Mārupes NSS
Meistaribas A grupa U-14 2024
- 1pozīcija
- 24punkti
- 35:5vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Dominiks ErnstonsDzimšanas datums: 29.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Spēlētāji
Timurs AstašonoksDzimšanas datums: 03.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards CimermanisDzimšanas datums: 21.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis ČupānsDzimšanas datums: 19.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Olivers ČuprinskisDzimšanas datums: 03.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Martens DāvidsonsDzimšanas datums: 09.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
3
-
Roberts ĒdolfsDzimšanas datums: 24.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Augusts GrandānsDzimšanas datums: 08.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Lauris Reinis HelmanisDzimšanas datums: 19.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps ĶemerisDzimšanas datums: 13.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Simeāns KotinsDzimšanas datums: 13.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Oskars KrampānsDzimšanas datums: 28.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Tomass MeclersDzimšanas datums: 14.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Tomass Adrians MelzobsDzimšanas datums: 18.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Hanss NāckalnsDzimšanas datums: 05.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Krišjānis PaegleDzimšanas datums: 01.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marlens PunenovsDzimšanas datums: 16.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Miks RačkoDzimšanas datums: 15.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Artēmijs RevkovsDzimšanas datums: 11.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards SārtaputnsDzimšanas datums: 23.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Miks SiliņšDzimšanas datums: 22.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
7
1
-
Patriks SkavronskisDzimšanas datums: 27.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps SkudraDzimšanas datums: 04.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Adrians SlavaDzimšanas datums: 05.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš SviridovsDzimšanas datums: 11.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Toms TillersDzimšanas datums: 03.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs VanagsDzimšanas datums: 02.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
11
-
-
Ernests VeidmanisDzimšanas datums: 14.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārts Kristofers ZakevicsDzimšanas datums: 07.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristaps ZvilnaDzimšanas datums: 03.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
piektdiena
29
mar
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 1. kārta
LOC Futbola halle
trešdiena
10
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 2. kārta
Jaunmārupes stadions
trešdiena
17
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
piektdiena
26
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 4. kārta
Jaunmārupes stadions
trešdiena
1
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
22
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 6. kārta
Jaunmārupes stadions
trešdiena
29
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 7. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
ceturtdiena
6
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 8. kārta
Jaunmārupes stadions
otrdiena
11
jūn
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 9. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
ceturtdiena
20
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 10. kārta
Jaunmārupes stadions
trešdiena
24
jūl
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 11. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
trešdiena
31
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 12. kārta
Jaunmārupes stadions
-
piektdiena
9
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 13. kārta
Audas stadions
-
ceturtdiena
15
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 14. kārta
Jaunmārupes stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Artūrs Vanags
Mārupes NSS
11
2
Martins Streičs
Liepājas FS
10
3
Jurģis Eihentāls-Šterns
FK Tukums 2000/TSS
9
4
Olivers Jēkabs Ozoliņš
Liepājas FS
9
5
Edvards Gross
FS Jelgava
8
6
Mariss Rūsiņš Bēliņš
Liepājas FS
8
7
Miks Siliņš
Mārupes NSS
7
8
Rinats Kočerigins
SK Super Nova Academ
7
9
Denis Ignatjevs
SK Super Nova Academ
6
10
Glib Zhetlukhin
SK Super Nova Academ
6
11
Alekss Īvāns
Valmiera FC/VSS
5
12
Dāvis Gagainis
FK Tukums 2000/TSS
5
13
Markuss Geraimčuks
Liepājas FS
5
14
Dominiks Ernstons
Mārupes NSS
4
15
Jegors Karpovs
Rēzekne
4
16
Mārtiņš Sviridovs
Mārupes NSS
4
17
Artjoms Grigorjevs
SK Super Nova Academ
3
18
Daniels Stablinieks
FS Jelgava
3
19
Linards Losāns
Rēzekne
3
20
Edgars Babris
SK Super Nova Academ
2
21
Eduards Galajs
Rēzekne
2
22
Edvards Veide
Valmiera FC/VSS
2
23
Hanss Nāckalns
Mārupes NSS
2
24
Jēkabs Akimovs
FK Tukums 2000/TSS
2
25
Mariuss Lučins
Valmiera FC/VSS
2
26
Marks Kvitka
FK Auda
2
27
Roberts Ēdolfs
Mārupes NSS
2
28
Tomass Kalniņš
FK Tukums 2000/TSS
2
29
Adrians Bānis
FK Auda
1
30
Aleksandrs Lapeko
Liepājas FS
1
31
Amirs Bagirovs
Liepājas FS
1
32
Artūrs Pluģis
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Dmitrijs Siņakovs
SK Super Nova Academ
1
34
Edgars Bedre
FS Jelgava
1
35
Edgars Karnilovs
Rēzekne
1
36
Emīls Krols
FK Auda
1
37
Emīls Pirktiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
38
Filips Petrovs
FS Jelgava
1
39
Gļebs Kauliņš
Liepājas FS
1
40
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
41
Ivans Kuzmickis
FK Tukums 2000/TSS
1
42
Juris Balodis
FK Auda
1
43
Kevins Pētersons
Valmiera FC/VSS
1
44
Kirills Leonenko
SK Super Nova Academ
1
45
Klāvs Pčolka
FS Jelgava
1
46
Kristaps Zvilna
Mārupes NSS
1
47
Markuss Rāva
Liepājas FS
1
48
Martens Dāvidsons
Mārupes NSS
1
49
Miks Račko
Mārupes NSS
1
50
Mikus Šabovics
FS Jelgava
1
51
Ņikita Stepanovs
Liepājas FS
1
52
Olivers Čuprinskis
Mārupes NSS
1
53
Raitis Vecums-Veco
FS Jelgava
1
54
Ralfs Kupičs
Liepājas FS
1
55
Ralfs Samausks
Liepājas FS
1
56
Rihards Babris
Valmiera FC/VSS
1
57
Ronalds Namnieks
FS Jelgava
1
58
Salvis Lagzdiņš
Valmiera FC/VSS
1
59
Toliks Sitri Berkets
Rēzekne
1
60
Vladislavs Marjuščenko
Rēzekne
1