Jēkabpils
Meistaribas grupa U-16 2024
- 8pozīcija
- 6punkti
- 24:40vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Olivers BeķerisDzimšanas datums: 27.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Matīss BriedisDzimšanas datums: 16.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Marks ČeksDzimšanas datums: 04.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss DābolsDzimšanas datums: 02.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Alekss GraudumnieksDzimšanas datums: 24.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Artūrs IndričsDzimšanas datums: 02.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dairis IrbītisDzimšanas datums: 07.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis IrbītisDzimšanas datums: 07.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Kristiāns IvanovsDzimšanas datums: 21.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers JuškevičsDzimšanas datums: 22.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dens KomkovsDzimšanas datums: 18.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Haralds KrastiņšDzimšanas datums: 22.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
1
Ralfs LitovskisDzimšanas datums: 30.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts MazaisDzimšanas datums: 22.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
8
-
-
Rodrigo ReinfeldsDzimšanas datums: 26.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss RulietisDzimšanas datums: 25.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rihards ŠeinfišsDzimšanas datums: 03.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rihards SkujaDzimšanas datums: 07.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivo ŠlujevsDzimšanas datums: 13.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Kārlis Ivars ValdheimsDzimšanas datums: 25.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Guntars VilcānsDzimšanas datums: 04.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Kristers VīndedzisDzimšanas datums: 06.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
sestdiena
20
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 1. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
svētdiena
28
apr
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions
svētdiena
12
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 3. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
svētdiena
19
mai
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 4. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
sestdiena
25
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 5. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
ceturtdiena
6
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 6. kārta
Jaunmārupes stadions
otrdiena
11
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 7. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
trešdiena
19
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 8. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
ceturtdiena
1
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
sestdiena
17
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 10. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
-
piektdiena
30
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 11. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
sestdiena
7
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 12. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
-
sestdiena
14
sep
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 13. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
sestdiena
21
sep
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas grupa U-16 2024, 14. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
17
2
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine
10
3
Roberts Mazais
Jēkabpils
8
4
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
6
5
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes NSS
6
6
Rainers Krauze
JDFS Alberts
6
7
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
5
8
Andis Jūlmanis
Mārupes NSS
5
9
Anrijs Velzets
RFS Academy
5
10
Dāvids Kārkliņš
Jūrmalas FS
5
11
Martins Skrupskis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
5
12
Olivers Beķeris
Jēkabpils
5
13
Timurs Buglakovs
AFA Olaine
5
14
Andžejs Freimanis
Jūrmalas FS
4
15
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
4
16
Hugo Hāzenfūss
Mārupes NSS
4
17
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
4
18
Matīss Briedis
Jēkabpils
4
19
Artūrs Leščinskis
JDFS Alberts
3
20
Daniils Manuilovs
AFA Olaine
3
21
Henrijs Velzets
RFS Academy
3
22
Lūkass Suslins
RFS Academy
3
23
Makars Uzlovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
3
24
Markuss Dābols
Jēkabpils
3
25
Markuss Trībers
AFA Olaine
3
26
Rauls Steponavičus
FK Tukums 2000/TSS
3
27
Ritvars Sinka
DKSS/Kuldīgas NSS
3
28
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
3
29
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
3
30
Adrians Lazdāns
RFS Academy
2
31
Alans Stepanovs
AFA Olaine
2
32
Alekss Graudumnieks
Jēkabpils
2
33
Endijs Kauliņš
FK Tukums 2000/TSS
2
34
Endijs Vamzis
DKSS/Kuldīgas NSS
2
35
Ernests Retenais
Mārupes NSS
2
36
Frederiks Kope
Mārupes NSS
2
37
Kristers Egle
RFS Academy
2
38
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
2
39
Ņikita Nagaicevs
Jūrmalas FS
2
40
Olivers Golvers
RFS Academy
2
41
Raivis Mežsargs
RFS Academy
2
42
Rūdolfs Zirdziņš
Mārupes NSS
2
43
Toms Bērziņš
JDFS Alberts
2
44
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
45
Alans Davidovs
JDFS Alberts
1
46
Aleksandrs Siņeļņikovs
Jūrmalas FS
1
47
Aleksejs Koļesins
Rīgas Futbola skola
1
48
Artūrs Viljams Upīts
RFS Academy
1
49
Daniels Pētersons
Mārupes NSS
1
50
Dāvids Hartmanis
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
51
Ernests Ozols
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
52
Haralds Koļesņikovičs
FK Tukums 2000/TSS
1
53
Haralds Krastiņš
Jēkabpils
1
54
Iļja Demidovs
RFS Academy
1
55
Jānis Irbītis
Jēkabpils
1
56
Jegors Kuzmenko
Rīgas Futbola skola
1
57
Kārlis Blumbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
58
KIRILS Krutihins
Rīgas Futbola skola
1
59
Kristers Jirgens
AFA Olaine
1
60
Kristers Zemgalis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
61
Kristiāns Fridrihsons
FK Tukums 2000/TSS
1
62
Leonards Dzenišs
RFS Academy
1
63
Markuss Pafrāts
AFA Olaine
1
64
Ņikita Matjušenko
Mārupes NSS
1
65
Ņikita Ponomarjovs
AFA Olaine
1
66
Ņikita Rezvovs
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
67
Oskars Dzelde
JDFS Alberts
1
68
Pauls Skābardis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
69
Renārs Kozlovskis
AFA Olaine
1
70
Rihards Ķeķis
DKSS/Kuldīgas NSS
1
71
Ritvars Daliba
JDFS Alberts
1
72
Romans Vasiļjevs
AFA Olaine
1
73
Rūdolfs Klauģis
AFA Olaine
1
74
Rūdolfs Mikiško
FS Jelgava/Jelgavas BJSS
1
75
Savēlijs Boroviks
RFS Academy
1
76
Stefans Prindulis
Mārupes NSS
1
77
Tomass Beļaks
Mārupes NSS
1
78
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
1
79
Valters Bahmačevs
RFS Academy
1
80
Valters Pētersons
AFA Olaine
1