BFC Daugavpils

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

  • 2pozīcija
  • 23punkti
  • 35:8vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Gļebs KurmeļovsDzimšanas datums: 01.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Pussargi
Vitalijs BulanovsDzimšanas datums: 07.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Adrians LietaunieksDzimšanas datums: 22.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Arnolds VasiļjevsDzimšanas datums: 27.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Aleksandrs ZeļenkovsDzimšanas datums: 17.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Spēlētāji
Finkeļbergs AlansDzimšanas datums: 15.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Iļja AleksejevsDzimšanas datums: 24.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Daņila ArtemčuksDzimšanas datums: 01.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artjoms BobrovsDzimšanas datums: 07.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms GeikoDzimšanas datums: 27.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Aleksandrs GlebaDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ganass JegorsDzimšanas datums: 18.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bondarevs KirillsDzimšanas datums: 29.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Ņikita KoļesņikovsDzimšanas datums: 17.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Dmitrijs KovaļovsDzimšanas datums: 26.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Denis NalivaikoDzimšanas datums: 26.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards OrlovsDzimšanas datums: 12.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims PavlovsDzimšanas datums: 25.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raimonds PupelsDzimšanas datums: 18.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja RagelsDzimšanas datums: 18.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matvejs RebekinsDzimšanas datums: 26.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Assarovskis RobertsDzimšanas datums: 25.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Vadims SaveļjevsDzimšanas datums: 22.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artjoms SimanovičsDzimšanas datums: 19.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Domeniks SirņikovsDzimšanas datums: 14.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valentīns SirņikovsDzimšanas datums: 14.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ņikita VečorkoDzimšanas datums: 15.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Maksims ZakševskisDzimšanas datums: 28.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-

piektdiena

10
jūl
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 1. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

svētdiena

19
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 2. kārta
Viesītes stadions

pirmdiena

27
jūl
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

5
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Esplanādes Čerjomuški stadions

sestdiena

15
aug
13:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

pirmdiena

24
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

sestdiena

5
sep
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

ceturtdiena

10
sep
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 8. kārta
Aizkraukles stadions

piektdiena

18
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

sestdiena

26
sep
13:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 10. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
9
1
0
56
8
+48
28
2
10
7
2
1
35
8
+27
23
4
10
3
3
4
19
30
-11
12
5
10
3
0
7
25
30
-5
9
6
10
0
1
9
10
74
-64
1
1
Bleive Jānis
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
13
2
Kaļva Markuss
FK Veina Aizkraukle
12
3
Mazais Roberts
FK Veina Aizkraukle
12
4
Orss-Orlovskis Marks
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
12
5
Turčaņinovs Mihails
Jēkabpils SS
8
6
Zakševskis Maksims
BFC Daugavpils
8
7
Kalniņš Reinis
FK Veina Aizkraukle
7
8
Labutis Markuss
Sēlijas SS
7
9
Beļajevs Kristers
FK Veina Aizkraukle
6
10
Kirills Bondarevs
BFC Daugavpils
6
11
Mičulis Dairis
Rēzekne
6
12
Valdheims Kristiāns Daniels
FK Veina Aizkraukle
6
13
Pozņiaks Haralds
FK Veina Aizkraukle
5
14
Beķeris Olivers
Jēkabpils SS
4
15
Sniedzītis Edvards
FK Veina Aizkraukle
4
16
Aborkins Ruslans
Rēzekne
3
17
Kaminskis Nikolajs
Jēkabpils SS
3
18
Koļesņikovs Ņikita
BFC Daugavpils
3
19
Alans Finkeļbergs
BFC Daugavpils
2
20
Bulanovs Vitalijs
BFC Daugavpils
2
21
Circenis Markuss
Jēkabpils SS
2
22
Indričs Artūrs
FK Veina Aizkraukle
2
23
Lietaunieks Adrians
BFC Daugavpils
2
24
Lipskis Nikita
Jēkabpils SS
2
25
Ozoliņš Maikls
Sēlijas SS
2
26
Roberts Assarovskis
BFC Daugavpils
2
27
Sniedze Gustavs
FK Veina Aizkraukle
2
28
Ševčenko Daniils
Rēzekne
2
29
Večorko Ņikita
BFC Daugavpils
2
30
Abakumovs Jevgēnijs
Jēkabpils SS
1
31
Aleksejevs Iļja
BFC Daugavpils
1
32
Artemčuks Daņila
BFC Daugavpils
1
33
Bleive Edgars
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
34
Bogdanovs Alens
Rēzekne
1
35
Borovkovs Maksims
Jēkabpils SS
1
36
Geiko Artjoms
BFC Daugavpils
1
37
Gleba Aleksandrs
BFC Daugavpils
1
38
Gribs Andrejs
Jēkabpils SS
1
39
Krickis Iļja
Rēzekne
1
40
Lušnikovs Maksims
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
41
Maculevičs Ainārs
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
42
Mažors Raivis
Jēkabpils SS
1
43
Prančs Daniils
Rēzekne
1
44
Rulietis Markuss
Jēkabpils SS
1
45
Samuiličs Romans
Rēzekne
1
46
Sapa Reinis
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
47
Saveļjevs Vadims
BFC Daugavpils
1
48
Siņajevs Kirils
Rēzekne
1
49
Siņicins Rems
Rēzekne
1
50
Sirņikovs Valentīns
BFC Daugavpils
1
51
Smirnovs Artis
Jēkabpils SS
1
52
Stoļarovs Artūrs
Rēzekne
1
53
Škagals Kristiāns
Sēlijas SS
1
54
Vasiļjevs Arnolds
BFC Daugavpils
1
55
Vlasovs Artjoms
Rēzekne
1
56
Zeļenkovs Aleksandrs
BFC Daugavpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU