Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-21

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-21 izlasi dalībai treniņnometnē un Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačiem 2020. gada septembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Basovs

    Galvenais treneris

  • Dāvis Caune

    Treneris

  • Vladimirs Žavoronkovs

    Treneris

  • Sergejs Golubevs

    Treneris

  • Andrejs Piedels

    Vārtsargu treneris

  • Ilvars Georgijevskis

    Menedžeris

  • Oļegs Samoiļenko

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

SpēleProtokols
16
okt '18
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Estadi Comunal
19:30
Andora00Latvija 
12
okt '18
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Skonto Stadions
19:30
Latvija03Nīderlande 
11
sep '18
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Zemgales OC
17:00
Latvija12Anglija 
07
sep '18
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Metallurh
20:00
Ukraina32Latvija 
04
jūn '18
2018. gada Baltijas kauss U-21 izlasēm
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
18:00
Lietuva10Latvija 
01
jūn '18
2018. gada Baltijas kauss U-21 izlasēm
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
Latvija20Igaunija 
22
mar '18
U-21 izlases pārbaudes spēle
Sheriff Stadium
13:00
Moldova11Latvija 
10
nov '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
McDiarmid Park
21:30
Skotija11Latvija 
10
okt '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Daugavas stadions
19:00
Latvija02Skotija 
06
okt '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Stadion De Vijverberg
20:00
Nīderlande30Latvija 
05
sep '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Dean Court
22:45
Anglija30Latvija 
01
sep '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Zemgales OC
18:30
Latvija11Ukraina 
10
jūn '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Zemgales OC
19:00
Latvija00Andora 
28
mar '17
Starptautisks U-21 izlašu turnīrs
LFF stadionas
18:00
Lietuva30Latvija 

Jaunatnes izlases

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC1917024512+3351
2RFS1915225116+3547
3Valmiera FC1910453125+634
4FK Spartaks197753633+328
5FK Ventspils197662621+527
6FK Liepāja197573730+726
7BFC Daugavpils1944112634-816
8FK Metta1944111936-1716
9FK Jelgava1943121440-2615
10FK Tukums 2000/TSS1905141250-385
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU