"Optibet" telpu futbola virslīga

2022/23

Izvēlies sacensības:

  • Nākamās spēles
  • Regulārais turnīrs
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Sestdiena, 04.02.2023.

15:00

16
kārta
Salaspils Sporta nams
-

17:00

16
kārta
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta komplekss
-

18:00

16
kārta
Kuldīgas sporta halle
-

18:00

16
kārta
Salaspils Sporta nams
-
Svētdiena, 05.02.2023.

14:00

12
kārta
Kuldīgas sporta halle
-
Piektdiena, 10.02.2023.

20:15

18
kārta
Rimi Olimpiskais centrs
-
1. kārta

sestdiena

24
sep
15:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

24
sep
17:00
2022
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta komplekss

sestdiena

24
sep
18:00
2022
Madonas sporta centrs

sestdiena

8
okt
17:00
2022
2. kārta

sestdiena

1
okt
15:00
2022
Madonas sporta centrs

sestdiena

1
okt
15:00
2022
Salaspils Sporta nams

sestdiena

1
okt
18:00
2022
Salaspils Sporta nams

sestdiena

1
okt
19:00
2022
Kuldīgas sporta halle
3. kārta

sestdiena

15
okt
12:00
2022
Ogres NSC halle

sestdiena

15
okt
17:00
2022
Madonas sporta centrs

sestdiena

15
okt
19:00
2022
Nīcas sporta halle

svētdiena

16
okt
18:00
2022
4. kārta

sestdiena

22
okt
15:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

22
okt
15:00
2022

sestdiena

22
okt
18:00
2022
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

22
okt
19:00
2022
Salaspils Sporta nams
5. kārta

sestdiena

29
okt
15:00
2022
Salaspils Sporta nams

sestdiena

29
okt
17:00
2022
Nīcas sporta halle

sestdiena

29
okt
18:00
2022
Madonas sporta centrs

sestdiena

29
okt
20:00
2022
6. kārta

sestdiena

5
nov
19:00
2022
Madonas sporta centrs

sestdiena

12
nov
15:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

12
nov
18:00
2022
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

12
nov
20:00
2022
7. kārta

piektdiena

18
nov
19:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

19
nov
16:00
2022
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

19
nov
17:00
2022

sestdiena

19
nov
18:00
2022
Madonas sporta centrs
8. kārta

sestdiena

26
nov
14:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

26
nov
15:00
2022
Nīcas sporta halle

sestdiena

26
nov
17:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

27
nov
15:00
2022
9. kārta

sestdiena

3
dec
15:00
2022

sestdiena

3
dec
16:00
2022
Salaspils Sporta nams

sestdiena

3
dec
17:00
2022
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

3
dec
19:00
2022
Salaspils Sporta nams
10. kārta

sestdiena

17
dec
15:00
2022
Ogres NSC halle

sestdiena

17
dec
17:00
2022

svētdiena

18
dec
15:00
2022
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

11
feb
19:30
2023
Salaspils Sporta nams
-
11. kārta

sestdiena

10
dec
14:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

ceturtdiena

22
dec
20:00
2022
Nīcas sporta halle

sestdiena

24
dec
13:00
2022
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta komplekss

sestdiena

24
dec
16:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
12. kārta

sestdiena

10
dec
13:30
2022

sestdiena

17
dec
18:00
2022

sestdiena

7
jan
18:00
2023
Salaspils Sporta nams

svētdiena

5
feb
14:00
2023
Kuldīgas sporta halle
-
13. kārta

sestdiena

14
jan
13:00
2023

sestdiena

14
jan
17:00
2023
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta komplekss

sestdiena

14
jan
19:30
2023
Salaspils Sporta nams

svētdiena

15
jan
20:00
2023
Salaspils Sporta nams
14. kārta

sestdiena

21
jan
14:00
2023
Salaspils Sporta nams

sestdiena

21
jan
16:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

21
jan
17:00
2023
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

21
jan
18:00
2023
Kuldīgas sporta halle
15. kārta

sestdiena

28
jan
13:00
2023

sestdiena

28
jan
16:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

28
jan
17:00
2023
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta komplekss

sestdiena

28
jan
20:00
2023
Salaspils Sporta nams
16. kārta

sestdiena

4
feb
15:00
2023
Salaspils Sporta nams
-

sestdiena

4
feb
17:00
2023
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta komplekss
-

sestdiena

4
feb
18:00
2023
Kuldīgas sporta halle
-

sestdiena

4
feb
18:00
2023
Salaspils Sporta nams
-
17. kārta

svētdiena

15
jan
12:00
2023
Madonas sporta centrs

sestdiena

11
feb
14:00
2023
Ogres NSC halle
-

sestdiena

11
feb
18:00
2023
Kuldīgas sporta halle
-

svētdiena

12
feb
13:00
2023
-
18. kārta

piektdiena

10
feb
20:15
2023
Rimi Olimpiskais centrs
-

trešdiena

15
feb
20:00
2023
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta komplekss
-

sestdiena

18
feb
17:00
2023
Nīcas sporta halle
-

sestdiena

18
feb
20:00
2023
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
12
1
0
120
16
+104
37
2
13
10
1
2
84
27
+57
31
3
13
8
1
4
45
42
+3
25
4
13
8
1
4
45
44
+1
25
6
13
5
0
8
28
48
-20
15
7
13
2
3
8
36
74
-38
9
8
13
2
0
11
36
84
-48
6
9
14
1
1
12
28
89
-61
4
1
Kuzmin Dzmitry
FC Petrow/Beitar
18
2
Kozlovskis Artjoms
FC Petrow/Beitar
16
3
Mickēvičs Andžejs
FC Petrow/Beitar
13
4
Fogels Daniils
TFK Salaspils
12
5
Matjušenko Germans
RFS Futsal
11
6
Rimkus Vlads
FC Petrow/Beitar
11
7
Seņs Maksims
FC Petrow/Beitar
11
8
Burenkovs Andrejs
TFK Salaspils
10
9
Raščevskis Ričards
Jēkabpils lūši/Ošukalns
10
10
Strazdiņš Artūrs
FC Petrow/Beitar
10
11
Baklanovs Andrejs
RFS Futsal
9
12
Kuļepovs Viktors
FC Petrow/Beitar
9
13
Nicis Valdis
FK Nīca/OtankiMill
9
14
Sērmoliņš Daniels
FK Nīca/OtankiMill
9
15
Boroda Roberts
RFS Futsal
8
16
Jerofejevs Artūrs
RFS Futsal
8
17
Macuks Juris
FK Raba
8
18
Neverovskis Maksims
RFS Futsal
7
19
Panfilovs Aleksejs
TFK Salaspils
7
20
Sveķis Klāvs
FK Madona
7
21
Babris Miks
FC Petrow/Beitar
6
22
Zeps Reinis
FK Madona
6
23
Draška Emīls
FK Raba
5
24
Grīslis Toms Kristians
RFS Futsal
5
25
Hercbergs Jevgēnijs
FK Raba
5
26
Jelagovs Ņikita
RFS Futsal
5
27
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
5
28
Putāns Rolands
Jēkabpils lūši/Ošukalns
5
29
Romenskis Daniels
FK Raba
5
30
Ščuka Dmitrijs
FC Petrow/Beitar
5
31
Tarakanovs Edgars
RFS Futsal
5
32
Vārpiņš Sandis
FK Nīca/OtankiMill
5
33
Zabarovskis Konstantīns
RFS Futsal
5
34
Ziļs Marks
TFK Salaspils
5
35
Bojārs Mārtiņš
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
36
Červoņikovs Mārcis
FC Nikers
4
37
Halimons Jurijs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
38
Jegorovs Egīls
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
39
Koļesņikovs Artjoms
RFS Futsal
4
40
Konovalovs Rihards
FK Nīca/OtankiMill
4
41
Kovaļskis Edgars Miķelis
FK Nīca/OtankiMill
4
42
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
4
43
Kuļešovs Aleksandrs
RFS Futsal
4
44
Kuļešovs Artūrs
RFS Futsal
4
45
Martins Eduards
TFK Salaspils
4
46
Medvedins Ruslans
SK Kengaroos
4
47
Mhitarjans Artūrs
FC Petrow/Beitar
4
48
Pelcis Daniels
FK Raba
4
49
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
FK Madona
4
50
Vorņiku Daņila
FK Raba
4
51
Atamaņukovs Vadims
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
52
Butovskis Kirils
TFK Salaspils
3
53
Jansons Kristaps
FC Nikers
3
54
Liepiņš Artūrs
FC Nikers
3
55
Lonshakov Volodymyr
FC Nikers
3
56
Momots Sergejs
SK Kengaroos
3
57
Oļeškovs Sergejs
RFS Futsal
3
58
Pēčs Rihards
FK Madona
3
59
Samharadze Edžus
SK Kengaroos
3
60
Svilis Raivis
FK Nīca/OtankiMill
3
61
Šlampe Endijs
FK Nīca/OtankiMill
3
62
Uhovs Ņikita
SK Kengaroos
3
63
Zīmelis Renārs
SK Kengaroos
3
64
Bergmanis Toms
FC Nikers
2
65
Garkalns Krists
FK Madona
2
66
Grīslis Ģirts
FC Nikers
2
67
Ikstens Oskars
RFS Futsal
2
68
Jēgers Andrejs
FC Petrow/Beitar
2
69
Kefa Vasyl
FC Petrow/Beitar
2
70
Kučers Deniss
FK Raba
2
71
Moncevičs Uģis
FC Nikers
2
72
Pērkons Atis
FK Madona
2
73
Potlovs Maksims
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
74
Rozenbergs Aleksis Kristaps
FK Nīca/OtankiMill
2
75
Rožkovskis Romāns
FC Petrow/Beitar
2
76
Rumbenieks Guntars
FC Nikers
2
77
Semjonovs Maksims
FK Raba
2
78
Skripko Ivo
FK Nīca/OtankiMill
2
79
Šternbergs Artūrs
FC Nikers
2
80
Švāns Sandis
TFK Salaspils
2
81
Tarasovs Igors
FC Nikers
2
82
Vabulis Artūrs
SK Kengaroos
2
83
Auziņš Mārtiņš
TFK Salaspils
1
84
Babris Matīss
FC Petrow/Beitar
1
85
Benskis Georgijs
SK Kengaroos
1
86
Buks Miķelis Miks
FC Nikers
1
87
Butlers Raitis Haralds
FC Petrow/Beitar
1
88
Daņilovs Aivars
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
89
Dos Santos Reis Felipe Augusto
FC Petrow/Beitar
1
90
Finčuks Jevgeņijs
FK Madona
1
91
Grundmanis Kristers
FC Nikers
1
92
Kočerigins Nikolajs
FK Raba
1
93
Kondratjevs Andrejs
TFK Salaspils
1
94
Križanovskis Artjoms
FC Petrow/Beitar
1
95
Kuprijanovs Vadims
TFK Salaspils
1
96
Lapkovskis Igors
TFK Salaspils
1
97
Laucis Oskars
FK Madona
1
98
Lindekrona Denils
SK Kengaroos
1
99
Lomako Dmitrijs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
100
Naumčiks Alvis Kristians
FK Nīca/OtankiMill
1
101
Nazarovs Maksims
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
102
Nikolajevs Andrejs
TFK Salaspils
1
103
Priedēns Sandis Oskars
FC Nikers
1
104
Puzikovs Maksims
TFK Salaspils
1
105
Samoilich Maksym
SK Kengaroos
1
106
Siņakovs Makars
SK Kengaroos
1
107
Sitiks Andrejs
FK Madona
1
108
Sitiks Romans
FK Madona
1
109
Skugarevs Dmitrijs
SK Kengaroos
1
110
Škaunacis Niks Niklāvs
TFK Salaspils
1
111
Tolmačevs Oļegs
SK Kengaroos
1
112
Troickis Artjoms
FC Petrow/Beitar
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU