• 01 dec 2023 13:00
  • LNK Sporta Parks (dabīgais), Riga
  • UEFA Nāciju līga sievietēmPusfināli
Latvija
4
Andora
0
4
0
  • Galvenais tiesnesis: Silvia Gasperotti (ITA)
  • 1 tiesneša asistents: Giulia Tempestilli (ITA)
  • 2 tiesneša asistents: Stefania Signorelli (ITA)
  • Ceturtais tiesnesis: Stefania Menicucci (ITA)
  • Delegāts: Sabine Bonnin (FRA)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

42’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Olga Ševcova

45’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Olga Ševcova

45+3’

Dzeltenā kartīte

Nelle Treimane

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Miriam Tizón Fernández
Laura Borja Martin

47’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Olga Ševcova

52’

Dzeltenā kartīte

62’

Spēlētāja maiņa

Nelle Treimane
Anastasija Poļuhoviča

68’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Anastasija Poļuhoviča

79’

Spēlētāja maiņa

Sonia Del Barco
Iria Domínguez

79’

Spēlētāja maiņa

Laia Sin
Lucia Culleres Soto

80’

Dzeltenā kartīte

Neus Rosas

89’

89’

89’

Spēlētāja maiņa

Paula Marques
Maria Moles

90+1’

Spēlētāja maiņa

Maria Ruzafa
Claudia Plaja Vendrell

Beidzies otrais puslaiks

Latvija
Andora
LatvijaAndora
12Enija Anna Vaivode (C)12Luna Vazquez (G)
3Kristīne Evelīna Lodziņa4Neus Rosas
  • 80'
6Nelle Treimane
  • 45'+3'
  • 62'
5Laia Sin
  • 79'
7Paula Linda Liniņa
  • 81'
6Teresa Armengol
8Viktorija Zaičikova
  • 81'
7Sonia Del Barco
  • 79'
10Anastasija Ročāne9Marina Muelas (C)
13Sandra Voitāne10Maria Ruzafa
  • 90'+1'
14Olga Ševcova
  • 42'
  • 45'
  • 47'
  • 89'
13Erica Gonçalves
16Anna Kristīne Gornela14Laia Sole Palau
18Anna Marija Valaka
  • 52'
15Paula Marques
  • 89'
19Karlīna Miksone
  • 89'
22Miriam Tizón Fernández
  • 46'
RezervistiRezervisti
1Sofja Ņesterova (G)1Ainara Ruiz Da Costa (G)
23Alīna Skļemenova (G)2Cristina Lacour
2Ligita Tumāne3Maria Moles
  • 89'
4Marina Teļukeviča
  • 81'
17Iria Domínguez
  • 79'
9Anastasija Poļuhoviča
  • 62'
  • 68'
18Lucia Culleres Soto
  • 79'
15Amēlija Lipšāne
  • 81'
19Gemma Lluch Camin
17Katrīna Daņilova
  • 89'
20Claudia Plaja Vendrell
  • 90'+1'
20Anastasija Vainere
  • 89'
21Laura Borja Martin
  • 46'
21Signija Šenberga23Uma De Vertiz Benza
22Sofija Gergeležiu 
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Romāns KvačovsJose Antonio Martin (Andorra)

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes