FK RSU
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona
- 1pozīcija
- 16punkti
- 22:7vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Artūrs CīrulisDzimšanas datums: 24.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristofers Rolands KangīzersDzimšanas datums: 17.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Linards Hugo RožkalnsDzimšanas datums: 06.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
13
-
-
-
Bruno VanagsDzimšanas datums: 07.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
527
-
-
-
Aizsargi
Gunārs Dāvis BahsDzimšanas datums: 03.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
538
-
-
-
Reinis BārzdiņšDzimšanas datums: 22.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
71
-
1
-
Dāvis DudelisDzimšanas datums: 13.08.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Toms LamšaDzimšanas datums: 07.10.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
452
1
-
-
Rūdolfs LepaDzimšanas datums: 13.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
145
-
-
-
Daniels Viesturs MelbārdisDzimšanas datums: 06.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
-
-
-
Edgars ReinvaldsDzimšanas datums: 02.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
2
-
-
-
Sandis ŠeršņevsDzimšanas datums: 02.06.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
132
-
1
-
Didzis ŠillersDzimšanas datums: 28.02.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
2
1
-
Bruts Georgs SniķerisDzimšanas datums: 20.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
491
-
-
-
Sampo Osma Matias SUONPÄÄDzimšanas datums: 28.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
12
1
-
-
Pussargi
Toms BaltiņšDzimšanas datums: 27.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
319
2
-
-
Aleksandrs HoroņekoDzimšanas datums: 22.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
251
-
-
-
Rinalds Daniels JefimovsDzimšanas datums: 23.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
96
-
-
-
Adriāns KārkliņšDzimšanas datums: 07.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
154
1
1
-
Rustams MamedovsDzimšanas datums: 27.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Hussein Qasem RazzaqDzimšanas datums: 25.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
174
-
-
-
Juris ZālītisDzimšanas datums: 01.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
538
3
1
-
Uzbrucēji
Maro Domínguez MoyaDzimšanas datums: 27.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
229
1
-
-
Roberts KampiņšDzimšanas datums: 22.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
149
1
-
-
Artūrs MhitarjansDzimšanas datums: 05.08.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
236
4
-
-
Spēlētāji
Artis AlksnisDzimšanas datums: 07.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rinalds GrīntālsDzimšanas datums: 27.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvarts KononsDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
11
-
-
-
Ernestas PribuišisDzimšanas datums: 25.11.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mohamad Yousif Amer ShawkatDzimšanas datums: 24.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Claudius Wolfgang Richard TriebenerDzimšanas datums: 19.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
320
6
1
-
Kluba vadība
Adriāns Kārkliņš
Ģenerāldirektors
Dzimšanas datums: 07.09.2001.
Ralfs Aksels Ratnieks
Izpilddirektors
Dzimšanas datums: 03.02.2002.
Treneru korpuss
Nikolajs Kulmanakovs
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 05.06.1992.
Ernestas Pribuišis
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 25.11.1990.
Matīss Kārlis Ļitvins
Ārsts
Dzimšanas datums: 10.03.2003.
Rinalds Daniels Jefimovs
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 23.12.2002.
Pāvels Podgurskis
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 16.07.2002.
Kristaps Žuga
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 18.08.1999.
Niklāvs Romanovskis
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 01.05.2002.
Atbalsta personāls
Elīna Māra Zāle
Preses sekretārs
Dzimšanas datums: 14.06.2002.
Anete Aleksandrova
Video operators
Dzimšanas datums: 05.05.2003.
ceturtdiena
9
mai
20:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 1. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
piektdiena
24
mai
21:00
2024
ceturtdiena
6
jūn
20:00
2024
sestdiena
15
jūn
20:30
2024
trešdiena
19
jūn
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 6. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
ceturtdiena
27
jūn
19:30
2024
ceturtdiena
4
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 8. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
ceturtdiena
11
jūl
21:00
2024
-
trešdiena
17
jūl
19:30
2024
-
ceturtdiena
25
jūl
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 11. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
trešdiena
7
aug
19:30
2024
-
sestdiena
24
aug
18:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 15. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
ceturtdiena
29
aug
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 16. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
pirmdiena
2
sep
20:00
2024
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
7
2
Sandis Švāns
JFK Daugava / Salaspils FA
7
3
Claudius Wolfgang Richard Triebener
FK RSU
6
4
Artūrs Mhitarjans
FK RSU
4
5
Markuss Deins Aivars
AFA Olaine-2
4
6
Mārtiņš Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
4
7
Jānis Pakalns
JRFPC Upesciema Warriors
3
8
Juris Zālītis
FK RSU
3
9
Roberts Purmalis
AFA Olaine-2
3
10
Tomass Ragausks
Babīte SK
3
11
Dāniels Ričards Geidāns
Babīte SK
2
12
Didzis Šillers
FK RSU
2
13
Edgars Hudjakovs
JFK Daugava / Salaspils FA
2
14
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
2
15
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
2
16
Ivans Petļuks
Riga United FC
2
17
Maksims Antonovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Mattias Melki
Babīte SK
2
19
Ņikita Turbins
Athletic Club Jules Verne
2
20
Renārs Eberhards
JRFPC Upesciema Warriors
2
21
Toms Baltiņš
FK RSU
2
22
Vladislavs Odiņš
Athletic Club Jules Verne
2
23
Adriāns Kārkliņš
FK RSU
1
24
Aleksandrs Groms
JFK Daugava / Salaspils FA
1
25
Aleksandrs Škoļņikovs
Riga United FC
1
26
Andrejs Mihaiļuks
Riga United FC
1
27
Armands Kalvāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
28
Artūrs Pozņaks
AFA Olaine-2
1
29
Bohdan Poliakov
AFA Olaine-2
1
30
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
31
Dmitrijs Petrago
Babīte SK
1
32
Dmitrijs Prohorovs
Riga United FC
1
33
Dmitrijs Telešs
Riga United FC
1
34
Edgars Zemītis
JFK Daugava / Salaspils FA
1
35
Edmunds Kokorevičs
ASK Kadaga / Ostas SK
1
36
Elans Jaseļskis
AFA Olaine-2
1
37
Ernests Karpevičs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
38
Fedja Drndo
Athletic Club Jules Verne
1
39
Gatis Zankovskis
JRFPC Upesciema Warriors
1
40
Guntis Gabrāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
41
Igors Kovaļkovs
Riga United FC
1
42
Jānis Avots
JRFPC Upesciema Warriors
1
43
Jānis Lazdiņš
ASK Kadaga / Ostas SK
1
44
Jesper Peterson
Athletic Club Jules Verne
1
45
Jevgēnijs Aleksejevs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
46
Kaspars Trifanovs
Athletic Club Jules Verne
1
47
Kārlis Miķelis Liepiņš
JFK Daugava / Salaspils FA
1
48
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
1
49
Maksims Skačkovs
Rīgas Futbola skola
1
50
Maro Domínguez Moya
FK RSU
1
51
Matīss Ričards Cīrulis
AFA Olaine-2
1
52
Nikita Juhnevičs
Riga United FC
1
53
Nikita Kulbachnyi
Rīgas Futbola skola
1
54
Nikita Lešenkovs
Babīte SK
1
55
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine-2
1
56
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
57
Rihards Gaulis
Athletic Club Jules Verne
1
58
Roberts Gorodņickis
AFA Olaine-2
1
59
Roberts Kampiņš
FK RSU
1
60
Roberts Mantrovs
AFA Olaine-2
1
61
Romāns Tepo
Riga United FC
1
62
Sampo Osma Matias SUONPÄÄ
FK RSU
1
63
Toms Lamša
FK RSU
1
64
Vladimirs Mihailovs
Rīgas Futbola skola
1