Rīgas Futbola skola

Meistaribas grupa U-16 2024

  • 10pozīcija
  • 0punkti
  • 1:20vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Artemijs ŠestakovsDzimšanas datums: 31.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Artūrs ApanasovsDzimšanas datums: 14.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mihails GailišsDzimšanas datums: 21.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Artemijs GrigorjevsDzimšanas datums: 25.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Davids HibabaDzimšanas datums: 03.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Semjons JankovsDzimšanas datums: 05.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristers KagainisDzimšanas datums: 10.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs KairānsDzimšanas datums: 11.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aleksandrs KlussDzimšanas datums: 26.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims KocjurbenkoDzimšanas datums: 22.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs KoļesinsDzimšanas datums: 18.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KotovsDzimšanas datums: 25.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KrutihinsDzimšanas datums: 07.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
KIRILS KrutihinsDzimšanas datums: 07.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jegors KuzmenkoDzimšanas datums: 24.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dmitrijs MaksimenkoDzimšanas datums: 16.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Antons MorozovsDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dominik NicoliniDzimšanas datums: 24.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Slovenia
-
-
-
-
-
Marks PetrovskisDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja ProhorovsDzimšanas datums: 23.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvids SmirnovsDzimšanas datums: 12.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rafaels Ģirts SolovjakovsDzimšanas datums: 21.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis Nils ŠulcsDzimšanas datums: 16.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jegors VanagsDzimšanas datums: 19.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gabriels VasiļonoksDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis VindecsDzimšanas datums: 24.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jegors VonogsDzimšanas datums: 26.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timofejs VorobjovsDzimšanas datums: 29.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

21
apr
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 1. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

4
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 2. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

11
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

19
mai
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 4. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

25
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

1
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 6. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-

sestdiena

8
jūn
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 7. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

sestdiena

15
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 8. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

sestdiena

3
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 9. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-

piektdiena

16
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 10. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-

sestdiena

31
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 11. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
-

sestdiena

7
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 12. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-

sestdiena

14
sep
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 13. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-

sestdiena

21
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 14. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
5
4
0
1
20
9
+11
12
2
4
3
1
0
9
3
+6
10
4
5
2
1
2
22
16
+6
7
5
4
2
0
2
11
7
+4
6
6
4
2
0
2
17
16
+1
6
9
4
0
1
3
5
10
-5
1
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
12
2
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine
6
3
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
4
4
Martins Skrupskis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
4
5
Matīss Briedis
Jēkabpils
4
6
Olivers Beķeris
Jēkabpils
4
7
Rainers Krauze
JDFS Alberts
4
8
Roberts Mazais
Jēkabpils
4
9
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
3
10
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes NSS
3
11
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
3
12
Timurs Buglakovs
AFA Olaine
3
13
Alans Stepanovs
AFA Olaine
2
14
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils
2
15
Andis Jūlmanis
Mārupes NSS
2
16
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
2
17
Endijs Kauliņš
FK Tukums 2000/TSS
2
18
Hugo Hāzenfūss
Mārupes NSS
2
19
Makars Uzlovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
2
20
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
2
21
Raivis Mežsargs
RFS Academy
2
22
Ritvars Sinka
DKSS/Kuldīgas NSS
2
23
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
2
24
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
1
25
Daniels Pētersons
Mārupes NSS
1
26
Daniils Manuilovs
AFA Olaine
1
27
Dāvids Hartmanis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
28
Endijs Vamzis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
29
Ernests Ozols
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
30
Frederiks Kope
Mārupes NSS
1
31
Haralds Krastiņš
Jēkabpils
1
32
Henrijs Velzets
RFS Academy
1
33
Jānis Irbītis
Jēkabpils
1
34
Jegors Kuzmenko
Rīgas Futbola skola
1
35
Kārlis Blumbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
36
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
37
Kristiāns Fridrihsons
FK Tukums 2000/TSS
1
38
Lūkass Suslins
RFS Academy
1
39
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
1
40
Markuss Dābols
Jēkabpils
1
41
Markuss Pafrāts
AFA Olaine
1
42
Markuss Trībers
AFA Olaine
1
43
Ņikita Matjušenko
Mārupes NSS
1
44
Ņikita Ponomarjovs
AFA Olaine
1
45
Ņikita Rezvovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
46
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
47
Pauls Skābardis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
48
Rauls Steponavičus
FK Tukums 2000/TSS
1
49
Rihards Ķeķis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
50
Rūdolfs Klauģis
AFA Olaine
1
51
Stefans Prindulis
Mārupes NSS
1
52
Valters Bahmačevs
RFS Academy
1
53
Valters Pētersons
AFA Olaine
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes