Leevon Saldus

Optibet Nākotnes līga 2022

  • 10pozīcija
  • 23punkti
  • 34:49vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kaspars IkstensDzimšanas datums: 05.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1800
-
1
-
Aizsargi
Mārtiņš BidersDzimšanas datums: 04.12.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1755
-
7
-
Nauris BulvītisDzimšanas datums: 15.03.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
21
1890
3
1
-
Oskars DeaksDzimšanas datums: 19.02.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
21
1890
-
5
-
Gints FreimanisDzimšanas datums: 09.05.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
271
-
1
-
Pussargi
Dmitrijs NovgorodskisDzimšanas datums: 28.12.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
OLUWATOBILOBA AYOMIDE AdebayoDzimšanas datums: 11.07.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nigērija
15
1316
3
2
-
Ralfs BurkānsDzimšanas datums: 10.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1544
5
3
-
Eric Austin FriedlanderDzimšanas datums: 14.08.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: ASV
22
1742
-
2
-
Guntars GrablovskisDzimšanas datums: 12.04.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
1
-
Aleksis KiseļovsDzimšanas datums: 06.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Anrijs Tomass KmetjuksDzimšanas datums: 18.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1227
3
2
-
Kristofers Davids KravčenkoDzimšanas datums: 19.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
416
2
1
-
Rūdolfs MuižnieksDzimšanas datums: 28.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
24
1789
8
7
-
Niks OzolsDzimšanas datums: 20.04.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
402
-
-
-
Ričards SeļickisDzimšanas datums: 25.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
620
1
2
-
Robert Onochie UkutaDzimšanas datums: 12.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Kanāda
14
890
2
1
-
Ginters VarnovskisDzimšanas datums: 11.04.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
860
-
-
-

Treneru korpuss

  • Māris Landmanis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 14.01.1992.
  • Inga Silke

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 27.08.1973.
  • Žana Raņķe

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.12.1964.
  • Eduards Kudrašovs

    Ekipējuma menedžeris

    Dzimšanas datums: 18.11.1969.

Atbalsta personāls

  • Gints Freimanis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 09.05.1985.
  • Edgars Andersons

    Mārketinga speciālists

    Dzimšanas datums: 23.01.1992.
  • Jānis Ozols

    Video operators

    Dzimšanas datums: 24.02.1991.

sestdiena

9
apr
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 1. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

16
apr
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

23
apr
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 3. kārta
LNK Sporta Parks

sestdiena

30
apr
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

7
mai
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 5. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

15
mai
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 6. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

21
mai
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 7. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

29
mai
18:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 8. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

18
jūn
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 9. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

2
jūl
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 10. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

16
jūl
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 11. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

23
jūl
18:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 12. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

piektdiena

29
jūl
20:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 13. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

6
aug
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 14. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
26
24
1
1
76
13
+63
73
2
26
19
3
4
84
27
+57
60
3
26
17
2
7
85
39
+46
53
4
26
17
1
8
90
37
+53
52
5
26
14
4
8
75
43
+32
46
6
26
13
6
7
38
25
+13
45
7
26
10
7
9
34
41
-7
37
8
26
7
4
15
38
72
-34
25
9
26
7
4
15
40
75
-35
25
10
26
6
5
15
34
49
-15
23
12
26
6
4
16
17
57
-40
22
13
26
6
3
17
33
70
-37
21
14
26
4
4
18
24
87
-63
16
1
Patika Gļebs
Riga FC-2
22
2
Dobrecovs Devids
Grobiņas SC/LFS
21
3
Dusalijevs Niks
Valmiera FC-2 / VSS
17
4
Lūsiņš Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
17
5
Gaučis Rodrigo
Grobiņas SC/LFS
14
6
Bečers Rihards
FS Jelgava
13
7
Pavļenko Edgars
FK Salaspils
12
8
Peilāns Mārcis
FS Jelgava
12
9
Valutadatils Efraims
RFS-2
11
10
Kaušelis Kristiāns
FK Tukums 2000/TSS-2
10
11
Krušatins Andris
Grobiņas SC/LFS
10
12
Meļķis Roberts
Grobiņas SC/LFS
10
13
Muradjans Armans
Riga FC-2
10
14
Ziemelis Viktors
Grobiņas SC/LFS
10
15
Sirbu Dans
Riga FC-2
9
16
Muižnieks Rūdolfs
Leevon Saldus
8
17
Shastsiuk Aliaksandr
RFS-2
8
18
Sticenko Kristofers
JDFS Alberts
8
19
Zelenkovs Dmitrijs
RFS-2
8
20
Adītājs Roberts
JDFS Alberts
7
21
Gaismiņš Valters
FS Jelgava
7
22
Galajs Armans
Rēzekne
7
23
Kurtišs Marks
Grobiņas SC/LFS
7
24
Morozs Iļja
RFS-2
7
25
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava
7
26
Stadnik Yevhen
Riga FC-2
7
27
Ūdris Renards
FK Tukums 2000/TSS-2
7
28
Diop Meissa
Valmiera FC-2 / VSS
6
29
Evelons Emīls
JDFS Alberts
6
30
Līvs Dāvis
RFS-2
6
31
Neilands Kristers
FK Tukums 2000/TSS-2
6
32
Pirktiņš Kārlis
JDFS Alberts
6
33
Sedols Dāvis
RFS-2
6
34
Burkāns Ralfs
Leevon Saldus
5
35
Čaika Dinis
FK Salaspils
5
36
Fjodorovs Vladislavs
RFS-2
5
37
Jansons Edgars
FK Smiltene/BJSS
5
38
Kangars Alans
Skanstes SK
5
39
Kauliņš Ričards
AFA Olaine
5
40
Molčanovs Maksims
FK Dinamo Rīga
5
41
Parkhomenko Maksym
Riga FC-2
5
42
Raščevskis Oļģerds
Valmiera FC-2 / VSS
5
43
Sačkovs Georgijs
Riga FC-2
5
44
Silagailis Haralds
FK Salaspils
5
45
Vējkrīgers Dāvis
FS Jelgava
5
46
Zants Tomass
Skanstes SK
5
47
Andersons Krišs
Riga FC-2
4
48
Boroduška Ēriks
FK Salaspils
4
49
Geidāns Dāniels Ričards
RFS-2
4
50
Yamamoto Hayato
Rēzekne
4
51
Kumakura Kaito
Rēzekne
4
52
Liepiņš Linards
Skanstes SK
4
53
Murza Artur
Valmiera FC-2 / VSS
4
54
Patrikejevs Ivans
FK Salaspils
4
55
Varslavāns Renārs
RFS-2
4
56
Žihs Vladislavs
FS Jelgava
4
57
Abdulhameed Hamed Oluwatosin
Leevon Saldus
3
58
Adebayo OLUWATOBILOBA AYOMIDE
Leevon Saldus
3
59
Anmanis Kaspars
FK Tukums 2000/TSS-2
3
60
Bērziņš Niks Edžus
AFA Olaine
3
61
Bulvītis Nauris
Leevon Saldus
3
62
Cēsnieks Kevins
FS Jelgava
3
63
Čiņajevs Daņiils
Skanstes SK
3
64
Deklavs Andris
FS Jelgava
3
65
Diomande Ismael
RFS-2
3
66
Gailītis Ronalds
Riga FC-2
3
67
Glaudāns Agris
FS Jelgava
3
68
Gžibovskis Nikita
FK Dinamo Rīga
3
69
Jirgensons Ričards
FS Jelgava
3
70
Kaikins Alekss
FK Dinamo Rīga
3
71
Kmetjuks Anrijs Tomass
Leevon Saldus
3
72
Koiba Desire
AFA Olaine
3
73
Lībietis Kārlis Patriks
Valmiera FC-2 / VSS
3
74
Maslovs Ralfs
FS Jelgava
3
75
Olivieri Daniele
FS Jelgava
3
76
Pačepko Marks
AFA Olaine
3
77
Pakalns Jānis
JDFS Alberts
3
78
Prohorenkovs Markus
FK Tukums 2000/TSS-2
3
79
Putrāns Daniils
Riga FC-2
3
80
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
Rēzekne
3
81
Šaboha Artjoms
Valmiera FC-2 / VSS
3
82
Šitjakovs Ralfs
FS Jelgava
3
83
Teters Roberts
FK Smiltene/BJSS
3
84
Troickis Artjoms
AFA Olaine
3
85
Tutu Brice
Riga FC-2
3
86
Valmiers Dāvis Mārcis
FS Jelgava
3
87
Vavilovs Vitālijs
Rēzekne
3
88
Vissarionovs Artjoms
Riga FC-2
3
89
Zvirbulis Kārlis
Valmiera FC-2 / VSS
3
90
Aizpurietis Emīls
Skanstes SK
2
91
Baškevics Matīss
AFA Olaine
2
92
Borisenoks Žans
FK Salaspils
2
93
Borisovs Dmitrijs
Rēzekne
2
94
Bormanis Dāvis
FK Tukums 2000/TSS-2
2
95
Brics Edgars
AFA Olaine
2
96
Chupin Valerii
Valmiera FC-2 / VSS
2
97
Cīrulis Jegors
AFA Olaine
2
98
Deičs Eduards
FK Smiltene/BJSS
2
99
Džeriņš Ralfs Denijs
Grobiņas SC/LFS
2
100
Gackis Ronalds
Valmiera FC-2 / VSS
2
101
Geraskins Viktors
Leevon Saldus
2
102
Gorodnickis Artūrs
Riga FC-2
2
103
Gorodņickis Roberts
FK Salaspils
2
104
Ģēģers Elmārs
AFA Olaine
2
105
Indrāns Dāvis
JDFS Alberts
2
106
Istrankins Anatolijs
Rēzekne
2
107
Ivulāns Markuss
Skanstes SK
2
108
Jansons Kristaps
FK Tukums 2000/TSS-2
2
109
Jurkovļaņecs Maksims
FK Dinamo Rīga
2
110
Kakooza Derrick
Valmiera FC-2 / VSS
2
111
Knapšis Emīls
Grobiņas SC/LFS
2
112
Kravčenko Kristofers Davids
Leevon Saldus
2
113
Krieviņš Kristaps Kārlis
Riga FC-2
2
114
Macuks Juris
FK Salaspils
2
115
Pakulis Ralfs
Skanstes SK
2
116
Penka Ričards
FK Tukums 2000/TSS-2
2
117
Penkevics Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
2
118
Puhovs Iļja
Rēzekne
2
119
Ryotaro Nakano
FS Jelgava
2
120
Sāmietis Raimonds
Grobiņas SC/LFS
2
121
Stērninieks Robins
Skanstes SK
2
122
Ukuta Robert Onochie
Leevon Saldus
2
123
Vjalkins Edgars
Rēzekne
2
124
Zariņš Dairis
FK Smiltene/BJSS
2
125
Andersons Alekss
Grobiņas SC/LFS
1
126
Antonovs Maksims
RFS-2
1
127
Aršauskis Roberts Raivis
Riga FC-2
1
128
Atligins Iļja
FK Tukums 2000/TSS-2
1
129
Augusts Kristers Oto
JDFS Alberts
1
130
Baumanis Kristofers
RFS-2
1
131
Blumbergs Mārtiņš
Grobiņas SC/LFS
1
132
Bokāns Edijs
FK Salaspils
1
133
Bokta Martins
Valmiera FC-2 / VSS
1
134
Cālītis Mārtiņš
Leevon Saldus
1
135
Ceds Ričards Dāvids
Grobiņas SC/LFS
1
136
Čudars Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
1
137
Direya Amal Mohammed A.M.
Valmiera FC-2 / VSS
1
138
Dreimanis Ādams
FS Jelgava
1
139
Eberhards Renārs
FK Smiltene/BJSS
1
140
Fiļipovs Sentis
FK Smiltene/BJSS
1
141
Fjodorovs Maksims
FK Tukums 2000/TSS-2
1
142
Grosbergs Klāvs
FK Smiltene/BJSS
1
143
Gudēns Roberts Ralfs
JDFS Alberts
1
144
Helmanis Gregors
RFS-2
1
145
Hermanis Rainers
Grobiņas SC/LFS
1
146
Ilenāns Kristiāns
RFS-2
1
147
Jesse Hugo
Skanstes SK
1
148
Jierkis Ronalds
Rēzekne
1
149
Joksts Helvijs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
150
Juhnovičs Rihards
Skanstes SK
1
151
Kalniņš Haralds
JDFS Alberts
1
152
Kašica Daniils
AFA Olaine
1
153
Kiuškins Jegors
RFS-2
1
154
Kļaviņš Kristaps
FS Jelgava
1
155
Kragliks Ralfs
Valmiera FC-2 / VSS
1
156
Krautmanis Jānis
RFS-2
1
157
Kruglaužs Markuss
FK Tukums 2000/TSS-2
1
158
Laurovs Roberts
Skanstes SK
1
159
Lorencs Ralfs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
160
Manija Klimentijs
RFS-2
1
161
Mantrovs Roberts
FK Salaspils
1
162
Maurs-Boks Ēriks
Valmiera FC-2 / VSS
1
163
Meļķis Rūdolfs
Grobiņas SC/LFS
1
164
Miļantejs Artjoms
FK Dinamo Rīga
1
165
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000/TSS-2
1
166
Motiļs Sergejs
Skanstes SK
1
167
Petrovs Aleksejs
Skanstes SK
1
168
Petunovs Marks
FK Dinamo Rīga
1
169
Pihockis Staņislavs
FS Jelgava
1
170
Pozņaks Artūrs
AFA Olaine
1
171
Pozņaks Patriks
Rēzekne
1
172
Purs Valters
FS Jelgava
1
173
Puzikovs Maksims
FK Salaspils
1
174
Redjko Valērijs
FS Jelgava
1
175
Rodrigues da Silva Ferreira Fabricio
RFS-2
1
176
Rūja Kārlis
AFA Olaine
1
177
Sajenko Edgars
FK Salaspils
1
178
Samharadze Edžus
Riga FC-2
1
179
Saveļjevs Germans
FK Dinamo Rīga
1
180
Seļickis Ričards
Leevon Saldus
1
181
Siksalietis Roberts
FK Smiltene/BJSS
1
182
Silajevs-Kožurovs Deniss
Riga FC-2
1
183
Skačkovs Maksims
RFS-2
1
184
Skadmanis Kristers
FS Jelgava
1
185
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava
1
186
Smirnovs Ivans
Skanstes SK
1
187
Sow Ibrahima Ndiape
FK Tukums 2000/TSS-2
1
188
Strupišs Kristaps
Skanstes SK
1
189
Šauers Ričards
JDFS Alberts
1
190
Štāls Martins
FK Tukums 2000/TSS-2
1
191
Šteins Andris
Leevon Saldus
1
192
Šusts Jēkabs-Māris
FS Jelgava
1
193
Tall Djiby
Valmiera FC-2 / VSS
1
194
Tatevosjans Zakars
RFS-2
1
195
Teremko Elvis
FK Smiltene/BJSS
1
196
Timofejevs Radions
FK Dinamo Rīga
1
197
Tomass-Polis Kārlis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
198
Vasiļevskis Mikus
Skanstes SK
1
199
Veips Roberts
Valmiera FC-2 / VSS
1
200
Vilnis Kārlis
Skanstes SK
1
201
Vinogradovs Jānis
AFA Olaine
1
202
Zēģele Matīss
JDFS Alberts
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva