FK Tukums 2000/Tukuma SS
Meistaribas A grupa U-14 2024
- 5pozīcija
- 16punkti
- 21:22vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Gustavs ĀdamsonsDzimšanas datums: 09.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jēkabs AkimovsDzimšanas datums: 04.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Ralfs AndersonsDzimšanas datums: 13.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims BarkovsDzimšanas datums: 30.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Martins BicānsDzimšanas datums: 10.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nils CelmiņšDzimšanas datums: 06.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps DundursDzimšanas datums: 16.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jurģis Eihentāls-ŠternsDzimšanas datums: 22.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
9
-
-
Dāvis GagainisDzimšanas datums: 18.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
1
-
Toms HānsDzimšanas datums: 21.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs JakutenkoDzimšanas datums: 22.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Tomass KalniņšDzimšanas datums: 19.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Emīls KatkovskisDzimšanas datums: 14.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jēkabs KleinhofsDzimšanas datums: 25.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs Gustavs KukulisDzimšanas datums: 16.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ivans KuzmickisDzimšanas datums: 10.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Roberts LiepiņšDzimšanas datums: 13.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Arnolds NikolajevsDzimšanas datums: 09.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs NosikovsDzimšanas datums: 09.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Brendans OlantsDzimšanas datums: 05.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Alekss PaņkovsDzimšanas datums: 30.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls PirktiņšDzimšanas datums: 12.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Artūrs PluģisDzimšanas datums: 08.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Raidens PumpaDzimšanas datums: 16.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gustavs ŠķudītisDzimšanas datums: 24.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
trešdiena
3
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 1. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
trešdiena
10
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
trešdiena
17
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
trešdiena
24
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
trešdiena
1
mai
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
trešdiena
22
mai
19:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 6. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
trešdiena
29
mai
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
5
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 8. kārta
Audas stadions
trešdiena
12
jūn
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 9. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
ceturtdiena
20
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 10. kārta
Jaunmārupes stadions
trešdiena
24
jūl
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 11. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
ceturtdiena
1
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 12. kārta
Stadions ''Velnciems''
-
sestdiena
10
aug
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 13. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
trešdiena
14
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 14. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Artūrs Vanags
Mārupes NSS
11
2
Martins Streičs
Liepājas FS
10
3
Jurģis Eihentāls-Šterns
FK Tukums 2000/TSS
9
4
Olivers Jēkabs Ozoliņš
Liepājas FS
9
5
Edvards Gross
FS Jelgava
8
6
Mariss Rūsiņš Bēliņš
Liepājas FS
8
7
Miks Siliņš
Mārupes NSS
7
8
Rinats Kočerigins
SK Super Nova Academ
7
9
Denis Ignatjevs
SK Super Nova Academ
6
10
Glib Zhetlukhin
SK Super Nova Academ
6
11
Alekss Īvāns
Valmiera FC/VSS
5
12
Dāvis Gagainis
FK Tukums 2000/TSS
5
13
Markuss Geraimčuks
Liepājas FS
5
14
Dominiks Ernstons
Mārupes NSS
4
15
Jegors Karpovs
Rēzekne
4
16
Mārtiņš Sviridovs
Mārupes NSS
4
17
Artjoms Grigorjevs
SK Super Nova Academ
3
18
Daniels Stablinieks
FS Jelgava
3
19
Linards Losāns
Rēzekne
3
20
Edgars Babris
SK Super Nova Academ
2
21
Eduards Galajs
Rēzekne
2
22
Edvards Veide
Valmiera FC/VSS
2
23
Hanss Nāckalns
Mārupes NSS
2
24
Jēkabs Akimovs
FK Tukums 2000/TSS
2
25
Mariuss Lučins
Valmiera FC/VSS
2
26
Marks Kvitka
FK Auda
2
27
Roberts Ēdolfs
Mārupes NSS
2
28
Tomass Kalniņš
FK Tukums 2000/TSS
2
29
Adrians Bānis
FK Auda
1
30
Aleksandrs Lapeko
Liepājas FS
1
31
Amirs Bagirovs
Liepājas FS
1
32
Artūrs Pluģis
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Dmitrijs Siņakovs
SK Super Nova Academ
1
34
Edgars Bedre
FS Jelgava
1
35
Edgars Karnilovs
Rēzekne
1
36
Emīls Krols
FK Auda
1
37
Emīls Pirktiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
38
Filips Petrovs
FS Jelgava
1
39
Gļebs Kauliņš
Liepājas FS
1
40
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
41
Ivans Kuzmickis
FK Tukums 2000/TSS
1
42
Juris Balodis
FK Auda
1
43
Kevins Pētersons
Valmiera FC/VSS
1
44
Kirills Leonenko
SK Super Nova Academ
1
45
Klāvs Pčolka
FS Jelgava
1
46
Kristaps Zvilna
Mārupes NSS
1
47
Markuss Rāva
Liepājas FS
1
48
Martens Dāvidsons
Mārupes NSS
1
49
Miks Račko
Mārupes NSS
1
50
Mikus Šabovics
FS Jelgava
1
51
Ņikita Stepanovs
Liepājas FS
1
52
Olivers Čuprinskis
Mārupes NSS
1
53
Raitis Vecums-Veco
FS Jelgava
1
54
Ralfs Kupičs
Liepājas FS
1
55
Ralfs Samausks
Liepājas FS
1
56
Rihards Babris
Valmiera FC/VSS
1
57
Ronalds Namnieks
FS Jelgava
1
58
Salvis Lagzdiņš
Valmiera FC/VSS
1
59
Toliks Sitri Berkets
Rēzekne
1
60
Vladislavs Marjuščenko
Rēzekne
1