Grobiņas SC/LFS

Optibet Nākotnes līga 2022

  • 3pozīcija
  • 53punkti
  • 85:39vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Kristers Daniels LībeksDzimšanas datums: 04.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Ariks StankusDzimšanas datums: 14.09.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Antons TumanovsDzimšanas datums: 16.04.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
-
-
Pussargi
Devids DobrecovsDzimšanas datums: 26.02.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1541
21
4
-
Ralfs Denijs DžeriņšDzimšanas datums: 23.03.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1204
2
3
-
Andris KrušatinsDzimšanas datums: 01.09.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
23
2031
10
5
-
Roberts PirktiņšDzimšanas datums: 02.04.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1303
-
3
-
Viktors ZiemelisDzimšanas datums: 27.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1166
10
1
-
Uzbrucēji
Emīls KnapšisDzimšanas datums: 07.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1289
2
-
-
Spēlētāji
Ņikita AržeņinovsDzimšanas datums: 17.06.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ritvars ZūnsDzimšanas datums: 31.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Andis Ādiņš

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 17.09.1970.

Treneru korpuss

  • Viktors Dobrecovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 09.01.1977.
  • Mārtiņš Jaunskalže

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 02.02.1970.
  • Kristaps Petrutis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 28.06.1990.
  • Antons Jemeļins

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 19.02.1984.
  • Viktors Spole

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 05.07.1972.
  • Anete Ādiņa

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 06.02.1994.

Atbalsta personāls

  • Zigis Ostelis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 12.03.1985.

sestdiena

9
apr
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 1. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

17
apr
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 2. kārta
LNK Sporta Parks (dabīgais)

svētdiena

24
apr
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 3. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

1
mai
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

8
mai
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 5. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

15
mai
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 6. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

22
mai
18:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 7. kārta
RTU stadions

svētdiena

29
mai
16:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 8. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

19
jūn
16:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 9. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

2
jūl
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 10. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

sestdiena

16
jūl
19:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 11. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

30
jūl
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 13. kārta
Mežaparks SV

svētdiena

7
aug
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 14. kārta
Jāņa Daliņa stadions

sestdiena

20
aug
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 15. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
26
24
1
1
76
13
+63
73
2
26
19
3
4
84
27
+57
60
3
26
17
2
7
85
39
+46
53
4
26
17
1
8
90
37
+53
52
5
26
14
4
8
75
43
+32
46
6
26
13
6
7
38
25
+13
45
7
26
10
7
9
34
41
-7
37
8
26
7
4
15
38
72
-34
25
9
26
7
4
15
40
75
-35
25
10
26
6
5
15
34
49
-15
23
11
26
6
4
16
33
66
-33
22
12
26
6
4
16
17
57
-40
22
13
26
6
3
17
33
70
-37
21
14
26
4
4
18
24
87
-63
16
1
Gļebs Patika
Riga FC-2
22
2
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC/LFS
21
3
Kristers Lūsiņš
Valmiera FC-2 / VSS
17
4
Niks Dusalijevs
Valmiera FC-2 / VSS
17
5
Rodrigo Gaučis
Grobiņas SC/LFS
14
6
Rihards Bečers
FS Jelgava
13
7
Edgars Pavļenko
FK Salaspils
12
8
Mārcis Peilāns
FS Jelgava
12
9
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
11
10
Andris Krušatins
Grobiņas SC/LFS
10
11
Armans Muradjans
Riga FC-2
10
12
Kristiāns Kaušelis
FK Tukums 2000/TSS-2
10
13
Roberts Meļķis
Grobiņas SC/LFS
10
14
Viktors Ziemelis
Grobiņas SC/LFS
10
15
Dans Sirbu
Riga FC-2
9
16
Aliaksandr Shastsiuk
FC RFS-2
8
17
Dmitrijs Zelenkovs
FC RFS-2
8
18
Kristofers Sticenko
JDFS Alberts
8
19
Rūdolfs Muižnieks
Leevon Saldus
8
20
Armans Galajs
Rēzekne
7
21
Iļja Morozs
FC RFS-2
7
22
Yevhen Stadnik
Riga FC-2
7
23
Kristers Pantelejevs
FS Jelgava
7
24
Marks Kurtišs
Grobiņas SC/LFS
7
25
Renards Ūdris
FK Tukums 2000/TSS-2
7
26
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
7
27
Valters Gaismiņš
FS Jelgava
7
28
Dāvis Līvs
FC RFS-2
6
29
Dāvis Sedols
FC RFS-2
6
30
Emīls Evelons
JDFS Alberts
6
31
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts
6
32
Kristers Aļekseičiks
FK Tukums 2000/TSS-2
6
33
Meissa Diop
Valmiera FC-2 / VSS
6
34
Alans Kangars
Skanstes SK
5
35
Dāvis Vējkrīgers
FS Jelgava
5
36
Dinis Čaika
FK Salaspils
5
37
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
5
38
Georgijs Sačkovs
Riga FC-2
5
39
Haralds Silagailis
FK Salaspils
5
40
Maksims Molčanovs
FK Dinamo Rīga
5
41
Maksym Parkhomenko
Riga FC-2
5
42
Oļģerds Raščevskis
Valmiera FC-2 / VSS
5
43
Ralfs Burkāns
Leevon Saldus
5
44
Ričards Kauliņš
AFA Olaine
5
45
Tomass Zants
Skanstes SK
5
46
Vladislavs Fjodorovs
FC RFS-2
5
47
Artur Murza
Valmiera FC-2 / VSS
4
48
Dāniels Ričards Geidāns
FC RFS-2
4
49
Ēriks Boroduška
FK Salaspils
4
50
Hayato Yamamoto
Rēzekne
4
51
Ivans Patrikejevs
FK Salaspils
4
52
Kaito Kumakura
Rēzekne
4
53
Krišs Andersons
Riga FC-2
4
54
Linards Liepiņš
Skanstes SK
4
55
Renārs Varslavāns
FC RFS-2
4
56
Vladislavs Žihs
FS Jelgava
4
57
Agris Glaudāns
FS Jelgava
3
58
Alekss Kaikins
FK Dinamo Rīga
3
59
Andris Deklavs
FS Jelgava
3
60
Anrijs Tomass Kmetjuks
Leevon Saldus
3
61
Artjoms Šaboha
Valmiera FC-2 / VSS
3
62
Artjoms Troickis
AFA Olaine
3
63
Artjoms Vissarionovs
Riga FC-2
3
64
Brice Tutu
Riga FC-2
3
65
Daniele Olivieri
FS Jelgava
3
66
Daniils Putrāns
Riga FC-2
3
67
Daņiils Čiņajevs
Skanstes SK
3
68
Dāvis Mārcis Valmiers
FS Jelgava
3
69
Desire Koiba
AFA Olaine
3
70
Hamed Oluwatosin Abdulhameed
Leevon Saldus
3
71
Ismael Diomande
FC RFS-2
3
72
Jānis Pakalns
JDFS Alberts
3
73
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000/TSS-2
3
74
Kārlis Patriks Lībietis
Valmiera FC-2 / VSS
3
75
Kārlis Zvirbulis
Valmiera FC-2 / VSS
3
76
Kevins Cēsnieks
FS Jelgava
3
77
Marks Pačepko
AFA Olaine
3
78
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
3
79
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
Rēzekne
3
80
Nauris Bulvītis
Leevon Saldus
3
81
Nikita Gžibovskis
FK Dinamo Rīga
3
82
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
3
83
Oluwatobiloba Ayomide Adebayo
Leevon Saldus
3
84
Ralfs Maslovs
FS Jelgava
3
85
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava
3
86
Ričards Jirgensons
FS Jelgava
3
87
Roberts Teters
FK Smiltene/BJSS
3
88
Ronalds Gailītis
Riga FC-2
3
89
Vitālijs Vavilovs
Rēzekne
3
90
Anatolijs Istrankins
Rēzekne
2
91
Artūrs Gorodnickis
Riga FC-2
2
92
Dairis Zariņš
FK Smiltene/BJSS
2
93
Dāvis Bormanis
FK Tukums 2000/TSS-2
2
94
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
2
95
Derrick Kakooza
Valmiera FC-2 / VSS
2
96
Dmitrijs Borisovs
Rēzekne
2
97
Edgars Brics
AFA Olaine
2
98
Edgars Vjalkins
Rēzekne
2
99
Eduards Deičs
FK Smiltene/BJSS
2
100
Elmārs Ģēģers
AFA Olaine
2
101
Emīls Aizpurietis
Skanstes SK
2
102
Emīls Knapšis
Grobiņas SC/LFS
2
103
Iļja Puhovs
Rēzekne
2
104
Jegors Cīrulis
AFA Olaine
2
105
Juris Macuks
FK Salaspils
2
106
Kristaps Jansons
FK Tukums 2000/TSS-2
2
107
Kristaps Kārlis Krieviņš
Riga FC-2
2
108
Kristers Penkevics
Valmiera FC-2 / VSS
2
109
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon Saldus
2
110
Maksims Jurkovļaņecs
FK Dinamo Rīga
2
111
Markuss Ivulāns
Skanstes SK
2
112
Matīss Baškevics
AFA Olaine
2
113
Nakano Ryotaro
FS Jelgava
2
114
Raimonds Sāmietis
Grobiņas SC/LFS
2
115
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC/LFS
2
116
Ralfs Pakulis
Skanstes SK
2
117
Ričards Penka
FK Tukums 2000/TSS-2
2
118
Robert Onochie Ukuta
Leevon Saldus
2
119
Roberts Gorodņickis
FK Salaspils
2
120
Robins Stērninieks
Skanstes SK
2
121
Ronalds Gackis
Valmiera FC-2 / VSS
2
122
Valerii Chupin
Valmiera FC-2 / VSS
2
123
Viktors Geraskins
Leevon Saldus
2
124
Žans Borisenoks
FK Salaspils
2
125
Aleksejs Petrovs
Skanstes SK
1
126
Alekss Andersons
Grobiņas SC/LFS
1
127
Amal Mohammed A.M. Direya
Valmiera FC-2 / VSS
1
128
Andris Šteins
Leevon Saldus
1
129
Artjoms Miļantejs
FK Dinamo Rīga
1
130
Artūrs Pozņaks
AFA Olaine
1
131
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
1
132
Daniels Mīļais
FK Tukums 2000/TSS-2
1
133
Daniils Kašica
AFA Olaine
1
134
Deniss Silajevs-Kožurovs
Riga FC-2
1
135
Djiby Tall
Valmiera FC-2 / VSS
1
136
Edgars Sajenko
FK Salaspils
1
137
Edijs Bokāns
FK Salaspils
1
138
Edžus Samharadze
Riga FC-2
1
139
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
140
Ēriks Maurs-Boks
Valmiera FC-2 / VSS
1
141
Fabricio Rodrigues da Silva Ferreira
FC RFS-2
1
142
Germans Saveļjevs
FK Dinamo Rīga
1
143
Gregors Helmanis
FC RFS-2
1
144
Haralds Kalniņš
JDFS Alberts
1
145
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS-2
1
146
Hugo Jesse
Skanstes SK
1
147
Ibrahima Ndiape Sow
FK Tukums 2000/TSS-2
1
148
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
1
149
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
150
Jānis Krautmanis
FC RFS-2
1
151
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine
1
152
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
153
Jēkabs Māris Šusts
FS Jelgava
1
154
Kārlis Rūja
AFA Olaine
1
155
Kārlis Tomass-Polis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
156
Kārlis Vilnis
Skanstes SK
1
157
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
1
158
Klimentijs Manija
FC RFS-2
1
159
Kristaps Kļaviņš
FS Jelgava
1
160
Kristaps Ričards Sleņģis
FS Jelgava
1
161
Kristaps Strupišs
Skanstes SK
1
162
Kristers Čudars
Valmiera FC-2 / VSS
1
163
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
164
Kristers Skadmanis
FS Jelgava
1
165
Kristiāns Ilenāns
FC RFS-2
1
166
Kristofers Baumanis
FC RFS-2
1
167
Maksims Antonovs
FC RFS-2
1
168
Maksims Fjodorovs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
169
Maksims Puzikovs
FK Salaspils
1
170
Maksims Skačkovs
FC RFS-2
1
171
Marks Petunovs
FK Dinamo Rīga
1
172
Markuss Kruglaužs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
173
Martins Bokta
Valmiera FC-2 / VSS
1
174
Martins Štāls
FK Tukums 2000/TSS-2
1
175
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
176
Mārtiņš Blumbergs
Grobiņas SC/LFS
1
177
Mārtiņš Cālītis
Leevon Saldus
1
178
Mikus Vasiļevskis
Skanstes SK
1
179
Patriks Pozņaks
Rēzekne
1
180
Radions Timofejevs
FK Dinamo Rīga
1
181
Rainers Hermanis
Grobiņas SC/LFS
1
182
Ralfs Kragliks
Valmiera FC-2 / VSS
1
183
Ralfs Lorencs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
184
Renārs Eberhards
FK Smiltene/BJSS
1
185
Ričards Dāvids Ceds
Grobiņas SC/LFS
1
186
Ričards Seļickis
Leevon Saldus
1
187
Ričards Šauers
JDFS Alberts
1
188
Rihards Juhnovičs
Skanstes SK
1
189
Roberts Laurovs
Skanstes SK
1
190
Roberts Mantrovs
FK Salaspils
1
191
Roberts Raivis Aršauskis
Riga FC-2
1
192
Roberts Ralfs Gudēns
JDFS Alberts
1
193
Roberts Siksalietis
FK Smiltene/BJSS
1
194
Roberts Veips
Valmiera FC-2 / VSS
1
195
Ronalds Jierkis
Rēzekne
1
196
Rūdolfs Meļķis
Grobiņas SC/LFS
1
197
Sentis Fiļipovs
FK Smiltene/BJSS
1
198
Sergejs Motiļs
Skanstes SK
1
199
Staņislavs Pihockis
FS Jelgava
1
200
Valērijs Redjko
FS Jelgava
1
201
Valters Purs
FS Jelgava
1
202
Zakars Tatevosjans
FC RFS-2
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā