Skanstes SK/FS Metta

Attīstības Centra grupa U-14 2023

  • 1pozīcija
  • 43punkti
  • 79:12vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Roberts AnsbergsDzimšanas datums: 08.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-
Jānis AugulisDzimšanas datums: 30.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Tomass FišmeistarsDzimšanas datums: 07.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms GluščuksDzimšanas datums: 14.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Adrians GorodņičijsDzimšanas datums: 01.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Aleksejs RoslovsDzimšanas datums: 04.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Jānis SiliņšDzimšanas datums: 23.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Markuss StalbergsDzimšanas datums: 30.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vigo TipsisDzimšanas datums: 30.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marko TrenmorsDzimšanas datums: 01.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts ŽukovskisDzimšanas datums: 19.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-

trešdiena

12
apr
13:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

3
mai
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 4. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)

trešdiena

10
mai
13:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 5. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

ceturtdiena

18
mai
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 6. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums

otrdiena

23
mai
14:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 7. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

pirmdiena

29
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 8. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

pirmdiena

12
jūn
10:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 10. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

28
jūn
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 11. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

4
jūl
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

8
jūl
12:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 12. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

trešdiena

12
jūl
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 13. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

9
aug
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 14. kārta
LOC Futbola halle

pirmdiena

14
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 15. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

16
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Centra grupa U-14 2023, 16. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
14
1
1
79
12
+67
43
2
16
14
0
2
90
14
+76
42
3
16
11
0
5
73
38
+35
33
4
16
9
2
5
49
42
+7
29
5
16
7
1
8
36
44
-8
22
8
16
2
2
12
15
59
-44
8
1
Gustavs Vaivods
Jūrmalas FS
23
2
Ričards Juldaševs
RFS Academy
22
3
Vladislavs Vareiko
Skanstes SK/FS Metta
22
4
Gustavs Roberts Siliņš
JDFS Alberts
18
5
Kristers Egle
Skanstes SK/FS Metta
18
6
Kristers Prūsis
Liepājas FS
18
7
Timurs Žuks
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
14
8
Mārtiņš Edgars Tauvens
Jūrmalas FS
12
9
Aleksejs Ņečajevs
Liepājas FS
11
10
Deivids Žīle
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
11
11
Deniss Krestiņins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
10
12
Dominiks Beļinskis
RFS Academy
9
13
Aleksandrs Pavlovs
RFS Academy
8
14
Daņila Sļusarevs
RFS Academy
8
15
Mikhail Ostrovskiy
RFS Academy
8
16
Daniels Stramkaļs
JDFS Alberts
7
17
Matīss Ikaunieks
RFS Academy
7
18
Artūrs Upenieks
FK Dinamo Rīga
6
19
Deniss Platons
Jūrmalas FS
6
20
Marsels Rozenbahs
Skanstes SK/FS Metta
6
21
Reinis Vilmanis
JDFS Alberts
6
22
Ričards Valujevs
JDFS Alberts
6
23
Aksels Ozoliņš
Skanstes SK/FS Metta
5
24
Dāvids Gutarovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
25
Jaroslavs Bernikovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
5
26
Jānis Kazainis
RFS Academy
5
27
Kristers Circāns
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
28
Miroslavs Mogiļevičs
RFS Academy
5
29
Andrejs Žarkovs
Jūrmalas FS
4
30
Ritvars Beinarovičs
FK Dinamo Rīga
4
31
Roberts Ansbergs
Skanstes SK/FS Metta
4
32
Roberts Cvetkovs
Jūrmalas FS
4
33
Sandis Bērtulsons-Landrāts
RFS Academy
4
34
Timofejs Vorobjovs
RFS Academy
4
35
Aleksejs Roslovs
Skanstes SK/FS Metta
3
36
Andrejs Miglāns
FK Dinamo Rīga
3
37
Arturs Kašins
Jūrmalas FS
3
38
Enriko Ričards Toniņš
JDFS Alberts
3
39
Nazars Maļeckis
Skanstes SK/FS Metta
3
40
Ņikita Čamāns
Jūrmalas FS
3
41
Ralfs Vītols
Skanstes SK/FS Metta
3
42
Saba Paņins
Jūrmalas FS
3
43
Timurs Azarjancs
JDFS Alberts
3
44
Adrians Gorodņičijs
Skanstes SK/FS Metta
2
45
Armands Lukstiņš
Jūrmalas FS
2
46
Dāvids Laenko
FK Tukums 2000/TSS
2
47
Dmitrijs Miroļubovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
48
Emīls Pirktiņš
FK Tukums 2000/TSS
2
49
Gustavs Gailāns
Liepājas FS
2
50
Gustavs Ramanis
Jūrmalas FS
2
51
Harijs Mintāls
RFS Academy
2
52
Jānis Barkāns
Skanstes SK/FS Metta
2
53
Jānis Siliņš
Skanstes SK/FS Metta
2
54
Kaspars Salenieks
Skanstes SK/FS Metta
2
55
Kristers Alksnis
FK Tukums 2000/TSS
2
56
Leonīds Šveics
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
57
Maksims Barkovs
FK Tukums 2000/TSS
2
58
Maksims Rjazanskis
Jūrmalas FS
2
59
Marks Kaulenis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
2
60
Mārcis Zariņš
JDFS Alberts
2
61
Ņikita Palamarčuks
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
62
Oļegs Fomičovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
63
Ričards Rauga
JDFS Alberts
2
64
Roberts Ramza
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
65
Roberts Žukovskis
Skanstes SK/FS Metta
2
66
Romāns Bārs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
2
67
Toms Ernstons
Jūrmalas FS
2
68
Adrians Mališevs
Jūrmalas FS
1
69
Aleksejs Voroņins
Liepājas FS
1
70
Alekss Belous
FK Tukums 2000/TSS
1
71
Anzors Bolkvadze
RFS Academy
1
72
Artjoms Gluščuks
Skanstes SK/FS Metta
1
73
Artjoms Ivanovs
RFS Academy
1
74
Artūrs Vaciks
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
75
Daniils Vorobjovs
RFS Academy
1
76
Dāvids Dmitrijevs
RFS Academy
1
77
Edgars Jānis Pētersons
FK Tukums 2000/TSS
1
78
Gabriels Ancāns
Jūrmalas FS
1
79
Gabriels Herberts Grišins
Liepājas FS
1
80
Hugo Viļķins
JDFS Alberts
1
81
Ilians Šepeļevs
Liepājas FS
1
82
Jānis Augulis
Skanstes SK/FS Metta
1
83
Jegors Sovtuss
FK Dinamo Rīga
1
84
Kristaps Dundurs
FK Tukums 2000/TSS
1
85
Kristians Klasons
Liepājas FS
1
86
Makars Avdevičs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
87
Maksims Zakrevskis
FK Dinamo Rīga
1
88
Maksims Zariņš
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
89
Marks Andrejevs
Skanstes SK/FS Metta
1
90
Marsels Čuhnovs
FK Tukums 2000/TSS
1
91
Martins Bicāns
FK Tukums 2000/TSS
1
92
Matīss Linde
JDFS Alberts
1
93
Māris Ločs
Jūrmalas FS
1
94
Mihails Malkiels
RFS Academy
1
95
Nils Celmiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
96
Petr Gulin
RFS Academy
1
97
Ričards Markuševskis
Liepājas FS
1
98
Ričards Zeps
Jūrmalas FS
1
99
Rodrigo Stromidlo
Jūrmalas FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes