Jūrmalas FS

Attīstības Centra grupa U-14 2023

  • 3pozīcija
  • 33punkti
  • 73:38vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Stefans AizupietisDzimšanas datums: 03.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gabriels AncānsDzimšanas datums: 09.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Daniels AnsbergsDzimšanas datums: 19.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels AstaševsDzimšanas datums: 12.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ČamānsDzimšanas datums: 19.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Roberts CvetkovsDzimšanas datums: 10.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Ernests DābolsDzimšanas datums: 26.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Toms ErnstonsDzimšanas datums: 19.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
4
1
Zigis GAUJENIEKSDzimšanas datums: 27.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss GrasisDzimšanas datums: 04.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss Aleksandrs GrigorjevsDzimšanas datums: 20.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ihor HreblevDzimšanas datums: 13.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Arturs KašinsDzimšanas datums: 23.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Yehor KulykDzimšanas datums: 24.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Jānis LasmanisDzimšanas datums: 01.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
1
Māris LočsDzimšanas datums: 16.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Armands LukstiņšDzimšanas datums: 17.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Adrians MališevsDzimšanas datums: 15.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Ričards MalušinsDzimšanas datums: 13.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks MillersDzimšanas datums: 08.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss ŅikitinsDzimšanas datums: 14.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Saba PaņinsDzimšanas datums: 22.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Deniss PlatonsDzimšanas datums: 04.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
1
-
Gustavs RamanisDzimšanas datums: 20.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Aleksandrs RjabovsDzimšanas datums: 08.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims RjazanskisDzimšanas datums: 29.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Rodrigo StromidloDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Mārtiņš Edgars TauvensDzimšanas datums: 09.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
12
1
-
Martins TiškusDzimšanas datums: 07.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs VaivodsDzimšanas datums: 12.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
23
2
-
Andrejs ŽarkovsDzimšanas datums: 04.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Ričards ZepsDzimšanas datums: 26.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-

svētdiena

16
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 1. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

sestdiena

22
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 2. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

26
apr
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 3. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

sestdiena

6
mai
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 4. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

9
mai
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 5. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

ceturtdiena

18
mai
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 6. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

pirmdiena

29
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 8. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

trešdiena

14
jūn
14:45
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 10. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

28
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 9. kārta
Salaspils stadions

piektdiena

30
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 11. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

pirmdiena

24
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 12. kārta
LNK Sporta Parks

trešdiena

2
aug
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 13. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

trešdiena

16
aug
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 14. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

svētdiena

20
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 15. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
14
1
1
79
12
+67
43
2
16
14
0
2
90
14
+76
42
3
16
11
0
5
73
38
+35
33
4
16
9
2
5
49
42
+7
29
5
16
7
1
8
36
44
-8
22
8
16
2
2
12
15
59
-44
8
1
Gustavs Vaivods
Jūrmalas FS
23
2
Ričards Juldaševs
RFS Academy
22
3
Vladislavs Vareiko
Skanstes SK/FS Metta
22
4
Gustavs Roberts Siliņš
JDFS Alberts
18
5
Kristers Egle
Skanstes SK/FS Metta
18
6
Kristers Prūsis
Liepājas FS
18
7
Timurs Žuks
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
14
8
Mārtiņš Edgars Tauvens
Jūrmalas FS
12
9
Aleksejs Ņečajevs
Liepājas FS
11
10
Deivids Žīle
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
11
11
Deniss Krestiņins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
10
12
Dominiks Beļinskis
RFS Academy
9
13
Aleksandrs Pavlovs
RFS Academy
8
14
Daņila Sļusarevs
RFS Academy
8
15
Mikhail Ostrovskiy
RFS Academy
8
16
Daniels Stramkaļs
JDFS Alberts
7
17
Matīss Ikaunieks
RFS Academy
7
18
Artūrs Upenieks
FK Dinamo Rīga
6
19
Deniss Platons
Jūrmalas FS
6
20
Marsels Rozenbahs
Skanstes SK/FS Metta
6
21
Reinis Vilmanis
JDFS Alberts
6
22
Ričards Valujevs
JDFS Alberts
6
23
Aksels Ozoliņš
Skanstes SK/FS Metta
5
24
Dāvids Gutarovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
25
Jaroslavs Bernikovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
5
26
Jānis Kazainis
RFS Academy
5
27
Kristers Circāns
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
28
Miroslavs Mogiļevičs
RFS Academy
5
29
Andrejs Žarkovs
Jūrmalas FS
4
30
Ritvars Beinarovičs
FK Dinamo Rīga
4
31
Roberts Ansbergs
Skanstes SK/FS Metta
4
32
Roberts Cvetkovs
Jūrmalas FS
4
33
Sandis Bērtulsons-Landrāts
RFS Academy
4
34
Timofejs Vorobjovs
RFS Academy
4
35
Aleksejs Roslovs
Skanstes SK/FS Metta
3
36
Andrejs Miglāns
FK Dinamo Rīga
3
37
Arturs Kašins
Jūrmalas FS
3
38
Enriko Ričards Toniņš
JDFS Alberts
3
39
Nazars Maļeckis
Skanstes SK/FS Metta
3
40
Ņikita Čamāns
Jūrmalas FS
3
41
Ralfs Vītols
Skanstes SK/FS Metta
3
42
Saba Paņins
Jūrmalas FS
3
43
Timurs Azarjancs
JDFS Alberts
3
44
Adrians Gorodņičijs
Skanstes SK/FS Metta
2
45
Armands Lukstiņš
Jūrmalas FS
2
46
Dāvids Laenko
FK Tukums 2000/TSS
2
47
Dmitrijs Miroļubovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
48
Emīls Pirktiņš
FK Tukums 2000/TSS
2
49
Gustavs Gailāns
Liepājas FS
2
50
Gustavs Ramanis
Jūrmalas FS
2
51
Harijs Mintāls
RFS Academy
2
52
Jānis Barkāns
Skanstes SK/FS Metta
2
53
Jānis Siliņš
Skanstes SK/FS Metta
2
54
Kaspars Salenieks
Skanstes SK/FS Metta
2
55
Kristers Alksnis
FK Tukums 2000/TSS
2
56
Leonīds Šveics
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
57
Maksims Barkovs
FK Tukums 2000/TSS
2
58
Maksims Rjazanskis
Jūrmalas FS
2
59
Marks Kaulenis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
2
60
Mārcis Zariņš
JDFS Alberts
2
61
Ņikita Palamarčuks
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
62
Oļegs Fomičovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
63
Ričards Rauga
JDFS Alberts
2
64
Roberts Ramza
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
65
Roberts Žukovskis
Skanstes SK/FS Metta
2
66
Romāns Bārs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
2
67
Toms Ernstons
Jūrmalas FS
2
68
Adrians Mališevs
Jūrmalas FS
1
69
Aleksejs Voroņins
Liepājas FS
1
70
Alekss Belous
FK Tukums 2000/TSS
1
71
Anzors Bolkvadze
RFS Academy
1
72
Artjoms Gluščuks
Skanstes SK/FS Metta
1
73
Artjoms Ivanovs
RFS Academy
1
74
Artūrs Vaciks
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
75
Daniils Vorobjovs
RFS Academy
1
76
Dāvids Dmitrijevs
RFS Academy
1
77
Edgars Jānis Pētersons
FK Tukums 2000/TSS
1
78
Gabriels Ancāns
Jūrmalas FS
1
79
Gabriels Herberts Grišins
Liepājas FS
1
80
Hugo Viļķins
JDFS Alberts
1
81
Ilians Šepeļevs
Liepājas FS
1
82
Jānis Augulis
Skanstes SK/FS Metta
1
83
Jegors Sovtuss
FK Dinamo Rīga
1
84
Kristaps Dundurs
FK Tukums 2000/TSS
1
85
Kristians Klasons
Liepājas FS
1
86
Makars Avdevičs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
87
Maksims Zakrevskis
FK Dinamo Rīga
1
88
Maksims Zariņš
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
89
Marks Andrejevs
Skanstes SK/FS Metta
1
90
Marsels Čuhnovs
FK Tukums 2000/TSS
1
91
Martins Bicāns
FK Tukums 2000/TSS
1
92
Matīss Linde
JDFS Alberts
1
93
Māris Ločs
Jūrmalas FS
1
94
Mihails Malkiels
RFS Academy
1
95
Nils Celmiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
96
Petr Gulin
RFS Academy
1
97
Ričards Markuševskis
Liepājas FS
1
98
Ričards Zeps
Jūrmalas FS
1
99
Rodrigo Stromidlo
Jūrmalas FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU