Rēzekne

Meistarības grupa U-18 2023

  • 6pozīcija
  • 9punkti
  • 26:52vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Artūrs BondarsDzimšanas datums: 22.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
977
1
-
-
Gustavs TimofejevsDzimšanas datums: 04.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
947
2
2
-
Pussargi
Vladlens AborkinsDzimšanas datums: 03.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
73
-
-
-
Dmitrijs MihailovsDzimšanas datums: 19.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
697
2
1
-
Pāvels MihailovsDzimšanas datums: 20.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
835
4
-
-
Andrejs SokolovsDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
734
4
3
-
Uzbrucēji
Dainis ŽukovsDzimšanas datums: 15.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
688
5
-
-
Spēlētāji
Toms BreidaksDzimšanas datums: 01.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
551
-
-
-
Arsenijs DubinsDzimšanas datums: 20.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
74
-
-
-
Vitālijs JablonskisDzimšanas datums: 08.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
260
-
1
-
Ervīns JemeļjanovsDzimšanas datums: 26.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
136
-
-
-
Damir KhasanovDzimšanas datums: 07.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Uzbekistāna
4
253
-
1
-
Dāniels KrustsDzimšanas datums: 26.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
168
-
-
-
Adriāns KupcovsDzimšanas datums: 02.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
33
-
-
-
Edgars KužeļevsDzimšanas datums: 27.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
282
-
-
-
Maksims NazarovsDzimšanas datums: 22.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
602
1
-
-
Sarmis PauraDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
845
-
-
-
Raitis RudzišsDzimšanas datums: 26.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
8
-
-
-
Raivis ŠaļcsDzimšanas datums: 21.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
121
-
-
-
Ingus SemjonovsDzimšanas datums: 10.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
637
-
1
-
Adrians SkrebeļsDzimšanas datums: 17.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
667
1
2
-
Artjoms SučkovsDzimšanas datums: 12.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Augusts ŪdrisDzimšanas datums: 26.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

2
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

12
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 2. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

otrdiena

25
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

10
mai
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

otrdiena

30
mai
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 6. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

7
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

otrdiena

27
jūn
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 8. kārta
Talsu pilsētas stadions

otrdiena

11
jūl
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

otrdiena

1
aug
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 10. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

9
aug
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 11. kārta
Cēsu pilsētas stadions

trešdiena

30
aug
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

otrdiena

19
sep
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts Meistarības grupa U-18 2023, 14. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
0
2
44
12
+32
30
2
12
9
1
2
69
17
+52
28
3
12
7
0
5
33
35
-2
21
4
12
5
1
6
19
38
-19
16
6
12
3
0
9
26
52
-26
9
7
12
3
0
9
13
40
-27
9
8
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Oskars Stupelis
Valmiera FC/VSS
13
2
Georgs Soldatenko
Skanstes SK
11
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
11
4
Kārlis Rūja
AFA Olaine
10
5
Ralfs Kragliks
Valmiera FC/VSS
10
6
Kārlis Patriks Lībietis
Valmiera FC/VSS
8
7
Roberts Gorodņickis
AFA Olaine
8
8
Daniils Kašica
AFA Olaine
7
9
Emīls Aivars
AFA Olaine
7
10
Kārlis Kļaviņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
7
11
Rūdolfs Mauliņš
Skanstes SK
7
12
Edgars Zaļupe
Talsu NSS
6
13
Maksims Žuļevs
AFA Olaine
6
14
Dainis Žukovs
Rēzekne
5
15
Kristiāns Deniss Jaunkalns
Talsu NSS
5
16
Martins Edvards Rusmanis
Valmiera FC/VSS
5
17
Ritvars Krists Zauska
Valmiera FC/VSS
5
18
Adrians Bočkors
Talsu NSS
4
19
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
4
20
Kārlis Neimanis
Skanstes SK
4
21
Kristers Zeltiņš
FS Jelgava
4
22
Marks Filips Kreicbergs
FK Priekuļi/Vidzemes FC
4
23
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
4
24
Ruslans Muraško
FK Priekuļi/Vidzemes FC
4
25
Žans Borisenoks
AFA Olaine
4
26
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS
3
27
Frančesko Ģirģens
Skanstes SK
3
28
Kārlis Krampe
Talsu NSS
3
29
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
3
30
Kristians Salna
AFA Olaine
3
31
Martins Meiers
AFA Olaine
3
32
Matīss Kalnietis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
3
33
Bohdan Poliakov
AFA Olaine
2
34
Bruno Vanags
FS Jelgava
2
35
Daniels Švecovs
Rēzekne
2
36
Daniils Korobočkins
AFA Olaine
2
37
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
2
38
Dmitrijs Mihailovs
Rēzekne
2
39
Edgars Timermanis
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
40
Edvards Reksnis
Skanstes SK
2
41
Gatis Belickis
Skanstes SK
2
42
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
2
43
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
2
44
Mārcis Šusts
FS Jelgava
2
45
Nikita Voitehovich
AFA Olaine
2
46
Ņikita Melančuks
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
47
Pauls Rodrigo Lukstiņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
48
Rinalds Krists Freilihs
Valmiera FC/VSS
2
49
Roberts Purmalis
AFA Olaine
2
50
Rodžers Krasts
Valmiera FC/VSS
2
51
Rojs Roberts Ekerts
FK Priekuļi/Vidzemes FC
2
52
Adrians Skrebeļs
Rēzekne
1
53
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
1
54
Arnolds Zariņš
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
55
Artūrs Bondars
Rēzekne
1
56
Dāvis Kristians Gerkens
AFA Olaine
1
57
Edgars Pogulis
Skanstes SK
1
58
Emīls Aksels Bergmanis
Skanstes SK
1
59
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
1
60
Konstantīns Gluzunovs
Valmiera FC/VSS
1
61
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
1
62
Kristiāns Bernāns
FS Jelgava
1
63
Maksims Nazarovs
Rēzekne
1
64
Māris Barkāns
Skanstes SK
1
65
Māris Riekstiņš
FS Jelgava
1
66
Rauls Kristers Sakalausks
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
67
Regnārs Šteins
FK Priekuļi/Vidzemes FC
1
68
Renārs Oškamps
Skanstes SK
1
69
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
1
70
Rihards Anrijs Veinbergs
FS Jelgava
1
71
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
72
Samuēls Panteļejevs
Talsu NSS
1
73
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes