
-
-
-
-
Andris SmilgaDzimšanas datums: 15.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
539
1
1
-
Dainis SondorsDzimšanas datums: 29.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
567
2
1
-
Andre Moran SorensenDzimšanas datums: 10.06.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Denmark
-
-
-
-
-
Miksa TurcsanDzimšanas datums: 16.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Hungary
1
29
-
-
-
Uzbrucēji
Andrejs AņņenkovsDzimšanas datums: 18.11.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands AugstkalnsDzimšanas datums: 08.03.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
300
1
1
-
Pāvels BaikovsDzimšanas datums: 18.11.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs DambergsDzimšanas datums: 26.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
66
-
-
-
Rūdolfs GrencmanisDzimšanas datums: 17.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita MihaļcevičsDzimšanas datums: 02.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
397
2
1
-
Artjoms MorozovsDzimšanas datums: 26.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
439
1
-
-
Artūrs NikolajevsDzimšanas datums: 19.12.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alioune SenghorDzimšanas datums: 30.03.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Senegāla
-
-
-
-
-
Kārlis VillerušsDzimšanas datums: 03.03.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
162
1
-
-

Kluba vadība

  • Jevgenijs Jenats

    Izpilddirektors

    Dzimšanas datums: 21.07.1988.

Treneru korpuss

  • Kārlis Villerušs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 03.03.1993.
  • Igors Balandins

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 05.07.1994.
  • Artūrs Sašņikovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 15.02.1994.
  • Jeļena Smilga

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.07.1996.
  • Sofija Strutinska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 08.07.1999.
  • Rihards Vilnis

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 10.07.1993.

Atbalsta personāls

  • Marks Maļcevs

    Ekipējuma menedžeris

    Dzimšanas datums: 13.06.1993.
  • Andrejs Aņņenkovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 18.11.1984.
  • Sergejs Možajevs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 02.08.1989.
  • Dainis Sondors

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 29.10.1998.
  • Sergei Ruban

    Mārketinga speciālists

    Dzimšanas datums: 24.07.1995.
  • Marija Voronova

    Mārketinga speciālists

    Dzimšanas datums: 24.08.1993.

svētdiena

30
apr
16:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 2. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

5
mai
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

19
mai
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 4. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

piektdiena

2
jūn
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 5. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

9
jūn
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

16
jūn
18:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 7. kārta
RTU stadions

piektdiena

30
jūn
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 8. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

4
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 9. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

svētdiena

9
jūl
18:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 1. kārta
Ādažu sporta centra stadions

piektdiena

21
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 10. kārta
Depo laukums

ceturtdiena

27
jūl
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 11. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

ceturtdiena

3
aug
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 12. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

ceturtdiena

10
aug
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 13. kārta
Salaspils stadions

piektdiena

18
aug
21:15
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Ziemeļu zonas Rietumu grupa, 14. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
13
1
0
76
6
+70
40
2
14
11
1
2
52
23
+29
34
3
14
8
3
3
47
29
+18
27
5
14
6
1
7
40
34
+6
19
6
14
3
3
8
22
46
-24
12
7
14
1
1
12
9
63
-54
4
8
14
1
0
13
14
70
-56
3
1
Matīss Bieziņš
FK Sigulda
25
2
Daniels Radzenieks
SK Super Nova-2
21
3
Svetoslavs Čugunovs
SK Super Nova-2
12
4
Nicolas Podka Malong
FK Lielupe
10
5
Romāns Afanasjevs
Ogre United-2
9
6
Kirils Artjomovs
SK Super Nova-2
8
7
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
7
8
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy / LSPA
7
9
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
7
10
Edijs Šlesers
DSVK Traktors / LSAB
6
11
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova-2
6
12
Niks Iesalnieks
FK Sigulda
6
13
Bruno Kivkucāns
Ogre United-2
5
14
Ivans Patrikejevs
SK Super Nova-2
5
15
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
5
16
Mihails Kuliks
SK Super Nova-2
5
17
Ritvars Zēmelis
FK Alberts
5
18
Anrijs Nelsons
Ogre United-2
4
19
Kristaps Ašmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
20
Marvellous Ewere Nketan
Ogre United-2
4
21
Mārtiņš Kristaps Balmanis
Futbola Parks Academy / LSPA
4
22
Pierre Bastan Gomes
FK Lielupe
4
23
Ričards Dimants
Ogre United-2
4
24
Damirs Onackis
SK Super Nova-2
3
25
Edgars Strautiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
3
26
Ilvars Koscinkevičs
FK Alberts
3
27
Maikls Petrovs
FK Lielupe
3
28
Michi Terakoshi
Ogre United-2
3
29
Rendijs Jānis Kokorevičs
FK Ādaži
3
30
Robert Leladze
FK Lielupe
3
31
Alens Grikovs
SK Super Nova-2
2
32
Artūrs Lazdiņš
DSVK Traktors / LSAB
2
33
Ādams Janišs
FK Sigulda
2
34
Baruhs Rezņikovs
Futbola Parks Academy / LSPA
2
35
Dainis Sondors
FK Lielupe
2
36
Eduards Dancis
FK Sigulda
2
37
Elvis Janelsītis
FK Sigulda
2
38
Ēriks Lebedoks
DSVK Traktors / LSAB
2
39
Ģirts Sprancis
DSVK Traktors / LSAB
2
40
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy / LSPA
2
41
Harijs Toms
DSVK Traktors / LSAB
2
42
Igors Balandins
FK Lielupe
2
43
Jānis Sināts
Futbola Parks Academy / LSPA
2
44
Jurģis Ozoliņš
DSVK Traktors / LSAB
2
45
Jurijs Funtikovs
FK Lielupe
2
46
Kristians Sprukulis
SK Super Nova-2
2
47
Leandro Ernst Werner Gagstatter
Futbola Parks Academy / LSPA
2
48
Natans Kats
FK Ādaži
2
49
Ņikita Mihaļcevičs
FK Lielupe
2
50
Patriks Malvess
Ogre United-2
2
51
Patriks Piekus
Ogre United-2
2
52
Pauls Daugulis
FK Sigulda
2
53
Ralfs Beinarovičs
FK Lielupe
2
54
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
2
55
Valters Veinbergs
SK Super Nova-2
2
56
Viktors Jermaks
SK Super Nova-2
2
57
Andris Smilga
FK Lielupe
1
58
Artjoms Černovs
SK Super Nova-2
1
59
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
1
60
Dāvids Ērenpreiss
FK Ādaži
1
61
Dāvis Mintiks
FK Sigulda
1
62
Dāvis Titāns
DSVK Traktors / LSAB
1
63
Deivids Mielēns
FK Sigulda
1
64
Deniss Vrubļevskis
FK Ādaži
1
65
Elvis Meļķis
FK Alberts
1
66
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy / LSPA
1
67
Guntis Konstantinovs
FK Sigulda
1
68
Igors Krasovs
FK Lielupe
1
69
Igors Ļahovs
FK Lielupe
1
70
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
71
Jānis Skroderis
DSVK Traktors / LSAB
1
72
Kārlis Babulis
DSVK Traktors / LSAB
1
73
Kārlis Villerušs
FK Lielupe
1
74
Klāvs Jurciks
FK Sigulda
1
75
Luka Begalishvili
Ogre United-2
1
76
Maksims Semjonovs
Futbola Parks Academy / LSPA
1
77
Matīss Caune
SK Super Nova-2
1
78
Matīss Rutks
DSVK Traktors / LSAB
1
79
Mārcis Kalniņš
Futbola Parks Academy / LSPA
1
80
Mārtiņš Mārcis Gailītis
FK Alberts
1
81
Mārtiņš Smilgsdrivs
DSVK Traktors / LSAB
1
82
Mikus Podnieks
FK Ādaži
1
83
Niklāvs Stradiņš
FK Ādaži
1
84
Patriks Lielbārdis
FK Alberts
1
85
Raivis Dzelzītis
FK Alberts
1
86
Ralfs Tauvēns
Ogre United-2
1
87
Ričards Rimicāns
FK Lielupe
1
88
Rihards Būmanis
DSVK Traktors / LSAB
1
89
Roberts Konopeckis
SK Super Nova-2
1
90
Roberts Līdaka
Futbola Parks Academy / LSPA
1
91
Roberts Reiniks
FK Sigulda
1
92
Rolands Augstkalns
FK Lielupe
1
93
Thedel Johann Philipp von Wallmoden
Futbola Parks Academy / LSPA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija