Latvian Football Strategy 2017-2024

Telpu futbola virslīga

2020/21

  • klubi8
  • spēlētāji180
  • spēles56

Sacensības uz nenoteiktu laiku apturētas. Plašāka informācija.

Izvēlies sacensības:

  • Nākamās spēles
  • Regulārais turnīrs
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Trešdiena, 20.01.2021.Protokols
14
kārta
Salaspils Sporta nams
TFK Salaspils--FK Raba-
14
kārta
Jēkabpils sporta nams
Jēkabpils Lūši/Ošukalns--FC Lokomotiv Daugavpils-
14
kārta
-
TFK Rēzekne--RSU/BAO-Dobele-
14
kārta
-
FK Nikars--FC Petrow/Jelgava-
1. kārtaProtokols
26
sep
Maltas daudzfunkcionālā zāle
15:00
TFK Rēzekne26FC Petrow/Jelgava 
26
sep
Ogres NSC halle
16:00
FK Nikars32FK Raba 
27
sep
Dobeles sporta halle
15:00
RSU/BAO-Dobele15Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
30
sep
Salaspils Sporta nams
21:15
TFK Salaspils45FC Lokomotiv Daugavpils 
2. kārtaProtokols
Zemgales Olimpiskā centra halle
FC Petrow/Jelgava--FC Lokomotiv Daugavpils-
03
okt
Rēzeknes Olimpiskā centra halle
15:00
TFK Rēzekne11FK Nikars 
04
okt
Dobeles sporta halle
11:30
RSU/BAO-Dobele011FK Raba 
25
nov
Salaspils Sporta nams
20:00
TFK Salaspils17Jēkabpils Lūši/Ošukalns 
3. kārtaProtokols
Elektrum Olimpiskais centrs
FK Nikars--FC Lokomotiv Daugavpils-
Jēkabpils sporta nams
Jēkabpils Lūši/Ošukalns--TFK Rēzekne-
Salaspils Sporta nams
FK Raba--FC Petrow/Jelgava-
Salaspils Sporta nams
TFK Salaspils--RSU/BAO-Dobele-
4. kārtaProtokols
Zemgales Olimpiskā centra halle
FC Petrow/Jelgava--TFK Salaspils-
Dobeles sporta halle
RSU/BAO-Dobele--FC Lokomotiv Daugavpils-
Rēzeknes Olimpiskā centra halle
TFK Rēzekne--FK Raba-
Elektrum Olimpiskais centrs
FK Nikars--Jēkabpils Lūši/Ošukalns-
5. kārtaProtokols
Jēkabpils sporta nams
Jēkabpils Lūši/Ošukalns--FC Petrow/Jelgava-
Elektrum Olimpiskais centrs
FK Raba--FC Lokomotiv Daugavpils-
Rēzeknes Olimpiskā centra halle
TFK Rēzekne--TFK Salaspils-
Elektrum Olimpiskais centrs
FK Nikars--RSU/BAO-Dobele-
6. kārtaProtokols
Rēzeknes Olimpiskā centra halle
TFK Rēzekne--FC Lokomotiv Daugavpils-
31
okt
Zemgales Olimpiskā centra halle
13:00
FC Petrow/Jelgava152RSU/BAO-Dobele 
31
okt
Jēkabpils sporta nams
18:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns17FK Raba 
01
nov
Elektrum Olimpiskais centrs
15:30
FK Nikars41TFK Salaspils 
7. kārtaProtokols
14
nov
Daugavpils Olimpiskais centrs
FC Lokomotiv Daugavpils--Jēkabpils Lūši/Ošukalns-
14
nov
Zemgales Olimpiskā centra halle
13:00
FC Petrow/Jelgava93FK Nikars 
14
nov
Salaspils Sporta nams
14:00
FK Raba92TFK Salaspils 
15
nov
Dobeles sporta halle
15:00
RSU/BAO-Dobele32TFK Rēzekne 
8. kārtaProtokols
Elektrum Olimpiskais centrs
FK Raba--FK Nikars-
21
nov
Daugavpils Olimpiskais centrs
13:00
FC Lokomotiv Daugavpils74TFK Salaspils 
21
nov
Zemgales Olimpiskā centra halle
13:00
FC Petrow/Jelgava82TFK Rēzekne 
21
nov
Jēkabpils sporta nams
15:30
Jēkabpils Lūši/Ošukalns53RSU/BAO-Dobele 
9. kārtaProtokols
28
nov
-
FC Lokomotiv Daugavpils--FC Petrow/Jelgava-
28
nov
-
FK Raba--RSU/BAO-Dobele-
28
nov
Jēkabpils sporta nams
14:00
Jēkabpils Lūši/Ošukalns122TFK Salaspils 
28
nov
Elektrum Olimpiskais centrs
16:30
FK Nikars73TFK Rēzekne 
10. kārtaProtokols
12
dec
Daugavpils Olimpiskais centrs
FC Lokomotiv Daugavpils--FK Nikars-
12
dec
-
TFK Rēzekne--Jēkabpils Lūši/Ošukalns-
12
dec
Zemgales Olimpiskā centra halle
FC Petrow/Jelgava--FK Raba-
12
dec
Dobeles sporta halle
RSU/BAO-Dobele--TFK Salaspils-
11. kārtaProtokols
19
dec
Salaspils Sporta nams
TFK Salaspils--FC Petrow/Jelgava-
19
dec
Daugavpils Olimpiskais centrs
FC Lokomotiv Daugavpils--RSU/BAO-Dobele-
19
dec
-
FK Raba--TFK Rēzekne-
19
dec
Jēkabpils sporta nams
Jēkabpils Lūši/Ošukalns--FK Nikars-
12. kārtaProtokols
09
jan
Zemgales Olimpiskā centra halle
FC Petrow/Jelgava--Jēkabpils Lūši/Ošukalns-
09
jan
Daugavpils Olimpiskais centrs
FC Lokomotiv Daugavpils--FK Raba-
09
jan
-
TFK Salaspils--TFK Rēzekne-
09
jan
Dobeles sporta halle
RSU/BAO-Dobele--FK Nikars-
13. kārtaProtokols
16
jan
Dobeles sporta halle
RSU/BAO-Dobele--FC Petrow/Jelgava-
16
jan
Daugavpils Olimpiskais centrs
FC Lokomotiv Daugavpils--TFK Rēzekne-
16
jan
Salaspils Sporta nams
TFK Salaspils--FK Nikars-
16
jan
-
FK Raba--Jēkabpils Lūši/Ošukalns-
14. kārtaProtokols
20
jan
Salaspils Sporta nams
TFK Salaspils--FK Raba-
20
jan
Jēkabpils sporta nams
Jēkabpils Lūši/Ošukalns--FC Lokomotiv Daugavpils-
20
jan
-
TFK Rēzekne--RSU/BAO-Dobele-
20
jan
-
FK Nikars--FC Petrow/Jelgava-

LTFA Virslīga 20/21

KomandaSUNZGVZVVAP
1FC Petrow/Jelgava4400389+2912
2Jēkabpils Lūši/Ošukalns54013014+1612
3FK Nikars53111816+210
4FK Raba4301296+239
5FC Lokomotiv Daugavpils2200128+46
6RSU/BAO-Dobele5104938-293
7TFK Rēzekne50141025-151
8TFK Salaspils60061444-300
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Shamli DmytroFC Petrow9
2 Raščevskis RičardsFC Lokomotiv Daugavpils8
3 Jerofejevs ArtūrsFC Petrow7
4 Sebiskveradze ArchilFC Petrow6
5 Seņs MaksimsFC Petrow6
6 Oļeškovs SergejsFK Nikars6
7 Rožkovskis RomānsFK RABA6
8 Halimons JurijsJēkabpils Lūši6
9 Hudaiberdijevs AleksandrsFC Petrow5
10 Kuļešovs AleksandrsFK RABA5
11 Kuļešovs ArtūrsFK RABA5
12 Kuzmin DzmitryJēkabpils Lūši5
13 Potlovs MaksimsJēkabpils Lūši5
14 Putāns RolandsJēkabpils Lūši5
15 Zabarovskis DmitrijsFK Nikars4
16 Jakovļevs DmitrijsFK RABA4
17 Strazdiņš ArtūrsFK RABA4
18 Līcis KārlisTFK Salaspils4
19 Matjušenko GermansFC Petrow3
20 Atamaņukovs VadimsJēkabpils Lūši3
21 Mhitarjans ArtūrsRīgas Stradiņa Universitāte3
22 Liņģis AigarsFC Lokomotiv Daugavpils2
23 Macuks AleksandrsFC Lokomotiv Daugavpils2
24 Boroda RobertsFK Nikars2
25 Ikstens OskarsFK Nikars2
26 Pastars RenārsFK Nikars2
27 Zabarovskis KonstantīnsFK RABA2
28 Peņkovskis OļegsJēkabpils Lūši2
29 Ragainis RainersJēkabpils Lūši2
30 Šteinboks RomānsRīgas Stradiņa Universitāte2
31 Borisovs DmitrijsTFK Rēzekne2
32 Lopes Alexandre Jorge ManuelTFK Rēzekne2
33 Petrovs AntonsTFK Rēzekne2
34 Auziņš MārtiņšTFK Salaspils2
35 Sanatovs AleksejsTFK Salaspils2
36 Ščuka DmitrijsFK Nikars1
37 Terens VladimirsFK Nikars1
38 Mickēvičs AndžejsFK RABA1
39 Rimkus VladsFK RABA1
40 Radevičs JansJēkabpils Lūši1
41 Tarasovs PāvelsJēkabpils Lūši1
42 Kravčenkovs AndrejsRīgas Stradiņa Universitāte1
43 Kudrjašovs VitālijsRīgas Stradiņa Universitāte1
44 Mhitarjans AlbertsRīgas Stradiņa Universitāte1
45 Zagrebins PāvelsRīgas Stradiņa Universitāte1
46 Ales Robles Daniel JesusTFK Rēzekne1
47 Ivenkovs PēterisTFK Rēzekne1
48 Jegorovs EgīlsTFK Rēzekne1
49 Tarakanovs EdgarsTFK Rēzekne1
50 Kondratjevs AndrejsTFK Salaspils1
51 Macuks JurisTFK Salaspils1
52 Pelcbergs AlensTFK Salaspils1
53 Škaunacis Niks NiklāvsTFK Salaspils1

LTFA Virslīga 20/21

KomandaSUNZGVZVVAP
1FC Petrow/Jelgava4400389+2912
2Jēkabpils Lūši/Ošukalns54013014+1612
3FK Nikars53111816+210
4FK Raba4301296+239
5FC Lokomotiv Daugavpils2200128+46
6RSU/BAO-Dobele5104938-293
7TFK Rēzekne50141025-151
8TFK Salaspils60061444-300
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Nokļūt futbolā!