FK Ludza

Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā 2022/2023

  • Sastāvs
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Vitālijs AgulsDzimšanas datums: 08.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arvis KaračkovsDzimšanas datums: 21.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Artjoms StaškoDzimšanas datums: 19.01.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Edgars VjalkinsDzimšanas datums: 17.02.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Pussargi
Sandis BoktaDzimšanas datums: 18.11.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Uzbrucēji
Dmitrijs BorisovsDzimšanas datums: 20.12.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Spēlētāji
Konstantīns BelokurovsDzimšanas datums: 24.07.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Konstantīns IsakovsDzimšanas datums: 25.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivis KozlovskisDzimšanas datums: 20.09.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks KrušanovsDzimšanas datums: 14.12.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils OzoliņšDzimšanas datums: 22.09.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Antons PetrovsDzimšanas datums: 09.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Endijs RomanovsDzimšanas datums: 12.12.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Adrian Miroslaw SawaDzimšanas datums: 16.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Polija
-
-
-
-
-
Sergejs SemeškoDzimšanas datums: 29.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs SenkānsDzimšanas datums: 05.07.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps TereškoDzimšanas datums: 11.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

5
feb
15:00
2023
Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā 2022/2023, Astotdaļfināli
Ludzas 2. vidusskolas sporta halle

piektdiena

24
feb
19:30
2023
Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā 2022/2023, Ceturtdaļfināli
Jēkabpils sporta nams
1
Vlads Rimkus
Riga FC
8
2
Andrejs Baklanovs
RFS Futsal
6
3
Dzmitry Kuzmin
Riga FC
5
4
Germans Matjušenko
RFS Futsal
5
5
Maksims Seņs
Riga FC
5
6
Ruslans Medvedins
SK Kengaroos
5
7
Jevgeņijs Finčuks
FK Madona
4
8
Matīss Beitāns
TFK LATS
4
9
Oskars Ikstens
RFS Futsal
4
10
Aleksandrs Kuļešovs
RFS Futsal
3
11
Andrejs Jēgers
Riga FC
3
12
Artjoms Kozlovskis
Riga FC
3
13
Artjoms Troickis
Riga FC
3
14
Toms Kristians Grīslis
RFS Futsal
3
15
Andžejs Mickēvičs
Riga FC
2
16
Artjoms Staško
FK Ludza
2
17
Arvis Karačkovs
FK Ludza
2
18
Dmitrijs Ščuka
Riga FC
2
19
Edgars Tarakanovs
RFS Futsal
2
20
Maksims Neverovskis
RFS Futsal
2
21
Mārcis Červoņikovs
FC Nikers
2
22
Nikita Lazarenko
Riga FC
2
23
Rihards Vītols
FC Gauja
2
24
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
25
Uģis Moncevičs
FC Nikers
2
26
Ulvis Reinis Grebskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
27
Andrejs Nikolajevs
TFK Salaspils
1
28
Andrejs Sitiks
FK Madona
1
29
Artjoms Koļesņikovs
RFS Futsal
1
30
Artjoms Naļivaiko
ASK Kadaga
1
31
Artūrs Jerofejevs
RFS Futsal
1
32
Artūrs Kuļešovs
RFS Futsal
1
33
Artūrs Liepiņš
FC Nikers
1
34
Artūrs Strazdiņš
Riga FC
1
35
Artūrs Šternbergs
FC Nikers
1
36
Daniils Fogels
TFK Salaspils
1
37
Daniils Pavļukevičs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
38
Dāvis Kvants
TFK LATS
1
39
Dmitrijs Borisovs
FK Ludza
1
40
Edgars Vjalkins
FK Ludza
1
41
Edžus Samharadze
SK Kengaroos
1
42
Egīls Jegorovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
43
Elvijs Medvedkins
TFK LATS
1
44
Endijs Romanovs
FK Ludza
1
45
Igors Labuts
Riga FC
1
46
Jans Bespjorstovs
FK Nīca/OtankiMill
1
47
Jurijs Halimons
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
48
Jurijs Puzirevskis
SK Kengaroos
1
49
Kaspars Rozgalis
TFK LATS
1
50
Kārlis Paegle
FC Talsi/ Tukums
1
51
Klāvs Sveķis
FK Madona
1
52
Konstantīns Belokurovs
FK Ludza
1
53
Kristaps Jansons
FC Nikers
1
54
Krists Garkalns
FK Madona
1
55
Lauris Rezgals-Kalpmanis
FC Talsi/ Tukums
1
56
Maksym Samoilich
SK Kengaroos
1
57
Markuss Dubavs
FC Gauja
1
58
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FK Madona
1
59
Mārtiņš Bojārs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
60
Mārtiņš Valdmanis
ASK Kadaga
1
61
Ņikita Uhovs
SK Kengaroos
1
62
Raivis Svilis
FK Nīca/OtankiMill
1
63
Ričards Raščevskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
64
Roberts Vārpa
TFK LATS
1
65
Ronalds Štukaturovs
Industrial Steel Group
1
66
Sandis Oskars Priedēns
FC Nikers
1
67
Sandis Vārpiņš
FK Nīca/OtankiMill
1
68
Toms Bergmanis
FC Nikers
1
69
Toms Dubavs
FC Gauja
1
70
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
71
Valts Zvirgzds
FC Gauja
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes