Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas otrā līga Rietumu zona

2019

  • klubi10
  • spēlētāji377
  • spēles90

Saistībā ar Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un noteiktajiem valstiskas nozīmes ierobežojumiem Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes ārkārtas sēdē 13. martā pieņemts lēmums nekavējoties apturēt visu pašmāju vīriešu un sieviešu pieaugušo futbola 2020. gada sacensību norisi. LFF organizēto un pārraudzīto futbola sacensību un pasākumu norise visos līmeņos atlikta līdz turpmākam attiecīgam paziņojumam.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
18
apr
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC20DSVK Traktors 
01
mai
Olaines pilsētas stadions
19:00
AFA Olaine32FK Lielupe 
22
jūn
Saldus pilsētas futbola stadions
14:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS11FK Karosta 
18
aug
Talsu pilsētas stadions
18:00
Talsi/FK Laidze50FC Nikers 
2. kārtaProtokols
27
apr
Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00
FK Aliance21FC Nikers 
27
apr
Jaunmārupes stadions
15:30
Mārupes SC40Jūrmalas SS 
27
apr
Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00
FK Lielupe14Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
28
apr
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
DSVK Traktors31Talsi/FK Laidze 
3. kārtaProtokols
04
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
DSVK Traktors22FC Nikers 
05
mai
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine31Mārupes SC 
05
mai
Kauguru vidusskolas stadions
17:00
Jūrmalas SS21Talsi/FK Laidze 
06
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
13:00
FK Aliance73FK Karosta 
4. kārtaProtokols
10
mai
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC02Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
11
mai
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
Jūrmalas SS40FC Nikers 
12
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
FK Karosta100FK Lielupe 
12
mai
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine01Talsi/FK Laidze 
12
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance00DSVK Traktors 
5. kārtaProtokols
15
mai
A.Grundmaņa stadions
18:30
FC Nikers03AFA Olaine 
18
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00
FK Aliance40FK Lielupe 
19
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
DSVK Traktors12Jūrmalas SS 
18
jūl
Talsu pilsētas stadions
19:30
Talsi/FK Laidze12Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
6. kārtaProtokols
25
mai
A.Grundmaņa stadions
15:00
FC Nikers16Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
30
mai
Baldones vidusskolas stadions
19:30
DSVK Traktors14AFA Olaine 
01
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
12:00
Jūrmalas SS40FK Aliance 
02
jūn
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
FK Karosta42Mārupes SC 
7. kārtaProtokols
06
jūn
Baldones vidusskolas stadions
19:30
DSVK Traktors110Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
09
jūn
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta42Talsi/FK Laidze 
09
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Lielupe04Mārupes SC 
22
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
Jūrmalas SS31AFA Olaine 
8. kārtaProtokols
05
jūn
Olaines pilsētas stadions
19:30
AFA Olaine32FK Aliance 
12
jūn
A.Grundmaņa stadions
20:00
FC Nikers05FK Karosta 
16
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Lielupe12Talsi/FK Laidze 
29
jūn
Kauguru vidusskolas stadions
19:00
Jūrmalas SS21Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
9. kārtaProtokols
29
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
18:00
FK Lielupe24FC Nikers 
30
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance03Mārupes SC 
11
jūl
Baldones vidusskolas stadions
20:00
DSVK Traktors010FK Karosta 
15
sep
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine43Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
10. kārtaProtokols
05
jūl
Saldus pilsētas futbola stadions
19:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS52FK Aliance 
07
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
15:30
Jūrmalas SS03FK Karosta 
07
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Lielupe05DSVK Traktors 
07
jūl
Jaunmārupes stadions
18:00
Mārupes SC32Talsi/FK Laidze 
11. kārtaProtokols
13
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance52Talsi/FK Laidze 
13
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS90FK Lielupe 
13
jūl
Jaunmārupes stadions
17:30
Mārupes SC30FC Nikers 
05
sep
Olaines pilsētas stadions
19:30
AFA Olaine33FK Karosta 
12. kārtaProtokols
02
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Lielupe11AFA Olaine 
18
jūl
Baldones vidusskolas stadions
19:30
DSVK Traktors03Mārupes SC 
21
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta03Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
21
jūl
A.Grundmaņa stadions
19:00
FC Nikers07Talsi/FK Laidze 
13. kārtaProtokols
27
jūl
Saldus pilsētas futbola stadions
16:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS110FK Lielupe 
27
jūl
A.Grundmaņa stadions
17:00
FC Nikers26FK Aliance 
28
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS42Mārupes SC 
25
aug
Talsu pilsētas stadions
18:30
Talsi/FK Laidze50DSVK Traktors 
14. kārtaProtokols
30
jūl
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC23AFA Olaine 
03
aug
A.Grundmaņa stadions
13:00
FC Nikers05DSVK Traktors 
03
aug
Talsu pilsētas stadions
19:00
Talsi/FK Laidze22Jūrmalas SS 
07
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
19:00
FK Karosta43FK Aliance 
15. kārtaProtokols
10
aug
Audas stadions
15:00
FK Lielupe018FK Karosta 
11
aug
Baldones vidusskolas stadions
17:00
DSVK Traktors04FK Aliance 
11
aug
A.Grundmaņa stadions
19:00
FC Nikers05Jūrmalas SS 
17
aug
Brocēnu SC stadions
15:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS20Mārupes SC 
29
aug
Talsu pilsētas stadions
18:30
Talsi/FK Laidze18AFA Olaine 
16. kārtaProtokols
13
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
20:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS61Talsi/FK Laidze 
17
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS61DSVK Traktors 
18
aug
Audas stadions
17:00
FK Lielupe111FK Aliance 
31
aug
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine50FC Nikers 
17. kārtaProtokols
24
aug
Jaunmārupes stadions
15:30
Mārupes SC31FK Karosta 
24
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
17:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS50FC Nikers 
04
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
FK Aliance50Jūrmalas SS 
29
sep
Olaines pilsētas stadions
19:00
AFA Olaine50DSVK Traktors 
18. kārtaProtokols
29
aug
Saldus pilsētas futbola stadions
19:30
Saldus SS/Brocēnu NBJSS50DSVK Traktors 
31
aug
Jaunmārupes stadions
15:00
Mārupes SC90FK Lielupe 
31
aug
Talsu pilsētas stadions
15:30
Talsi/FK Laidze16FK Karosta 
19
sep
Olaines pilsētas stadions
19:30
AFA Olaine32Jūrmalas SS 
19. kārtaProtokols
07
sep
Brocēnu SC stadions
16:00
Saldus SS/Brocēnu NBJSS42Jūrmalas SS 
08
sep
Talsu pilsētas stadions
16:00
Talsi/FK Laidze110FK Lielupe 
08
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Karosta50FC Nikers 
08
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance24AFA Olaine 
20. kārtaProtokols
11
sep
Brocēnu SC stadions
17:30
Saldus SS/Brocēnu NBJSS21AFA Olaine 
12
sep
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC43FK Aliance 
14
sep
A.Grundmaņa stadions
15:00
FC Nikers05FK Lielupe 
14
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta50DSVK Traktors 
21. kārtaProtokols
21
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance111Saldus SS/Brocēnu NBJSS 
21
sep
Talsu pilsētas stadions
17:00
Talsi/FK Laidze42Mārupes SC 
22
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
FK Karosta30Jūrmalas SS 
22
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
DSVK Traktors05FK Lielupe 
22. kārtaProtokols
13
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta20AFA Olaine 
28
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
FK Lielupe111Jūrmalas SS 
28
sep
A.Grundmaņa stadions
16:00
FC Nikers05Mārupes SC 
29
sep
Talsu pilsētas stadions
15:00
Talsi/FK Laidze04FK Aliance 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Milašēvičs MārtiņšFK Aliance33
2 Novgorodskis DmitrijsSaldus SS32
3 Korsaks KristiānsFK Aliance14
4 Panasjuks AndrejsJūrmalas SS14
5 Kučma JurisFK Karosta13
6 Jefremovs ViktorsFK Karosta11
7 Lapinskis VernersFK Prioritāte10
8 Geiko RomānsJūrmalas SS10
9 Pļuta ĒriksJūrmalas SS10
10 Valmiers Dāvis MārcisAFA Olaine9
11 Dobelis NaurisFK Karosta9
12 Taulavičus MārtiņšFK Aliance8
13 Vagančuks RolandsFK Karosta8
14 Yepes Agresott Dario JoseAFA Olaine7
15 Paegle KārlisFK Laidze7
16 Veide RainersFK Prioritāte7
17 Butlers Raitis HaraldsAFA Olaine6
18 Glaudāns AgrisAFA Olaine6
19 Tomingass RihardsFK Prioritāte6
20 Seļickis RičardsSaldus SS6
21 Čibulis EdijsDSVK Traktors5
22 Šnēbergs MārcisFK Laidze5
23 Lapinskis ValtersFK Prioritāte5
24 Neilands KristapsSaldus SS5
25 Podnieks LaurisDSVK Traktors4
26 Nicis ValdisFK Karosta4
27 Blumbahs SandisFK Laidze4
28 Bočs RolandsAFA Olaine3
29 Emsis KārlisDSVK Traktors3
30 Šternbergs ArtūrsFC Nikers3
31 Kleperis JānisFK Aliance3
32 Puķītis RūdolfsFK Aliance3
33 Koršakovs JevgeņijsFK Karosta3
34 Potapenko EdgarsFK Karosta3
35 Sērmoliņš DanielsFK Karosta3
36 Šlampe EndijsFK Karosta3
37 Vārpiņš SandisFK Karosta3
38 Sumacovski William MaxFK Laidze3
39 Grabovskis ReinisFK Prioritāte3
40 Vilcāns DāvisFK Prioritāte3
41 Bernāns MārtiņšJūrmalas SS3
42 Briļs AleksandrsJūrmalas SS3
43 Skorikovs DenissJūrmalas SS3
44 Jansons DidzisSaldus SS3
45 Konovalovs VladimirsSaldus SS3
46 Babaali Hamid AliAFA Olaine2
47 Medvedins RuslansAFA Olaine2
48 Suzuki AkihiroAFA Olaine2
49 Bergmanis TomsFC Nikers2
50 Martinsons EgilsFK Aliance2
51 Šreibers RitvarsFK Aliance2
52 Taulavičus KristapsFK Aliance2
53 Aržeņinovs ŅikitaFK Karosta2
54 Kalinčenko MārtiņšFK Karosta2
55 Naumčiks Alvis KristiansFK Karosta2
56 Skripko IvoFK Karosta2
57 Bite JaneksFK Laidze2
58 Červoņikovs MārcisFK Laidze2
59 Leijers JānisFK Laidze2
60 Sproģis RaimondsFK Laidze2
61 Valbergs KasparsFK Laidze2
62 Aleksejevs RuslansFK Lielupe2
63 Baikovs PāvelsFK Lielupe2
64 Orehovs VladislavsFK Lielupe2
65 Veipāns NilsFK Lielupe2
66 Staļģis ArtisFK Prioritāte2
67 Avanesovs IgorsJūrmalas SS2
68 Burņins ArtursJūrmalas SS2
69 Geruļskis RainersSaldus SS2
70 Svarens NilsSaldus SS2
71 Varnovskis GintersSaldus SS2
72 Vitkovskis ArtursSaldus SS2
73 Almeida Gomide Daniel TchiorinkeAFA Olaine1
74 Kazakevičs RobertsAFA Olaine1
75 Ramos Joshua MitchellAFA Olaine1
76 Silakovs NikitaAFA Olaine1
77 Velasco Moreno LeiderAFA Olaine1
78 Paeglis ViktorsDSVK Traktors1
79 Šlesers EdijsDSVK Traktors1
80 Gerasimuks JurisFC Nikers1
81 Grundmanis AndisFC Nikers1
82 Liepiņš ArtūrsFC Nikers1
83 Ponomarjovs KārlisFC Nikers1
84 Šternbergs MārisFC Nikers1
85 Andersons MārtiņšFK Aliance1
86 Smiltēns KristapsFK Aliance1
87 Zorģis AivisFK Aliance1
88 Cvetkovs ArtursFK Karosta1
89 Moseičenko RemirsFK Karosta1
90 Simsons ArtisFK Karosta1
91 Zellis Kristians PaulsFK Karosta1
92 Brizga RihardsFK Laidze1
93 Jansons SandisFK Laidze1
94 Kovaļovs DmitrijsFK Laidze1
95 Kronbergs MadarsFK Laidze1
96 Ļutjanskis AivisFK Laidze1
97 Muņķevics ElvijsFK Laidze1
98 Neilands TomsFK Laidze1
99 Petkevičs VitālijsFK Laidze1
100 Tarasovs IgorsFK Laidze1
101 Rudzītis ArtursFK Lielupe1
102 Kazaks KrišjānisFK Prioritāte1
103 Kovzeļs JurijsFK Prioritāte1
104 Myshei SerhiiFK Prioritāte1
105 Žodziņš KasparsFK Prioritāte1
106 Brakovskis VladislavsJūrmalas SS1
107 Kormiļcins NikitaJūrmalas SS1
108 Pelcbergs AlensJūrmalas SS1
109 Riļevs ArtemijsJūrmalas SS1
110 Straupe ArvisJūrmalas SS1
111 Vasiļenko AndrejsJūrmalas SS1
112 Landmanis MārisSaldus SS1
113 Namiķis ArtūrsSaldus SS1
114 Ošenieks UģisSaldus SS1
115 Ozols NiksSaldus SS1
116 Vieira Urbano Vitor AlexandreSaldus SS1
117 Vitkovskis DenissSaldus SS1

2.Līga Rietumi 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Saldus SS/Brocēnu NBJSS1814137328+4543
2FK Karosta1813238725+6241
3AFA Olaine1812245428+2638
4Jūrmalas SS1811165832+2634
5Mārupes SC1811075228+2433
6FK Aliance1810177137+3431
7Talsi/FK Laidze1871104948+122
8DSVK Traktors1832131969-5011
9FK Lielupe18211519117-987
10FC Nikers1811161080-704

2.Līga Rietumi 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1Saldus SS/Brocēnu NBJSS1814137328+4543
2FK Karosta1813238725+6241
3AFA Olaine1812245428+2638
4Jūrmalas SS1811165832+2634
5Mārupes SC1811075228+2433
6FK Aliance1810177137+3431
7Talsi/FK Laidze1871104948+122
8DSVK Traktors1832131969-5011
9FK Lielupe18211519117-987
10FC Nikers1811161080-704

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU