SK Super Nova Academ
Meistaribas A grupa U-14 2024
- 2pozīcija
- 23punkti
- 27:12vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Miķelis Ādamsons PedčenkoDzimšanas datums: 31.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edgars BabrisDzimšanas datums: 15.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Kristaps BidzānsDzimšanas datums: 11.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Miks BokaldersDzimšanas datums: 12.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vladislavs ČolnoDzimšanas datums: 13.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms GrigorjevsDzimšanas datums: 10.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Denis IgnatjevsDzimšanas datums: 20.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
6
2
-
Klāvs JonānsDzimšanas datums: 21.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rinats KočeriginsDzimšanas datums: 28.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
7
-
-
Adriāns KosojsDzimšanas datums: 03.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Justs KovaļčuksDzimšanas datums: 10.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kirills LeonenkoDzimšanas datums: 30.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Ivans MaliņšDzimšanas datums: 23.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gustavs MierkalnsDzimšanas datums: 10.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Matvejs MuraškevičsDzimšanas datums: 26.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers RāzmanisDzimšanas datums: 27.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dmitrijs SiņakovsDzimšanas datums: 10.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Darens Viljams VanagsDzimšanas datums: 05.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikolajs ZaicevsDzimšanas datums: 16.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Glib ZhetlukhinDzimšanas datums: 28.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
6
1
-
Markuss ŽundaDzimšanas datums: 19.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
ceturtdiena
4
apr
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
10
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 2. kārta
Audas stadions
trešdiena
17
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 3. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
piektdiena
26
apr
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 4. kārta
Jaunmārupes stadions
otrdiena
30
apr
15:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 5. kārta
RTU stadions
trešdiena
22
mai
19:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 6. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
piektdiena
31
mai
15:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 7. kārta
RTU stadions
trešdiena
5
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 8. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
trešdiena
12
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 9. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
trešdiena
19
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 10. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
pirmdiena
15
jūl
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 12. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
trešdiena
24
jūl
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 11. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
sestdiena
10
aug
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 13. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
piektdiena
16
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 14. kārta
Stadions ''Velnciems''
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Artūrs Vanags
Mārupes NSS
11
2
Martins Streičs
Liepājas FS
10
3
Jurģis Eihentāls-Šterns
FK Tukums 2000/TSS
9
4
Olivers Jēkabs Ozoliņš
Liepājas FS
9
5
Edvards Gross
FS Jelgava
8
6
Mariss Rūsiņš Bēliņš
Liepājas FS
8
7
Miks Siliņš
Mārupes NSS
7
8
Rinats Kočerigins
SK Super Nova Academ
7
9
Denis Ignatjevs
SK Super Nova Academ
6
10
Glib Zhetlukhin
SK Super Nova Academ
6
11
Alekss Īvāns
Valmiera FC/VSS
5
12
Dāvis Gagainis
FK Tukums 2000/TSS
5
13
Markuss Geraimčuks
Liepājas FS
5
14
Dominiks Ernstons
Mārupes NSS
4
15
Jegors Karpovs
Rēzekne
4
16
Mārtiņš Sviridovs
Mārupes NSS
4
17
Artjoms Grigorjevs
SK Super Nova Academ
3
18
Daniels Stablinieks
FS Jelgava
3
19
Linards Losāns
Rēzekne
3
20
Edgars Babris
SK Super Nova Academ
2
21
Eduards Galajs
Rēzekne
2
22
Edvards Veide
Valmiera FC/VSS
2
23
Hanss Nāckalns
Mārupes NSS
2
24
Jēkabs Akimovs
FK Tukums 2000/TSS
2
25
Mariuss Lučins
Valmiera FC/VSS
2
26
Marks Kvitka
FK Auda
2
27
Roberts Ēdolfs
Mārupes NSS
2
28
Tomass Kalniņš
FK Tukums 2000/TSS
2
29
Adrians Bānis
FK Auda
1
30
Aleksandrs Lapeko
Liepājas FS
1
31
Amirs Bagirovs
Liepājas FS
1
32
Artūrs Pluģis
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Dmitrijs Siņakovs
SK Super Nova Academ
1
34
Edgars Bedre
FS Jelgava
1
35
Edgars Karnilovs
Rēzekne
1
36
Emīls Krols
FK Auda
1
37
Emīls Pirktiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
38
Filips Petrovs
FS Jelgava
1
39
Gļebs Kauliņš
Liepājas FS
1
40
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
41
Ivans Kuzmickis
FK Tukums 2000/TSS
1
42
Juris Balodis
FK Auda
1
43
Kevins Pētersons
Valmiera FC/VSS
1
44
Kirills Leonenko
SK Super Nova Academ
1
45
Klāvs Pčolka
FS Jelgava
1
46
Kristaps Zvilna
Mārupes NSS
1
47
Markuss Rāva
Liepājas FS
1
48
Martens Dāvidsons
Mārupes NSS
1
49
Miks Račko
Mārupes NSS
1
50
Mikus Šabovics
FS Jelgava
1
51
Ņikita Stepanovs
Liepājas FS
1
52
Olivers Čuprinskis
Mārupes NSS
1
53
Raitis Vecums-Veco
FS Jelgava
1
54
Ralfs Kupičs
Liepājas FS
1
55
Ralfs Samausks
Liepājas FS
1
56
Rihards Babris
Valmiera FC/VSS
1
57
Ronalds Namnieks
FS Jelgava
1
58
Salvis Lagzdiņš
Valmiera FC/VSS
1
59
Toliks Sitri Berkets
Rēzekne
1
60
Vladislavs Marjuščenko
Rēzekne
1