AFA Olaine

Optibet Nākotnes līga 2022

  • 14pozīcija
  • 2punkti
  • 12:31vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Artemijs IvaškinsDzimšanas datums: 16.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristofers MinajevsDzimšanas datums: 21.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
-
-
Rendijs Alens RadionovsDzimšanas datums: 31.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
-
-
Aizsargi
Emīls AivarsDzimšanas datums: 11.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
421
-
-
-
Vitālijs BarinovsDzimšanas datums: 22.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
3
-
-
-
Elmārs ĢēģersDzimšanas datums: 10.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
804
2
-
-
Daniils IvanovsDzimšanas datums: 13.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elans JaseļskisDzimšanas datums: 29.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
N'Goran Emmanuel KouameDzimšanas datums: 01.01.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Kotdivuāra
2
180
-
2
-
Artūrs PozņaksDzimšanas datums: 01.10.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
641
1
4
-
Fjodors ŠirjakovsDzimšanas datums: 12.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
199
-
-
-
Alens Kristiāns TolstojsDzimšanas datums: 23.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
652
-
-
-
Kristens ViņķisDzimšanas datums: 10.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
376
-
-
-
Pussargi
Niks Edžus BērziņšDzimšanas datums: 04.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
3
-
Roberts BočsDzimšanas datums: 03.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
201
-
-
-
Agris GlaudānsDzimšanas datums: 02.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
1
1
-
Daniils KašicaDzimšanas datums: 24.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
60
-
-
-
Daniils KorobočkinsDzimšanas datums: 04.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
2
-
-
-
Deivs LugovskojsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts PurmalisDzimšanas datums: 23.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
25
-
-
-
Jānis VinogradovsDzimšanas datums: 27.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
610
1
-
-
Uzbrucēji
Matīss BaškevicsDzimšanas datums: 31.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
566
2
-
-
Marks PačepkoDzimšanas datums: 09.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
115
1
-
-
Kārlis RūjaDzimšanas datums: 18.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
802
1
1
-
Romāns ŠimanovskisDzimšanas datums: 03.09.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
32
-
-
-
Dāvis Mārcis ValmiersDzimšanas datums: 25.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
626
1
4
-

Treneru korpuss

  • Andrejs Kolidzejs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 31.10.1959.
  • Aleksejs Gromovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 08.12.1972.
  • Mihails Mazurs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 17.01.2002.

Atbalsta personāls

  • Lilita Ģēģere

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 07.03.1982.
  • Darja Voitehoviča

    Mārketinga speciālists

    Dzimšanas datums: 11.08.2001.
  • Ivans Ģēģers

    Video operators

    Dzimšanas datums: 29.09.1981.
  • Ivars Rūja

    Video operators

    Dzimšanas datums: 04.04.1977.
  • Aleksandrs Voshodovs

    Video operators

    Dzimšanas datums: 18.04.1973.

svētdiena

10
apr
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 1. kārta
RTU stadions

svētdiena

17
apr
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

23
apr
19:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

1
mai
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 4. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

7
mai
19:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 5. kārta
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

13
mai
19:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 6. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

21
mai
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 7. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

28
mai
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 8. kārta
LNK Sporta Parks

sestdiena

18
jūn
17:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 9. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

3
jūl
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 10. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
-

sestdiena

16
jūl
19:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 11. kārta
Olaines pilsētas stadions
-

sestdiena

23
jūl
18:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 12. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions
-

svētdiena

31
jūl
13:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 13. kārta
Olaines pilsētas stadions
-

sestdiena

6
aug
15:00
2022
Optibet Nākotnes līga 2022, 14. kārta
Olaines pilsētas stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
9
9
0
0
31
4
+27
27
2
9
8
0
1
37
8
+29
24
3
9
7
1
1
28
6
+22
22
4
9
7
0
2
28
11
+17
21
5
9
4
3
2
23
15
+8
15
6
9
4
2
3
14
12
+2
14
7
10
3
3
4
10
11
-1
12
8
9
3
2
4
7
12
-5
11
9
10
3
1
6
13
30
-17
10
10
9
2
2
5
12
23
-11
8
11
9
2
2
5
10
23
-13
8
12
9
1
1
7
5
22
-17
4
14
9
0
2
7
12
31
-19
2
1
Kaušelis Kristiāns
Valmiera FC-2 / VSS
8
2
Shastsiuk Aliaksandr
RFS-2
8
3
Krušatins Andris
Grobiņas SC/LFS
7
4
Dusalijevs Niks
Valmiera FC-2 / VSS
6
5
Peilāns Mārcis
FS Jelgava
6
6
Dobrecovs Devids
Grobiņas SC/LFS
5
7
Gaismiņš Valters
FK Smiltene/BJSS
5
8
Meļķis Roberts
Grobiņas SC/LFS
5
9
Sirbu Dans
Riga FC-2
5
10
Boroduška Ēriks
FK Salaspils
4
11
Muradjans Armans
Riga FC-2
4
12
Patika Gļebs
Riga FC-2
4
13
Pirktiņš Kārlis
JDFS Alberts
4
14
Sačkovs Georgijs
Riga FC-2
4
15
Ziemelis Viktors
Grobiņas SC/LFS
4
16
Abdulhameed Hamed Oluwatosin
Leevon Saldus
3
17
Adītājs Roberts
JDFS Alberts
3
18
Bečers Rihards
FS Jelgava
3
19
Diop Meissa
Valmiera FC-2 / VSS
3
20
Gailītis Ronalds
Riga FC-2
3
21
Jirgensons Ričards
FS Jelgava
3
22
Neilands Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
3
23
Olivieri Daniele
FS Jelgava
3
24
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
Rēzekne
3
25
Ūdris Renards
FK Tukums 2000/TSS-2
3
26
Valutadatils Efraims
RFS-2
3
27
Vavilovs Vitālijs
Rēzekne
3
28
Aizpurietis Emīls
Skanstes SK
2
29
Andersons Krišs
Riga FC-2
2
30
Baškevics Matīss
AFA Olaine
2
31
Chupin Valerii
Valmiera FC-2 / VSS
2
32
Čaika Dinis
FK Salaspils
2
33
Čiņajevs Daņiils
Skanstes SK
2
34
Diomande Ismael
RFS-2
2
35
Gackis Ronalds
Valmiera FC-2 / VSS
2
36
Gžibovskis Nikita
FK Dinamo Rīga
2
37
Ģēģers Elmārs
AFA Olaine
2
38
Jurkovļaņecs Maksims
FK Dinamo Rīga
2
39
Kangars Alans
Skanstes SK
2
40
Liepiņš Linards
Skanstes SK
2
41
Lūsiņš Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
2
42
Maslovs Ralfs
FS Jelgava
2
43
Pantelejevs Kristers
FS Jelgava
2
44
Patrikejevs Ivans
FK Salaspils
2
45
Penkevics Kristers
Valmiera FC-2 / VSS
2
46
Putrāns Daniils
Riga FC-2
2
47
Stadnik Yevhen
Riga FC-2
2
48
Sticenko Kristofers
JDFS Alberts
2
49
Šaboha Artjoms
Valmiera FC-2 / VSS
2
50
Žihs Vladislavs
FS Jelgava
2
51
Andersons Alekss
Grobiņas SC/LFS
1
52
Antonovs Maksims
RFS-2
1
53
Baumanis Kristofers
RFS-2
1
54
Blumbergs Mārtiņš
Grobiņas SC/LFS
1
55
Bokta Martins
Valmiera FC-2 / VSS
1
56
Borisenoks Žans
FK Salaspils
1
57
Bormanis Dāvis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
58
Cēsnieks Kevins
FS Jelgava
1
59
Dreimanis Ādams
FS Jelgava
1
60
Eberhards Renārs
FK Smiltene/BJSS
1
61
Gaučis Rodrigo
Grobiņas SC/LFS
1
62
Geidāns Dāniels Ričards
RFS-2
1
63
Glaudāns Agris
AFA Olaine
1
64
Grosbergs Klāvs
FK Smiltene/BJSS
1
65
Ilenāns Kristiāns
RFS-2
1
66
Ivulāns Markuss
Skanstes SK
1
67
Jansons Edgars
FK Smiltene/BJSS
1
68
Jansons Kristaps
FK Tukums 2000/TSS-2
1
69
Jierkis Ronalds
Rēzekne
1
70
Kaikins Alekss
AFA Olaine
1
71
Kakooza Derrick
Valmiera FC-2 / VSS
1
72
Kļaviņš Kristaps
FS Jelgava
1
73
Knapšis Emīls
Grobiņas SC/LFS
1
74
Krautmanis Jānis
RFS-2
1
75
Kravčenko Kristofers Davids
Leevon Saldus
1
76
Laurovs Roberts
Skanstes SK
1
77
Lībietis Kārlis Patriks
Valmiera FC-2 / VSS
1
78
Līvs Dāvis
RFS-2
1
79
Lorencs Ralfs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
80
Macuks Juris
FK Salaspils
1
81
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000/TSS-2
1
82
Morozs Iļja
RFS-2
1
83
Muižnieks Rūdolfs
Leevon Saldus
1
84
Pačepko Marks
AFA Olaine
1
85
Pakalns Jānis
JDFS Alberts
1
86
Pakulis Ralfs
Skanstes SK
1
87
Parkhomenko Maksym
Riga FC-2
1
88
Pavļenko Edgars
FK Salaspils
1
89
Petunovs Marks
FK Dinamo Rīga
1
90
Pozņaks Artūrs
AFA Olaine
1
91
Prohorenkovs Markus
FK Tukums 2000/TSS-2
1
92
Raščevskis Oļģerds
Valmiera FC-2 / VSS
1
93
Redjko Valērijs
FS Jelgava
1
94
Rūja Kārlis
AFA Olaine
1
95
Sajenko Edgars
FK Salaspils
1
96
Sāmietis Raimonds
Grobiņas SC/LFS
1
97
Sedols Dāvis
RFS-2
1
98
Siksalietis Roberts
FK Smiltene/BJSS
1
99
Silagailis Haralds
FK Salaspils
1
100
Silajevs-Kožurovs Deniss
Riga FC-2
1
101
Skadmanis Kristers
FS Jelgava
1
102
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava
1
103
Stērninieks Robins
Skanstes SK
1
104
Štāls Martins
FK Tukums 2000/TSS-2
1
105
Teters Roberts
FK Smiltene/BJSS
1
106
Timofejevs Radions
FK Dinamo Rīga
1
107
Valmiers Dāvis Mārcis
AFA Olaine
1
108
Varslavāns Renārs
RFS-2
1
109
Veips Roberts
Valmiera FC-2 / VSS
1
110
Vējkrīgers Dāvis
FS Jelgava
1
111
Vilnis Kārlis
Skanstes SK
1
112
Vinogradovs Jānis
AFA Olaine
1
113
Vjalkins Edgars
Rēzekne
1
114
Zants Tomass
Skanstes SK
1
115
Zariņš Dairis
FK Smiltene/BJSS
1
116
Zvirbulis Kārlis
FK Smiltene/BJSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU