"Optibet" telpu futbola Virslīga

2023/24

Izvēlies sacensības:

  • Nākamās spēles
  • Izslēgšanas spēles
  • Regulārais turnīrs
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Sestdiena, 27.04.2024.

3
kārta
Kuldīgas sporta halle
-

3
kārta
Jēkabpils sporta nams
-
Ceturtdaļfināli

sestdiena

24
feb
12:30
2024
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

24
feb
14:00
2024
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

24
feb
15:00
2024

sestdiena

24
feb
15:30
2024
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

2
mar
17:00
2024

sestdiena

2
mar
18:00
2024
Salaspils sporta nams

sestdiena

2
mar
21:20
2024
Rimi Olimpiskais centrs

svētdiena

3
mar
15:00
2024
Nīcas sporta halle

svētdiena

17
mar
18:00
2024
Pusfināli

sestdiena

23
mar
14:00
2024
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

23
mar
20:30
2024
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

30
mar
14:00
2024
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

30
mar
18:00
2024
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

6
apr
12:00
2024
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

6
apr
15:00
2024
Rimi Olimpiskais centrs
Fināls

sestdiena

27
apr
2024
Jēkabpils sporta nams
-
1. kārta

sestdiena

23
sep
14:00
2023
Salaspils Sporta nams

sestdiena

23
sep
16:00
2023
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

23
sep
18:00
2023
Madonas sporta centrs

svētdiena

4
feb
15:00
2024
2. kārta

sestdiena

30
sep
15:30
2023
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

30
sep
18:00
2023
Madonas sporta centrs

svētdiena

1
okt
14:00
2023
Kuldīgas sporta halle

svētdiena

1
okt
21:00
2023
Salaspils Sporta nams
3. kārta

sestdiena

14
okt
15:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

14
okt
17:00
2023
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

14
okt
18:00
2023
Madonas sporta centrs

sestdiena

14
okt
18:00
2023
Salaspils Sporta nams
4. kārta

sestdiena

21
okt
12:00
2023
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

21
okt
15:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

21
okt
19:00
2023

svētdiena

10
dec
16:00
2023
Nīcas sporta halle
5. kārta

piektdiena

27
okt
20:30
2023

sestdiena

28
okt
15:00
2023
Nīcas sporta halle

sestdiena

28
okt
19:00
2023
Kuldīgas sporta halle

svētdiena

29
okt
18:00
2023
Salaspils Sporta nams
6. kārta

sestdiena

4
nov
15:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

4
nov
15:00
2023
Salaspils Sporta nams

sestdiena

4
nov
18:00
2023
Nīcas sporta halle

svētdiena

5
nov
15:00
2023
Rimi Olimpiskais centrs
7. kārta

sestdiena

11
nov
14:00
2023
Aizkraukles sporta halle

sestdiena

11
nov
15:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

11
nov
20:00
2023

svētdiena

12
nov
16:00
2023
Salaspils Sporta nams
8. kārta

trešdiena

15
nov
21:00
2023
Salaspils Sporta nams

sestdiena

18
nov
15:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

18
nov
15:00
2023
Kuldīgas sporta halle

svētdiena

26
nov
15:00
2023
Nīcas sporta halle
9. kārta

sestdiena

25
nov
16:00
2023
Nīcas sporta halle

sestdiena

25
nov
19:00
2023
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

25
nov
19:30
2023
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

25
nov
20:00
2023
10. kārta

piektdiena

1
dec
20:00
2023
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

2
dec
16:00
2023

svētdiena

3
dec
18:00
2023
Salaspils Sporta nams

sestdiena

16
dec
13:00
2023
Salaspils Sporta nams
11. kārta

sestdiena

9
dec
15:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

9
dec
16:00
2023
Salaspils Sporta nams

sestdiena

9
dec
17:00
2023
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

9
dec
17:00
2023
12. kārta

sestdiena

16
dec
18:00
2023
Salaspils Sporta nams

sestdiena

23
dec
14:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

23
dec
15:00
2023
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

23
dec
18:00
2023
Kuldīgas sporta halle
13. kārta

sestdiena

6
jan
15:00
2024
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

6
jan
17:00
2024
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

6
jan
17:00
2024
Salaspils Sporta nams

sestdiena

6
jan
20:00
2024
Salaspils Sporta nams
14. kārta

sestdiena

13
jan
15:00
2024
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

13
jan
15:00
2024
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

13
jan
18:00
2024
Salaspils Sporta nams

sestdiena

13
jan
19:00
2024
Madonas sporta centrs
15. kārta

sestdiena

20
jan
15:00
2024
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

20
jan
17:00
2024

sestdiena

20
jan
18:00
2024
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

20
jan
20:00
2024
Salaspils Sporta nams
16. kārta

ceturtdiena

25
jan
20:00
2024

sestdiena

27
jan
15:00
2024
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

27
jan
17:00
2024
Nīcas sporta halle

sestdiena

27
jan
19:00
2024
Madonas sporta centrs
17. kārta

sestdiena

3
feb
15:00
2024
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

3
feb
15:00
2024
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

3
feb
17:00
2024
Madonas sporta centrs

svētdiena

4
feb
16:00
2024
Salaspils Sporta nams
18. kārta

sestdiena

10
feb
15:00
2024

sestdiena

10
feb
18:00
2024
Madonas sporta centrs

sestdiena

10
feb
21:00
2024
Rimi Olimpiskais centrs

svētdiena

11
feb
14:00
2024
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
16
0
0
151
28
+123
48
2
16
14
0
2
130
30
+100
42
3
16
8
3
5
60
46
+14
27
4
16
8
3
5
68
80
-12
27
5
16
7
1
8
53
58
-5
22
7
16
3
1
12
27
82
-55
10
8
16
2
3
11
35
83
-48
9
9
16
1
1
14
22
116
-94
4
1
Eduardo Taborda Dos Santos
RFS Futsal
45
2
Edgars Tarakanovs
RFS Futsal
27
3
Krists Krūmiņš
FC Nikers
25
4
Dzmitry Kuzmin
Riga FC
24
5
Kristaps Jansons
FC Nikers
19
6
Thalles Henrique Lima Aleixo Flauzino
Riga FC
19
7
Andžejs Mickēvičs
Riga FC
16
8
Maksims Seņs
Riga FC
16
9
Miks Babris
RFS Futsal
15
10
Andrejs Baklanovs
RFS Futsal
13
11
Sergio Willian De Amorim
Riga FC
13
12
Artūrs Strazdiņš
Riga FC
12
13
Viktors Kuļepovs
Riga FC
12
14
DANIEL AIROSO SILVA
Riga FC
11
15
Germans Matjušenko
RFS Futsal
11
16
Maksims Potlovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
11
17
Rihards Ponomarjovs
FC Nikers
11
18
Valdis Nicis
FK Nīca/OtankiMill
11
19
Vlads Rimkus
Riga FC
11
20
Artjoms Troickis
RFS Futsal
10
21
Dione Alex Veroneze Rodrigeri
RFS Futsal
10
22
Dylan Vargas
Riga FC
10
23
Aleksandrs Kuļešovs
RFS Futsal
9
24
Aleksejs Panfilovs
TFK Salaspils
9
25
Constantino Guillermo Vaporaki Tello
Riga FC
9
26
Gregors Helmanis
FK Raba/FPA
9
27
Renards Ūdris
FC Nikers
9
28
Toms Kristians Grīslis
RFS Futsal
9
29
Aigars Caics
FK Raba/FPA
8
30
Andrejs Burenkovs
TFK Salaspils
8
31
Daniels Sērmoliņš
FK Nīca/OtankiMill
8
32
Daniils Fogels
Riga FC
8
33
Lucas Emiliano Maina
RFS Futsal
8
34
Oļegs Peņkovskis
TFK Salaspils
8
35
Ruslans Medvedins
Salaspils FA
8
36
Uģis Moncevičs
FC Nikers
8
37
Aleksis Kristaps Rozenbergs
FK Nīca/OtankiMill
7
38
Artemijs Piļipčuks
Riga FC
7
39
Artūrs Kuļešovs
RFS Futsal
7
40
Artūrs Mhitarjans
TFK Salaspils
7
41
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FK Madona
7
42
Aigars Liņģis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
6
43
Andrejs Jēgers
TFK Salaspils
6
44
Artjoms Kozlovskis
Riga FC
6
45
Endijs Šlampe
FK Nīca/OtankiMill
6
46
Maksims Puzikovs
TFK Salaspils
6
47
Mārtiņš Rubļevskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
6
48
Tomass Kontrims
Salaspils FA
6
49
Edgars Strautiņš
FK Raba/FPA
5
50
Raivis Svilis
FK Nīca/OtankiMill
5
51
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
5
52
Aivars Daņilovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
53
Andrejs Kondratjevs
TFK Salaspils
4
54
Edgars Miķelis Kovaļskis
FK Nīca/OtankiMill
4
55
Klāvs Sveķis
FK Madona
4
56
Nairton Severiano da Silva Filho
RFS Futsal
4
57
Ņikita Jelagovs
RFS Futsal
4
58
Ričards Raščevskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
59
Vadims Kuprijanovs
TFK Salaspils
4
60
Artjoms Koļesņikovs
TFK Salaspils
3
61
Emīls Lūsis
FK Raba/FPA
3
62
Jevgēnijs Hercbergs
Salaspils FA
3
63
Maksims Neverovskis
RFS Futsal
3
64
Matīss Babris
Riga FC
3
65
Mārcis Červoņikovs
FK Nīca/OtankiMill
3
66
Ralfs Kristiāns Briezis
FK Madona
3
67
Ričards Auznieks
FK Nīca/OtankiMill
3
68
Roberts Boroda
TFK Salaspils
3
69
Romāns Rožkovskis
Riga FC
3
70
Sergejs Oļeškovs
TFK Salaspils
3
71
Žans Borisenoks
RFS Futsal
3
72
Aleksejs Krjukovičs
Salaspils FA
2
73
Aleksejs Sergejevs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
74
Aleksis Štūlbergs
FC Nikers
2
75
Daniels Buks
FK Nīca/OtankiMill
2
76
Dmitrijs Lomako
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
77
Elgars Ludboržs
FK Raba/FPA
2
78
Jegors Trofimovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
79
Kaspars Nerets
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
80
Makars Siņakovs
Salaspils FA
2
81
Oļegs Ivanovs
Salaspils FA
2
82
Rainers Ragainis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
83
Reinis Zeps
FK Madona
2
84
Rihards Juhnovičs
FK Madona
2
85
Rihards Kuzņecovs
FK Raba/FPA
2
86
Robins Kokarītis
FC Nikers
2
87
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
88
Vitālijs Kudrjašovs
Salaspils FA
2
89
Aleksandrs Kartišovs
FK Raba/FPA
1
90
Alvis Kristians Naumčiks
FK Nīca/OtankiMill
1
91
Andrejs Sitiks
FK Madona
1
92
Armands Tiltiņš
TFK Salaspils
1
93
Arturs Broks
FC Nikers
1
94
Denils Lindekrona
Salaspils FA
1
95
Edvards Eduards Ošis
FC Nikers
1
96
Elmārs Ģēģers
Riga FC
1
97
Ģirts Tapiņš
FK Nīca/OtankiMill
1
98
Igors Tarasovs
FC Nikers
1
99
Jans Bespjorstovs
FK Nīca/OtankiMill
1
100
Kirils Butovskis
TFK Salaspils
1
101
Krists Garkalns
FK Madona
1
102
Leonardo Mendonça da Rosa
RFS Futsal
1
103
Marks Ziļs
Riga FC
1
104
Mārcis Rūtiņš
FK Raba/FPA
1
105
Mārtiņš Žugs
FK Raba/FPA
1
106
Niks Iesalnieks
FK Raba/FPA
1
107
Ņikita Drjagalovs
Salaspils FA
1
108
Oļegs Ivaņica
TFK Salaspils
1
109
Raitis Haralds Butlers
Riga FC
1
110
Ralfs Keišs
FK Madona
1
111
Ralfs Timbers
FC Nikers
1
112
Ricardo Filipe Da Silva Duarte Braga
Riga FC
1
113
Rihards Pēčs
FK Madona
1
114
Rūdolfs Zeņģis
FK Raba/FPA
1
115
Sandis Vārpiņš
FK Nīca/OtankiMill
1
116
Sergejs Momots
TFK Salaspils
1
117
Sergejs Motiļs
RFS Futsal
1
118
Toms Bergmanis
FC Nikers
1
119
Valters Volbergs
FK Raba/FPA
1
120
Vitālijs Čulkovs
Salaspils FA
1
121
Vladislavs Stivriņš
Salaspils FA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV