Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020
  • 9. kārta
  • 05.09.2020. 15:00
  • Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums, Rēzekne
  • Skatītāju skaits: 20
  • Galvenais tiesnesis: Vitālijs Poļakovs
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Vāāāārti!  0:1

Jānis Bleive
Ruslans Aborkins

Dzeltenā kartīte

47

 
Ruslans Aborkins

Vāāāārti!  1:1

53

 

Beidzies otrais puslaiks

RēzekneFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
Konstantīns Gailums (G)1616Mihails Novikovs (G)
Juris Eduards Pleikšnis514Ainārs Maculevičs
Artjoms Vlasovs812Ralfs Roberts Zībergs
Iļja Krickis149Maksims Keivomegs
  • 47'
  • 53'
Ruslans Aborkins
243Nikita Cirsis
Dairis Mičulis76Reinis Sapa
Nikita Mihailovs107Dzintars Lizaks
Artūrs Stoļarovs2919Edgars Bleive
Alens Bogdanovs (C)45Santa Lizaka
Romans Samuiličs182Iļja Juško
Roberts Romančuks1515Valters Vasiļevskis
Dāniels Žeļezņakovs274Mārtiņš Motivāns
Kirils Siņajevs288Markevičs Vadims
Ruslans Malejevs2110Jānis Bleive
  • 46'
Artis Lustiks311Marks Orss-Orlovskis (C)
Romans Hrustaļovs23-
Rems Siņicins2-
Galvenais treneris
Māris JermaksArmīns Kaniņš

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Veina10910568+4828
2BFC Daugavpils10721358+2723
3FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS104152924+513
4Rēzekne103341930-1112
5Jēkabpils SS103072530-59
6Sēlijas SS100191074-641

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Nokļūt futbolā!