• 26 sep 2023 20:00
  • Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
  • UEFA Nāciju līga sievietēmPusfināli
Andora
0
Latvija
4
0
4
  • Galvenais tiesnesis: Nanna Løf Andersen (DEN)
  • 1 tiesneša asistents: Sidsel Rasmussen (DEN)
  • 2 tiesneša asistents: Anna Kjær Schmidt (DEN)
  • Ceturtais tiesnesis: Julie Thomsen (DEN)
  • Delegāts: Desislava Ralkova (BUL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

15’

Vāāāārti!  0:1

Vārtus guva Karlīna Miksone

26’

Vāāāārti!  0:2

Vārtus guva Karlīna Miksone

36’

Vāāāārti!  0:3

Vārtus guva Viktorija Zaičikova

39’

Spēlētāja maiņa

Teresa Armengol
Noa Gallinat Civico

45’

Dzeltenā kartīte

45+1’

Dzeltenā kartīte

Paula Marques

45+3’

Dzeltenā kartīte

Maria Da Cruz

45+4’

Vāāāārti!  0:4

Vārtus guva Karlīna Miksone

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Sonia Del Barco
Cristina Lacour

46’

Spēlētāja maiņa

Laia Sin
Bibiana Correia

65’

Dzeltenā kartīte

71’

Spēlētāja maiņa

Anastasija Poļuhoviča

77’

Spēlētāja maiņa

Paula Marques
Miriam Tizón Fernández

84’

Spēlētāja maiņa

Maria Moles
Laia Sole Palau

88’

Spēlētāja maiņa

Ligita Tumāne

88’

Beidzies otrais puslaiks

Andora
Latvija
AndoraLatvija
12Luna Vazquez (G)12Enija Anna Vaivode (C)
3Maria Moles
  • 84'
5Anna Flakse
4Neus Rosas7Paula Linda Liniņa
5Laia Sin
  • 46'
8Viktorija Zaičikova
  • 36'
6Teresa Armengol
  • 39'
9Anastasija Poļuhoviča
  • 71'
7Sonia Del Barco
  • 46'
10Anastasija Ročāne
8Maria Da Cruz
  • 45'+3'
14Olga Ševcova
  • 45'
9Marina Muelas (C)16Anna Kristīne Gornela
  • 75'
10Maria Ruzafa18Anna Marija Valaka
13Erica Gonçalves19Karlīna Miksone
  • 15'
  • 26'
  • 45'+4'
  • 88'
15Paula Marques
  • 45'+1'
  • 77'
20Sofija Garanča
  • 65'
  • 88'
RezervistiRezervisti
1Ainara Ruiz Da Costa (G)1Sofja Ņesterova (G)
2Cristina Lacour
  • 46'
23Alīna Skļemenova (G)
11Miriam Tizón Fernández
  • 77'
2Ligita Tumāne
  • 88'
14Laia Sole Palau
  • 84'
3Kristīne Evelīna Lodziņa
16Noa Gallinat Civico
  • 39'
4Selga Penelope Vitmore
17Iria Domínguez6Taisija Smirnova
18Bibiana Correia
  • 46'
11Diāna Suvitra
  • 71'
 13Sandra Voitāne
 15Amēlija Lipšāne
  • 75'
 17Katrīna Daņilova
  • 88'
 21Signija Šenberga
 22Sofija Gergeležiu
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Jose Antonio Martin (Andorra)Romāns Kvačovs

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes