BFC Daugavpils
Tonybet Virslīga 2024
- 4pozīcija
- 31punkti
- 25:27vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Frenks Dāvids OrolsDzimšanas datums: 28.06.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
15
1350
-
1
-
Ņikita ŠaraņinsDzimšanas datums: 04.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
-
-
Lukass ŽuravļovsDzimšanas datums: 14.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aizsargi
Rinalds AizupsDzimšanas datums: 31.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
17
1456
-
6
-
Ņikita JemeļjanovsDzimšanas datums: 29.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksejs KudeļkinsDzimšanas datums: 08.05.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
18
1543
-
3
-
Gļebs MihaļcovsDzimšanas datums: 15.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
19
1579
-
4
-
Aleksandrs MolotkovsDzimšanas datums: 11.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
14
739
-
-
-
Milāns TihonovičsDzimšanas datums: 30.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
20
1484
-
-
-
Rainers Tomass UrujevsDzimšanas datums: 02.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
17
-
-
-
Pussargi
Valerijs AfanasjevsDzimšanas datums: 20.09.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
44
-
-
-
Ņikita BarkovskisDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
13
614
-
2
1
Barthelemy DiedhiouDzimšanas datums: 02.01.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
17
1405
4
4
1
Wally FofanaDzimšanas datums: 04.05.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
17
1140
1
4
-
Armans GalajsDzimšanas datums: 09.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artem HarzhaDzimšanas datums: 03.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
65
-
-
-
Mareks MikštoDzimšanas datums: 20.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
13
739
1
2
-
Jevgenijs MiņinsDzimšanas datums: 17.03.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
17
1431
2
8
-
Ervīns PiņaskinsDzimšanas datums: 18.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
174
-
-
-
Oļģerds RaščevskisDzimšanas datums: 18.02.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
15
546
-
2
-
Raivis SkrebelsDzimšanas datums: 26.09.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
19
1680
1
5
-
Emīls UrbānsDzimšanas datums: 11.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
34
-
-
-
Uzbrucēji
Deniss AvdejevsDzimšanas datums: 22.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
16
-
-
-
Aleksej GolijaninDzimšanas datums: 02.04.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
15
1278
7
2
-
Lawrence Shimave UgenDzimšanas datums: 20.12.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
14
461
-
1
-
Kluba vadība
Aleksandrs Isakovs
Prezidents
Dzimšanas datums: 16.09.1973.
Nauris Mackevičs
Izpilddirektors
Dzimšanas datums: 26.06.1987.
Treneru korpuss
Jurijs Sokolovs
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 12.09.1983.
Sergejs Diguļovs
Vārtsargu treneris
Dzimšanas datums: 07.11.1975.
Jānis Bovins
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 23.06.1993.
Kirils Kurbatovs
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 06.08.1971.
Māris Monkevičs
Ārsts
Dzimšanas datums: 18.05.1986.
Edgars Zajacs
Ārsts
Dzimšanas datums: 12.07.1999.
Vadims Semjonovs
Ārsts
Dzimšanas datums: 05.12.2000.
Atbalsta personāls
Viktors Bujanovs
Menedžeris
Dzimšanas datums: 27.04.1979.
sestdiena
9
mar
16:00
2024
sestdiena
16
mar
16:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 2. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
sestdiena
30
mar
16:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 3. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
trešdiena
3
apr
17:00
2024
svētdiena
7
apr
15:00
2024
pirmdiena
22
apr
17:30
2024
svētdiena
28
apr
14:00
2024
piektdiena
3
mai
18:00
2024
otrdiena
7
mai
17:30
2024
svētdiena
12
mai
15:00
2024
Tonybet Virslīga 2024, 12. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
ceturtdiena
16
mai
18:00
2024
pirmdiena
20
mai
19:00
2024
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Marko Regža
Riga FC
14
2
Reginaldo Ramires de Oliveira Albertino
FK Auda
13
3
Abdoul Kader Traore
BFC Daugavpils
9
4
Alioune Ndoye
Valmiera FC
9
5
Joseph Oloko Ede
FS Jelgava
9
6
Darko Lemajič
FC RFS
8
7
Ismael Diomande
FC RFS
8
8
Mohamet Lamine Correa
FK Metta
8
9
Aleksej Golijanin
BFC Daugavpils
7
10
Emerson Santana Deocleciano
FC RFS
7
11
Jeremie Serge Porsan Clemente
Valmiera FC
6
12
Lūkass Vapne
Valmiera FC
6
13
Petr Mares
FC RFS
5
14
Roberts Meļķis
FK Liepāja
5
15
Barthelemy Diedhiou
BFC Daugavpils
4
16
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC/LFS
4
17
Djibril Gueye
Valmiera FC
4
18
Kemehlo Pierre Kevin Nguena
Riga FC
4
19
Leonardo Andriel Dos Santos
Valmiera FC
4
20
Luis Enrrique Iberico Robalino
Riga FC
4
21
Ousseynou Niang
Riga FC
4
22
Roberts Savaļnieks
FC RFS
4
23
Žiga Lipušček
FC RFS
4
24
Alain Cedric Herve Kouadio
FC RFS
3
25
Bahamboula Jason
Valmiera FC
3
26
Eduards Dašķevičs
Riga FC
3
27
Gauthier Bwayi Mankenda
Riga FC
3
28
Jānis Ikaunieks
FC RFS
3
29
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000 / Telms
3
30
Kenroy Kenoy Campbell
FK Tukums 2000 / Telms
3
31
Kristiāns Kaušelis
FK Tukums 2000 / Telms
3
32
Luka Silagadze
FK Liepāja
3
33
Matheus Dos Santos Clemente
FK Auda
3
34
Meissa Diop
Valmiera FC
3
35
Mor Talla Gaye
FK Auda
3
36
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava
3
37
Rodrigo Gaučis
Grobiņas SC/LFS
3
38
Rūdolfs Meļķis
Grobiņas SC/LFS
3
39
Taiwo Abdulrahman
Riga FC
3
40
Antonijs Černomordijs
Riga FC
2
41
Ba Mohammed Rassoul
FK Liepāja
2
42
Baba Musah
Riga FC
2
43
Brian Ezequiel Orosco
Riga FC
2
44
Bruno Melnis
FK Metta
2
45
Daniels Balodis
Valmiera FC
2
46
Deniss Meļņiks
FK Auda
2
47
Deņiss Rogovs
FK Tukums 2000 / Telms
2
48
Dragoljub Savic
FC RFS
2
49
El Hadj Bakari Mane
FK Auda
2
50
Elvis Stuglis
FC RFS
2
51
Herdi Prenga
FC RFS
2
52
Jevgenijs Miņins
BFC Daugavpils
2
53
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000 / Telms
2
54
Kristaps Kārlis Krieviņš
FK Tukums 2000 / Telms
2
55
Luiz Paulo Hilario
FK Liepāja
2
56
Markuss Kruglaužs
Grobiņas SC/LFS
2
57
Mārtiņš Ķigurs
FC RFS
2
58
Mikaze Nagasawa
FC RFS
2
59
Mouhamadou Moustapha Diaw
FK Liepāja
2
60
Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi
FK Auda
2
61
Renārs Varslavāns
Valmiera FC
2
62
Rendijs Šibass
FK Metta
2
63
Stefan Panič
FC RFS
2
64
Adam Markhiyev
FC RFS
1
65
Aleksejs Saveļjevs
FK Auda
1
66
Andris Krušatins
Grobiņas SC/LFS
1
67
Aram Baghdasaryan
FK Liepāja
1
68
Artiom Rozgoniuc
Grobiņas SC/LFS
1
69
Artūrs Karašausks
FK Liepāja
1
70
Bogdans Samoilovs
FK Tukums 2000 / Telms
1
71
Brian Pena Perez-Vico
Riga FC
1
72
Daniils Ulimbaševs
FK Metta
1
73
Danila Patijčuks
FK Liepāja
1
74
Dmitrijs Zelenkovs
FC RFS
1
75
Emīls Birka
Valmiera FC
1
76
Giorgi Kutsia
FK Liepāja
1
77
Gļebs Kļuškins
FS Jelgava
1
78
Gonzalo Emanuel Muscia
Riga FC
1
79
Haruna Rasid Njie
FC RFS
1
80
Hrvoje Babec
Riga FC
1
81
Ingars Pūlis
Valmiera FC
1
82
Yevhen Stadnik
FK Metta
1
83
Jānis Grīnbergs
FK Liepāja
1
84
Kārlis Mikuļskis
Grobiņas SC/LFS
1
85
Kārlis Vilnis
FK Metta
1
86
Kristers Aļekseičiks
Valmiera FC
1
87
Lasha Odisharia
FC RFS
1
88
Maksims Fjodorovs
Grobiņas SC/LFS
1
89
Maksims Sidorovs
FK Tukums 2000 / Telms
1
90
Mareks Mikšto
BFC Daugavpils
1
91
Maroine Mihoubi
FK Tukums 2000 / Telms
1
92
Niks Sliede
Valmiera FC
1
93
Oleksandr Kurtsev
FK Metta
1
94
Ousmane Camara
FK Auda
1
95
Pape Doudou Diouf Ndiaye
Grobiņas SC/LFS
1
96
Raivis Andris Jurkovskis
Riga FC
1
97
Raivis Skrebels
BFC Daugavpils
1
98
Rihards Bečers
FS Jelgava
1
99
Rostand Ndjiki
FC RFS
1
100
Vinicius De Souza Alves
FK Metta
1
101
Vjačeslavs Isajevs
FK Auda
1
102
Wally Fofana
BFC Daugavpils
1