Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas otrā līga Rietumu zona

2019

  • klubi10
  • spēlētāji391
  • spēles90

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
18
apr
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC20DSVK Traktors 
01
mai
Olaines pilsētas stadions
19:00
AFA Olaine32FK Lielupe 
22
jūn
Saldus pilsētas futbola stadions
14:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS11FK Karosta 
18
aug
Talsu pilsētas stadions
18:00
Talsi/FK Laidze50FC Nikers 
2. kārtaProtokols
27
apr
Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00
FK Aliance21FC Nikers 
27
apr
Jaunmārupes stadions
15:30
Mārupes SC40Jūrmalas SS 
27
apr
Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00
FK Lielupe14Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
28
apr
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
DSVK Traktors31Talsi/FK Laidze 
3. kārtaProtokols
04
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
DSVK Traktors22FC Nikers 
05
mai
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine31Mārupes SC 
05
mai
Kauguru vidusskolas stadions
17:00
Jūrmalas SS21Talsi/FK Laidze 
06
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
FK Aliance73FK Karosta 
4. kārtaProtokols
10
mai
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC02Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
11
mai
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Jūrmalas SS40FC Nikers 
12
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
FK Karosta100FK Lielupe 
12
mai
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine01Talsi/FK Laidze 
12
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance00DSVK Traktors 
5. kārtaProtokols
15
mai
A.Grundmaņa stadions
18:30
FC Nikers03AFA Olaine 
18
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00
FK Aliance40FK Lielupe 
19
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
DSVK Traktors12Jūrmalas SS 
18
jūl
Talsu pilsētas stadions
19:30
Talsi/FK Laidze12Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
6. kārtaProtokols
25
mai
A.Grundmaņa stadions
15:00
FC Nikers16Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
30
mai
Baldones vidusskolas stadions
19:30
DSVK Traktors14AFA Olaine 
01
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
12:00
Jūrmalas SS40FK Aliance 
02
jūn
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
FK Karosta42Mārupes SC 
7. kārtaProtokols
06
jūn
Baldones vidusskolas stadions
19:30
DSVK Traktors110Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
09
jūn
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta42Talsi/FK Laidze 
09
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Lielupe04Mārupes SC 
22
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
Jūrmalas SS31AFA Olaine 
8. kārtaProtokols
05
jūn
Olaines pilsētas stadions
19:30
AFA Olaine32FK Aliance 
12
jūn
A.Grundmaņa stadions
20:00
FC Nikers05FK Karosta 
16
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Lielupe12Talsi/FK Laidze 
29
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
19:00
Jūrmalas SS21Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
9. kārtaProtokols
29
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00
FK Lielupe24FC Nikers 
30
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance03Mārupes SC 
11
jūl
Baldones vidusskolas stadions
20:00
DSVK Traktors010FK Karosta 
15
sep
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine43Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
10. kārtaProtokols
05
jūl
Saldus pilsētas futbola stadions
19:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS52FK Aliance 
07
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
15:30
Jūrmalas SS03FK Karosta 
07
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Lielupe05DSVK Traktors 
07
jūl
Jaunmārupes stadions
18:00
Mārupes SC32Talsi/FK Laidze 
11. kārtaProtokols
13
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance52Talsi/FK Laidze 
13
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS90FK Lielupe 
13
jūl
Jaunmārupes stadions
17:30
Mārupes SC30FC Nikers 
05
sep
Olaines pilsētas stadions
19:30
AFA Olaine33FK Karosta 
12. kārtaProtokols
02
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Lielupe11AFA Olaine 
18
jūl
Baldones vidusskolas stadions
19:30
DSVK Traktors03Mārupes SC 
21
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta03Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
21
jūl
A.Grundmaņa stadions
19:00
FC Nikers07Talsi/FK Laidze 
13. kārtaProtokols
27
jūl
Saldus pilsētas futbola stadions
16:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS110FK Lielupe 
27
jūl
A.Grundmaņa stadions
17:00
FC Nikers26FK Aliance 
28
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS42Mārupes SC 
25
aug
Talsu pilsētas stadions
18:30
Talsi/FK Laidze50DSVK Traktors 
14. kārtaProtokols
30
jūl
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC23AFA Olaine 
03
aug
A.Grundmaņa stadions
13:00
FC Nikers05DSVK Traktors 
03
aug
Talsu pilsētas stadions
19:00
Talsi/FK Laidze22Jūrmalas SS 
07
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
19:00
FK Karosta43FK Aliance 
15. kārtaProtokols
10
aug
Audas stadions
15:00
FK Lielupe018FK Karosta 
11
aug
Baldones vidusskolas stadions
17:00
DSVK Traktors04FK Aliance 
11
aug
A.Grundmaņa stadions
19:00
FC Nikers05Jūrmalas SS 
17
aug
Brocēnu SC stadions
15:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS20Mārupes SC 
29
aug
Talsu pilsētas stadions
18:30
Talsi/FK Laidze18AFA Olaine 
16. kārtaProtokols
13
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
20:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS61Talsi/FK Laidze 
17
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS61DSVK Traktors 
18
aug
Audas stadions
17:00
FK Lielupe111FK Aliance 
31
aug
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine50FC Nikers 
17. kārtaProtokols
24
aug
Jaunmārupes stadions
15:30
Mārupes SC31FK Karosta 
24
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
17:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS50FC Nikers 
04
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
FK Aliance50Jūrmalas SS 
29
sep
Olaines pilsētas stadions
19:00
AFA Olaine50DSVK Traktors 
18. kārtaProtokols
29
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
19:30
Saldus SS/Brocēnu NBJSS50DSVK Traktors 
31
aug
Jaunmārupes stadions
15:00
Mārupes SC90FK Lielupe 
31
aug
Talsu pilsētas stadions
15:30
Talsi/FK Laidze16FK Karosta 
19
sep
Olaines pilsētas stadions
19:30
AFA Olaine32Jūrmalas SS 
19. kārtaProtokols
07
sep
Brocēnu SC stadions
16:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS42Jūrmalas SS 
08
sep
Talsu pilsētas stadions
16:00
Talsi/FK Laidze110FK Lielupe 
08
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance24AFA Olaine 
08
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Karosta50FC Nikers 
20. kārtaProtokols
11
sep
Brocēnu SC stadions
17:30
Saldus SS/Brocēnu NBJSS21AFA Olaine 
12
sep
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC43FK Aliance 
14
sep
A.Grundmaņa stadions
15:00
FC Nikers05FK Lielupe 
14
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta50DSVK Traktors 
21. kārtaProtokols
21
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance111Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
21
sep
Talsu pilsētas stadions
17:00
Talsi/FK Laidze42Mārupes SC 
22
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
FK Karosta30Jūrmalas SS 
22
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
DSVK Traktors05FK Lielupe 
22. kārtaProtokols
13
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta20AFA Olaine 
28
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
FK Lielupe111Jūrmalas SS 
28
sep
A.Grundmaņa stadions
16:00
FC Nikers05Mārupes SC 
29
sep
Talsu pilsētas stadions
15:00
Talsi/FK Laidze04FK Aliance 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Milašēvičs MārtiņšFK Aliance33
2 Novgorodskis DmitrijsSaldus SS/Brocēnu NBJSS32
3 Korsaks KristiānsFK Aliance14
4 Panasjuks AndrejsJūrmalas SS14
5 Kučma JurisFK Karosta13
6 Jefremovs ViktorsFK Karosta11
7 Geiko RomānsJūrmalas SS10
8 Pļuta ĒriksJūrmalas SS10
9 Lapinskis VernersMārupes SC10
10 Valmiers Dāvis MārcisAFA Olaine9
11 Dobelis NaurisFK Karosta9
12 Taulavičus MārtiņšFK Aliance8
13 Vagančuks RolandsFK Karosta8
14 Yepes Agresott Dario JoseAFA Olaine7
15 Veide RainersMārupes SC7
16 Paegle KārlisTalsi/FK Laidze7
17 Butlers Raitis HaraldsAFA Olaine6
18 Glaudāns AgrisAFA Olaine6
19 Tomingass RihardsMārupes SC6
20 Seļickis RičardsSaldus SS/Brocēnu NBJSS6
21 Čibulis EdijsDSVK Traktors5
22 Lapinskis ValtersMārupes SC5
23 Neilands KristapsSaldus SS/Brocēnu NBJSS5
24 Šnēbergs MārcisTalsi/FK Laidze5
25 Podnieks LaurisDSVK Traktors4
26 Nicis ValdisFK Karosta4
27 Blumbahs SandisTalsi/FK Laidze4
28 Bočs RolandsAFA Olaine3
29 Emsis KārlisDSVK Traktors3
30 Šternbergs ArtūrsFC Nikers3
31 Kleperis JānisFK Aliance3
32 Puķītis RūdolfsFK Aliance3
33 Koršakovs JevgeņijsFK Karosta3
34 Potapenko EdgarsFK Karosta3
35 Sērmoliņš DanielsFK Karosta3
36 Vārpiņš SandisFK Karosta3
37 Šlampe EndijsFK Karosta3
38 Bernāns MārtiņšJūrmalas SS3
39 Briļs AleksandrsJūrmalas SS3
40 Skorikovs DenissJūrmalas SS3
41 Grabovskis ReinisMārupes SC3
42 Vilcāns DāvisMārupes SC3
43 Jansons DidzisSaldus SS/Brocēnu NBJSS3
44 Konovalovs VladimirsSaldus SS/Brocēnu NBJSS3
45 Sumacovski William MaxTalsi/FK Laidze3
46 Babaali Hamid AliAFA Olaine2
47 Medvedins RuslansAFA Olaine2
48 Suzuki AkihiroAFA Olaine2
49 Bergmanis TomsFC Nikers2
50 Martinsons EgilsFK Aliance2
51 Taulavičus KristapsFK Aliance2
52 Šreibers RitvarsFK Aliance2
53 Aržeņinovs ŅikitaFK Karosta2
54 Kalinčenko MārtiņšFK Karosta2
55 Naumčiks Alvis KristiansFK Karosta2
56 Skripko IvoFK Karosta2
57 Aleksejevs RuslansFK Lielupe2
58 Baikovs PāvelsFK Lielupe2
59 Orehovs VladislavsFK Lielupe2
60 Veipāns NilsFK Lielupe2
61 Avanesovs IgorsJūrmalas SS2
62 Burņins ArtursJūrmalas SS2
63 Staļģis ArtisMārupes SC2
64 Geruļskis RainersSaldus SS/Brocēnu NBJSS2
65 Svarens NilsSaldus SS/Brocēnu NBJSS2
66 Varnovskis GintersSaldus SS/Brocēnu NBJSS2
67 Vitkovskis ArtursSaldus SS/Brocēnu NBJSS2
68 Bite JaneksTalsi/FK Laidze2
69 Leijers JānisTalsi/FK Laidze2
70 Sproģis RaimondsTalsi/FK Laidze2
71 Valbergs KasparsTalsi/FK Laidze2
72 Červoņikovs MārcisTalsi/FK Laidze2
73 Almeida Gomide Daniel TchiorinkeAFA Olaine1
74 Kazakevičs RobertsAFA Olaine1
75 Ramos Joshua MitchellAFA Olaine1
76 Silakovs NikitaAFA Olaine1
77 Velasco Moreno LeiderAFA Olaine1
78 Paeglis ViktorsDSVK Traktors1
79 Šlesers EdijsDSVK Traktors1
80 Gerasimuks JurisFC Nikers1
81 Grundmanis AndisFC Nikers1
82 Liepiņš ArtūrsFC Nikers1
83 Ponomarjovs KārlisFC Nikers1
84 Šternbergs MārisFC Nikers1
85 Andersons MārtiņšFK Aliance1
86 Smiltēns KristapsFK Aliance1
87 Zorģis AivisFK Aliance1
88 Cvetkovs ArtursFK Karosta1
89 Moseičenko RemirsFK Karosta1
90 Simsons ArtisFK Karosta1
91 Zellis Kristians PaulsFK Karosta1
92 Rudzītis ArtursFK Lielupe1
93 Brakovskis VladislavsJūrmalas SS1
94 Kormiļcins NikitaJūrmalas SS1
95 Pelcbergs AlensJūrmalas SS1
96 Riļevs ArtemijsJūrmalas SS1
97 Straupe ArvisJūrmalas SS1
98 Vasiļenko AndrejsJūrmalas SS1
99 Kazaks KrišjānisMārupes SC1
100 Kovzeļs JurijsMārupes SC1
101 Myshei SerhiiMārupes SC1
102 Žodziņš KasparsMārupes SC1
103 Landmanis MārisSaldus SS/Brocēnu NBJSS1
104 Namiķis ArtūrsSaldus SS/Brocēnu NBJSS1
105 Ozols NiksSaldus SS/Brocēnu NBJSS1
106 Ošenieks UģisSaldus SS/Brocēnu NBJSS1
107 Vieira Urbano Vitor AlexandreSaldus SS/Brocēnu NBJSS1
108 Vitkovskis DenissSaldus SS/Brocēnu NBJSS1
109 Brizga RihardsTalsi/FK Laidze1
110 Jansons SandisTalsi/FK Laidze1
111 Kovaļovs DmitrijsTalsi/FK Laidze1
112 Kronbergs MadarsTalsi/FK Laidze1
113 Muņķevics ElvijsTalsi/FK Laidze1
114 Neilands TomsTalsi/FK Laidze1
115 Petkevičs VitālijsTalsi/FK Laidze1
116 Tarasovs IgorsTalsi/FK Laidze1
117 Ļutjanskis AivisTalsi/FK Laidze1

2.Līga Rietumi 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Saldus SS/Brocēnu NBJSS1814137328+4543
2FK Karosta1813238725+6241
3AFA Olaine1812245428+2638
4Jūrmalas SS1811165832+2634
5Mārupes SC1811075228+2433
6FK Aliance1810177137+3431
7Talsi/FK Laidze1871104948+122
8DSVK Traktors1832131969-5011
9FK Lielupe18211519117-987
10FC Nikers1811161080-704

2.Līga Rietumi 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Saldus SS/Brocēnu NBJSS1814137328+4543
2FK Karosta1813238725+6241
3AFA Olaine1812245428+2638
4Jūrmalas SS1811165832+2634
5Mārupes SC1811075228+2433
6FK Aliance1810177137+3431
7Talsi/FK Laidze1871104948+122
8DSVK Traktors1832131969-5011
9FK Lielupe18211519117-987
10FC Nikers1811161080-704

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU