Jēkabpils SS

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

  • 5pozīcija
  • 9punkti
  • 25:30vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Raivis MažorsDzimšanas datums: 24.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Pussargi
Artjoms CvetkovsDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikolajs KaminskisDzimšanas datums: 02.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Spēlētāji
Jevgēnijs AbakumovsDzimšanas datums: 06.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Olivers BeķerisDzimšanas datums: 27.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Ņikita BoberkovsDzimšanas datums: 01.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils BogdanovsDzimšanas datums: 25.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims BorovkovsDzimšanas datums: 07.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Markuss CircenisDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Matīss DzirkalisDzimšanas datums: 07.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss GraudumnieksDzimšanas datums: 24.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs GribsDzimšanas datums: 20.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Aksels HohfeldsDzimšanas datums: 03.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dairis IrbītisDzimšanas datums: 07.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis IrbītisDzimšanas datums: 07.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss JeļizarjevsDzimšanas datums: 18.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands KrasavcevsDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs ĻeonovsDzimšanas datums: 01.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Emīls RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artis SmirnovsDzimšanas datums: 23.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Daniels StasjuksDzimšanas datums: 27.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms StepanovsDzimšanas datums: 18.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mihails TurčaņinovsDzimšanas datums: 17.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-
Kristiāna UstiņenkovaDzimšanas datums: 29.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kaspars VoitiņšDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

piektdiena

10
jūl
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 1. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

otrdiena

28
jūl
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 2. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

5
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 4. kārta
Esplanādes Čerjomuški stadions

trešdiena

12
aug
16:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 5. kārta
Aizkraukles stadions

piektdiena

21
aug
17:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 8. kārta
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums

otrdiena

25
aug
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 6. kārta
Viesītes stadions

pirmdiena

14
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 7. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

piektdiena

18
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

25
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 10. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

30
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa 2020, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
9
1
0
56
8
+48
28
2
10
7
2
1
35
8
+27
23
4
10
3
3
4
19
30
-11
12
5
10
3
0
7
25
30
-5
9
6
10
0
1
9
10
74
-64
1
1
Jānis Bleive
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
13
2
Marks Orss-Orlovskis
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
12
3
Markuss Kaļva
FK Veina Aizkraukle
12
4
Roberts Mazais
FK Veina Aizkraukle
12
5
Maksims Zakševskis
BFC Daugavpils
8
6
Mihails Turčaņinovs
Jēkabpils SS
8
7
Markuss Labutis
Sēlijas SS
7
8
Reinis Kalniņš
FK Veina Aizkraukle
7
9
Bondarevs Kirills
BFC Daugavpils
6
10
Dairis Mičulis
Rēzekne
6
11
Kristers Beļajevs
FK Veina Aizkraukle
6
12
Kristiāns Daniels Valdheims
FK Veina Aizkraukle
6
13
Haralds Pozņiaks
FK Veina Aizkraukle
5
14
Edvards Sniedzītis
FK Veina Aizkraukle
4
15
Olivers Beķeris
Jēkabpils SS
4
16
Nikolajs Kaminskis
Jēkabpils SS
3
17
Ņikita Koļesņikovs
BFC Daugavpils
3
18
Ruslans Aborkins
Rēzekne
3
19
Adrians Lietaunieks
BFC Daugavpils
2
20
Artūrs Indričs
FK Veina Aizkraukle
2
21
Assarovskis Roberts
BFC Daugavpils
2
22
Daniils Ševčenko
Rēzekne
2
23
Finkeļbergs Alans
BFC Daugavpils
2
24
Gustavs Sniedze
FK Veina Aizkraukle
2
25
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS
2
26
Markuss Circenis
Jēkabpils SS
2
27
Nikita Lipskis
Jēkabpils SS
2
28
Ņikita Večorko
BFC Daugavpils
2
29
Vitalijs Bulanovs
BFC Daugavpils
2
30
Ainārs Maculevičs
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
31
Aleksandrs Gleba
BFC Daugavpils
1
32
Aleksandrs Zeļenkovs
BFC Daugavpils
1
33
Alens Bogdanovs
Rēzekne
1
34
Andrejs Gribs
Jēkabpils SS
1
35
Arnolds Vasiļjevs
BFC Daugavpils
1
36
Artis Smirnovs
Jēkabpils SS
1
37
Artjoms Geiko
BFC Daugavpils
1
38
Artjoms Vlasovs
Rēzekne
1
39
Artūrs Stoļarovs
Rēzekne
1
40
Daniils Prančs
Rēzekne
1
41
Daņila Artemčuks
BFC Daugavpils
1
42
Edgars Bleive
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
43
Iļja Aleksejevs
BFC Daugavpils
1
44
Iļja Krickis
Rēzekne
1
45
Jevgēnijs Abakumovs
Jēkabpils SS
1
46
Kirils Siņajevs
Rēzekne
1
47
Kristiāns Škagals
Sēlijas SS
1
48
Maksims Borovkovs
Jēkabpils SS
1
49
Maksims Lušnikovs
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
50
Markuss Rulietis
Jēkabpils SS
1
51
Raivis Mažors
Jēkabpils SS
1
52
Reinis Sapa
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS
1
53
Rems Siņicins
Rēzekne
1
54
Romans Samuiličs
Rēzekne
1
55
Vadims Saveļjevs
BFC Daugavpils
1
56
Valentīns Sirņikovs
BFC Daugavpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU