Latvian Football Strategy 2017-2024

Telpu futbola Virslīga

2019/20

  • klubi8
  • spēles56

"Covid-19" informācija: Lēmumi par sacensību norises laikiem un nosacījumiem sekos atsevišķi.

Izvēlies sacensības:

  • Regulārais turnīrs
  • Tabula
  • Play-Off
  • Vārtu guvēji
1. kārtaProtokols
20
sep
Elektrum Olimpiskais centrs
19:30
FC Petrow32RSU/BAO-Dobele 
29
sep
Salaspils Sporta nams
20:00
TFK Salaspils09FK Raba 
01
okt
Daugavpils Olimpiskais centrs
20:00
FC Lokomotiv Daugavpils43TFK Rēzekne 
02
okt
Jēkabpils sporta nams
19:45
Jēkabpils Lūši/Ošukalns72FK Tukums 2000/TSS 
2. kārtaProtokols
05
okt
Elektrum Olimpiskais centrs
13:00
FC Petrow152TFK Salaspils 
05
okt
Dobeles sporta halle
16:00
RSU/BAO-Dobele43FK Tukums 2000/TSS 
06
okt
Ludzas sporta halle
18:00
TFK Rēzekne02Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
07
okt
Elektrum Olimpiskais centrs
19:30
FK Raba41FC Lokomotiv Daugavpils 
3. kārtaProtokols
13
okt
Salaspils Sporta nams
13:00
TFK Salaspils48RSU/BAO-Dobele 
13
okt
Jēkabpils sporta nams
17:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns31FK Raba 
13
okt
Tukuma Sporta Halle
19:00
FK Tukums 2000/TSS42TFK Rēzekne 
13
okt
Daugavpils Olimpiskais centrs
19:00
FC Lokomotiv Daugavpils23FC Petrow 
4. kārtaProtokols
30
okt
Salaspils Sporta nams
20:00
TFK Salaspils55FC Lokomotiv Daugavpils 
31
okt
Elektrum Olimpiskais centrs
19:00
FC Petrow25Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
31
okt
Tukuma Sporta Halle
20:30
FK Tukums 2000/TSS05FK Raba 
31
okt
Elektrum Olimpiskais centrs
21:15
RSU/BAO-Dobele32TFK Rēzekne 
5. kārtaProtokols
02
nov
Daugavpils Olimpiskais centrs
18:00
FC Lokomotiv Daugavpils23RSU/BAO-Dobele 
02
nov
Jēkabpils sporta nams
18:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns92TFK Salaspils 
02
nov
Tukuma Sporta Halle
19:00
FK Tukums 2000/TSS34FC Petrow 
03
nov
Ludzas sporta halle
15:00
TFK Rēzekne14FK Raba 
6. kārtaProtokols
08
nov
Salaspils Sporta nams
20:30
TFK Salaspils79FK Tukums 2000/TSS 
09
nov
Dobeles sporta halle
14:00
RSU/BAO-Dobele210FK Raba 
09
nov
Zemgales Olimpiskā centra halle
16:30
FC Petrow81TFK Rēzekne 
10
nov
Daugavpils Olimpiskais centrs
18:00
FC Lokomotiv Daugavpils34Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
7. kārtaProtokols
16
nov
Elektrum Olimpiskais centrs
16:30
FK Raba11FC Petrow 
16
nov
Jēkabpils sporta nams
18:45
Jēkabpils Lūši/Ošukalns14RSU/BAO-Dobele 
17
nov
Ludzas sporta halle
15:00
TFK Rēzekne103TFK Salaspils 
17
nov
Tukuma Sporta Halle
18:00
FK Tukums 2000/TSS57FC Lokomotiv Daugavpils 
8. kārtaProtokols
23
nov
Dobeles sporta halle
16:00
RSU/BAO-Dobele35FC Petrow 
23
nov
Ludzas sporta halle
18:00
TFK Rēzekne33FC Lokomotiv Daugavpils 
24
nov
Elektrum Olimpiskais centrs
14:30
FK Raba105TFK Salaspils 
24
nov
Tukuma Sporta Halle
18:00
FK Tukums 2000/TSS22Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
9. kārtaProtokols
07
dec
Salaspils Sporta nams
19:00
TFK Salaspils29FC Petrow 
08
dec
Daugavpils Olimpiskais centrs
15:00
FC Lokomotiv Daugavpils25FK Raba 
08
dec
Jēkabpils sporta nams
17:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns67TFK Rēzekne 
08
dec
Tukuma Sporta Halle
19:00
FK Tukums 2000/TSS45RSU/BAO-Dobele 
10. kārtaProtokols
14
dec
Elektrum Olimpiskais centrs
13:00
FC Petrow22FC Lokomotiv Daugavpils 
15
dec
Ludzas sporta halle
13:00
TFK Rēzekne13FK Tukums 2000/TSS 
15
dec
Elektrum Olimpiskais centrs
14:00
FK Raba40Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
15
dec
Dobeles sporta halle
17:30
RSU/BAO-Dobele62TFK Salaspils 
11. kārtaProtokols
28
dec
Ludzas sporta halle
17:00
TFK Rēzekne52RSU/BAO-Dobele 
28
dec
Daugavpils Olimpiskais centrs
18:00
FC Lokomotiv Daugavpils163TFK Salaspils 
04
jan
Jēkabpils sporta nams
14:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns47FC Petrow 
09
jan
Elektrum Olimpiskais centrs
19:30
FK Raba43FK Tukums 2000/TSS 
12. kārtaProtokols
11
jan
Elektrum Olimpiskais centrs
15:00
FK Raba41TFK Rēzekne 
11
jan
Dobeles sporta halle
16:00
RSU/BAO-Dobele45FC Lokomotiv Daugavpils 
11
jan
Zemgales Olimpiskā centra halle
19:30
FC Petrow70FK Tukums 2000/TSS 
11
jan
Salaspils Sporta nams
20:00
TFK Salaspils26Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
13. kārtaProtokols
18
jan
Elektrum Olimpiskais centrs
13:30
FK Raba82RSU/BAO-Dobele 
18
jan
Tukuma Sporta Halle
19:45
FK Tukums 2000/TSS30TFK Salaspils 
19
jan
Jēkabpils sporta nams
17:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns106FC Lokomotiv Daugavpils 
19
jan
Ludzas sporta halle
17:00
TFK Rēzekne03FC Petrow 
14. kārtaProtokols
22
jan
Daugavpils Olimpiskais centrs
19:30
FC Lokomotiv Daugavpils115FK Tukums 2000/TSS 
22
jan
Zemgales Olimpiskā centra halle
19:30
FC Petrow63FK Raba 
22
jan
Salaspils Sporta nams
20:00
TFK Salaspils27TFK Rēzekne 
25
jan
Dobeles sporta halle
17:00
RSU/BAO-Dobele44Jēkabpils Lūši/Ošukalns 

LTFA Virslīga 19/20

KomandaSUNZGVZVVAP
1FC Petrow1411217530+4535
2FK Raba1411127227+4534
3Jēkabpils Lūši/Ošukalns148246346+1726
4RSU/BAO-Dobele147165258-622
5FC Lokomotiv Daugavpils145366959+1018
6FK Tukums 2000/TSS144194666-2013
7TFK Rēzekne144194351-813
8TFK Salaspils14011339122-831
CeturtdaļfināliProtokols
02
feb
Jēkabpils sporta nams
13:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns71FK Tukums 2000/TSS 
12
feb
Elektrum Olimpiskais centrs
19:30
FK Raba50TFK Rēzekne 
12
feb
Dobeles sporta halle
20:45
RSU/BAO-Dobele26FC Lokomotiv Daugavpils 
15
feb
Elektrum Olimpiskais centrs
14:00
FC Petrow82TFK Salaspils 
15
feb
Ludzas sporta halle
18:00
TFK Rēzekne61FK Raba 
15
feb
Daugavpils Olimpiskais centrs
18:00
FC Lokomotiv Daugavpils54RSU/BAO-Dobele 
16
feb
Tukuma Sporta Halle
15:00
FK Tukums 2000/TSS65Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
19
feb
Salaspils Sporta nams
20:00
TFK Salaspils019FC Petrow 
22
feb
Elektrum Olimpiskais centrs
14:00
FK Raba20TFK Rēzekne 
22
feb
Jēkabpils sporta nams
14:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns41FK Tukums 2000/TSS 
PusfināliProtokols
29
feb
Zemgales Olimpiskā centra halle
13:30
FC Petrow34FC Lokomotiv Daugavpils 
01
mar
Salaspils Sporta nams
14:00
FK Raba62Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
04
mar
Daugavpils Olimpiskais centrs
20:15
FC Lokomotiv Daugavpils24FC Petrow 
11
mar
Elektrum Olimpiskais centrs
19:00
FC Petrow62FC Lokomotiv Daugavpils 
11
mar
Jēkabpils sporta nams
20:30
Jēkabpils Lūši/Ošukalns64FK Raba 
13
jūn
Elektrum Olimpiskais centrs
14:00
FK Raba83Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
17
jūn
Jēkabpils sporta nams
20:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns34FK Raba 
20
jūn
Daugavpils Olimpiskais centrs
14:00
FC Lokomotiv Daugavpils48FC Petrow 
FinālsProtokols
27
jūn
Zemgales Olimpiskā centra halle
15:00
FC Petrow42FK Raba 
01
jūl
Salaspils Sporta nams
20:00
FK Raba45FC Petrow 
01
jūl
Jēkabpils sporta nams
20:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns12FC Lokomotiv Daugavpils 
04
jūl
Zemgales Olimpiskā centra halle
14:00
FC Petrow51FK Raba 
05
jūl
Daugavpils Olimpiskais centrs
16:00
FC Lokomotiv Daugavpils36Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
10
jūl
Jēkabpils sporta nams
19:45
Jēkabpils Lūši/Ošukalns31FC Lokomotiv Daugavpils 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kuzmin DzmitryJēkabpils Lūši36
2 Seņs MaksimsFC Petrow33
3 Halimons JurijsFC Lokomotiv Daugavpils26
4 Kozlovskis ArtjomsFK RABA20
5 Babris MatīssFC Petrow17
6 Jakovļevs DmitrijsFK RABA17
7 Putāns RolandsJēkabpils Lūši17
8 Mhitarjans ArtūrsRīgas Stradiņa Universitāte17
9 Radevičs JansFC Lokomotiv Daugavpils15
10 Babris MiksFC Petrow15
11 Jerofejevs ArtūrsFC Petrow14
12 Raščevskis RičardsFC Lokomotiv Daugavpils12
13 Martins EduardsFC Petrow12
14 Rimkus VladsFK RABA12
15 Rožkovskis RomānsFK RABA10
16 Zabarovskis KonstantīnsFK RABA10
17 Ostrovskis Artis OjārsFK Tukums 200010
18 Atamaņukovs VadimsJēkabpils Lūši10
19 Aguls VitālijsTFK Rēzekne10
20 Silagailis GuntarsTFK Rēzekne10
21 Potlovs MaksimsFC Lokomotiv Daugavpils9
22 Šustrovs AndrejsFC Petrow9
23 Koļesņikovs ArtjomsFK RABA9
24 Kuļešovs ArtūrsFK RABA9
25 Strazdiņš ArtūrsFK RABA9
26 Grīslis Toms KristiansFK Tukums 20009
27 Cimuškevič JanFC Lokomotiv Daugavpils8
28 Kuļešovs AleksandrsFK RABA8
29 Peņkovskis OļegsJēkabpils Lūši8
30 Panfilovs AleksejsRīgas Stradiņa Universitāte8
31 Šteinboks RomānsRīgas Stradiņa Universitāte8
32 Liņģis AigarsFC Lokomotiv Daugavpils7
33 Zeps OskarsJēkabpils Lūši7
34 Pinheiro Da Cruz EdersonFK RABA6
35 Čekulajevs AleksandrsFK Tukums 20006
36 Joksts SandijsFK Tukums 20006
37 Avanesovs IgorsFC Petrow5
38 Matjušenko GermansFC Petrow5
39 Baklanovs AndrejsFK RABA5
40 Smirnovs VitālijsFK Tukums 20005
41 Lapkovskis IgorsJēkabpils Lūši5
42 Tarasovs PāvelsJēkabpils Lūši5
43 Ivenkovs PēterisTFK Rēzekne5
44 Tarakanovs EdgarsTFK Rēzekne5
45 Grigjans VladislavsTFK Salaspils5
46 Borisovs DmitrijsFC Lokomotiv Daugavpils4
47 Leja RonaldsFK Tukums 20004
48 Sarva AndrisFK Tukums 20004
49 Ikstens OskarsJēkabpils Lūši4
50 Mhitarjans AlbertsRīgas Stradiņa Universitāte4
51 Daņilovs AivarsTFK Rēzekne4
52 Aleksejevs AleksandrsFC Lokomotiv Daugavpils3
53 Auziņš MārtiņšFC Petrow3
54 Hudaiberdijevs AleksandrsFC Petrow3
55 Medvedins RuslansFC Petrow3
56 Mykhailenko DmytroFC Petrow3
57 Skurjats EdijsFC Petrow3
58 Hercbergs JevgēnijsFK RABA3
59 Joksts EdijsFK Tukums 20003
60 Draška EmīlsRīgas Stradiņa Universitāte3
61 Kravčenkovs AndrejsRīgas Stradiņa Universitāte3
62 Matrjoņins JevgēnijsRīgas Stradiņa Universitāte3
63 Radčenko AleksandrsRīgas Stradiņa Universitāte3
64 Zagrebins PāvelsRīgas Stradiņa Universitāte3
65 Skopenko ŽanuelsTFK Rēzekne3
66 Kondratjevs AndrejsTFK Salaspils3
67 Rubenis EdgarsTFK Salaspils3
68 Zotov AlekseiFC Lokomotiv Daugavpils2
69 Sveķis KlāvsFC Petrow2
70 Yakunin SerhiiFC Petrow2
71 Jēgers EdgarsFK Tukums 20002
72 Reinfelds MiķelisFK Tukums 20002
73 Ragainis RainersJēkabpils Lūši2
74 Sergejevs AleksejsJēkabpils Lūši2
75 Terens VladimirsJēkabpils Lūši2
76 Pinka ŽanisRīgas Stradiņa Universitāte2
77 Jelagovs ŅikitaTFK Rēzekne2
78 Kosatenko DmytroTFK Rēzekne2
79 Lohinov MaksymTFK Rēzekne2
80 Petrovs AntonsTFK Rēzekne2
81 Macuks JurisTFK Salaspils2
82 Muižnieks EmīlsTFK Salaspils2
83 Ananev RomanFC Lokomotiv Daugavpils1
84 Ciršs MārisFC Lokomotiv Daugavpils1
85 Koļcovs PāvelsFC Lokomotiv Daugavpils1
86 Kudrjašovs VitālijsFC Lokomotiv Daugavpils1
87 Lazdovskis SergejsFC Lokomotiv Daugavpils1
88 Siņicins MaksimsFC Lokomotiv Daugavpils1
89 Solims AigarsFC Lokomotiv Daugavpils1
90 Burenkovs AndrejsFC Petrow1
91 Jermiļins PāvelsFC Petrow1
92 Škeņevs ŅikitaFC Petrow1
93 Mickēvičs AndžejsFK RABA1
94 Silva De Vasconcelos LeonardoFK RABA1
95 Ziļs AndrejsFK RABA1
96 Žurovs KasparsFK RABA1
97 Gailis KristapsFK Tukums 20001
98 Kalnciems RinaldsFK Tukums 20001
99 Vītoliņš ArtūrsFK Tukums 20001
100 Jakubovskis DairisJēkabpils Lūši1
101 Baļčūns KristapsRīgas Stradiņa Universitāte1
102 Olševskis OskarsRīgas Stradiņa Universitāte1
103 Cvetkovs GrigorijsTFK Rēzekne1
104 Jegorovs EgīlsTFK Rēzekne1
105 Kudrjašovs MaksimsTFK Salaspils1
106 Kurčavenko MārisTFK Salaspils1
107 Momots SergejsTFK Salaspils1
108 Ņikitonovs PāvelsTFK Salaspils1
109 Prohorovs DmitrijsTFK Salaspils1
110 Sanatovs AleksejsTFK Salaspils1
111 Vabulis ArtūrsTFK Salaspils1
112 Zariņš Lauris RodrigoTFK Salaspils1

LTFA Virslīga 19/20

KomandaSUNZGVZVVAP
1FC Petrow1411217530+4535
2FK Raba1411127227+4534
3Jēkabpils Lūši/Ošukalns148246346+1726
4RSU/BAO-Dobele147165258-622
5FC Lokomotiv Daugavpils145366959+1018
6FK Tukums 2000/TSS144194666-2013
7TFK Rēzekne144194351-813
8TFK Salaspils14011339122-831

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU