FS Jelgava/Jelgavas BJSS

Meistaribas grupa U-16 2024

  • 7pozīcija
  • 9punkti
  • 14:27vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Anrijs AllisDzimšanas datums: 14.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts AnsonsDzimšanas datums: 09.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Romāns BārsDzimšanas datums: 03.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jaroslavs BernikovsDzimšanas datums: 13.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Niks CālbergsDzimšanas datums: 05.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Gustavs ČimaDzimšanas datums: 28.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls DiļevkaDzimšanas datums: 02.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Juris GaraisDzimšanas datums: 06.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvids HartmanisDzimšanas datums: 17.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
2
-
Rauls JānelsiņšDzimšanas datums: 15.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Platon KaluzhenovDzimšanas datums: 27.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Maksims ĻevickisDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lauris LindeDzimšanas datums: 30.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers LukjanovsDzimšanas datums: 30.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs MikiškoDzimšanas datums: 08.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Roberts MisiņšDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita MorozovsDzimšanas datums: 24.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass OzoliņšDzimšanas datums: 27.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Ernests OzolsDzimšanas datums: 24.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
5
-
Vladyslav PonomorovDzimšanas datums: 11.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Daniels PriedītisDzimšanas datums: 14.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls RazživinsDzimšanas datums: 03.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss RenkulisDzimšanas datums: 16.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita RezvovsDzimšanas datums: 16.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Martins SkrupskisDzimšanas datums: 15.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
1
-
Elans StaņevičusDzimšanas datums: 01.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Makars UzlovsDzimšanas datums: 26.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Raiens ValtersDzimšanas datums: 15.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Verners VilciņšDzimšanas datums: 31.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kevins VoselsDzimšanas datums: 21.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deivids ŽīleDzimšanas datums: 15.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

14
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 18. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

20
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 1. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

svētdiena

28
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 2. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

svētdiena

12
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 3. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

19
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 4. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

25
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

5
jūn
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 6. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

13
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

19
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 8. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

otrdiena

6
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

sestdiena

17
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 10. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

ceturtdiena

29
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 11. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

svētdiena

8
sep
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 12. kārta
Olaines pilsētas stadions
-

svētdiena

15
sep
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 13. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
7
1
0
23
4
+19
22
2
9
7
1
1
34
13
+21
22
4
8
4
1
3
34
19
+15
13
5
6
4
0
2
21
9
+12
12
6
8
3
2
3
24
15
+9
11
8
8
2
0
6
24
40
-16
6
9
8
1
2
5
8
24
-16
5
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
17
2
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine
10
3
Roberts Mazais
Jēkabpils
8
4
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes NSS
6
5
Rainers Krauze
JDFS Alberts
6
6
Anrijs Velzets
RFS Academy
5
7
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
5
8
Martins Skrupskis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
5
9
Olivers Beķeris
Jēkabpils
5
10
Timurs Buglakovs
AFA Olaine
5
11
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
4
12
Andžejs Freimanis
Jūrmalas FS
4
13
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
4
14
Hugo Hāzenfūss
Mārupes NSS
4
15
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
4
16
Matīss Briedis
Jēkabpils
4
17
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
3
18
Artūrs Leščinskis
JDFS Alberts
3
19
Daniils Manuilovs
AFA Olaine
3
20
Henrijs Velzets
RFS Academy
3
21
Lūkass Suslins
RFS Academy
3
22
Makars Uzlovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
3
23
Markuss Dābols
Jēkabpils
3
24
Markuss Trībers
AFA Olaine
3
25
Ritvars Sinka
DKSS/Kuldīgas NSS
3
26
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
3
27
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
3
28
Adrians Lazdāns
RFS Academy
2
29
Alans Stepanovs
AFA Olaine
2
30
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils
2
31
Andis Jūlmanis
Mārupes NSS
2
32
Endijs Kauliņš
FK Tukums 2000/TSS
2
33
Endijs Vamzis
DKSS/Kuldīgas NSS
2
34
Ernests Retenais
Mārupes NSS
2
35
Frederiks Kope
Mārupes NSS
2
36
Kristers Egle
RFS Academy
2
37
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
2
38
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
2
39
Olivers Golvers
RFS Academy
2
40
Raivis Mežsargs
RFS Academy
2
41
Rauls Steponavičus
FK Tukums 2000/TSS
2
42
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes NSS
2
43
Toms Bērziņš
JDFS Alberts
2
44
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
45
Alans Davidovs
JDFS Alberts
1
46
Aleksandrs Siņeļņikovs
Jūrmalas FS
1
47
Aleksejs Koļesins
Rīgas Futbola skola
1
48
Artūrs Viljams Upīts
RFS Academy
1
49
Daniels Pētersons
Mārupes NSS
1
50
Dāvids Hartmanis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
51
Ernests Ozols
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
52
Haralds Koļesņikovičs
FK Tukums 2000/TSS
1
53
Haralds Krastiņš
Jēkabpils
1
54
Iļja Demidovs
RFS Academy
1
55
Jānis Irbītis
Jēkabpils
1
56
Jegors Kuzmenko
Rīgas Futbola skola
1
57
Kārlis Blumbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
58
KIRILS Krutihins
Rīgas Futbola skola
1
59
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
60
Kristers Zemgalis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
61
Kristiāns Fridrihsons
FK Tukums 2000/TSS
1
62
Leonards Dzenišs
RFS Academy
1
63
Markuss Pafrāts
AFA Olaine
1
64
Ņikita Matjušenko
Mārupes NSS
1
65
Ņikita Ponomarjovs
AFA Olaine
1
66
Ņikita Rezvovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
67
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
68
Pauls Skābardis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
69
Renārs Kozlovskis
AFA Olaine
1
70
Rihards Ķeķis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
71
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
1
72
Romans Vasiļjevs
AFA Olaine
1
73
Rūdolfs Klauģis
AFA Olaine
1
74
Rūdolfs Mikiško
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
75
Savēlijs Boroviks
RFS Academy
1
76
Stefans Prindulis
Mārupes NSS
1
77
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
1
78
Valters Bahmačevs
RFS Academy
1
79
Valters Pētersons
AFA Olaine
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU