Rēzekne

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

  • 4pozīcija
  • 12punkti
  • 19:30vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Konstantīns GailumsDzimšanas datums: 03.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Červinskis KristofersDzimšanas datums: 01.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Ruslans AborkinsDzimšanas datums: 04.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Alens BogdanovsDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dmitrijs BondarsDzimšanas datums: 04.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils CvetkovsDzimšanas datums: 08.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss HessDzimšanas datums: 03.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Romans HrustaļovsDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja KrickisDzimšanas datums: 04.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artis LustiksDzimšanas datums: 10.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ruslans MalejevsDzimšanas datums: 03.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dairis MičulisDzimšanas datums: 27.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Nikita MihailovsDzimšanas datums: 25.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Denis MilovidovsDzimšanas datums: 03.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Juris Eduards PleikšnisDzimšanas datums: 25.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Oskars Roma RasoulsDzimšanas datums: 31.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts RomančuksDzimšanas datums: 04.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Romans SamuiličsDzimšanas datums: 28.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kirils SiņajevsDzimšanas datums: 30.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Rems SiņicinsDzimšanas datums: 07.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artūrs StoļarovsDzimšanas datums: 28.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artjoms VlasovsDzimšanas datums: 22.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Dāniels ŽeļezņakovsDzimšanas datums: 27.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs ŽogotsDzimšanas datums: 04.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

piektdiena

10
jūl
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 1. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

trešdiena

15
jūl
16:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 2. kārta
Aizkraukles stadions

otrdiena

4
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

svētdiena

16
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

piektdiena

21
aug
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 8. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

pirmdiena

24
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

sestdiena

5
sep
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

sestdiena

19
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

ceturtdiena

24
sep
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 10. kārta
Viesītes stadions

trešdiena

30
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
9
1
0
56
8
+48
28
2
10
7
2
1
35
8
+27
23
4
10
3
3
4
19
30
-11
12
5
10
3
0
7
25
30
-5
9
6
10
0
1
9
10
74
-64
1
1
Jānis Bleive
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
13
2
Marks Orss-Orlovskis
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
12
3
Markuss Kaļva
FK Veina Aizkraukle
12
4
Roberts Mazais
FK Veina Aizkraukle
12
5
Maksims Zakševskis
BFC Daugavpils
8
6
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
8
7
Markuss Labutis
Sēlijas SS
7
8
Reinis Kalniņš
FK Veina Aizkraukle
7
9
Bondarevs Kirills
BFC Daugavpils
6
10
Dairis Mičulis
Rēzekne
6
11
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
6
12
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
6
13
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
5
14
Edvards Sniedzītis
FK Veina Aizkraukle
4
15
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
4
16
Nikolajs Kaminskis
Jēkabpils SS
3
17
Ņikita Koļesņikovs
BFC Daugavpils
3
18
Ruslans Aborkins
Rēzekne
3
19
Adrians Lietaunieks
BFC Daugavpils
2
20
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
2
21
Assarovskis Roberts
BFC Daugavpils
2
22
Daniils Ševčenko
Rēzekne
2
23
Finkeļbergs Alans
BFC Daugavpils
2
24
Gustavs Sniedze
FK Veina Aizkraukle
2
25
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS
2
26
Markuss Circenis
Jēkabpils SS
2
27
Nikita Lipskis
Jēkabpils SS
2
28
Ņikita Večorko
BFC Daugavpils
2
29
Vitalijs Bulanovs
BFC Daugavpils
2
30
Ainārs Maculevičs
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
31
Aleksandrs Gleba
BFC Daugavpils
1
32
Aleksandrs Zeļenkovs
BFC Daugavpils
1
33
Alens Bogdanovs
Rēzekne
1
34
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
1
35
Arnolds Vasiļjevs
BFC Daugavpils
1
36
Artis Smirnovs
Jēkabpils SS
1
37
Artjoms Geiko
BFC Daugavpils
1
38
Artjoms Vlasovs
Rēzekne
1
39
Artūrs Stoļarovs
Rēzekne
1
40
Daniils Prančs
Rēzekne
1
41
Daņila Artemčuks
BFC Daugavpils
1
42
Edgars Bleive
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
43
Iļja Aleksejevs
BFC Daugavpils
1
44
Iļja Krickis
Rēzekne
1
45
Jevgēnijs Abakumovs
Jēkabpils SS
1
46
Kirils Siņajevs
Rēzekne
1
47
Kristiāns Škagals
Sēlijas SS
1
48
Maksims Borovkovs
Jēkabpils SS
1
49
Maksims Lušnikovs
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
50
Markuss Rulietis
Jēkabpils SS
1
51
Raivis Mažors
Jēkabpils SS
1
52
Reinis Sapa
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
53
Rems Siņicins
Rēzekne
1
54
Romans Samuiličs
Rēzekne
1
55
Vadims Saveļjevs
BFC Daugavpils
1
56
Valentīns Sirņikovs
BFC Daugavpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā