RFS Academy
Meistaribas grupa U-16 2024
- 6pozīcija
- 11punkti
- 24:15vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Savēlijs BoroviksDzimšanas datums: 10.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Pussargi
Raivis MežsargsDzimšanas datums: 02.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Uzbrucēji
Olivers GolversDzimšanas datums: 01.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Kārlis PūriņšDzimšanas datums: 01.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Valters BahmačevsDzimšanas datums: 12.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Rūdolfs BeķersDzimšanas datums: 01.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sandis Bērtulsons-LandrātsDzimšanas datums: 31.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jēkabs BērziņšDzimšanas datums: 25.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Iļja DemidovsDzimšanas datums: 07.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Leonards DzenišsDzimšanas datums: 28.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Kristers EgleDzimšanas datums: 20.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Edgars Jēkabs EnkmanisDzimšanas datums: 10.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Matīss IkaunieksDzimšanas datums: 05.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis KazainisDzimšanas datums: 09.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Stanislav KolbDzimšanas datums: 14.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Adrians LazdānsDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Pauls LūkinsDzimšanas datums: 29.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rūdolfs MintālsDzimšanas datums: 24.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mareks MuižzemnieksDzimšanas datums: 19.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Bruno PanjutiDzimšanas datums: 03.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Timurs PliskoDzimšanas datums: 25.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Makars ProkofjevsDzimšanas datums: 09.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs RubīnsDzimšanas datums: 05.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis RudzītisDzimšanas datums: 05.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Armans SaakjansDzimšanas datums: 15.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jegors ŠestakovsDzimšanas datums: 31.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs SmeilisDzimšanas datums: 16.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Lūkass SuslinsDzimšanas datums: 07.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Artūrs Viljams UpītsDzimšanas datums: 20.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
3
-
Jānis VanagsDzimšanas datums: 03.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs VaščiloDzimšanas datums: 13.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Anrijs VelzetsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
2
-
Henrijs VelzetsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
2
-
Denys YakovenkoDzimšanas datums: 10.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Rihards ZebuliņšDzimšanas datums: 13.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
sestdiena
20
apr
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
svētdiena
28
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 2. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
sestdiena
11
mai
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 3. kārta
Jaunmārupes stadions
svētdiena
19
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 4. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
svētdiena
26
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 5. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
sestdiena
1
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 6. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
trešdiena
12
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 7. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
sestdiena
15
jūn
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 8. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
ceturtdiena
1
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
otrdiena
13
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 10. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
ceturtdiena
29
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 11. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
sestdiena
7
sep
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 12. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
svētdiena
15
sep
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 13. kārta
Olaines pilsētas stadions
-
svētdiena
22
sep
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 14. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
17
2
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine
10
3
Roberts Mazais
Jēkabpils
8
4
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
6
5
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes NSS
6
6
Rainers Krauze
JDFS Alberts
6
7
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
5
8
Andis Jūlmanis
Mārupes NSS
5
9
Anrijs Velzets
RFS Academy
5
10
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
5
11
Martins Skrupskis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
5
12
Olivers Beķeris
Jēkabpils
5
13
Timurs Buglakovs
AFA Olaine
5
14
Andžejs Freimanis
Jūrmalas FS
4
15
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
4
16
Hugo Hāzenfūss
Mārupes NSS
4
17
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
4
18
Matīss Briedis
Jēkabpils
4
19
Artūrs Leščinskis
JDFS Alberts
3
20
Daniils Manuilovs
AFA Olaine
3
21
Henrijs Velzets
RFS Academy
3
22
Lūkass Suslins
RFS Academy
3
23
Makars Uzlovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
3
24
Markuss Dābols
Jēkabpils
3
25
Markuss Trībers
AFA Olaine
3
26
Rauls Steponavičus
FK Tukums 2000/TSS
3
27
Ritvars Sinka
DKSS/Kuldīgas NSS
3
28
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
3
29
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
3
30
Adrians Lazdāns
RFS Academy
2
31
Alans Stepanovs
AFA Olaine
2
32
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils
2
33
Endijs Kauliņš
FK Tukums 2000/TSS
2
34
Endijs Vamzis
DKSS/Kuldīgas NSS
2
35
Ernests Retenais
Mārupes NSS
2
36
Frederiks Kope
Mārupes NSS
2
37
Kristers Egle
RFS Academy
2
38
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
2
39
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
2
40
Olivers Golvers
RFS Academy
2
41
Raivis Mežsargs
RFS Academy
2
42
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes NSS
2
43
Toms Bērziņš
JDFS Alberts
2
44
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
45
Alans Davidovs
JDFS Alberts
1
46
Aleksandrs Siņeļņikovs
Jūrmalas FS
1
47
Aleksejs Koļesins
Rīgas Futbola skola
1
48
Artūrs Viljams Upīts
RFS Academy
1
49
Daniels Pētersons
Mārupes NSS
1
50
Dāvids Hartmanis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
51
Ernests Ozols
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
52
Haralds Koļesņikovičs
FK Tukums 2000/TSS
1
53
Haralds Krastiņš
Jēkabpils
1
54
Iļja Demidovs
RFS Academy
1
55
Jānis Irbītis
Jēkabpils
1
56
Jegors Kuzmenko
Rīgas Futbola skola
1
57
Kārlis Blumbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
58
KIRILS Krutihins
Rīgas Futbola skola
1
59
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
60
Kristers Zemgalis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
61
Kristiāns Fridrihsons
FK Tukums 2000/TSS
1
62
Leonards Dzenišs
RFS Academy
1
63
Markuss Pafrāts
AFA Olaine
1
64
Ņikita Matjušenko
Mārupes NSS
1
65
Ņikita Ponomarjovs
AFA Olaine
1
66
Ņikita Rezvovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
67
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
68
Pauls Skābardis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
69
Renārs Kozlovskis
AFA Olaine
1
70
Rihards Ķeķis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
71
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
1
72
Romans Vasiļjevs
AFA Olaine
1
73
Rūdolfs Klauģis
AFA Olaine
1
74
Rūdolfs Mikiško
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
75
Savēlijs Boroviks
RFS Academy
1
76
Stefans Prindulis
Mārupes NSS
1
77
Tomass Beļaks
Mārupes NSS
1
78
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
1
79
Valters Bahmačevs
RFS Academy
1
80
Valters Pētersons
AFA Olaine
1