Latvijas kauss telpu futbolā

2023

Izvēlies sacensības:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
Astotdaļfināli

svētdiena

5
feb
14:00
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

5
feb
15:00
2023
Ludzas 2. vidusskolas sporta halle

svētdiena

5
feb
15:00
2023
Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zāle

svētdiena

5
feb
16:15
2023
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

5
feb
19:00
2023
Sporta nams "Mēmele"

pirmdiena

6
feb
20:00
2023
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

otrdiena

7
feb
20:00
2023

svētdiena

12
feb
18:00
2023
Talsu sporta halle
Ceturtdaļfināli

piektdiena

24
feb
19:30
2023
Jēkabpils sporta nams

piektdiena

24
feb
20:00
2023
Salaspils Sporta nams

sestdiena

25
feb
14:00
2023
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

25
feb
20:00
2023
Madonas sporta centrs
Pusfināli

svētdiena

26
mar
16:00
2023
Olimpiskais sporta centrs

trešdiena

29
mar
20:00
2023
O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta komplekss
Fināls

pirmdiena

10
apr
18:00
2023
Jēkabpils sporta nams
1
Vlads Rimkus
Riga FC
8
2
Andrejs Baklanovs
RFS Futsal
6
3
Dzmitry Kuzmin
Riga FC
5
4
Germans Matjušenko
RFS Futsal
5
5
Maksims Seņs
Riga FC
5
6
Ruslans Medvedins
SK Kengaroos
5
7
Jevgeņijs Finčuks
FK Madona
4
8
Matīss Beitāns
TFK LATS
4
9
Oskars Ikstens
RFS Futsal
4
10
Aleksandrs Kuļešovs
RFS Futsal
3
11
Andrejs Jēgers
Riga FC
3
12
Artjoms Kozlovskis
Riga FC
3
13
Artjoms Troickis
Riga FC
3
14
Toms Kristians Grīslis
RFS Futsal
3
15
Andžejs Mickēvičs
Riga FC
2
16
Artjoms Staško
FK Ludza
2
17
Arvis Karačkovs
FK Ludza
2
18
Dmitrijs Ščuka
Riga FC
2
19
Edgars Tarakanovs
RFS Futsal
2
20
Maksims Neverovskis
RFS Futsal
2
21
Mārcis Červoņikovs
FC Nikers
2
22
Nikita Lazarenko
Riga FC
2
23
Rihards Vītols
FC Gauja
2
24
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
25
Uģis Moncevičs
FC Nikers
2
26
Ulvis Reinis Grebskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
27
Andrejs Nikolajevs
TFK Salaspils
1
28
Andrejs Sitiks
FK Madona
1
29
Artjoms Koļesņikovs
RFS Futsal
1
30
Artjoms Naļivaiko
ASK Kadaga
1
31
Artūrs Jerofejevs
RFS Futsal
1
32
Artūrs Kuļešovs
RFS Futsal
1
33
Artūrs Liepiņš
FC Nikers
1
34
Artūrs Strazdiņš
Riga FC
1
35
Artūrs Šternbergs
FC Nikers
1
36
Daniils Fogels
TFK Salaspils
1
37
Daniils Pavļukevičs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
38
Dāvis Kvants
TFK LATS
1
39
Dmitrijs Borisovs
FK Ludza
1
40
Edgars Vjalkins
FK Ludza
1
41
Edžus Samharadze
SK Kengaroos
1
42
Egīls Jegorovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
43
Elvijs Medvedkins
TFK LATS
1
44
Endijs Romanovs
FK Ludza
1
45
Igors Labuts
Riga FC
1
46
Jans Bespjorstovs
FK Nīca/OtankiMill
1
47
Jurijs Halimons
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
48
Jurijs Puzirevskis
SK Kengaroos
1
49
Kaspars Rozgalis
TFK LATS
1
50
Kārlis Paegle
FC Talsi/ Tukums
1
51
Klāvs Sveķis
FK Madona
1
52
Konstantīns Belokurovs
FK Ludza
1
53
Kristaps Jansons
FC Nikers
1
54
Krists Garkalns
FK Madona
1
55
Lauris Rezgals-Kalpmanis
FC Talsi/ Tukums
1
56
Maksym Samoilich
SK Kengaroos
1
57
Markuss Dubavs
FC Gauja
1
58
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FK Madona
1
59
Mārtiņš Bojārs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
60
Mārtiņš Valdmanis
ASK Kadaga
1
61
Ņikita Uhovs
SK Kengaroos
1
62
Raivis Svilis
FK Nīca/OtankiMill
1
63
Ričards Raščevskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
64
Roberts Vārpa
TFK LATS
1
65
Ronalds Štukaturovs
Industrial Steel Group
1
66
Sandis Oskars Priedēns
FC Nikers
1
67
Sandis Vārpiņš
FK Nīca/OtankiMill
1
68
Toms Bergmanis
FC Nikers
1
69
Toms Dubavs
FC Gauja
1
70
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
71
Valts Zvirgzds
FC Gauja
1

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija