Babīte SK
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona
- 4pozīcija
- 9punkti
- 10:12vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Daniels MišinsDzimšanas datums: 22.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
135
-
-
-
Andris PupurānsDzimšanas datums: 26.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
19
-
-
-
Pussargi
Nikita LešenkovsDzimšanas datums: 15.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
334
1
-
-
Spēlētāji
Arturs AvinsDzimšanas datums: 09.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
100
-
-
-
Kaspars BarkānsDzimšanas datums: 16.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
86
-
-
-
Krišjānis BaumanisDzimšanas datums: 15.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
346
-
-
-
Krišjānis BombinsDzimšanas datums: 11.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
132
-
-
-
Aleksandrs BriļsDzimšanas datums: 05.02.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
100
-
1
-
Jānis DobrisDzimšanas datums: 03.03.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
308
-
-
-
Roberts DzērveDzimšanas datums: 14.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
405
-
-
-
Dāniels Ričards GeidānsDzimšanas datums: 10.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
2
-
-
Igo GrundānsDzimšanas datums: 14.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikolass KapuļinsDzimšanas datums: 03.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
84
-
-
-
Maksims KļiševičsDzimšanas datums: 06.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
94
-
-
-
Mattias MelkiDzimšanas datums: 28.12.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
2
-
-
Kirils MišurovsDzimšanas datums: 22.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pāvels MurzajevsDzimšanas datums: 06.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
386
-
-
-
Vjačeslavs OfmansDzimšanas datums: 03.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
121
-
1
-
Dmitrijs PetragoDzimšanas datums: 17.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
288
1
-
-
Aleksejs PetrovsDzimšanas datums: 15.12.1978.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
154
-
-
-
Edgars PūliņšDzimšanas datums: 14.12.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Tomass RagausksDzimšanas datums: 08.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
380
3
2
-
Aleksandrs SamoiļenkoDzimšanas datums: 01.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksejs SamoiļenkoDzimšanas datums: 21.06.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
464
-
1
-
Artem SavelievDzimšanas datums: 30.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
-
-
Kristaps ŠēpersDzimšanas datums: 11.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
495
-
2
-
Kristofers SondorsDzimšanas datums: 03.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
57
-
-
-
Daniels StepaņenkoDzimšanas datums: 05.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marjāns ŠukstsDzimšanas datums: 07.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
122
-
-
-
Daniils TrjahovsDzimšanas datums: 14.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Oskars VikainisDzimšanas datums: 27.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
107
-
-
-
Gustavs ZīvertsDzimšanas datums: 31.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
53
-
-
-
Treneru korpuss
Aleksejs Petrovs
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 15.12.1978.
Aleksandrs Briļs
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 05.02.1989.
Jevgenijs Smirnovs
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 26.09.1982.
Konstantīns Terentjevs
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 16.06.1976.
Annija Vēvere
Ārsts
Dzimšanas datums: 18.07.1992.
Atbalsta personāls
Andris Pupurāns
Menedžeris
Dzimšanas datums: 26.04.1999.
trešdiena
8
mai
19:30
2024
piektdiena
17
mai
21:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 3. kārta
Salaspils stadions
trešdiena
22
mai
19:30
2024
ceturtdiena
6
jūn
20:00
2024
sestdiena
22
jūn
14:00
2024
trešdiena
26
jūn
19:30
2024
ceturtdiena
4
jūl
19:30
2024
-
ceturtdiena
11
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 9. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
ceturtdiena
18
jūl
21:00
2024
-
trešdiena
24
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 11. kārta
Alberta Šeibeļa stadions
-
trešdiena
31
jūl
19:30
2024
-
trešdiena
7
aug
19:30
2024
-
trešdiena
21
aug
20:00
2024
-
sestdiena
31
aug
18:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 16. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
7
2
Sandis Švāns
JFK Daugava / Salaspils FA
7
3
Claudius Wolfgang Richard Triebener
FK RSU
6
4
Artūrs Mhitarjans
FK RSU
4
5
Markuss Deins Aivars
AFA Olaine-2
4
6
Mārtiņš Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
4
7
Jānis Pakalns
JRFPC Upesciema Warriors
3
8
Juris Zālītis
FK RSU
3
9
Roberts Purmalis
AFA Olaine-2
3
10
Tomass Ragausks
Babīte SK
3
11
Dāniels Ričards Geidāns
Babīte SK
2
12
Didzis Šillers
FK RSU
2
13
Edgars Hudjakovs
JFK Daugava / Salaspils FA
2
14
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
2
15
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
2
16
Ivans Petļuks
Riga United FC
2
17
Maksims Antonovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Mattias Melki
Babīte SK
2
19
Ņikita Turbins
Athletic Club Jules Verne
2
20
Renārs Eberhards
JRFPC Upesciema Warriors
2
21
Toms Baltiņš
FK RSU
2
22
Vladislavs Odiņš
Athletic Club Jules Verne
2
23
Adriāns Kārkliņš
FK RSU
1
24
Aleksandrs Groms
JFK Daugava / Salaspils FA
1
25
Aleksandrs Škoļņikovs
Riga United FC
1
26
Andrejs Mihaiļuks
Riga United FC
1
27
Armands Kalvāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
28
Artūrs Pozņaks
AFA Olaine-2
1
29
Bohdan Poliakov
AFA Olaine-2
1
30
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
31
Dmitrijs Petrago
Babīte SK
1
32
Dmitrijs Prohorovs
Riga United FC
1
33
Dmitrijs Telešs
Riga United FC
1
34
Edgars Zemītis
JFK Daugava / Salaspils FA
1
35
Edmunds Kokorevičs
ASK Kadaga / Ostas SK
1
36
Elans Jaseļskis
AFA Olaine-2
1
37
Ernests Karpevičs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
38
Fedja Drndo
Athletic Club Jules Verne
1
39
Gatis Zankovskis
JRFPC Upesciema Warriors
1
40
Guntis Gabrāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
41
Igors Kovaļkovs
Riga United FC
1
42
Jānis Avots
JRFPC Upesciema Warriors
1
43
Jānis Lazdiņš
ASK Kadaga / Ostas SK
1
44
Jesper Peterson
Athletic Club Jules Verne
1
45
Jevgēnijs Aleksejevs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
46
Kaspars Trifanovs
Athletic Club Jules Verne
1
47
Kārlis Miķelis Liepiņš
JFK Daugava / Salaspils FA
1
48
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
1
49
Maksims Skačkovs
Rīgas Futbola skola
1
50
Maro Domínguez Moya
FK RSU
1
51
Matīss Ričards Cīrulis
AFA Olaine-2
1
52
Nikita Juhnevičs
Riga United FC
1
53
Nikita Kulbachnyi
Rīgas Futbola skola
1
54
Nikita Lešenkovs
Babīte SK
1
55
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine-2
1
56
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
57
Rihards Gaulis
Athletic Club Jules Verne
1
58
Roberts Gorodņickis
AFA Olaine-2
1
59
Roberts Kampiņš
FK RSU
1
60
Roberts Mantrovs
AFA Olaine-2
1
61
Romāns Tepo
Riga United FC
1
62
Sampo Osma Matias SUONPÄÄ
FK RSU
1
63
Toms Lamša
FK RSU
1
64
Vladimirs Mihailovs
Rīgas Futbola skola
1