RFS Academy

Meistaribas grupa U-16 2024

  • 7pozīcija
  • 8punkti
  • 15:14vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Savēlijs BoroviksDzimšanas datums: 10.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Pussargi
Raivis MežsargsDzimšanas datums: 02.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Uzbrucēji
Olivers GolversDzimšanas datums: 01.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kārlis PūriņšDzimšanas datums: 01.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Valters BahmačevsDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Rūdolfs BeķersDzimšanas datums: 01.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandis Bērtulsons-LandrātsDzimšanas datums: 31.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jēkabs BērziņšDzimšanas datums: 25.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja DemidovsDzimšanas datums: 07.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Leonards DzenišsDzimšanas datums: 28.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristers EgleDzimšanas datums: 20.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars Jēkabs EnkmanisDzimšanas datums: 10.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss IkaunieksDzimšanas datums: 05.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis KazainisDzimšanas datums: 09.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Stanislav KolbDzimšanas datums: 14.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
2
-
Adrians LazdānsDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Pauls LūkinsDzimšanas datums: 29.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs MintālsDzimšanas datums: 24.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mareks MuižzemnieksDzimšanas datums: 19.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bruno PanjutiDzimšanas datums: 03.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timurs PliskoDzimšanas datums: 25.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Makars ProkofjevsDzimšanas datums: 09.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs RubīnsDzimšanas datums: 05.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis RudzītisDzimšanas datums: 05.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armans SaakjansDzimšanas datums: 15.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jegors ŠestakovsDzimšanas datums: 31.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs SmeilisDzimšanas datums: 16.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lūkass SuslinsDzimšanas datums: 07.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Artūrs Viljams UpītsDzimšanas datums: 20.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
3
-
Jānis VanagsDzimšanas datums: 03.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs VaščiloDzimšanas datums: 13.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Anrijs VelzetsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
2
-
Henrijs VelzetsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Denys YakovenkoDzimšanas datums: 10.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rihards ZebuliņšDzimšanas datums: 13.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

20
apr
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

28
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 2. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

sestdiena

11
mai
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 3. kārta
Jaunmārupes stadions

svētdiena

19
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 4. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

svētdiena

26
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 5. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

sestdiena

1
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 6. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

trešdiena

12
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 7. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

15
jūn
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 8. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

ceturtdiena

1
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-

otrdiena

13
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 10. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

ceturtdiena

29
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 11. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

sestdiena

7
sep
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 12. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

svētdiena

15
sep
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 13. kārta
Olaines pilsētas stadions
-

svētdiena

22
sep
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 14. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
6
1
0
21
4
+17
19
2
8
6
1
1
30
13
+17
19
3
8
4
1
3
34
19
+15
13
4
6
4
0
2
21
9
+12
12
7
7
2
2
3
15
14
+1
8
8
7
2
0
5
21
35
-14
6
9
7
1
2
4
8
22
-14
5
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
15
2
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine
10
3
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes NSS
6
4
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
5
5
Martins Skrupskis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
5
6
Olivers Beķeris
Jēkabpils
5
7
Rainers Krauze
JDFS Alberts
5
8
Roberts Mazais
Jēkabpils
5
9
Timurs Buglakovs
AFA Olaine
5
10
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
4
11
Hugo Hāzenfūss
Mārupes NSS
4
12
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
4
13
Matīss Briedis
Jēkabpils
4
14
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
3
15
Anrijs Velzets
RFS Academy
3
16
Artūrs Leščinskis
JDFS Alberts
3
17
Daniils Manuilovs
AFA Olaine
3
18
Henrijs Velzets
RFS Academy
3
19
Makars Uzlovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
3
20
Markuss Dābols
Jēkabpils
3
21
Markuss Trībers
AFA Olaine
3
22
Ritvars Sinka
DKSS/Kuldīgas NSS
3
23
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
3
24
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
3
25
Alans Stepanovs
AFA Olaine
2
26
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils
2
27
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
2
28
Andis Jūlmanis
Mārupes NSS
2
29
Andžejs Freimanis
Jūrmalas FS
2
30
Endijs Kauliņš
FK Tukums 2000/TSS
2
31
Endijs Vamzis
DKSS/Kuldīgas NSS
2
32
Ernests Retenais
Mārupes NSS
2
33
Frederiks Kope
Mārupes NSS
2
34
Lūkass Suslins
RFS Academy
2
35
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
2
36
Raivis Mežsargs
RFS Academy
2
37
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes NSS
2
38
Adrians Lazdāns
RFS Academy
1
39
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
40
Alans Davidovs
JDFS Alberts
1
41
Aleksandrs Siņeļņikovs
Jūrmalas FS
1
42
Aleksejs Koļesins
Rīgas Futbola skola
1
43
Artūrs Viljams Upīts
RFS Academy
1
44
Daniels Pētersons
Mārupes NSS
1
45
Dāvids Hartmanis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
46
Ernests Ozols
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
47
Haralds Krastiņš
Jēkabpils
1
48
Iļja Demidovs
RFS Academy
1
49
Jānis Irbītis
Jēkabpils
1
50
Jegors Kuzmenko
Rīgas Futbola skola
1
51
Kārlis Blumbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
52
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
53
Kristers Zemgalis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
54
Kristiāns Fridrihsons
FK Tukums 2000/TSS
1
55
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
1
56
Markuss Pafrāts
AFA Olaine
1
57
Ņikita Matjušenko
Mārupes NSS
1
58
Ņikita Ponomarjovs
AFA Olaine
1
59
Ņikita Rezvovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
60
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
61
Pauls Skābardis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
62
Rauls Steponavičus
FK Tukums 2000/TSS
1
63
Renārs Kozlovskis
AFA Olaine
1
64
Rihards Ķeķis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
65
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
1
66
Romans Vasiļjevs
AFA Olaine
1
67
Rūdolfs Klauģis
AFA Olaine
1
68
Rūdolfs Mikiško
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
69
Savēlijs Boroviks
RFS Academy
1
70
Stefans Prindulis
Mārupes NSS
1
71
Toms Bērziņš
JDFS Alberts
1
72
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
1
73
Valters Bahmačevs
RFS Academy
1
74
Valters Pētersons
AFA Olaine
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU