Rīgas Futbola skola
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona
- 2pozīcija
- 14punkti
- 16:7vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Maksims AntonovsDzimšanas datums: 07.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
506
2
-
-
Ņikita ĻebedevsDzimšanas datums: 06.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
135
-
-
-
Maksims SkačkovsDzimšanas datums: 03.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
478
1
-
-
Pussargi
Boriss KadikovsDzimšanas datums: 15.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
1
-
-
Uzbrucēji
Genrihs MakoveckisDzimšanas datums: 26.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
328
2
-
-
Spēlētāji
Ņikita AfanasjevsDzimšanas datums: 04.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
434
7
1
-
Rinalds AšmanisDzimšanas datums: 28.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
512
-
-
-
Ričards BaltiņšDzimšanas datums: 10.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
20
-
-
-
Artjoms BļinovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
469
-
-
-
Mihails BogomolovsDzimšanas datums: 01.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Danils GavriļuksDzimšanas datums: 21.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vladislavs GorbačenoksDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
-
-
-
Jegors JassansDzimšanas datums: 29.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
42
-
-
-
Artemijs JermolajevsDzimšanas datums: 24.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
104
-
-
-
Kristiāns KārkliņšDzimšanas datums: 09.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
25
-
-
-
Aleks KoliņkoDzimšanas datums: 19.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikita KulbachnyiDzimšanas datums: 10.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
420
1
1
-
Pēteris LūsisDzimšanas datums: 08.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
-
-
Ralfs MarkssDzimšanas datums: 23.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
24
-
-
-
Artjoms MarkuševskisDzimšanas datums: 28.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
-
-
-
Ņikita MasalovsDzimšanas datums: 21.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vladimirs MihailovsDzimšanas datums: 09.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
166
1
-
-
Bogdans MirmanovsDzimšanas datums: 28.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Iļja MorozovsDzimšanas datums: 26.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
143
-
1
-
Maksims OļeiņiksDzimšanas datums: 29.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
211
1
-
-
Aleksandrs Leons PalijsDzimšanas datums: 15.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rolands ParhomenkoDzimšanas datums: 09.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniils SavickisDzimšanas datums: 08.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
29
-
-
-
Daniil ShmagrinDzimšanas datums: 13.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
14
-
-
-
Johans ŠtraussDzimšanas datums: 19.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Zahars VinklersDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms VišņakovsDzimšanas datums: 07.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Treneru korpuss
Sergejs Semjonovs
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 15.03.1959.
Jurijs Ševļakovs
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 24.01.1959.
Daniils Turkovs
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 17.02.1988.
Kristaps Dzelme
Vārtsargu treneris
Dzimšanas datums: 30.01.1990.
Igors Stepanovs
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 01.02.1966.
Viktors Vicehovskis
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 31.05.1961.
Jelena Dmitrieva
Ārsts
Dzimšanas datums: 16.08.1972.
Olga Kravčuka
Ārsts
Dzimšanas datums: 29.12.1960.
Viktorija Ivaņņikova
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 22.02.1998.
svētdiena
28
apr
17:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 2. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
sestdiena
4
mai
14:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 14. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
ceturtdiena
9
mai
20:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 1. kārta
Olaines pilsētas stadions
piektdiena
31
mai
21:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 7. kārta
Salaspils stadions
pirmdiena
3
jūn
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 3. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
ceturtdiena
13
jūn
21:00
2024
ceturtdiena
4
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 8. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
ceturtdiena
11
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 9. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
pirmdiena
15
jūl
19:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 16. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
svētdiena
21
jūl
19:00
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 10. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
ceturtdiena
25
jūl
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 11. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
piektdiena
2
aug
19:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 12. kārta
Upesciema stadions
-
svētdiena
1
sep
18:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 6. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
ceturtdiena
5
sep
20:30
2024
Dali Dali 3. līga 2024. Centra zona, 17. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
7
2
Sandis Švāns
JFK Daugava / Salaspils FA
7
3
Claudius Wolfgang Richard Triebener
FK RSU
6
4
Artūrs Mhitarjans
FK RSU
4
5
Markuss Deins Aivars
AFA Olaine-2
4
6
Mārtiņš Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
4
7
Jānis Pakalns
JRFPC Upesciema Warriors
3
8
Juris Zālītis
FK RSU
3
9
Roberts Purmalis
AFA Olaine-2
3
10
Tomass Ragausks
Babīte SK
3
11
Dāniels Ričards Geidāns
Babīte SK
2
12
Didzis Šillers
FK RSU
2
13
Edgars Hudjakovs
JFK Daugava / Salaspils FA
2
14
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
2
15
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
2
16
Ivans Petļuks
Riga United FC
2
17
Maksims Antonovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Mattias Melki
Babīte SK
2
19
Ņikita Turbins
Athletic Club Jules Verne
2
20
Renārs Eberhards
JRFPC Upesciema Warriors
2
21
Toms Baltiņš
FK RSU
2
22
Vladislavs Odiņš
Athletic Club Jules Verne
2
23
Adriāns Kārkliņš
FK RSU
1
24
Aleksandrs Groms
JFK Daugava / Salaspils FA
1
25
Aleksandrs Škoļņikovs
Riga United FC
1
26
Andrejs Mihaiļuks
Riga United FC
1
27
Armands Kalvāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
28
Artūrs Pozņaks
AFA Olaine-2
1
29
Bohdan Poliakov
AFA Olaine-2
1
30
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
31
Dmitrijs Petrago
Babīte SK
1
32
Dmitrijs Prohorovs
Riga United FC
1
33
Dmitrijs Telešs
Riga United FC
1
34
Edgars Zemītis
JFK Daugava / Salaspils FA
1
35
Edmunds Kokorevičs
ASK Kadaga / Ostas SK
1
36
Elans Jaseļskis
AFA Olaine-2
1
37
Ernests Karpevičs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
38
Fedja Drndo
Athletic Club Jules Verne
1
39
Gatis Zankovskis
JRFPC Upesciema Warriors
1
40
Guntis Gabrāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
41
Igors Kovaļkovs
Riga United FC
1
42
Jānis Avots
JRFPC Upesciema Warriors
1
43
Jānis Lazdiņš
ASK Kadaga / Ostas SK
1
44
Jesper Peterson
Athletic Club Jules Verne
1
45
Jevgēnijs Aleksejevs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
46
Kaspars Trifanovs
Athletic Club Jules Verne
1
47
Kārlis Miķelis Liepiņš
JFK Daugava / Salaspils FA
1
48
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
1
49
Maksims Skačkovs
Rīgas Futbola skola
1
50
Maro Domínguez Moya
FK RSU
1
51
Matīss Ričards Cīrulis
AFA Olaine-2
1
52
Nikita Juhnevičs
Riga United FC
1
53
Nikita Kulbachnyi
Rīgas Futbola skola
1
54
Nikita Lešenkovs
Babīte SK
1
55
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine-2
1
56
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FA
1
57
Rihards Gaulis
Athletic Club Jules Verne
1
58
Roberts Gorodņickis
AFA Olaine-2
1
59
Roberts Kampiņš
FK RSU
1
60
Roberts Mantrovs
AFA Olaine-2
1
61
Romāns Tepo
Riga United FC
1
62
Sampo Osma Matias SUONPÄÄ
FK RSU
1
63
Toms Lamša
FK RSU
1
64
Vladimirs Mihailovs
Rīgas Futbola skola
1