FS Jelgava
Meistaribas A grupa U-14 2024
- 4pozīcija
- 16punkti
- 19:20vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Aleksis ApaļaisDzimšanas datums: 28.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edgars BedreDzimšanas datums: 12.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Gundars BēmsDzimšanas datums: 08.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maikls Pēteris BilaDzimšanas datums: 06.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Hasans Rauls ĢedertsDzimšanas datums: 12.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Elmārs GravaDzimšanas datums: 16.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards GrossDzimšanas datums: 17.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
8
-
-
Alens JansonsDzimšanas datums: 26.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Tomass KanonovičsDzimšanas datums: 20.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rihards KārkliņšDzimšanas datums: 11.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš LeimanisDzimšanas datums: 27.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis MētersDzimšanas datums: 14.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
3
-
Ronalds NamnieksDzimšanas datums: 10.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Roberts OsipovsDzimšanas datums: 21.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gustavs OsītisDzimšanas datums: 05.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Ričards OzolsDzimšanas datums: 10.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Klāvs PčolkaDzimšanas datums: 10.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Filips PetrovsDzimšanas datums: 25.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Toms PrauliņšDzimšanas datums: 10.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs PulleDzimšanas datums: 29.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivo ReinisDzimšanas datums: 28.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Mikus ŠabovicsDzimšanas datums: 28.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Daniels StablinieksDzimšanas datums: 04.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Adrians ValeinsDzimšanas datums: 29.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raitis Vecums-VecoDzimšanas datums: 25.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Kristaps VītolsDzimšanas datums: 30.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gustavs ZvejnieksDzimšanas datums: 01.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
ceturtdiena
4
apr
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
sestdiena
13
apr
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 2. kārta
LOC Futbola halle
trešdiena
17
apr
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 3. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
24
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
trešdiena
1
mai
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
22
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 6. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
29
mai
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
5
jūn
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 8. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
otrdiena
11
jūn
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
piektdiena
21
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 10. kārta
Audas stadions
trešdiena
24
jūl
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 11. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
trešdiena
31
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 12. kārta
Jaunmārupes stadions
-
sestdiena
10
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
14
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas A grupa U-14 2024, 14. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Artūrs Vanags
Mārupes NSS
11
2
Martins Streičs
Liepājas FS
10
3
Jurģis Eihentāls-Šterns
FK Tukums 2000/TSS
9
4
Olivers Jēkabs Ozoliņš
Liepājas FS
9
5
Edvards Gross
FS Jelgava
8
6
Mariss Rūsiņš Bēliņš
Liepājas FS
8
7
Miks Siliņš
Mārupes NSS
7
8
Rinats Kočerigins
SK Super Nova Academ
7
9
Denis Ignatjevs
SK Super Nova Academ
6
10
Glib Zhetlukhin
SK Super Nova Academ
6
11
Alekss Īvāns
Valmiera FC/VSS
5
12
Dāvis Gagainis
FK Tukums 2000/TSS
5
13
Markuss Geraimčuks
Liepājas FS
5
14
Dominiks Ernstons
Mārupes NSS
4
15
Jegors Karpovs
Rēzekne
4
16
Mārtiņš Sviridovs
Mārupes NSS
4
17
Artjoms Grigorjevs
SK Super Nova Academ
3
18
Daniels Stablinieks
FS Jelgava
3
19
Linards Losāns
Rēzekne
3
20
Edgars Babris
SK Super Nova Academ
2
21
Eduards Galajs
Rēzekne
2
22
Edvards Veide
Valmiera FC/VSS
2
23
Hanss Nāckalns
Mārupes NSS
2
24
Jēkabs Akimovs
FK Tukums 2000/TSS
2
25
Mariuss Lučins
Valmiera FC/VSS
2
26
Marks Kvitka
FK Auda
2
27
Roberts Ēdolfs
Mārupes NSS
2
28
Tomass Kalniņš
FK Tukums 2000/TSS
2
29
Adrians Bānis
FK Auda
1
30
Aleksandrs Lapeko
Liepājas FS
1
31
Amirs Bagirovs
Liepājas FS
1
32
Artūrs Pluģis
FK Tukums 2000/TSS
1
33
Dmitrijs Siņakovs
SK Super Nova Academ
1
34
Edgars Bedre
FS Jelgava
1
35
Edgars Karnilovs
Rēzekne
1
36
Emīls Krols
FK Auda
1
37
Emīls Pirktiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
38
Filips Petrovs
FS Jelgava
1
39
Gļebs Kauliņš
Liepājas FS
1
40
Gustavs Osītis
FS Jelgava
1
41
Ivans Kuzmickis
FK Tukums 2000/TSS
1
42
Juris Balodis
FK Auda
1
43
Kevins Pētersons
Valmiera FC/VSS
1
44
Kirills Leonenko
SK Super Nova Academ
1
45
Klāvs Pčolka
FS Jelgava
1
46
Kristaps Zvilna
Mārupes NSS
1
47
Markuss Rāva
Liepājas FS
1
48
Martens Dāvidsons
Mārupes NSS
1
49
Miks Račko
Mārupes NSS
1
50
Mikus Šabovics
FS Jelgava
1
51
Ņikita Stepanovs
Liepājas FS
1
52
Olivers Čuprinskis
Mārupes NSS
1
53
Raitis Vecums-Veco
FS Jelgava
1
54
Ralfs Kupičs
Liepājas FS
1
55
Ralfs Samausks
Liepājas FS
1
56
Rihards Babris
Valmiera FC/VSS
1
57
Ronalds Namnieks
FS Jelgava
1
58
Salvis Lagzdiņš
Valmiera FC/VSS
1
59
Toliks Sitri Berkets
Rēzekne
1
60
Vladislavs Marjuščenko
Rēzekne
1