Mārupes NSS

Meistaribas grupa U-16 2024

  • 5pozīcija
  • 12punkti
  • 21:9vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Artūrs ArtemjevsDzimšanas datums: 22.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis AuziņšDzimšanas datums: 27.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs Kristians BalodisDzimšanas datums: 17.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass BeļaksDzimšanas datums: 10.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Henrijs BuķelisDzimšanas datums: 27.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Krišs ButeDzimšanas datums: 03.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Filips DadzisDzimšanas datums: 30.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arno FiļinsDzimšanas datums: 22.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Hugo HāzenfūssDzimšanas datums: 22.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Martins IrklisDzimšanas datums: 08.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andis JūlmanisDzimšanas datums: 07.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Mārtiņš KaisalsDzimšanas datums: 12.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristofers KalniņšDzimšanas datums: 09.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deniss KeišsDzimšanas datums: 19.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Frederiks KopeDzimšanas datums: 18.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Pauls KovaļevskisDzimšanas datums: 11.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristens KrapānsDzimšanas datums: 09.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristians KrieviņšDzimšanas datums: 18.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timurs KuzņecovsDzimšanas datums: 12.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs LīvzinieksDzimšanas datums: 12.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Ņikita MatjušenkoDzimšanas datums: 26.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Jēkabs MotivānsDzimšanas datums: 03.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Juris PaegleDzimšanas datums: 10.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels PētersonsDzimšanas datums: 08.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Gustavs PriedītisDzimšanas datums: 17.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Stefans PrindulisDzimšanas datums: 14.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ernests RetenaisDzimšanas datums: 04.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Reinis RūmītisDzimšanas datums: 26.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms SeļiverstovsDzimšanas datums: 01.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
1
-
Kārlis SijātsDzimšanas datums: 29.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards SlavinskisDzimšanas datums: 29.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dominiks StarikovsDzimšanas datums: 08.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ričards StraumeDzimšanas datums: 24.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers Jānis VeideDzimšanas datums: 02.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs ZirdziņšDzimšanas datums: 11.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
3
-

svētdiena

21
apr
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 1. kārta
Jaunmārupes stadions

svētdiena

28
apr
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

sestdiena

11
mai
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 3. kārta
Jaunmārupes stadions

svētdiena

19
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 4. kārta
Jaunmārupes stadions

ceturtdiena

6
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 6. kārta
Jaunmārupes stadions

ceturtdiena

13
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

25
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

piektdiena

2
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 9. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-

ceturtdiena

8
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 8. kārta
Jaunmārupes stadions
-

piektdiena

16
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 10. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-

ceturtdiena

29
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 11. kārta
Jaunmārupes stadions
-

sestdiena

7
sep
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 12. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

svētdiena

15
sep
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 13. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
-

svētdiena

22
sep
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 14. kārta
Jaunmārupes stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
7
1
0
23
4
+19
22
2
9
7
1
1
34
13
+21
22
4
8
4
1
3
34
19
+15
13
5
6
4
0
2
21
9
+12
12
6
8
3
2
3
24
15
+9
11
8
8
2
0
6
24
40
-16
6
9
8
1
2
5
8
24
-16
5
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
17
2
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine
10
3
Roberts Mazais
Jēkabpils
8
4
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes NSS
6
5
Rainers Krauze
JDFS Alberts
6
6
Anrijs Velzets
RFS Academy
5
7
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
5
8
Martins Skrupskis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
5
9
Olivers Beķeris
Jēkabpils
5
10
Timurs Buglakovs
AFA Olaine
5
11
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
4
12
Andžejs Freimanis
Jūrmalas FS
4
13
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
4
14
Hugo Hāzenfūss
Mārupes NSS
4
15
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
4
16
Matīss Briedis
Jēkabpils
4
17
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
3
18
Artūrs Leščinskis
JDFS Alberts
3
19
Daniils Manuilovs
AFA Olaine
3
20
Henrijs Velzets
RFS Academy
3
21
Lūkass Suslins
RFS Academy
3
22
Makars Uzlovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
3
23
Markuss Dābols
Jēkabpils
3
24
Markuss Trībers
AFA Olaine
3
25
Ritvars Sinka
DKSS/Kuldīgas NSS
3
26
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
3
27
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
3
28
Adrians Lazdāns
RFS Academy
2
29
Alans Stepanovs
AFA Olaine
2
30
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils
2
31
Andis Jūlmanis
Mārupes NSS
2
32
Endijs Kauliņš
FK Tukums 2000/TSS
2
33
Endijs Vamzis
DKSS/Kuldīgas NSS
2
34
Ernests Retenais
Mārupes NSS
2
35
Frederiks Kope
Mārupes NSS
2
36
Kristers Egle
RFS Academy
2
37
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
2
38
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
2
39
Olivers Golvers
RFS Academy
2
40
Raivis Mežsargs
RFS Academy
2
41
Rauls Steponavičus
FK Tukums 2000/TSS
2
42
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes NSS
2
43
Toms Bērziņš
JDFS Alberts
2
44
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
45
Alans Davidovs
JDFS Alberts
1
46
Aleksandrs Siņeļņikovs
Jūrmalas FS
1
47
Aleksejs Koļesins
Rīgas Futbola skola
1
48
Artūrs Viljams Upīts
RFS Academy
1
49
Daniels Pētersons
Mārupes NSS
1
50
Dāvids Hartmanis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
51
Ernests Ozols
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
52
Haralds Koļesņikovičs
FK Tukums 2000/TSS
1
53
Haralds Krastiņš
Jēkabpils
1
54
Iļja Demidovs
RFS Academy
1
55
Jānis Irbītis
Jēkabpils
1
56
Jegors Kuzmenko
Rīgas Futbola skola
1
57
Kārlis Blumbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
58
KIRILS Krutihins
Rīgas Futbola skola
1
59
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
60
Kristers Zemgalis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
61
Kristiāns Fridrihsons
FK Tukums 2000/TSS
1
62
Leonards Dzenišs
RFS Academy
1
63
Markuss Pafrāts
AFA Olaine
1
64
Ņikita Matjušenko
Mārupes NSS
1
65
Ņikita Ponomarjovs
AFA Olaine
1
66
Ņikita Rezvovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
67
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
68
Pauls Skābardis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
69
Renārs Kozlovskis
AFA Olaine
1
70
Rihards Ķeķis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
71
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
1
72
Romans Vasiļjevs
AFA Olaine
1
73
Rūdolfs Klauģis
AFA Olaine
1
74
Rūdolfs Mikiško
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
75
Savēlijs Boroviks
RFS Academy
1
76
Stefans Prindulis
Mārupes NSS
1
77
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
1
78
Valters Bahmačevs
RFS Academy
1
79
Valters Pētersons
AFA Olaine
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU