FS Jelgava

Meistarības grupa U-18 2023

  • 7pozīcija
  • 9punkti
  • 13:40vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Ārons TiltiņšDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
152
-
-
-
Spēlētāji
Denis BaglajsDzimšanas datums: 17.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
575
-
1
-
Armands BečersDzimšanas datums: 25.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
-
-
Kristiāns BernānsDzimšanas datums: 13.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
559
1
1
-
Damians BormakovsDzimšanas datums: 02.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
39
-
1
-
Emīls BullisDzimšanas datums: 20.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
220
-
1
-
Dominiks ČudarsDzimšanas datums: 09.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
347
-
-
-
Roberts DambergsDzimšanas datums: 07.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
52
-
-
-
Kristaps DervinsDzimšanas datums: 17.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Regnārs GasnersDzimšanas datums: 19.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
1
-
Daniils GolubevsDzimšanas datums: 03.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
191
-
-
-
Daniils KovaļovsDzimšanas datums: 04.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
524
-
1
-
Marks KurčanovsDzimšanas datums: 07.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
411
2
-
-
Reinholds LejnieksDzimšanas datums: 19.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
390
-
-
-
Rūdolfs LejnieksDzimšanas datums: 19.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis LīcītisDzimšanas datums: 28.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
974
-
3
-
Alvils LinksDzimšanas datums: 03.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps NimantsDzimšanas datums: 12.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
676
-
-
-
Gustavs NulleDzimšanas datums: 10.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1013
-
-
-
Kristofers PolisDzimšanas datums: 06.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raimonds PolitersDzimšanas datums: 02.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
292
-
-
-
Andris PotapenkoDzimšanas datums: 06.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
313
-
1
-
Roberts TomassDzimšanas datums: 18.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
385
-
-
-
Rodrigo VanagsDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
235
-
1
-
Rihards Anrijs VeinbergsDzimšanas datums: 26.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
713
1
3
-
Kristers ZeltiņšDzimšanas datums: 19.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
690
4
-
-

pirmdiena

10
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 1. kārta
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

16
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

25
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 3. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

13
mai
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

17
mai
18:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 5. kārta
Cēsu pilsētas stadions

trešdiena

7
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

29
jūn
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 8. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

11
jūl
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 9. kārta
Talsu pilsētas stadions

otrdiena

8
aug
13:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 11. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

16
aug
17:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 12. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

12
sep
15:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 10. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

otrdiena

19
sep
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 14. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
0
2
44
12
+32
30
2
12
9
1
2
69
17
+52
28
3
12
7
0
5
33
35
-2
21
4
12
5
1
6
19
38
-19
16
6
12
3
0
9
26
52
-26
9
7
12
3
0
9
13
40
-27
9
8
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Oskars Stupelis
Valmiera FC/VSS
13
2
Georgs Soldatenko
Skanstes SK
11
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
11
4
Kārlis Rūja
AFA Olaine
10
5
Ralfs Kragliks
Valmiera FC/VSS
10
6
Kārlis Patriks Lībietis
Valmiera FC/VSS
8
7
Roberts Gorodņickis
AFA Olaine
8
8
Daniils Kašica
AFA Olaine
7
9
Emīls Aivars
AFA Olaine
7
10
Kārlis Kļaviņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
7
11
Rūdolfs Mauliņš
Skanstes SK
7
12
Edgars Zaļupe
Talsu NSS
6
13
Maksims Žuļevs
AFA Olaine
6
14
Dainis Žukovs
Rēzekne
5
15
Kristiāns Deniss Jaunkalns
Talsu NSS
5
16
Martins Edvards Rusmanis
Valmiera FC/VSS
5
17
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC/VSS
5
18
Adrians Bočkors
Talsu NSS
4
19
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
4
20
Kārlis Neimanis
Skanstes SK
4
21
Kristers Zeltiņš
FS Jelgava
4
22
Marks Filips Kreicbergs
FK Priekuļi/Vidzemes FC
4
23
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
4
24
Ruslans Muraško
FK Priekuļi/Vidzemes FC
4
25
Žans Borisenoks
AFA Olaine
4
26
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS
3
27
Frančesko Ģirģens
Skanstes SK
3
28
Kārlis Krampe
Talsu NSS
3
29
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
3
30
Kristians Salna
AFA Olaine
3
31
Martins Meiers
AFA Olaine
3
32
Matīss Kalnietis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
3
33
Bohdan Poliakov
AFA Olaine
2
34
Bruno Vanags
FS Jelgava
2
35
Daniels Švecovs
Rēzekne
2
36
Daniils Korobočkins
AFA Olaine
2
37
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
2
38
Dmitrijs Mihailovs
Rēzekne
2
39
Edgars Timermanis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
40
Edvards Reksnis
Skanstes SK
2
41
Gatis Belickis
Skanstes SK
2
42
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
2
43
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
2
44
Mārcis Šusts
FS Jelgava
2
45
Nikita Voitehovich
AFA Olaine
2
46
Ņikita Melančuks
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
47
Pauls Rodrigo Lukstiņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
48
Rinalds Krists Freilihs
Valmiera FC/VSS
2
49
Roberts Purmalis
AFA Olaine
2
50
Rodžers Krasts
Valmiera FC/VSS
2
51
Rojs Roberts Ekerts
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
52
Adrians Skrebeļs
Rēzekne
1
53
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
1
54
Arnolds Zariņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
55
Artūrs Bondars
Rēzekne
1
56
Dāvis Kristians Gerkens
AFA Olaine
1
57
Edgars Pogulis
Skanstes SK
1
58
Emīls Aksels Bergmanis
Skanstes SK
1
59
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
1
60
Konstantīns Gluzunovs
Valmiera FC/VSS
1
61
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
1
62
Kristiāns Bernāns
FS Jelgava
1
63
Maksims Nazarovs
Rēzekne
1
64
Māris Barkāns
Skanstes SK
1
65
Māris Riekstiņš
FS Jelgava
1
66
Rauls Kristers Sakalausks
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
67
Regnārs Šteins
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
68
Renārs Oškamps
Skanstes SK
1
69
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
1
70
Rihards Anrijs Veinbergs
FS Jelgava
1
71
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
72
Samuēls Panteļejevs
Talsu NSS
1
73
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija